Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

30 kártyás bányász farm ELADÓ

Indította AGS2014, június 15, 2019, 05:24:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

AGS2014


30 kártyás bányászfarm, 5 rigre osztva eladó
rigenként és/vagy egyben eladó, egy rignél kissebb egység"-re  nem szeretnénk bontani, nagyon összenőttek már, kár volna öket szétültetni
mindenre minimum 1-1,5 év garancia

2 db xfx rx 480 4gb
3 db msi rx 580 8gb
6 db xfx rx 580 4gb
7 db xfx rx 570 4gb
12db asusrx 570 4gb

2 db evga GQ 750W gold80+
1 db evga G2 750W gold80+
6 db viewsonic 750W gold80+

Minden dobozzal

Mivel elég nagy farm és az árak még mindig nagyon lent pattognak ezért konkrét árajánlat helyett összeg ajánlatokat és csak összeg ajánlatokat várok. Fedezet nélküli, vagy önerő nélküli részletfizetésre nincs lehetőség. Papíron és fizikailag is a megállapodott összeg 100% kifizetése után mozdul csak el a farm.


A farm megtekinthető (békés megye), kipróbálható.

nadirhu[kukac]yahoo[pont]co[pont]uk
whatsapp: +447493670075

vagy privát üzenet itt

Ethert és btc-t is elfogadok.

OrbedWorm

#1
Idézetet írta: AGS2014 Dátum június 15, 2019, 05:24:22 DÉLUTÁN

30 kártyás bányászfarm, 5 rigre osztva eladó
rigenként és/vagy egyben eladó, egy rignél kissebb egység"-re  nem szeretnénk bontani, nagyon összenőttek már, kár volna öket szétültetni
mindenre minimum 1-1,5 év garancia

2 db xfx rx 480 4gb
3 db msi rx 580 8gb
6 db xfx rx 580 4gb
7 db xfx rx 570 4gb
12db asusrx 570 4gb

2 db evga GQ 750W gold80+
1 db evga G2 750W gold80+
6 db viewsonic 750W gold80+

Minden dobozzal

Mivel elég nagy farm és az árak még mindig nagyon lent pattognak ezért konkrét árajánlat helyett összeg ajánlatokat és csak összeg ajánlatokat várok. Fedezet nélküli, vagy önerő nélküli részletfizetésre nincs lehetőség. Papíron és fizikailag is a megállapodott összeg 100% kifizetése után mozdul csak el a farm.


A farm megtekinthető (békés megye), kipróbálható.

nadirhu[kukac]yahoo[pont]co[pont]uk
whatsapp: +447493670075

vagy privát üzenet itt

Ethert és btc-t is elfogadok.

[Off]

Ezt tavaly (2018.07.26) már hirdetted a Hardveraprón 2468000 Ft áron. Hardverapró link

Jelenleg (2019.06.03 óta) az Ebay-en hirdeted 4499 GBP (kb. 1631389 Ft) áron. Ebay link

Mindegyik hirdetésed szövegében szerepel az alkatrészekre vonatkozó 1-1,5 év garancia.

Nem értem, hogy az elmúlt 11 hónap alatt hogyhogy nem csökkent a garanciából hátralévő idő. Szerintem amire 2018.07 hónapban még 12 hónap garancia volt, arra 2019.06 hónapban már csak 1 hónap garancia van. Vagy tévedek?

[On]



Til

Idézetet írta: OrbedWorm Dátum június 16, 2019, 12:30:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: AGS2014 Dátum június 15, 2019, 05:24:22 DÉLUTÁN

30 kártyás bányászfarm, 5 rigre osztva eladó
rigenként és/vagy egyben eladó, egy rignél kissebb egység"-re  nem szeretnénk bontani, nagyon összenőttek már, kár volna öket szétültetni
mindenre minimum 1-1,5 év garancia

2 db xfx rx 480 4gb
3 db msi rx 580 8gb
6 db xfx rx 580 4gb
7 db xfx rx 570 4gb
12db asusrx 570 4gb

2 db evga GQ 750W gold80+
1 db evga G2 750W gold80+
6 db viewsonic 750W gold80+

Minden dobozzal

Mivel elég nagy farm és az árak még mindig nagyon lent pattognak ezért konkrét árajánlat helyett összeg ajánlatokat és csak összeg ajánlatokat várok. Fedezet nélküli, vagy önerő nélküli részletfizetésre nincs lehetőség. Papíron és fizikailag is a megállapodott összeg 100% kifizetése után mozdul csak el a farm.


