Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ASIC miner

Indította lakat, január 03, 2017, 09:15:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

evko81

#280
Sziasztok!


Mennyire valos, hogy a Bitmain kiadja ezt:
Bitmain Antminer F3 etash miner?


Lord11

Idézetet írta: evko81 Dátum február 20, 2018, 09:57:23 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Mennyire valos, hogy a Bitmain kiadja ezt:
Bitmain Antminer F3 etash miner?
A kérdés milyen teljesítmény/ár arányban adja ki. Ahhoz, hogy gyorsabb legyen, mint a VGA bányászat, a DaggerHashimoto memóriaigényes algoritmust meg kell tudni valósítani jobb chippekkel, ami drága. Ha viszonylag drága lesz egy ilyen gép, nem biztos, hogy versenybe tud szállni a rig építéssel. (Jelenleg ROI napokban számolva nem éri meg ASIC-et venni. Hiszen hiába jobb a teljesítménye, ha miután kifizetted, 2 hónapot kell várni rá, hogy megérkezzen, míg a VGA-t megveszed és máris bányászik.)
Eddig is volt már pl Pandaminer (ami gyakorlatilag videokártyákon alapuló miner volt.). Ha a Bitmain is hasonlót ad ki, akkor az nem sokat oszt/szoroz. Meg ugye a kérdés, megéri e nekik egy olyan gépet kifejleszteni, ami csak a DaggerHashimoto-t tudja, amikor egyre közeledik az ETH PoW vége.

neoBp

#282
Sziasztok !
Ma kérdeztem a baikalminer-t a emailben és a következő árajánlatot adták:
www.baikalminer.com
Állítólag van készleten mindkét gépből. Ez az ajánlatot adták:

Four types of sale. (shipping charge not included)

1) .Giant-B Price at 6500usd/pc   Delivery at End of Feb.

2) .Giant-B Price at 5500usd/pc   Delivery at End of March .

3) .Giant-X10 Price at 6500usd/pc   Delivery at End of Feb.

4) .Giant-X10 Price at 5500usd/pc   Delivery at End of March .

Sale item:

Payment:  USD dollar transfer Only

Minimum order quantity: 4 units (MOQ for each type)

Shipping will be DHL/UPS. Waybill could be provided once we sent the miner from email.

PSU: Not included, 850watt or higher is recommended for single machine.

Please let me know which product yvou are interest.

BEST Regards.

Baikal mine

neoBp

Idézetet írta: Tiba Dátum március 04, 2017, 02:20:02 DÉLUTÁN
Nekem van 8 db antminer s7, semmi bajuk.
Szai Tiba,
Hol vetted az Antminer S7-et ?

evko81

Sziasztok!


Szerintetek ha rendelnék egy Antminer A3 minert, amit március végén postáznak, mondjuk április elejére ide érne...
Ki mit gondol, mennyit esik a profit?
Most napi 40 usd.. Tudom, ez most sok és most sokan vásárolnak...


De mit gondoltok? Esik napi 10$-ra? Vagy még lehet, hogy az alá?

Raverke99

Szerintem rizikós A3-at rendelni. Mire ideér, addigra iszonyat megugrik a difficulty. Ahogy néztem, 980 dolcsiért árulják+vám+áfa+szállítási díj. Ennyiért ajándék lenne, ha nem vettek volna belőle olyan sokan. A megtérülés jó ha 1 év lesz szerintem.


Más: Tud valaki Budapesten hosting-ot ajánlani? Egy ASIC gépet szeretnék elhelyezni.

Előre is köszi!

neoBp

Sziasztok,
Szerintetek ez a baikalminer.com eredeti bankszámla száma ?
Ha van itt valaki aki már rendelt a baikalminer.com-ról kérlek ellenőrizd le , hogy neked is ezt a bankszámla számot adták.
Köszönöm szépen !

---------------------------------------
Ez volt az emailben:

Bank details for payment please check from attached file. (Payment comments please must write your name when you making transfer. Do not remark the other.)

Kindly note:

1. From now on, Within 2 business days you have to send payment  proof  back to us. Or order will be automatically cancelled.

