Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Minden ami Nvidia

Indította Székely Vegán, december 27, 2016, 10:08:47 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Parano1d

Idézetet írta: fpeter Dátum március 05, 2017, 09:48:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum március 04, 2017, 09:59:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fpeter Dátum március 04, 2017, 09:38:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 04, 2017, 08:30:32 DÉLUTÁN
...
Ja, kb. ilyesmik lehetnek a számok jelenleg, legalábbis az RX-eken. De ha jól látom, a havi teljes bevételt vetted alapul, ebből még le kellene vonni a fogyasztást, nem?

Lehet igazad van, ez a cryptocompare egy nagy rakás xar, ahányszor megnyitom, ahányszor más munkaállomáson számolgatok vele, annyiszor képes totál másképp számolni. Melóhelyen a fenti számokat bepötyögve a fenti kalkulált értékek jöttek ki villanyt levonva, erre most meg sokkal alacsonyabbak. Kell keresnem valami értelmesebb oldalt a célra...

Azért ír ki mindig más értéket, mert az ár és a difficulty mindig változó!
Az árfolyamra figyeltem, az mindig 40 usd körül mozgott, nekem mégis 50%-o eltéréseket volt képes hozni. A difficulty-t sehol nem írja hogy mivel kalkulál, lehet ott jön bele a brutális random faktor...

Benoke46: akkor az 1070-el szemben az 1060 picit szimpatikusabb kevsebb mit féláron. Még olvasgatok, de akkor lehet indulásnak veszek egy 470 vagy 480-at meg egy 1060-at aztán saját kísérletezésbe kezdek, és majd idővel elválik hogy melyikkel bővítek...

Bármelyiket veszed, nagyon nem tudsz mellé lőni. A Radeonok annyiból jobbak, hogy nem vagy annyira kiszolgáltatva a ZEC/ZCL árfolyamának. Ha más nyereségesebb egyszerűen váltasz, és kész.

sebajtóbiás

Idézetet írta: fpeter Dátum március 05, 2017, 09:48:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum március 04, 2017, 09:59:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fpeter Dátum március 04, 2017, 09:38:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 04, 2017, 08:30:32 DÉLUTÁN
...
Ja, kb. ilyesmik lehetnek a számok jelenleg, legalábbis az RX-eken. De ha jól látom, a havi teljes bevételt vetted alapul, ebből még le kellene vonni a fogyasztást, nem?

Lehet igazad van, ez a cryptocompare egy nagy rakás xar, ahányszor megnyitom, ahányszor más munkaállomáson számolgatok vele, annyiszor képes totál másképp számolni. Melóhelyen a fenti számokat bepötyögve a fenti kalkulált értékek jöttek ki villanyt levonva, erre most meg sokkal alacsonyabbak. Kell keresnem valami értelmesebb oldalt a célra...

Azért ír ki mindig más értéket, mert az ár és a difficulty mindig változó!
Az árfolyamra figyeltem, az mindig 40 usd körül mozgott, nekem mégis 50%-o eltéréseket volt képes hozni. A difficulty-t sehol nem írja hogy mivel kalkulál, lehet ott jön bele a brutális random faktor...

Benoke46: akkor az 1070-el szemben az 1060 picit szimpatikusabb kevsebb mit féláron. Még olvasgatok, de akkor lehet indulásnak veszek egy 470 vagy 480-at meg egy 1060-at aztán saját kísérletezésbe kezdek, és majd idővel elválik hogy melyikkel bővítek...

Alul ír mindent! A difficulty a network hash rate-el arányos.

Disclosure: Mining metrics are calculated based on a network hash rate of 50,251 KH/s and using a ZEC - USD exchange rate of 1 ZEC = $ 39.37586. These figures vary based on the total network hash rate and on the ZEC to USD conversion rate. Block reward is fixed at 10 ZEC and future block reward reductions are not taken into account. The average block time used in the calculation is 150 seconds. The electricity price used in generating these metrics is $ 0.16 per kWh.

És hogy mennyire változik:
http://www.coinwarz.com/network-hashrate-charts/zcash-network-hashrate-chart
http://www.coinwarz.com/difficulty-charts/zcash-difficulty-chart

fpeter

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 05, 2017, 10:23:27 DÉLUTÁN

...

Disclosure: Mining metrics are calculated based on a network hash rate of 50,251 KH/s and using a ZEC - USD exchange rate of 1 ZEC = $ 39.37586. These figures vary based on the total network hash rate and on the ZEC to USD conversion rate. Block reward is fixed at 10 ZEC and future block reward reductions are not taken into account. The average block time used in the calculation is 150 seconds. The electricity price used in generating these metrics is $ 0.16 per kWh.

