Termékeket forgalmazó eladók értékelése, megbizhatósága a fórumon!

Indította drizzt_do_urden, május 26, 2017, 04:57:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Ide jöhetnek a tapasztalatok és aki vásárolt az értékelje az eladót. Köszi!


ÉRTÉKELÉS MENETE

Az értékelés két lépcsős. Az első lépcsőben a már megszokott pozitív és negatív értékel való minősítés történik:

+1 ha a tranzakció megtörtént, minden megfelelő volt
-1 ha a tranzakció nem történt meg vagy a szállító hibásan teljesített

A második lépcsőben a tranzakció értékhatára alapján történik az értékelés a fórumozok kérése alapján:
Az egyes szintek adott értékű tranzakciókra vonatkoznak , az adott értékek egymásba nem átválthatóak:(A csillag után az adott értéken teljesített tranzakciók száma)


I. szint:   1* 0 - 5.000
II. szint:  2* 5.000 - 20.000
III. szint: 3* 20.000 - 50.000
IV. szint:  4* 50.000 - 100.000
V. szint:   5* 100.000 - 300.000
VI.szinte:  6* 300.000 - 1.000.000

Az értékelések alapján két csoportba sorolhatóak az eladók, az első a Ne vásárolj tőlük! ők azok akikkel a bejelentés alapján több vagy nagyobb gond volt így a fórumban való jelzés alapján időszakos vagy végleges ban-ra kerülnek, hogy továbbiakban ne tudják gyakorolni káros tevékenységüket. A második csoportban a Megbízható eladók! szerepelnek, ők több pozitív értékelést kaptak, aki a 10 értékelést átlépi a nevét zöldel jelezve emeljük ki. 

NE VÁSÁROLJ TŐLÜK!!!

Kurzorizom        (0+ / 1-) ne vásárolj tőle, Dexternek nem azt kuldte amit fizetett.

Dagobert           (0+ / 1-) ne vásárolj tőle! Spikes bejelentés alapján : nem küldte a rendelt terméket és nem lehet kapcsolatba lépni vele

Anomatic            (0+ / 1-)  nne vásárolj tőle! molmat1013 bejelentése alapján: nem szállította az előre utalt rig keretet.

MEGBÍZHATÓ ELADÓK!

Zorg                    (15+ / 0-)  (2* - 1 / 3* - 3 / 4* - 2) megbízható, lehet nyugodtan vásárolni tőle. Elfoglalt nagyon, de válaszol és intézi a dolgát...

fpeter                  (7+ / 0-)   (1* - 6)   megbízható, gyors, korrekt, lehet vásárolni tőle.

bolti123              (1+ / 0- )  (1* - 1)  3 riser  - Minden rendben volt. Ajánlom. Lehet tőle vásárolni.

evko81                (1+ / 0- )  (4* - 1)  1 video kártya - Minden rendben volt, pontos és rendes , személyesen is találkoztam vele ajánlom. Lehet tőle vásárolni.

etick                    (12+ / 0-)  (3* - 2 / 4* - 2)  megbízható, gyors, korrekt lehet nyugodtan vásárolni tőle (előre utalással szoktam vásárolni, és másnap megkapom a cuccot! Néha kicsit elfoglalt de válaszolt amint tud)

wminer                (2+ / 0-)  (3* 2) megbízható, gyors, korrekt lehet nyugodtan vásárolni tőle (Nagyon hamar szállította a megrendelt terméket, csak a postaköltséget kérte előre.)

messimage           (1+ / 0-) megbízható


pSYCHonak           (1+ / 0-)  (1* - 1) minden rendben ment

 

Külföldi eladók és oldalak

Guntis Vitolins (Mineshop.eu)    (1+ / 1-)  Több tranzakcióból az utolsónál elrontotta a szállítást amint megérkezik az info a hiba javításáról újra értékeljük az eladót!

chic_pick (Ebay)                         (1+ / 0-)  megbízható, gyors, korrekt , mindenben kommunikál, van support center telefonnal és email címmel - lehet nyugodtan vásárolni tőle (usb risert vettem tőle)

Uhura

bolti123  - 3 riser  - Minden rendben volt. Ajánlom. Lehet tőle vásárolni.

evko81 - 1 video kártya - Minden rendben volt, pontos és rendes , személyesen is találkoztam vele ajánlom. Lehet tőle vásárolni.

Zorg - kábel,3  riser - Minden rendben volt, elfoglalt ezért néha lassabban reagál de minden a megbeszéltek szerint volt. Lehet tőle vásárolni.

porci

Fpeter-től én is vásároltam Dummy-t. Felvettem vele a kapcsolatot, elküldtem a pénzt, és másnap délelőtt hozta a csomagot a postás, ami hibátlanul működik. Ajánlott.