A farm megtekinthető (békés megye), kipróbálható.

nadirhu[kukac]yahoo[pont]co[pont]uk
whatsapp: +447493670075

vagy privát üzenet itt

Ethert és btc-t is elfogadok.

[Off]

Ezt tavaly (2018.07.26) már hirdetted a Hardveraprón 2468000 Ft áron. Hardverapró link

Jelenleg (2019.06.03 óta) az Ebay-en hirdeted 4499 GBP (kb. 1631389 Ft) áron. Ebay link

Mindegyik hirdetésed szövegében szerepel az alkatrészekre vonatkozó 1-1,5 év garancia.

Nem értem, hogy az elmúlt 11 hónap alatt hogyhogy nem csökkent a garanciából hátralévő idő. Szerintem amire 2018.07 hónapban még 12 hónap garancia volt, arra 2019.06 hónapban már csak 1 hónap garancia van. Vagy tévedek?

[On]
Garancia nem vész el ,csak átalakul! :)
C:\> del c:\command.com

AGS2014

#3
Üdv! Tavaly a garancalevelektől távol töltöttem fel az első hírdetést emlékezetből irva a hírdetést, miszerint vásárlástól számított 24 hónapra datáltam. Mikor legközelebb néztem a garanciát a legrégebb vásárolt kártyáknak, akkor láttam hogy 36 hónap garancia van rajta.  Ezenkívül nema főprogram a bányafarm eladás, igy időszakosan újra hírdetem. Nem is marad más hátra mint, hogy felkérjem az összes korábbi olyan ajánlattevőt, aki inszignifikáns ajánlatot tett a farmra, hogy jöjjön ide és ebben a topicban bátran dolgozzon a merevedésén oly módon, hogy ha már a tett ajánlata az élete többi eleméhez hasonlóan nem kerül senki által észrevételre, itt nyugodtan beszólhat és életében egyszer valaki reagálni fog rá és végre fel fog tőle állni.

elbandi

elso szamolasra a nicehash calculator alapjan a cucc termel havi ~580eur-t (mostani arfolyamon szamolva), az kb 185e huf. meg szinten azzal a kalkulatorral kb 115k huf lesz a villany. az havi 70k nyereseg. ha talalsz valaki aki hajlando megvenni masfel misiert, hat sok szerencset!

ui: nem allt fel :(

Til

Idézetet írta: elbandi Dátum június 17, 2019, 12:52:43 DÉLELŐTT
elso szamolasra a nicehash calculator alapjan a cucc termel havi ~580eur-t (mostani arfolyamon szamolva), az kb 185e huf. meg szinten azzal a kalkulatorral kb 115k huf lesz a villany. az havi 70k nyereseg. ha talalsz valaki aki hajlando megvenni masfel misiert, hat sok szerencset!

ui: nem allt fel :(
és az eladó is nagyon kedves.
C:\> del c:\command.com

OrbedWorm


Üdv!

Köszönöm válaszod érdemi részét.

Idézetet írta: AGS2014 Dátum június 16, 2019, 08:51:47 DÉLUTÁN
Üdv! Tavaly a garancalevelektől távol töltöttem fel az első hírdetést emlékezetből irva a hírdetést, miszerint vásárlástól számított 24 hónapra datáltam. Mikor legközelebb néztem a garanciát a legrégebb vásárolt kártyáknak, akkor láttam hogy 36 hónap garancia van rajta.


Válaszod irreleváns részét ignorálom.
Idézetet írta: AGS2014 Dátum június 16, 2019, 08:51:47 DÉLUTÁN
Ezenkívül nema főprogram a bányafarm eladás, igy időszakosan újra hírdetem. Nem is marad más hátra mint, hogy felkérjem az összes korábbi olyan ajánlattevőt, aki inszignifikáns ajánlatot tett a farmra, hogy jöjjön ide és ebben a topicban bátran dolgozzon a merevedésén oly módon, hogy ha már a tett ajánlata az élete többi eleméhez hasonlóan nem kerül senki által észrevételre, itt nyugodtan beszólhat és életében egyszer valaki reagálni fog rá és végre fel fog tőle állni.