És hogy mennyire változik:
http://www.coinwarz.com/network-hashrate-charts/zcash-network-hashrate-chart
http://www.coinwarz.com/difficulty-charts/zcash-difficulty-chart

Tehát akkor egy pillanatnyi difficulty-t vesz alapul a számításhoz, ami akár pár percenként is hatalmasat változhat, ezáltal erősen csalóka eredményeket ad - nagyjából semmire se jó ebben a formájában :S
¯\_(ツ)_/¯

HDMI dummy eladó > keresd az azonos nevű topikban!

kidface

Idézetet írta: fpeter Dátum március 05, 2017, 11:03:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 05, 2017, 10:23:27 DÉLUTÁN

...

Disclosure: Mining metrics are calculated based on a network hash rate of 50,251 KH/s and using a ZEC - USD exchange rate of 1 ZEC = $ 39.37586. These figures vary based on the total network hash rate and on the ZEC to USD conversion rate. Block reward is fixed at 10 ZEC and future block reward reductions are not taken into account. The average block time used in the calculation is 150 seconds. The electricity price used in generating these metrics is $ 0.16 per kWh.

És hogy mennyire változik:
http://www.coinwarz.com/network-hashrate-charts/zcash-network-hashrate-chart
http://www.coinwarz.com/difficulty-charts/zcash-difficulty-chart

Tehát akkor egy pillanatnyi difficulty-t vesz alapul a számításhoz, ami akár pár percenként is hatalmasat változhat, ezáltal erősen csalóka eredményeket ad - nagyjából semmire se jó ebben a formájában :S

A kalkulátorok csak viszonyítási alapot adnak! Néha mikor stabil az árfolyam és a diff. Akkor a tényleges pillanatnyi  hozamot jelzi

Parano1d

Idézetet írta: kidface Dátum március 05, 2017, 11:33:46 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fpeter Dátum március 05, 2017, 11:03:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 05, 2017, 10:23:27 DÉLUTÁN

...

Disclosure: Mining metrics are calculated based on a network hash rate of 50,251 KH/s and using a ZEC - USD exchange rate of 1 ZEC = $ 39.37586. These figures vary based on the total network hash rate and on the ZEC to USD conversion rate. Block reward is fixed at 10 ZEC and future block reward reductions are not taken into account. The average block time used in the calculation is 150 seconds. The electricity price used in generating these metrics is $ 0.16 per kWh.

És hogy mennyire változik:
http://www.coinwarz.com/network-hashrate-charts/zcash-network-hashrate-chart
http://www.coinwarz.com/difficulty-charts/zcash-difficulty-chart

Tehát akkor egy pillanatnyi difficulty-t vesz alapul a számításhoz, ami akár pár percenként is hatalmasat változhat, ezáltal erősen csalóka eredményeket ad - nagyjából semmire se jó ebben a formájában :S

A kalkulátorok csak viszonyítási alapot adnak! Néha mikor stabil az árfolyam és a diff. Akkor a tényleges pillanatnyi  hozamot jelzi

drizzt_do_urden

ezert kell hasznalni a whattomine kalkulatort az nem pillanatnyi difficultyt nezi. en sok kalkulatort hasznaltam de a whattomine a legjobb idaig. az valos szamitasokat vegez. amennyit mond annyit is keresel! es soha ne azt a hashratet nezzed amit a kartyaid produkalnak hanem amit a pool elfogad!

atideath

Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség. Olyan embert keresek akinek Nvidia kártyája van és bányászik vele. Ha tudna nekem valaki segíteni kérem dobjon rám PM-be egy emailcímet vagy még jobb lenne skype elérhetőség!!! Köszönöm!!!
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

DarkLaca

Idézetet írta: atideath Dátum március 09, 2017, 05:14:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kellene nekem egy kis segítség. Olyan embert keresek akinek Nvidia kártyája van és bányászik vele. Ha tudna nekem valaki segíteni kérem dobjon rám PM-be egy emailcímet vagy még jobb lenne skype elérhetőség!!! Köszönöm!!!

laca19850331@gmail.com Nekem Nvidia van, és remélem, hogy tudok segíteni.

Egyébként a fentiekhez hozzászólva, nekem  MSI GAMING X 1070-es nyomja 420-430 Sol/s-el de néha felugrik az egekbe, volt olyan, hogy 847-re felment. Egyértelműsítem, hogy számomra még egy kártya beruházása a cél. Így igazán ütős ZEC-re. Most, hogy az árfolyam is felment,így hasznos nagyon. Csak ugye az a fránya beruházás...De hosszútávon mindenképpen megéri,mert egy rigbe teljesít annyit, mint a 470-es 2 rigbe.

m8k

Ma megjott a masodik gtx1080 (inno 3d 3x) kartyam,  betettem a gepbe es a falba a fogyasztas zcash banyaszassal 370w 8).
kozel 1 kh/s nyomja a 2 kartya, igaz  hogy amelyiken van a monitor 93 fokon megy, a masik 82-on.
Nem allitanek semmi tuningot de mivel tudnam levenni a hofokot? ha valaki tudna segiteni...?

kidface

Idézetet írta: m8k Dátum március 25, 2017, 04:29:25 DÉLUTÁN
Ma megjott a masodik gtx1080 (inno 3d 3x) kartyam,  betettem a gepbe es a falba a fogyasztas zcash banyaszassal 370w 8).
kozel 1 kh/s nyomja a 2 kartya, igaz  hogy amelyiken van a monitor 93 fokon megy, a masik 82-on.
Nem allitanek semmi tuningot de mivel tudnam levenni a hofokot? ha valaki tudna segiteni...?

