Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

*Új* Polaris v1.6.2

Indította macsi, szeptember 21, 2017, 03:02:35 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

macsi

Az új editor legérdekesebb újdonsága a !! one click timing patch !!. Kérlek írjátok meg kommentben a coint, kártya típusát, ram fajtáját, hogy hoz-e javulást és ha igen, mennyit.

A cél az, hogy a mostani 1500 és 1750-as mem másolgatást optimalizálja. Meglátjuk, sikerült-e..

https://github.com/jaschaknack/PolarisBiosEditor

AnCrypto

Idézetet írta: macsi Dátum szeptember 21, 2017, 03:02:35 DÉLUTÁN
Az új editor legérdekesebb újdonsága a !! one click timing patch !!. Kérlek írjátok meg kommentben a coint, kártya típusát, ram fajtáját, hogy hoz-e javulást és ha igen, mennyit.

A cél az, hogy a mostani 1500 és 1750-as mem másolgatást optimalizálja. Meglátjuk, sikerült-e..

https://github.com/jaschaknack/PolarisBiosEditor


Ha rákattint az ember a One click timing patchre, felismeri a Polaris, hogy melyik ram tipus van és az ideális beállítást módosítja. Aztán már csak menteni kell és lehet flashelni a kártyákra. Majd tesztelem RX 560-asokkal.
Crypto Currency Miner & Trader.

dioo89

Idézetet írta: AnCrypto Dátum szeptember 21, 2017, 03:56:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: macsi Dátum szeptember 21, 2017, 03:02:35 DÉLUTÁN
Az új editor legérdekesebb újdonsága a !! one click timing patch !!. Kérlek írjátok meg kommentben a coint, kártya típusát, ram fajtáját, hogy hoz-e javulást és ha igen, mennyit.

A cél az, hogy a mostani 1500 és 1750-as mem másolgatást optimalizálja. Meglátjuk, sikerült-e..

https://github.com/jaschaknack/PolarisBiosEditor


Ha rákattint az ember a One click timing patchre, felismeri a Polaris, hogy melyik ram tipus van és az ideális beállítást módosítja. Aztán már csak menteni kell és lehet flashelni a kártyákra. Majd tesztelem RX 560-asokkal.
gyerekek ez egy az egyben SRBpolaris editor...en anno mikor megvettem a kartyaimat en ezzzel csinaltam,marmint srb polarissal..meg a voltokat is betudtam itt allitani es jelezte is ha tul kicsi a mV vagy tul sok....nam uj was ist a dolog...

Turcy086

Srácok nem akarok optimista lenni, de most gigabyte 570-nel próbálkozom test rigbe és úgy látom mégis van valami jó.
Eddig 25nél többet nem tudtam kihozni, azt hittem kileheli a lelkét a kártya (26 is ment de 100ezres gpu errororokkal)
Most a gyári biost módositottam, flasseltem és 27.5 körül stabilan megy. Vagyis 10%-kal több kb 2010mhz-en, nulla GPU errorral

kasima

Semmi. sőt 1% Csökkenés.
Az én beállításom jobb volt :D

Arkenso

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 09:17:57 DÉLELŐTT
Semmi. sőt 1% Csökkenés.
Az én beállításom jobb volt :D

Ebből sok információt nem sikerült leszűrni.
Talán írhatnál pár részletet, egyáltalán milyen kártyáról van szó, mi volt a kiindulási állapot, stb stb.


kasima

Idézetet írta: Arkenso Dátum szeptember 22, 2017, 11:05:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 09:17:57 DÉLELŐTT
Semmi. sőt 1% Csökkenés.
Az én beállításom jobb volt :D

Ebből sok információt nem sikerült leszűrni.
Talán írhatnál pár részletet, egyáltalán milyen kártyáról van szó, mi volt a kiindulási állapot, stb stb.


Direkt volt. :)

Arkenso

Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 11:35:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Arkenso Dátum szeptember 22, 2017, 11:05:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 09:17:57 DÉLELŐTT
Semmi. sőt 1% Csökkenés.
Az én beállításom jobb volt :D

Ebből sok információt nem sikerült leszűrni.
Talán írhatnál pár részletet, egyáltalán milyen kártyáról van szó, mi volt a kiindulási állapot, stb stb.


Direkt volt. :)

Akkor veled is csak többen vagyunk...

kasima

Idézetet írta: Arkenso Dátum szeptember 22, 2017, 03:08:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 11:35:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Arkenso Dátum szeptember 22, 2017, 11:05:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kasima Dátum szeptember 22, 2017, 09:17:57 DÉLELŐTT
Semmi. sőt 1% Csökkenés.
Az én beállításom jobb volt :D

Ebből sok információt nem sikerült leszűrni.
Talán írhatnál pár részletet, egyáltalán milyen kártyáról van szó, mi volt a kiindulási állapot, stb stb.


Direkt volt. :)

Akkor veled is csak többen vagyunk...
Ígyvan