Sok szerencsét az eladáshoz.

AGS2014

#7
Idézetet írta: elbandi Dátum június 17, 2019, 12:52:43 DÉLELŐTT
elso szamolasra a nicehash calculator alapjan a cucc termel havi ~580eur-t (mostani arfolyamon szamolva), az kb 185e huf. meg szinten azzal a kalkulatorral kb 115k huf lesz a villany. az havi 70k nyereseg. ha talalsz valaki aki hajlando megvenni masfel misiert, hat sok szerencset!

ui: nem allt fel :(


Ha vesszük a fáradtságot és neki veselkedünk a hírdetés elolvasásának van benne egy rész...."ezért konkrét árajánlat helyett összeg ajánlatokat és csak összeg ajánlatokat várok." Melyszerint nyitott az opció ajánlat tételre és nincsenek kőbevésett összegek, plussz némi ráutaló kifejtés arra hogy ennek ellenére igyekezzünk olyan ajánlatot tenni, ami végig gondolásra alkalmas nem pedig a vagy bejön vagy nem alapján hátha sikerül egy madár eladót lőni alapon tegyünk ajánlatot. Ez láthatan elkerülte kedves Elbandi figyelmét...és külső hivatkozásokat és vélelmeket vett alapul, a csak a fekete-fehér részen sikerült átsíklani, nem szerencsés. Ez alapján a produkció alapján még az elbandi titulus sem jár ki neki, ugyanis a valódi Al bundy számszerűsitve tudta az összes apró karcolást a Dodge-on, és Marcy nő létére nővesztett bajuszszőreit is számszerűsítve nyílvántartotta, ezt pedig precizitásnak hívják...ezzel a produktumal tehát -"Ne!!! tetszelegjünk Al bandy tébolyban...ez még kevés ahhoz. Mind szövegértésben, mind alapvető megfigyelő készségben.
A kalkulácóról...
Az ezzel foglalkozó oldalak, mint a nicehash is 3 esetben tesznek szolgálatot hasznos módon, egyfelöl mikor átlag bányász reggel felkelve ki akarja találni, hogy aznap mire állítsa bányagépeit, mit érdemes az adott nap túrni....másfelöl, ha új kártyát akar venni és 2-3 tipus között vívódik akkor pl a nicehash-en kíválóan összetudja hasonlítani a hasonló árfekvésű kártyák jövedelemzőségét...harmadfelöl, amikor valaki kezdőként gondolkozik a bányászaton és előkalkulációk gyanánt a legkissebb ellenállás és a legnagyobb search result felé elmozdulva a nicehash calculator-nál köt ki a google keresése nyomán. Kedves majdnem elbandink esetében a baj ott kezdődik, hogy előkalkulásási kvalitásában még a földműves gazda szintjét sem üti meg (direkt nem parasztot mondok, mert nem szeretném a keményen dolgozó földműveseket megbántani). Nem üti meg ezt a szintet hiszen a földműves is eljutott odáig, hogy ne napi bontással kalkuláljon még csak nem is egy szezonos de két szezonos távlatokban képes gondolkodni. 2 éves időtávon gondolkodik terményárak ingadozásával, várható kiadásokkal, miegyebekkel és valószínűleg ki sem menne többet a földre, ha az adott napra vonatkoztatná, az adot napot venné alapul az egész aratás sikere/kudarca tekintetében.
Szóval a sok sikert köszönöm, de megleszek nélküle, amoda viszont rengeteg fog kelleni mert ezzel a preciziós, megfigyelő és előrelátó képességgel csak a szerencsében lehet bízni.

AGS2014


Üdv!

Köszönöm válaszod érdemi részét.


Nincs mit!

Válaszod irreleváns részét ignorálom.

Hát ha így hangzik nálad hogy "bocs, menetközben rájöttem hogy baromira felesleges volt Colombo-t játszanom" akkor üsse kavics...megyünk tovább