Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Litecoin Bányászat ingyen

Indította kasima, június 27, 2018, 04:52:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kasima

Sziasztok aki ismeri a dogeminer.cc  ma ugyan az megcsinálta a litecoinra is eleinte fizet aztán ugyan úgy lelépp mint a dogeminer!
Szval annyit öljetek bele amennyit nem sajnáltok! A dogeval is lehetett szépen keresni :P
Egy hatalmas piramis...  de aki mer az nyer..!  8)


Aki nem sajnálja tőlem megköszönöm aki alattam indítja el!

https://liteminer.cc/index.php?boss=484

kasima


willow

Idézetet írta: kasima Dátum július 17, 2018, 11:50:53 DÉLELŐTT
Jelentem fizet mint a kis angyal!  8)


Örülök, hogy örülsz. Nekem 400 000 dogémmal léptek le. Tehát én nem nagyon vagyok el ájulva ettől a redvás piramisos emberektől. Mind ettől függetlenül kis haszonnal sikerült ki szállnom. Most még persze bent vagyok ebben a piramisban is. Remélem kihúzzák addig, amig visszajön a pénzem. ::)

CoinMonk

Erről a redváról tudtok valamit?  https://ltcminer.us/home?activated

Nekem 20 napja nem utalja ki az LTC-t. A minimum határt már rég átléptem.

willow

Idézetet írta: CoinMonk Dátum július 17, 2018, 01:49:55 DÉLUTÁN
Erről a redváról tudtok valamit?  https://ltcminer.us/home?activated

Nekem 20 napja nem utalja ki az LTC-t. A minimum határt már rég átléptem.


Nekem is volt valami hasonló szar, csak doge-ba. Őtőlük se lehetett visszasirni az árut. Már nem üzemel a weblapjuk se. 3 000 dogem bánja. Nem nagy összeg, de akadjon a torkukon a kutyahús. ;D

kasima

Idézetet írta: willow Dátum július 17, 2018, 01:16:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum július 17, 2018, 11:50:53 DÉLELŐTT
Jelentem fizet mint a kis angyal!  8)


Örülök, hogy örülsz. Nekem 400 000 dogémmal léptek le. Tehát én nem nagyon vagyok el ájulva ettől a redvás piramisos emberektől. Mind ettől függetlenül kis haszonnal sikerült ki szállnom. Most még persze bent vagyok ebben a piramisban is. Remélem kihúzzák addig, amig visszajön a pénzem. ::)

Oda kellett volna figyelni meg nem 3 hónap után beszállni azt sajnos nem az elején találtuk meg :D
Mikor bejött a Ultra oldal is akkor már lehetett rá számítani hogy lelép sajnos.
Ha  a litecoin csak 1 hónapot fut már megérte... :D

CoinMonk

Most ez a sz@r megy 11 napja. Adom a reff linkem:

https://dogemoon.cc/?boss=35816

Csak saját felelősségre. Én 5 dolcsit toltam bele. Ennyit megér nekem, de már elegem van a sok lehúzós genya oldalból.

willow

#7
Valaki küldhetne 100 doget erre a cimre nekem.







DAhiEqJdfoJp56WT5c5sWVXdtd6puAhGba

[/color]Ha nagy leszek meghálálom.

CoinMonk


willow

Idézetet írta: CoinMonk Dátum július 17, 2018, 08:59:12 DÉLUTÁN
Ment 108.17255814 DOGE


Megkaptam.Köszönöm. Amint tudom kamatostul visszafizetem.Az egészre azért volt szükség, mert amint kértem egy doge cimet ahhoz, hogy vásárolni  lehessen nagyobb sebességet, ezek a funkciók eltűntek. Kiváncsi voltam, hogy ha megveszem az első sebességnövelést, vissza jön-e a többi opció. Nem változott semmi azon kivül, hogy megnőtt a sebesség. Plussz arra is kiváncsi voltam, hogy lesz-e egyáltalán valaki, aki önzetlenül átküld 100 dogét. Nos a fos piramisszervezőkben nem csalódtam, de CoinMonk barátom kellemes meglepetést okozott. Köszönöm. Küldj monky egy doge cimet, és már megy is a  re.  ;)

willow


CoinMonk

Idézetet írta: willow Dátum július 17, 2018, 10:10:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CoinMonk Dátum július 17, 2018, 08:59:12 DÉLUTÁN
Ment 108.17255814 DOGE


