Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

xalyy

Idézetet írta: patya Dátum február 08, 2018, 10:34:48 DÉLUTÁN
Szia!
Én most tervezek rendelni, de pont azt hallottam, hogy Coinbase-ről nem tudok rá utalni. Te milyen online walletből utalsz ki ha megkérdehetem?

Köszi


Szia, én nem tudok erről mitől ne lehetne rá utalni, minden bitcoin wallet bitcoin wallet.

GepyMiner

#381
Amíg advcash meg hasonlók nem működnek, hogy lehet pénzhez jutni Van valami PayPal-ra konvertáló lehetőség?
Volt az anycoindirect.eu amit nagyon régen használtam de kivették a PPal lehetőséget.
Google-vel találtam a bitjuk.com-ot (ETH-PpalUSD) de nem ismerem, próbálta már valaki? Elvileg kamu oldal (scam)
Van bármi más PPalra alakító lehetőség? Kis veszteséggel is mehet, csak lehessen valahogy.

Balvanylajos

A paypalból hogy lehet kivenni forintban itthon?
Vagy te hogy nyered ki belőle a pénzt? :)


GepyMiner

Ppalon átváltom forintba majd leutalom simán számlára. Mást is kapok ppalon (donation-ok) így régóta használom (5-6 éve), nameg sokszor csak elköltöm amazon, ebay stb-n.

Til

Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 15, 2018, 07:40:13 DÉLUTÁN
Ppalon átváltom forintba majd leutalom simán számlára. Mást is kapok ppalon (donation-ok) így régóta használom (5-6 éve), nameg sokszor csak elköltöm amazon, ebay stb-n.
Ha van számlaszámod, akkor miért kell közbeiktatni a paypalt?Csomó oldal van ,ahol ki tudod utalni bankszámlára.Az meg mindegy, hogy a honos bank mit lát, mert így is úgy is jövedelemnek látja.
C:\> del c:\command.com

GepyMiner

Idézetet írta: Til Dátum február 15, 2018, 07:48:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 15, 2018, 07:40:13 DÉLUTÁN
Ppalon átváltom forintba majd leutalom simán számlára. Mást is kapok ppalon (donation-ok) így régóta használom (5-6 éve), nameg sokszor csak elköltöm amazon, ebay stb-n.
Ha van számlaszámod, akkor miért kell közbeiktatni a paypalt? Csomó oldal van ,ahol ki tudod utalni bankszámlára.Az meg mindegy, hogy a honos bank mit lát, mert így is úgy is jövedelemnek látja.
1. pl. coinbase meg a legtöbb az SEPA-val utal, és általában csak EUR-ban lehet
2. PPal direktbe küldi, abban a pénznemben amivel küldöm, és nem SEPA, nincs extra díja megérkezéskor
3. PPalt sok helyen elfogadják (több helyen mint BTC-t nameg olcsóbb is mint a drága jelenlegi BTC díjak ami $20 is lehet) és le lehet vásárolni, BTC-t meg hasonló cryptopénzeket még nem mindenhol. Legalább is amazon ebay stb tudtommal még nem müxik cryptoval.
4. Azért lehet hogy ha 50ezret kapok forintban, az nem csilingel úgy nav-nál mint ha EUR-t kapok 100e+ összegben, és ha el tudom költeni és nem kell lehívni számlára az mégjobb, nem?

Til

Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 15, 2018, 11:24:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 15, 2018, 07:48:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 15, 2018, 07:40:13 DÉLUTÁN
Ppalon átváltom forintba majd leutalom simán számlára. Mást is kapok ppalon (donation-ok) így régóta használom (5-6 éve), nameg sokszor csak elköltöm amazon, ebay stb-n.
Ha van számlaszámod, akkor miért kell közbeiktatni a paypalt? Csomó oldal van ,ahol ki tudod utalni bankszámlára.Az meg mindegy, hogy a honos bank mit lát, mert így is úgy is jövedelemnek látja.
1. pl. coinbase meg a legtöbb az SEPA-val utal, és általában csak EUR-ban lehet
2. PPal direktbe küldi, abban a pénznemben amivel küldöm, és nem SEPA, nincs extra díja megérkezéskor
3. PPalt sok helyen elfogadják (több helyen mint BTC-t nameg olcsóbb is mint a drága jelenlegi BTC díjak ami $20 is lehet) és le lehet vásárolni, BTC-t meg hasonló cryptopénzeket még nem mindenhol. Legalább is amazon ebay stb tudtommal még nem müxik cryptoval.
4. Azért lehet hogy ha 50ezret kapok forintban, az nem csilingel úgy nav-nál mint ha EUR-t kapok 100e+ összegben, és ha el tudom költeni és nem kell lehívni számlára az mégjobb, nem?
Ez is egy járható út.
C:\> del c:\command.com