Feszültséget csökkentsd addig amíg meg stabil. A hőfok is lejebb fog menni!

DarkLaca

A 1080-asból mennyit hashel egy darab ? Kíváncsi vagyok rá.

kidface


proziroxx

Idézetet írta: lbandita Dátum április 14, 2017, 06:39:37 DÉLUTÁN
Ez a topik kicsit feledésbe merült , sokat változtak a bányaprogik, és sokat esett a 1060 as ára, én már tudok venni 49 ezerért 3 gigás 1060 as kártyát, szerintem jövőhéten rendelek, ha jól olvastam utána zec közel 400 at hoz, duálban is többet hoz linux alatt mint a 470 es., ha valaki használ valamilyen nvidiát akkor írhatna pár sort hogyan megy neki.

ZEC-en 400-at hoz a 1060 3GB?  :o :o :o
Nekem csak 260... és a 6GB se sokkal több. ETH-en meg 20MH/s. Fogyasztás kb. 100-120W. Amúgy honnan veszed 49k-ért, ha szabad kérdeznem? :)

Székely Vegán

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 14, 2017, 07:26:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum április 14, 2017, 06:39:37 DÉLUTÁN
Ez a topik kicsit feledésbe merült , sokat változtak a bányaprogik, és sokat esett a 1060 as ára, én már tudok venni 49 ezerért 3 gigás 1060 as kártyát, szerintem jövőhéten rendelek, ha jól olvastam utána zec közel 400 at hoz, duálban is többet hoz linux alatt mint a 470 es., ha valaki használ valamilyen nvidiát akkor írhatna pár sort hogyan megy neki.

ZEC-en 400-at hoz a 1060 3GB?  :o :o :o
Nekem csak 260... és a 6GB se sokkal több. ETH-en meg 20MH/s. Fogyasztás kb. 100-120W. Amúgy honnan veszed 49k-ért, ha szabad kérdeznem? :)

A 1070 hoz 400-at.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

bazsy

Idézetet írta: dekboy Dátum április 14, 2017, 07:37:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: proziroxx Dátum április 14, 2017, 07:26:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum április 14, 2017, 06:39:37 DÉLUTÁN
Ez a topik kicsit feledésbe merült , sokat változtak a bányaprogik, és sokat esett a 1060 as ára, én már tudok venni 49 ezerért 3 gigás 1060 as kártyát, szerintem jövőhéten rendelek, ha jól olvastam utána zec közel 400 at hoz, duálban is többet hoz linux alatt mint a 470 es., ha valaki használ valamilyen nvidiát akkor írhatna pár sort hogyan megy neki.

ZEC-en 400-at hoz a 1060 3GB?  :o :o :o
Nekem csak 260... és a 6GB se sokkal több. ETH-en meg 20MH/s. Fogyasztás kb. 100-120W. Amúgy honnan veszed 49k-ért, ha szabad kérdeznem? :)

Én is kíváncsi lennék az nvidiások mirek képesek...! De a 1060 3gb 192bit ,hogy a pöcsbe ver rá a 4gb-os 256bit-re? :D
Szerintem 1070-et akart irni

proziroxx


Uhura

Idézetet írta: proziroxx Dátum április 14, 2017, 08:46:29 DÉLUTÁN
Na a 1070 49k-ért tényleg best buy  :P

Ja mert lassan az összes 4xx kártya 80k fölé kúszik a net shopokban....

Arkenso

Melyik az a típus és mennyi van belőle? :)
Dobhatnál ide valami pontosabb infót!

Uhura

Idézetet írta: Arkenso Dátum április 16, 2017, 10:05:18 DÉLELŐTT
Melyik az a típus és mennyi van belőle? :)
Dobhatnál ide valami pontosabb infót!

ja ... jöhet ha tudom nem a boltban veszem.... amúgy tényleg érdekel mind a 1070-es mind a rx 470-es mert akkor inkább nálad veszem - persze ha van gari hozzá - mint Japánból Bruttó: 45k-rt .

Uhura

Idézetet írta: lbandita Dátum április 16, 2017, 10:50:16 DÉLELŐTT
nettón nem tudom adni , a 1060 as a 49 netto nem a 1070 es,

Oksa akkor számlával ? az rx 470-esből melyik van 40+Áfa áron ?