Megkaptam.Köszönöm. Amint tudom kamatostul visszafizetem.Az egészre azért volt szükség, mert amint kértem egy doge cimet ahhoz, hogy vásárolni  lehessen nagyobb sebességet, ezek a funkciók eltűntek. Kiváncsi voltam, hogy ha megveszem az első sebességnövelést, vissza jön-e a többi opció. Nem változott semmi azon kivül, hogy megnőtt a sebesség. Plussz arra is kiváncsi voltam, hogy lesz-e egyáltalán valaki, aki önzetlenül átküld 100 dogét. Nos a fos piramisszervezőkben nem csalódtam, de CoinMonk barátom kellemes meglepetést okozott. Köszönöm. Küldj monky egy doge cimet, és már megy is a  re.  ;)

Itt a Doge adress cím:  D9h3bRRhBjPYRRahDEpWJo4eoYbZkMYy95

Szerintem nem kellene a továbbiakban promózni ezeket a lehúzós oldalakat. Csak szívunk vele. Legalábbis statisztikailag a többség szív.

Már az sem működik, hogy az elején kell beugrani. Ezek a szemetek 18 napig futtatták ezt az oldalt: https://liteminer.cc/
Már nem megy.

18 nap az nem sok. Összeloptak úgy 2000 LTC-t és pattantak.  A doge lehúzós oldaluk 90 valahány napig ment.

willow

Idézetet írta: CoinMonk Dátum július 18, 2018, 10:40:19 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum július 17, 2018, 10:10:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CoinMonk Dátum július 17, 2018, 08:59:12 DÉLUTÁN
Ment 108.17255814 DOGE


Megkaptam.Köszönöm. Amint tudom kamatostul visszafizetem.Az egészre azért volt szükség, mert amint kértem egy doge cimet ahhoz, hogy vásárolni  lehessen nagyobb sebességet, ezek a funkciók eltűntek. Kiváncsi voltam, hogy ha megveszem az első sebességnövelést, vissza jön-e a többi opció. Nem változott semmi azon kivül, hogy megnőtt a sebesség. Plussz arra is kiváncsi voltam, hogy lesz-e egyáltalán valaki, aki önzetlenül átküld 100 dogét. Nos a fos piramisszervezőkben nem csalódtam, de CoinMonk barátom kellemes meglepetést okozott. Köszönöm. Küldj monky egy doge cimet, és már megy is a  re.  ;)

Itt a Doge adress cím:  D9h3bRRhBjPYRRahDEpWJo4eoYbZkMYy95

Szerintem nem kellene a továbbiakban promózni ezeket a lehúzós oldalakat. Csak szívunk vele. Legalábbis statisztikailag a többség szív.

Már az sem működik, hogy az elején kell beugrani. Ezek a szemetek 18 napig futtatták ezt az oldalt: https://liteminer.cc/
Már nem megy.

18 nap az nem sok. Összeloptak úgy 2000 LTC-t és pattantak.  A doge lehúzós oldaluk 90 valahány napig ment.


Hát ezekkel is beszoptam. Azt hittem legalább 30 napig kihúzzák. Hát megb.....k az anyjukat.  Küldtem 150 doget a megadott cimre. Szerintem 1 nap alatt elég jól kamatozott a pénzed. ;D  És köszi még egyszer.  ;)

CoinMonk

Nagyon szívesen!
Köszi Willow, megérkezett a visszautalás.
Rendes vagy! :)