Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Genesis-mining bérelhető Hespower :-)

Indította n4pol3on24, december 20, 2016, 02:46:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

n4pol3on24

Sziasztok.
Bocsi ha nem jó helyre indítottam ezt a témát,de hirtelen nem láttam hogy hova illene.
A kérdésem az lenne hogy valaki találkozott e már a Genesis Mining -al vagy ismeri e valaki és hogy megéri e használni.
Én beregisztráltam és a minimum vásárlási összeg az 50$  és 100$ alatti vásárlás esetén +5$  tranzakciós díj.
Azért a 58$-ért 0.35 Th/s biztosítanak.
gondolkodom hogy ezzel kezdem el a Bányászatot ugye nincs villanyszámla meg nem kell nagy befektetés viszonylag és 2 bérlési lehetőség van, az egyik (Lifetime Bitcoin Mining) az SHA256 algoritmus azon belül enged elég sok minden alcoint ( BTC, UNO, BTCD, DASH, LTC, DOGE, ZET, és ZEC)
a másik fajta az a (2 Years X11 Mining) 2 évre vam És ott is sok altcoin van ( DASH, BTC, START, LTC, DOGE, BTCD, PPC, NMC, CURE, XMR és a ZEC)
Eddig jutottam mert még nem rendeltem meg.
véleményeket szívesen fogadom.
Ha viszont valaki úgy dönt hogy rendel, az ossza meg velünk a tapasztalatait.
És persze használja fel a Bónuszkódot 3% árengedményt kap vele.
A BONUSZ KÓD X7acLh

DrPascal

0,35 Th/s sebességgel 23 cent a napi bevétel, 10 év alatt bányászol 1 BTC-t.
Az $58 befektetésed ~252 nap alatt térül meg.

Ezt nem gondolnám fergeteges meggazdagodásnak, bár hosszútávon kimondottan jó lehet, ha van pár ezer dollárod 2-3 évre lekötni.

Roller

Hashflare olcsobban adja és kisebb egyégekben is tudsz vásárolni, dollár/ 10 ghs, csekkolj rá ;)

n4pol3on24


n4pol3on24

Az oké Hogy BTC bányaszattal annyi de ha azzal a 0.35Th/s kapacitással pl ZEC-et bányásznék?
vagy ezek között már van valami szorzó és annál már nem 0.35Th nak minősül.

DrPascal

Az csak a BTC bányászatra vonatkozik. Minden másra külön kell venni.
ZEC és ETH kapacitásuk nincs is eladó. Out of stoctk.
X11 meg még gyengébben muzsikál.

Bob

Idézetet írta: n4pol3on24 Dátum december 20, 2016, 09:21:57 DÉLUTÁN
Az oké Hogy BTC bányaszattal annyi de ha azzal a 0.35Th/s kapacitással pl ZEC-et bányásznék?
vagy ezek között már van valami szorzó és annál már nem 0.35Th nak minősül.
Más algoritmust használnak.
BTC - SHA256
ZEC - Equihash

drizzt_do_urden


headway

#8
Sokat ne fektessen bele senki csak ha van felesleges elszórni való :)

Pár konkrét adat próbaképp:

12 hónapos bérlés(ebből 11 eltelt):

X11 - 74.06 usd be. 25 ki és ez lesz a végén is.
Ether - 74.06 usd be. 76 ki és ez max 77 lesz.

12 hónapos bérlés(ebből több mint másfél eltelt):
Zcash - 28.29 usd be. indulástól 1 usd ki.

A meglevő kb. másfél éves SHA256 lifetime contract-ot simán eltörölték(még a "my orders"-ből is kitörölték a szerződési doksikat erre vonatkozóan, hogy nyoma se legyen), mondván már nem éri meg mert bányagépeket cseréltek és te a régieken voltál. Az nem számít, hogy kifizetted előre :)
Persze az sem térült meg soha.

más:
hashflare meg -> http://www.badbitcoin.org/thebadlist/#H

Roller

Idézetet írta: headway Dátum december 21, 2016, 04:01:08 DÉLELŐTT
Sokat ne fektessen bele senki csak ha van felesleges elszórni való :)

Pár konkrét adat próbaképp:

12 hónapos bérlés(ebből 11 eltelt):

X11 - 74.06 usd be. 25 ki és ez lesz a végén is.
Ether - 74.06 usd be. 76 ki és ez max 77 lesz.

12 hónapos bérlés(ebből több mint másfél eltelt):
Zcash - 28.29 usd be. indulástól 1 usd ki.

