Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

bazsy

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 26, 2018, 11:08:50 DÉLELŐTT
Amíg lehet rá changer-en crypto-t küldeni és a plasztik kártyával boltban levásárolni vagy ATM-ben pénzt felvenni addig semmi más nem érdekel  8)


Hogy töltesz rá pénzt a kártyára ha tiltva van?

Franky2Ster


magellan

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 26, 2018, 11:08:50 DÉLELŐTT
Amíg lehet rá changer-en crypto-t küldeni és a plasztik kártyával boltban levásárolni vagy ATM-ben pénzt felvenni addig semmi más nem érdekel  8)
Hát ööö most nincs kártya.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


magellan


xalyy

Na emberek ez érdekesen jött ki. Napokban nyitottam én is olyan Mistertango számlát már a kártyát is kérvényeztem, tegnap küldtem tesztképp 20$ értékben bitcoint amiből valahogyan 1.64 eurót csinált a rendszer na mindegy ezt elküldtem a bankszámlámra gondoltam ki is próbálom miért ne és meg is jött. Szóval nagyon gyorsan üzembe lehet helyezni az egészet de a feek után még után kell nézni nem akarok majd úgy járni, hogy küldök nagyobb összeget mondjuk 100$-t és abból fele jön meg?  :o

bazsy

Idézetet írta: xalyy Dátum január 26, 2018, 12:22:22 DÉLUTÁN
Na emberek ez érdekesen jött ki. Napokban nyitottam én is olyan Mistertango számlát már a kártyát is kérvényeztem, tegnap küldtem tesztképp 20$ értékben bitcoint amiből valahogyan 1.64 eurót csinált a rendszer na mindegy ezt elküldtem a bankszámlámra gondoltam ki is próbálom miért ne és meg is jött. Szóval nagyon gyorsan üzembe lehet helyezni az egészet de a feek után még után kell nézni nem akarok majd úgy járni, hogy küldök nagyobb összeget mondjuk 100$-t és abból fele jön meg?  :o


Milyen bankszámlára küldted MO-s?

magellan

Idézetet írta: xalyy Dátum január 26, 2018, 12:22:22 DÉLUTÁN
Na emberek ez érdekesen jött ki. Napokban nyitottam én is olyan Mistertango számlát már a kártyát is kérvényeztem, tegnap küldtem tesztképp 20$ értékben bitcoint amiből valahogyan 1.64 eurót csinált a rendszer na mindegy ezt elküldtem a bankszámlámra gondoltam ki is próbálom miért ne és meg is jött. Szóval nagyon gyorsan üzembe lehet helyezni az egészet de a feek után még után kell nézni nem akarok majd úgy járni, hogy küldök nagyobb összeget mondjuk 100$-t és abból fele jön meg?  :o
20$+feet küldtél, vagy összesen volt 20$?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


bazsy

Idézetet írta: magellan Dátum január 26, 2018, 12:37:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xalyy Dátum január 26, 2018, 12:22:22 DÉLUTÁN
Na emberek ez érdekesen jött ki. Napokban nyitottam én is olyan Mistertango számlát már a kártyát is kérvényeztem, tegnap küldtem tesztképp 20$ értékben bitcoint amiből valahogyan 1.64 eurót csinált a rendszer na mindegy ezt elküldtem a bankszámlámra gondoltam ki is próbálom miért ne és meg is jött. Szóval nagyon gyorsan üzembe lehet helyezni az egészet de a feek után még után kell nézni nem akarok majd úgy járni, hogy küldök nagyobb összeget mondjuk 100$-t és abból fele jön meg?  :o
20$+feet küldtél, vagy összesen volt 20$?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Szerintem csak simán 20$ és abból jött le a fee

magellan

Idézetet írta: bazsy Dátum január 26, 2018, 12:39:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: magellan Dátum január 26, 2018, 12:37:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xalyy Dátum január 26, 2018, 12:22:22 DÉLUTÁN
Na emberek ez érdekesen jött ki. Napokban nyitottam én is olyan Mistertango számlát már a kártyát is kérvényeztem, tegnap küldtem tesztképp 20$ értékben bitcoint amiből valahogyan 1.64 eurót csinált a rendszer na mindegy ezt elküldtem a bankszámlámra gondoltam ki is próbálom miért ne és meg is jött. Szóval nagyon gyorsan üzembe lehet helyezni az egészet de a feek után még után kell nézni nem akarok majd úgy járni, hogy küldök nagyobb összeget mondjuk 100$-t és abból fele jön meg?  :o
20$+feet küldtél, vagy összesen volt 20$?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Szerintem csak simán 20$ és abból jött le a fee
Akkor jó lehet, mostanság ilyesmi a BTC fee. Nézd meg a blockchain.com-on, mennyi volt a fee, és mennyi ment nekik.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


xalyy

Jaa akkor valószínű a network fee volt ennyi arról el is feledkeztem gondolkoztam is ezek milyen rate-kkel dolgolznak akkor  ???
Akkor nincs gond, hát következőkör nem felejtem el.  :D  Amúgy román bankszámlára ment a pénz.

hupisom1

Kipróbáltam én is , a fee sok , alig maradt 6euro belőlle , de viszont coinbase -ről sepa-val jobb a helyzet , most azt próbálom összehozni.

