Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ASRock H110 Pro BTC+

Indította mihalyoliver1, október 10, 2017, 09:29:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

mihalyoliver1

Sziasztok! A H110 Pro BTC-vel ügyködöm. Amikor bedugom a molex csatlakozókat az alaplapra nem indul el. Egy másodpercre elindul a proci hűtő, de aztán annyi. Valaki esetleg ebben jártas, tudna segíteni? Köszi előre is!

raffiakötö

Idézetet írta: mihalyoliver1 Dátum október 10, 2017, 09:29:29 DÉLUTÁN
Sziasztok! A H110 Pro BTC-vel ügyködöm. Amikor bedugom a molex csatlakozókat az alaplapra nem indul el. Egy másodpercre elindul a proci hűtő, de aztán annyi. Valaki esetleg ebben jártas, tudna segíteni? Köszi előre is!


Amikor nekem volt hasonló problémám akkor a táp volt a ludas. Másik alaplappal próbáltad a tápot? Esetleg a ramot is cseréld ki, vagy tedd át másik slotba.

dpeter

Nekem tegnap a biostar tb250-el volt hasonló, és egy msi krait gaming-el, mindkettő esetben a 24pin-es tápcsati lehúz, visszarak megoldotta a gondot, de lehet itt más a probléma.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

hoppus

nekem akkor volt ilyen jelenség mikor simán elfelejtettem a 12V vagy a 24pines csatit az alaplapra dugni

littleNorbi

Sziasztok!
Ennél a lapnál hogy kell beállítani, hogy áramkihagyás után újra bekapcsoljon. Alapból van, hogy bekapcsol, de van, hogy nem, és erre utaló beállítást sehol sem találok.