2.  From now on, Within 5 business days we have to receive your payment in our Bank account, or order will be automatically cancelled.

3.  Please note full payment should be made within 2 transactions, or we will not recognize and accept that order     

4. Please note do not transfer to us by any other currency but only USD dollar.

5. Kindly note once the payment is completed, it can not be returned.


---------------------------------------
Ez volt a mellékelt pdf. fileban:

USD BANK Account No: 3669029665
Beneficiary: SEARIVER INDUSTRIAL LIMITED
Room 2105, Trend Centre, 29-31 Cheung Lee Street,
Chai Wan, Hong Kong

Bank Details:
Bank Name: United Overseas Bank Limited
Branch Name: UOB Tampines
Branch Address: 1 Tampines Central 1, UOB
Tampines Centre, Singapore 529539

Bank Code: 7375
Swift Code: UOVBSGSG
Branch Code: 038.
_________________________________________
NOTE: please must carefully read below message before making payment ! - Please note Sender should bear all transaction fee during transfer
- Please note to transfer only USD dollar not other currencies. - Do not write "BAIKAL" or "MINER" in payment comments/payment details, you can write Sender's name or Contract number on it, So we can receive your
payment timely.

Székely Vegán

Új Baikal Giant-N ASIC miner, cryptonight/cryptonight-lite, 60W:


https://www.baikalminer.com/product12.php


Giant-N:

  -Price: 3600usd each
  -Delivery: within 7 working days after received your payment
  -MOQ: 6 units
  -Payment: USD bank transfer
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Mar2004

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum március 11, 2018, 05:27:01 DÉLUTÁN
Új Baikal Giant-N ASIC miner, cryptonight/cryptonight-lite, 60W:

https://www.baikalminer.com/product12.php


20 KH 60W fogyasztás mellett, ez kiütéses győzelem a GPU-kkal szemben.

Coinmuki

 RIP cryptonight GPU mining  :\'(

Grof-Zero


rollhen

Eljátszottam a gondolattal, hogy vennék egyet. Ha ez így megy tovább mindenre lesz ASIC és nem szabad lemaradni.
6 db-ot viszont nem vennék az kb 8 millió forint. (vám+áfa)
Az a másik, hogy ennyi pénzt el sem mernék utalni csak úgy. :(

Van aki még fontolgat vásárlást?

Mar2004

Ha megcsinálták cryptonight-ra, ami a leginkább "asic resistant" algo volt, lesz ilyen kis fogyasztású asic ethash-re is.  Akkor meg hamar vége lesz a GPU mániának.

Azért jó lenne tudni, mennyire megbízható ez a Baikal széria, garancia nagyon kevés rá.



neoBp

#293
Idézetet írta: rollhen Dátum március 11, 2018, 06:40:13 DÉLUTÁN
Eljátszottam a gondolattal, hogy vennék egyet. Ha ez így megy tovább mindenre lesz ASIC és nem szabad lemaradni.
6 db-ot viszont nem vennék az kb 8 millió forint. (vám+áfa)
Az a másik, hogy ennyi pénzt el sem mernék utalni csak úgy. :(

Van aki még fontolgat vásárlást?
Igen én is fontolgatom a vásárlást.
A jövő héten szándékoztam volna elküldeni a pénzt Baikal Giant B-re, de nemrég olvastam a bitcointal-on , hogy április végi szállítás esetén USD 4500 adják.
Nekem az ajánlatuk USD 5400 volt március végi szállításra. Többen összefogtunk úgy lett volna meg a 4db-os rendelés.
De most az új gép is szoba jött !