Turcy086

Zorg: kb 10 táp, riserek (molexes ill 006c), 3 gép beállitás

spikes

etick       (2+ / 0-)  megbízható, gyors, korrekt lehet nyugodtan vásárolni tőle (előre utalással szoktam vásárolni, és másnap megkapom a cuccot! Néha kicsit elfoglalt de válaszolt amint tud)

fpeter
       (1+ / 0-)   megbízható, gyors korrekt, lehet vásárolni tőle.

magician_hu

#5
etick:       kétszer vásároltam eddig tőle, megbízható, gyors, korrekt lehet nyugodtan vásárolni tőle (előre utalással vásároltam tőle először, de utóbb már személyesen kp-ba. Mindig válaszol, és vissza is hív, ha hívom és nem érném el.) Egyik kártyám garanciális visszaküldését intézi jelenleg is.

fpeter:      3 db HDMI dummy-t vettem tőle, megbízható, gyors korrekt, lehet vásárolni tőle.

drizzt_do_urden

#6
itt nem csak a pozitiv elmenyeket kell megosztani. a neagtivakot is. sot azokon lenne a lenyeg hogy kitol es kitol NE vasaroljunk!

Artthur




fpeter

köszönöm a pontokat, és egyben én is hozzátennék:

+zorg-tól vettem tápot, rendben zajlottak a dolgok
+etick-től vidkártyákat, alaplapokat, stb, és itt is minden rendben zajlott
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

dexter

KURZORIZOM TAGOT KERÜLJE MINDENKI, RENDELTEM TŐLE 1 DB VIDEÓ KÁRTYÁT ELŐRE UTALTAM 86 EZER FORINTOT ÉS KÜLDÖTT EGY HÚSZEZER FORINT ÉRTÉKŰ ALAPLAPOT ÉS A TELEFONJÁT KIKAPCSOLTA AZ ÜZENETEIMRE NEM VÁLASZOL

drizzt_do_urden


dexter

#13
Igen. A kézbesítő jelenlétében bontottam ki a csomagot és lefotóztuk, és ő bármely hatóságnál tanúként elmondja amit látott. A rendelésről az összes levelezést kinyomtattam és a hivásnaplót is kinyomtattam, amugy meg a vaterán keresztül vásároltam a videókártyát és az utalásról is megvan a bizonylat. Holnap megyek a rendőrségre biztos vannak még károsultak
Figyelem ide a fórumra 30 percenkét benéz és várja az áldozatokat
A hardverapróról már kitiltották
További jó vásárlást Kurzorizomtól!

Balvanylajos

Idézetet írta: fpeter Dátum május 29, 2017, 05:56:17 DÉLUTÁN
köszönöm a pontokat, és egyben én is hozzátennék:

+zorg-tól vettem tápot, rendben zajlottak a dolgok
+etick-től vidkártyákat, alaplapokat, stb, és itt is minden rendben zajlott

Zorgtól ma érkezett meg a táp.
Egy nagy + jelet beírhattok neki :)

G-Magic

#15
Zorgnak szintén +1 pozitív vélemény.  2 tápot rendeltem tőle plusz riser átalakítás. Maximálisan korrekt és megbízható!
Fpeternek is +1 pozitiv  3HDMI Dummy gyorsan meg is kaptam.

Viszont hardveraprón egy már kitiltott tag 200.000ft-al lehúzott /alza plázás VGAkat ígért/ és nem küldött semmit csak hitegetett.

Ne utaljatok előre senkinek, de előleget se adjatok!


metlife

Idézetet írta: G-Magic Dátum május 29, 2017, 11:29:01 DÉLUTÁN
Zorgnak szintén +1 pozitív vélemény.  2 tápot rendeltem tőle plusz riser átalakítás. Maximálisan korrekt és megbízható!
Fpeternek is +1 pozitiv  3HDMI Dummy gyorsan meg is kaptam.

Viszont hardveraprón egy már kitiltott tag 200.000ft-al lehúzott /alza plázás VGAkat ígért/ és nem küldött semmit csak hitegetett.

Ne utaljatok előre senkinek, de előleget se adjatok!

aki becsapott annak a hardverapron mi volt a neve ?


Zorgot már teljesen felesleges értékelni..évek óta létezik a hardverapron, korrekt becsületes,és JÓ SZAKEMBER !! ..itt,és más külföldi fórumokon kommentel, szakirányú tevékenysége, felkészültsége bőven átlagon felüli, kiváló..évek óta üzletelek vele, soha semmilyen problémám nem volt vele..egy nagy hibája  van : neki is csak 24 órából áll a napja,és neki is csak 2 db keze van..  részemről kb 15-20 pozitívot be lehet írni a számára ( annyit üzleteltem vele,és annyi embert küldtem hozzá )

dexter



bazsy

Eticknek én is adnék +1 pozitivot utánvéttel vásároltam tőle többször is mindig  azt küldte amit rendeltem,ha épp nem tudja küldeni vagy sokára lesz raktáron mindig felhívot telefonon