FrenkyAti

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 26, 2018, 11:08:50 DÉLELŐTT
Amíg lehet rá changer-en crypto-t küldeni és a plasztik kártyával boltban levásárolni vagy ATM-ben pénzt felvenni addig semmi más nem érdekel  8)
nem lehet már a plasztikra sem tölteni! csak ami van rajta azt tudod elkölteni.

Morty

Én példéul már azt se tudtam megtenni... volt a plastikon 48€...

Korábban odamentem az ATM-hez... kártya bedug pin beüt, majd hoppá jött a frissen nyomtatott bankó... a héten mi történt... ugyan az az ATM... mondom akkor ugyan úgy... odamegyek bedug, beüt, majd hopp... nincs annyi zsé... mondom mi van? Egyenleglekérdezés => 0...

Megyek másik ATM-hez ugyan ez... akkor szépen a 48€ ment vissza az adv számlára a kártya meg itt pihen az asztalomon :(


Csaby64

online a tegnap még mükõdõtt volt 44 usd s fizettem kábel tv-t
Date time      Transfer type      Status
26.01.2018 22:04      Payment by Card      Completed

magellan

Idézetet írta: Csaby64 Dátum január 27, 2018, 12:01:53 DÉLUTÁN
online a tegnap még mükõdõtt volt 44 usd s fizettem kábel tv-t
Date time      Transfer type      Status
26.01.2018 22:04      Payment by Card      Completed
Én ma fizettem, online is és plasztikkal is ment.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


dincsiwincsi

Sziasztok,

Coinbasen mennyi szokott lenni a ellenőrzési idő, mert befizettem 2 eurot bankszámláról ellenőrzés képen, de ez már több mint 1 hete volt és még mindig ellenőrizetlen számlát ír, majd küldtem nekik levelet is  kétszer, de válaszra sem méltatnak, csak ilyenkor az a gáz, hogy nem tudok bankszámlára kiutalni eurot!? Lehet még ebből valami vagy várni kell vele, mert több idő az ellenőrzés?

Franky2Ster

Várd meg a 2 hetet. 10 munka nap. Ha akkor sem lesz jó akkor ott valami gáz van.

GepyMiner

Verifikálva vagyok, van vagy $600 a plasztikon meg $70 a virtuálison. Majd kipróbálom, de gondolom szólnának ha nem fog működni.
3 napja Penny-ben fizettem vele gond nélkül meg pin-t változtattam.
Belogoltam, tényleg nem lehet egyelőre kártyára küldeni pénzt. Ám virtuálissal próbáltam vásárolni $30-ért és sikerült, gondolom a plasztik is működik akkor.
Gondolom ami a kártyán van azt már a kártyakibocsátó kezeli, nem advcash-en múlik. És remélve feb1 után megint lehet majd rátölteni.

magellan

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 27, 2018, 11:27:44 DÉLUTÁN
Verifikálva vagyok, van vagy $600 a plasztikon meg $70 a virtuálison. Majd kipróbálom, de gondolom szólnának ha nem fog működni.
3 napja Penny-ben fizettem vele gond nélkül meg pin-t változtattam.
Belogoltam, tényleg nem lehet egyelőre kártyára küldeni pénzt. Ám virtuálissal próbáltam vásárolni $30-ért és sikerült, gondolom a plasztik is működik akkor.
Gondolom ami a kártyán van azt már a kártyakibocsátó kezeli, nem advcash-en múlik. És remélve feb1 után megint lehet majd rátölteni.
Február 27-ig lehet elkölteni. Ezekre többet nem lehet, az Advcash keres másik szolgáltatót.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


FrenkyAti

Egy kis infó:


The new card platform is already under way and we are working hard to launch it ASAP. In connection with this, please take a look at a few important facts:[/size]- The new card platform will let us issue cards not only for EU residents, but for people living in other parts of the world as well including areas not covered by our card program previously.- We are doing everything we can to make sure the new card platform is up and running as soon as possible. We are confident within the next few months our customers will be able to use their virtual and plastic cards the way they are used to. We will publish all important updates about our new card program in the News section of your account right away.- To compensate for this unpleasant situation, we will replace all activated virtual and plastic cards for free as soon as the new card solution is implemented. If you were an Advanced Cash cardholder before, you will receive the same amount of cards for no extra charge.- The new cards will support contactless payments and will eventually be fully integrated into our mobile app that is currently being built.For now, you are welcome to use alternative withdrawal options. We sincerely hope these can partially substitute our cards while we are implementing the new solution:
Sincerely,
Artem K.
Advanced Cash Ltd Customer Support Service Engineer