Coinmuki

Fontolgatom, de kérdés hogy mire ideér mennyit esik a profitabilitás

Til

Idézetet írta: Coinmuki Dátum március 11, 2018, 07:26:28 DÉLUTÁN
Fontolgatom, de kérdés hogy mire ideér mennyit esik a profitabilitás
Vedd meg hamar, minél többet vársz annál nagyobb az esély, hogy kifutsz az időből.
Az Asic egy ilyen szakma.
C:\> del c:\command.com

kasima

A monero forkolni fog pont emiatt, szembe megy az asic gépekkel, hogy megmaradjon a decentralizált bányászat...!
Van több cikk is..
https://www.finder.com.au/monero-hard-fork-planned-to-fight-asic-centralisation


Nagyon remélem így lesz és küzdeni fognak tényleg mert ha erre megcsinálták akkor jön mindenre és a gpu bányászatnak vége...
Bár elolvastam több cikket és azt írja a monero csapat hogy befogják szopni aki ilyen baikalt vesz, vagyis tesznek érte h szopjanak...
Habár akkor majd húgyér szarért lehet kártyát venni :D

neoBp

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum március 11, 2018, 05:27:01 DÉLUTÁN
Új Baikal Giant-N ASIC miner, cryptonight/cryptonight-lite, 60W:


https://www.baikalminer.com/product12.php


Giant-N:

  -Price: 3600usd each
  -Delivery: within 7 working days after received your payment
  -MOQ: 6 units
  -Payment: USD bank transfer


Szia,
Te melyik gépet vennéd meg Giant-N 3.600 USD vagy Giant-B 4.000 USD ?
Köszönöm szépen !

Til

Idézetet írta: kasima Dátum március 11, 2018, 08:08:44 DÉLUTÁN
A monero forkolni fog pont emiatt, szembe megy az asic gépekkel, hogy megmaradjon a decentralizált bányászat...!
Van több cikk is..
https://www.finder.com.au/monero-hard-fork-planned-to-fight-asic-centralisation


Nagyon remélem így lesz és küzdeni fognak tényleg mert ha erre megcsinálták akkor jön mindenre és a gpu bányászatnak vége...
Bár elolvastam több cikket és azt írja a monero csapat hogy befogják szopni aki ilyen baikalt vesz, vagyis tesznek érte h szopjanak...
Habár akkor majd húgyér szarért lehet kártyát venni :D
Azt is olvastam , hogy lehet utólag firmware-t frissíteni rajtuk ezért akármit forkol a Monero és egyéb cryptonight-os coinok, nem lesz hatásos ellenük.Olvasni az ellenpéldát is, ahogy írod, majd elválik mi fog történni.
Bár kissé elképesztőnek tartom a 22K/h -t 60 watton.
Én annak örülnék a legjobban, ha ez az asic a szemétdombon végezné, GPU-s lévén.
C:\> del c:\command.com

kasima

Idézetet írta: Til Dátum március 12, 2018, 06:59:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum március 11, 2018, 08:08:44 DÉLUTÁN
A monero forkolni fog pont emiatt, szembe megy az asic gépekkel, hogy megmaradjon a decentralizált bányászat...!
Van több cikk is..
https://www.finder.com.au/monero-hard-fork-planned-to-fight-asic-centralisation


Nagyon remélem így lesz és küzdeni fognak tényleg mert ha erre megcsinálták akkor jön mindenre és a gpu bányászatnak vége...
Bár elolvastam több cikket és azt írja a monero csapat hogy befogják szopni aki ilyen baikalt vesz, vagyis tesznek érte h szopjanak...
Habár akkor majd húgyér szarért lehet kártyát venni :D
Azt is olvastam , hogy lehet utólag firmware-t frissíteni rajtuk ezért akármit forkol a Monero és egyéb cryptonight-os coinok, nem lesz hatásos ellenük.Olvasni az ellenpéldát is, ahogy írod, majd elválik mi fog történni.
Bár kissé elképesztőnek tartom a 22K/h -t 60 watton.
Én annak örülnék a legjobban, ha ez az asic a szemétdombon végezné, GPU-s lévén.


Akkor lassan el kell adni a vega rigeket ....  ha tényleg tudnak frissíteni... bár ezt kicsit elképzelhetetlennek tartom akkor ennyi erőből bármilyen algóra rá lehetne frissíteni...na majd meglátjuk meg ezt a fogyasztást se nagyon akarom elhinni...
Ugyan itt olcsón vennék Vega 64 et  ;D  ::)  remény hal meg utoljára de az biztos! :D