Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

asus RX 470 probléma

Indította adamszumu, december 10, 2016, 10:22:05 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

sebajtóbiás

Az MSI Afterburnben ha jól emlékszem van egy olyan opció, hogy ha a windoz indulásakor nyomva tartasz egy billentyűt (talán valamelyik ctrl-t), akkor nem applikálja a beállított értékeket, hanem hagyja a kártyát bios defaulton. Ebben nincs ilyen?

adamszumu

asus GPU tweak II -ben szerintem nincs ilyen, vannak gyors billenytyűk de amint elindul a progi abban a pillanatban elsötétül

drizzt_do_urden


adamszumu

Megoldottam, csak újra kellett tenni a gépet és kész, de azért tényleg zavar hogy csak 1* kell félrekattintani és észre sem veszed csak a végén méghozá figyelmeztetés nélkül.

drizzt_do_urden

itt mar mindenki sokszor rakta ujbol a gepet elejetol vegeig :)))) es meg sokan fogjak.

adamszumu

Az a lényeg hogy meg van a probléma és mindenki figyeljen oda rá!!!, én is örülök annak hogy meg lett csinálva a fórum mert a magyar bitcoin fórumon még senki sem válaszolt a problémámra. :(

Fagyi Zoli

ilyen esetben, induláskor nyomkodd az F8 billentyűt, majd válaszd a csökkentett módot, akkor nem töltődnek be
a driverek és az automatikusan induló progik.
És akkor van esélyed az elállításokat visszatenni alap állapotba ;)
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

adamszumu

igen ezt utdom én is és próbáltam így de pont a csökkentett mód miatt nem működik a visszaállítás sem.(f8 nálam a boot menü)

Fagyi Zoli

Idézetet írta: adamszumu Dátum december 16, 2016, 09:06:55 DÉLUTÁN
igen ezt utdom én is és próbáltam így de pont a csökkentett mód miatt nem működik a visszaállítás sem.(f8 nálam a boot menü)

Valóban :) Mivel nem tölti be, nem is állíthatod.
Esetleg a driver eltávolításával lehetne még megoldani az ilyen problémát, szintén a csökkentet módból.
F8-ra beugró bootmenűt még nem láttam :) de néha vannak különc alaplap gyártók :) nekem eddig F11-F12 volt a boot, nem emlékszem másra, de jó megjegyezni, hogy van olyan is.
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

adamszumu

drivert letöröltem az alaplapi videókártya használatával és ugyan az, nem tudom miért de nem törli le a beállításait. Amikor elálítottam a kátyát felhúztam 100%-ra a ventit is ezért lehetett hallani hogy a windows alatt töltődnek be a módosítások és nem bios-alól ezért csak újratelepítettem a gépet és működik az egyetlen ami megmaradt az a led beállítása(alap a villogó piros, és én színkörre állítottam)

drizzt_do_urden

DDU -t kell hasznalni a driverek leszedesehez az az egyetlen amelyik leveszi a registry -bol is!

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

cryptominer