Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

fefe


cryptominer

#41
Idézetet írta: fefe Dátum december 19, 2016, 11:00:53 DÉLUTÁN
1.7.3.3 müködik

megnéztem de ő meg nem engedi a gpu-t mert firss a driver :D XD ezt megoldottam most ugrik a majom

fefe

Amikor elindítod feldobja az ablakot leokézod azt megy tovább
Legalább is nálam megy...

cryptominer

itt már rendben van és az érték is értelmesebb mint a 66btc/nap mert az hihetetlen lenne :D 66 btc naponta húhú mindenkit meghívnék 2 sörre :D minimum és köszönöm a segítsgéget

fefe


m8k

https://www.nicehash.com/index.jsp?utm_source=NHM&p=miners&addr=16kxm9thSFmVADj8uKpqomik3Sd4QZXubF

.....havi 75 USD egy GTX 1080 as + 1 RX 480 as, igaz egy Skylake, Core i7 6700K 4.0GHz box procival az nem rossz a mai banyasz vilagba, sokat nem ehet mert siman megy egy 650W tapon. Itt a befektetes csak az RX 480 as, mert a tobbit hobbybol vettem, es az az RX 480 as ami meg a polcon van mert nincs egy szar usb riserem amivel betennem

fefe

Van riserem de hogy kerül hozzád ?Postán?

m8k

Romaniabol vagy? Most neztem egy kupecet ami az olx adja duplan mint a kinaitol, de nekem megerne akkor is ha innen vagy mert addig mig ideer kihozna azt a kulombseget! Persze kerdes az is h hanyas verziod van


fefe

De van Romániába is
https://www.olx.ro/oferte/q-pci-express-riser/
Nem tudom ez mennyire drága nem ismerem az árfolyamot

m8k

Free Shipping az aliexpressen - Not available ;D
EMS   20-34 days   US $67.03   Available
DHL   12-22 days   US $127.86   Available
....tegyek a szemukre :D :D :D :D

Van az ebayen az nem gond, de idobe telik, az olx-es csoro meg komolytalan, irtam neki es egy hettel ezelott, irta h felhiv miutan rairtam! Az o portekaja elado nem az enyem....

fefe



Bob

Idézetet írta: fefe Dátum december 20, 2016, 01:19:03 DÉLELŐTT
Nézd meg itt
http://www.dx.com/s/PCI+x16+to+x1
Lehet ez gyorsabb!
November 27-én rendeltem DX-ről. Nov. 30-án adták postára. Még nem érkezett meg. De sajnos power nélkülit rendeltem.

Danika


AnCrypto

Mit szóltok, hogy az új NiceHashMiner_v1.7.3.10 programban Polaris kártyák esetében csak daggerhashimoto és equihash algok vannak? A daggerhashimoto minerje a Nicehashnek genoil-ethminer ami kicsit kevesebb MH/s-ot csinál mint a Claymore 7.4-ese. Az equihash algo az rendben van, ott már a 9.1-es ZEC miner van.
Crypto Currency Miner & Trader.

fefe

NiceHashMiner minerrel eddig sem tudtam mást bányászni mert a benchmark kifagyott kékhalál
Most is azzal bányászok csak a 9.2 Az gyorsabb! ;D

mr_nobody

Sziasztok! macOs-s gépeken is lehet futtatni nicehash-t? valmiért nem találok hozzá telpitőt.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: mr_nobody Dátum február 03, 2017, 10:08:55 DÉLELŐTT
Sziasztok! macOs-s gépeken is lehet futtatni nicehash-t? valmiért nem találok hozzá telpitőt.

nincs. ne is keresd.

mr_nobody

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum február 03, 2017, 12:34:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mr_nobody Dátum február 03, 2017, 10:08:55 DÉLELŐTT
Sziasztok! macOs-s gépeken is lehet futtatni nicehash-t? valmiért nem találok hozzá telpitőt.

nincs. ne is keresd.

közben megoldottam virtualbox-al. :)