A meglevő kb. másfél éves SHA256 lifetime contract-ot simán eltörölték(még a "my orders"-ből is kitörölték a szerződési doksikat erre vonatkozóan, hogy nyoma se legyen), mondván már nem éri meg mert bányagépeket cseréltek és te a régieken voltál. Az nem számít, hogy kifizetted előre :)
Persze az sem térült meg soha.

más:
hashflare meg -> http://www.badbitcoin.org/thebadlist/#H

Akkor ezek szerint a hashflare egy kamu oldal?

bacsoka

Én úgy vagyok a dolgokkal általában és jelen esetben a bányászattal is, hogy ha egy harmadik fél kerül az egyenletbe, akkor ott már tuti a lenyúlás. Az a biztos, amit magadnak bányászol és magadnak csinálod meg. Ha ilyesfajta bányászaton gondolkodtok, akkor szerintem jobban jártok, ha a befektetett lóvét egyből a tőzsdére viszed ott biztosan jobban profitál, vagy nem, de az biztos! :)

Roller

Idézetet írta: bacsoka Dátum december 21, 2016, 08:13:03 DÉLELŐTT
Én úgy vagyok a dolgokkal általában és jelen esetben a bányászattal is, hogy ha egy harmadik fél kerül az egyenletbe, akkor ott már tuti a lenyúlás. Az a biztos, amit magadnak bányászol és magadnak csinálod meg. Ha ilyesfajta bányászaton gondolkodtok, akkor szerintem jobban jártok, ha a befektetett lóvét egyből a tőzsdére viszed ott biztosan jobban profitál, vagy nem, de az biztos! :)

Az csak természetes, hogy a haszoból mindenkinek kell. Tehát Bacsoka, igen, szerintem is tuti a lenyúlás :D Ki is fejtem gyorsan, mert engem is megfogtak ezek, ugye kicsi a pénz, még csak most épül a bányagép és, hát ugye mindig agyal az ember, hogy a kicsiből, hogy lehet többet kihozni. Szóval beleugrottam gyorsan a számolgatásba:
A hashfleren a következő a szitu:
Ugye az alapja mindennek az ára, itt $1/10 GH/s életfogytig szerződést kínálnak bitcoinra. De mivel bérelsz, ezért köteles vagy egy kis "bérleti díjat", fee-t fizetni, ami pedig $0,004/10 Gh/s /24h.
Most perpill, egy $4-os 40 Gh/s-es bitcoin szerződés, a mai áron számolva $0,03 bevételt hoz egy nap, amiből ugye lejön az előbb emített fee (40 Gh/s-re 4*0,004=0,016), tehát ebből a szerződésből napi szinten A JELENLEGI ÁRFOLYAMON $0,014 tudsz kiszedni. És akkor most jön a bűvös megtérülési idő :D $4-t fektettem be 40Gh/s-sel bányászok, egy nap $0,014-et keresek... 286 nap. Végül azt lehet szerintem rá mondani, hogy nagybon hosszú távon jó lehet, így ilyen kicsiben csak zsebpénz :D És a végére, sokat próbáltam kutakodni a lifetime contract végével kapcsolatosan. Az írj a hashflare, hogy amíg profitábilis a szerződés, addig fut, ha már átmegy mínuszba, megszüntetik, vagy felfüggesztik, ezt pontosan nem tudom, tehát végülis én ebben látom a rizikóját. Most nem rizikós, mert jó ára van a BTC-nek és az előrejelzések ennél is jobbat mutatnak. Ezeket mérlegelve kell dönteni, hogy belevágsz vagy sem, jól gondolom? ;) :D

headway

Ezek sima piramisjátékok. Addig fogsz pénzt kapni míg van új befektető, pont. Lásd pl. hashocean :D

bacsoka

Idézetet írta: headway Dátum december 21, 2016, 08:59:21 DÉLELŐTT
Ezek sima piramisjátékok. Addig fogsz pénzt kapni míg van új befektető, pont. Lásd pl. hashocean :D
Itt a pont! :)

Roller

Idézetet írta: headway Dátum december 21, 2016, 08:59:21 DÉLELŐTT
Ezek sima piramisjátékok. Addig fogsz pénzt kapni míg van új befektető, pont. Lásd pl. hashocean :D

Azért az nem feltétlenül rossz az, ha van folyamatosan új befektető. Az azt is jelenti, hogy látják benne a fantáziát, és azt is, hogy ezáltal egyre többen használják. Illettve így tudják nyomni a lóvét a fejlesztésbe. Én azt mondom, fejlesszenek, legyen tízezer dollár egy BTC, aztán érjen sokat :D

headway

#15
Ez igaz is lehetne, de nincs se géppark se semmi.
Csak egy baromi nagy piramis.
Szép ikonokkal, meg kitalált hashértékekkel. LOL

coiner

coininvest-QOIN ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ bitcoin

headway

A genesis nem scam csak baromira nem éri meg befektetni.
Előrébb megnézheted hogyan fizet(az tutibiztos adat).
A végén nem errol volt szó (hashflare)...