GepyMiner

Ez már kicsit offtopic, de előzö hozzászólásaimhoz való. Talán megérni új topic-ot nyitni (ha még nincs ilyen) crypto <--> pénz tradelésre...:
Szóval ha esetleg van valaki aki "katás" vagy bejelentet vagy meg tudja oldani a kivétet, és van Paypal-ja, tradelhetnénk: adok rá kis bónuszt, pl $530 ért veszek és küldök ZEC-et (vagy ETH akármit) és $500-t kapok ppalra, ahonnan már könnyebben el tudom költeni és bankszámlára lehívni se kell. Jó lehet annak is aki pl venni nem tud de kereskedni akar és van ppalja, így megoldható a csere. Megéri topicot nyitni neki? Mármint konkrétan crypto-ppal vagy crypto-HUF készpénz csereberére :)

PeACeY

Idézetet írta: hupisom1 Dátum február 03, 2018, 06:29:55 DÉLUTÁN
Sziasztok ! Megjött a mistertango kártya , de kb össze is vághatom , btc-vel tölteni nagyon drága , coinbase pedig nem fogadja el az iban számát , (nem támogatott ország).
Viszont valaki itt irta a revolute szolgáltatót , azt is kipróbáltam , az aplikáció szuperül működik , a coinbase elfogadta az iban számot , verifikálás 3perc volt .
sepa utalás ingyenes rólla .
A plastic kártyak normál szállitás-sal 6euro -ba került.
A kártyát várom most.


Szia!

Megjött már a kártya?
Vannak már tapasztalataid? :)

hupisom1

Szia , igen megjött de nem tervezem használni , mivel a coinbase nem fogadja el az iban számát a kártyának , ergó sepával nem tudok utalni .
Ha btc -vel töltöm akkor meg 33dollár btc-ből , maradt 7dollár mire odaért .
Persze minél nagyobb az összeg ahoz mérten egyre kissebb a fee , de akkor is nagyon sok !


A revolute-re várok , 6euró volt a kártya , sepa megy coinbase-en , és most engedélyezték a kryptó részét , szóval btc stb elfogad , ami még jó hogy a play áruházas apk nagyon szuper jól használható .


Havi 200euró ingyenesen lehet felvenni utánna asszem 1% .
Nincs számlavezetési dij , nagyon baráti a mostani helyzetben .

hupisom1

Most olvasom hogy a revolute-re kérdeztél , még várok rá :)

magellan

Idézetet írta: hupisom1 Dátum február 18, 2018, 07:15:27 DÉLUTÁN
Most olvasom hogy a revolute-re kérdeztél , még várok rá :)
Biztos, hogy lehet már rá cryptot tölteni?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


hupisom1


magellan

Idézetet írta: hupisom1 Dátum február 19, 2018, 11:13:38 DÉLELŐTT
igen
Itt csak váltani lehez revolutról cryptóra és vissza. Hol lehet tölteni rá?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Franky2Ster

Gyerekek ma jött az AdvancedCash kártya jó ez még valamire?

PeACeY

Aki esetleg szeretne Revolut-ra regisztrálni, megtenné, hogy az én referral linkemmel teszi meg?  :)

https://revolut.com/r/bksicssq

Köszönöm! ;)




bazsy

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 19, 2018, 12:25:24 DÉLUTÁN
Gyerekek ma jött az AdvancedCash kártya jó ez még valamire?


Aktiváld be és ha lesz új szolgáltató ingyen kapod a másikat

Franky2Ster


Ridegdog

A mistertango kártyán keresztüli pénzmozgást látja a nav? Elvileg Litvániai bank és úgy látom hogy ők aláírták az automatikus információ csere egyezményt. Vagy tévedek?

magellan

Idézetet írta: Ridegdog Dátum február 19, 2018, 02:36:17 DÉLUTÁN
A mistertango kártyán keresztüli pénzmozgást látja a nav? Elvileg Litvániai bank és úgy látom hogy ők aláírták az automatikus információ csere egyezményt. Vagy tévedek?
Ha megkérdezi látja.
Automatikusan akkor fogja, ha a Mistertango aláírat veled egy "Common Reporting Standard" (CRS) nyomtatványt, ahol nyilatkozol, hogy hol fizetsz adót, és mi az adóazonosító jeled. Ezt bármikor utólag is kérhetik, és akkor visszamenőleg jelentenek.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk