Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 16 Vendégek van a témában

Bucki36

Sziasztok!
Claymort akarom beállitani egy nwidia 1050ti ra! De valamiért nem akar sikerülni.
Tudnátok segiteni benne?

Bucki36

Idézetet írta: Bucki36 Dátum március 10, 2018, 03:15:56 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Claymort akarom beállitani egy nwidia 1050ti ra! De valamiért nem akar sikerülni.
Tudnátok segiteni benne?
Ezt a hibát irja ki: CUDA error - cannot allocate big buffer for DAG. Check readme.txt for possible solutions.
GPU 0 failed

Tibidam

Sziasztok

Valaki használ ilyen kártyát Inno3D GeForce GTX 1070 8GB iChill
Kíváncsi lenék menyit fogyaszt és menyit bírtatok kihozni belőle ??
előre köszönöm szép napot mindenkinek !!

zsombor1

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamilyen hátrányom abból ha direkt Poloniexre bányászok ETH-t.

Simi

Idézetet írta: Bucki36 Dátum március 10, 2018, 07:25:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Bucki36 Dátum március 10, 2018, 03:15:56 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Claymort akarom beállitani egy nwidia 1050ti ra! De valamiért nem akar sikerülni.
Tudnátok segiteni benne?
Ezt a hibát irja ki: CUDA error - cannot allocate big buffer for DAG. Check readme.txt for possible solutions.
GPU 0 failed


Úgy néz ki 2 GB-os a kártyád, amivel már nem lehet ETH-t bányászni mert a DAG mérete már nagyobb ettől.
Ha ez a helyzet, más, kisebb ETH algón futó coint talán tudsz még bányászni, meg persze minden más algot is (Equihash, Neoscrypt, stb).

Simi

Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 12:49:53 DÉLELŐTT
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamilyen hátrányom abból ha direkt Poloniexre bányászok ETH-t.
Szia!

Azt hiszem van egy limit amit míg nem érsz el, nem fogod látni az ETH-d (de nem vész el). Polon a deposit résznél biztos ott van valahol ez.
Ez lehet egy hátrány, a másik a biztonság.
Ha tartani akarod, akkor ne exchange-re rendezkedj be, mert azzal történhet bármi.
Ha el akarod adni (úgy értem pl. SEPA->HUF), jobb lenne olyan helyre küldeni, ahol ezt akár rögtön meg is teheted.
Egyikre sem alkalmas a polo, kivétel ha kereskedni akarsz.


zsombor1

Idézetet írta: Simi Dátum március 14, 2018, 03:38:15 DÉLELŐTT
Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 12:49:53 DÉLELŐTT
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamilyen hátrányom abból ha direkt Poloniexre bányászok ETH-t.
Szia!

Azt hiszem van egy limit amit míg nem érsz el, nem fogod látni az ETH-d (de nem vész el). Polon a deposit résznél biztos ott van valahol ez.
Ez lehet egy hátrány, a másik a biztonság.
Ha tartani akarod, akkor ne exchange-re rendezkedj be, mert azzal történhet bármi.
Ha el akarod adni (úgy értem pl. SEPA->HUF), jobb lenne olyan helyre küldeni, ahol ezt akár rögtön meg is teheted.
Egyikre sem alkalmas a polo, kivétel ha kereskedni akarsz.

Ez van az ETH depozitnál Poloniexen: "The minimum amount for deposit is 0.5 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount."
Nem vagyok túl jó angolos, de gondolom, hogy ez azt jelenti amit írtál.
Most, hogy elkezdtem a Poloniexre bányászni, gondolom érdemes megvárni az első kiutalást és csak utána váltani másra. Regisztráltam az Upholdon is. Az alkalmasabb az ilyesmire? Vagy van jobb? Próbálkoztam a myetherwallettel is, de nekem az nehézkesnek tűnt.

pube111

Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 08:24:03 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum március 14, 2018, 03:38:15 DÉLELŐTT
Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 12:49:53 DÉLELŐTT
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamilyen hátrányom abból ha direkt Poloniexre bányászok ETH-t.
Szia!

Azt hiszem van egy limit amit míg nem érsz el, nem fogod látni az ETH-d (de nem vész el). Polon a deposit résznél biztos ott van valahol ez.
Ez lehet egy hátrány, a másik a biztonság.
Ha tartani akarod, akkor ne exchange-re rendezkedj be, mert azzal történhet bármi.
Ha el akarod adni (úgy értem pl. SEPA->HUF), jobb lenne olyan helyre küldeni, ahol ezt akár rögtön meg is teheted.
Egyikre sem alkalmas a polo, kivétel ha kereskedni akarsz.

Ez van az ETH depozitnál Poloniexen: "The minimum amount for deposit is 0.5 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount."
Nem vagyok túl jó angolos, de gondolom, hogy ez azt jelenti amit írtál.
Most, hogy elkezdtem a Poloniexre bányászni, gondolom érdemes megvárni az első kiutalást és csak utána váltani másra. Regisztráltam az Upholdon is. Az alkalmasabb az ilyesmire? Vagy van jobb? Próbálkoztam a myetherwallettel is, de nekem az nehézkesnek tűnt.
Bittrexen 0,1ETH a deposit limit. Érdemes a poolon 0,15 re állítani, akkor biztos, hogy nem akad el a fee miatt.
Az uphold teljesen másra való. Oda nem tudsz ETH-t küldeni. Ott csak váltogatni tudod a BTC-t Különböző pénzekbe oda-vissza.

zsombor1

Idézetet írta: pube111 Dátum március 14, 2018, 09:32:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 08:24:03 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum március 14, 2018, 03:38:15 DÉLELŐTT
Idézetet írta: zsombor1 Dátum március 14, 2018, 12:49:53 DÉLELŐTT
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamilyen hátrányom abból ha direkt Poloniexre bányászok ETH-t.
Szia!

Azt hiszem van egy limit amit míg nem érsz el, nem fogod látni az ETH-d (de nem vész el). Polon a deposit résznél biztos ott van valahol ez.
Ez lehet egy hátrány, a másik a biztonság.
Ha tartani akarod, akkor ne exchange-re rendezkedj be, mert azzal történhet bármi.
Ha el akarod adni (úgy értem pl. SEPA->HUF), jobb lenne olyan helyre küldeni, ahol ezt akár rögtön meg is teheted.
Egyikre sem alkalmas a polo, kivétel ha kereskedni akarsz.

Ez van az ETH depozitnál Poloniexen: "The minimum amount for deposit is 0.5 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount."
Nem vagyok túl jó angolos, de gondolom, hogy ez azt jelenti amit írtál.
Most, hogy elkezdtem a Poloniexre bányászni, gondolom érdemes megvárni az első kiutalást és csak utána váltani másra. Regisztráltam az Upholdon is. Az alkalmasabb az ilyesmire? Vagy van jobb? Próbálkoztam a myetherwallettel is, de nekem az nehézkesnek tűnt.
Bittrexen 0,1ETH a deposit limit. Érdemes a poolon 0,15 re állítani, akkor biztos, hogy nem akad el a fee miatt.
Az uphold teljesen másra való. Oda nem tudsz ETH-t küldeni. Ott csak váltogatni tudod a BTC-t Különböző pénzekbe oda-vissza.

Nagyon köszönöm a segítségeket. Sajnos a Bittrexre nem enged regisztrálni. Meghívót kér. Sajnos nekem nincs meghívóm. :(

skovacs

sziasztok egy kerdesem lenne . Melyik windows 10 ltsb hasznalhato ami tenyleg nem is frissit ? Ezt  a verziot olvastam hogy jo: windows 10 ltsb 1607, [/size]de nem talalok hozza letoltesi linket . Esetleg ha tud valaki egy linket  akkor ha lehet egy linket masoljon be nekem. Vagy meg ha  masik verzioju windows 10 ltsb t lehet hasznalni akkor a verzio szam erdekelne !

tamagucsi

Idézetet írta: Gyjuhi Dátum március 10, 2018, 08:55:24 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tamagucsi Dátum március 09, 2018, 04:44:05 DÉLUTÁN
Sziasztok. van egy ASRock AB350 B350 Pro4 AM4  alaplapom és az istenekért sem akar 3 kártyánál többet futtatni. Bioszt frissítettem, de semmi változás.
fent emmlített alaplap
am4 risen 1200 proci
4gb ram
win 10
1000w táp
1050Ti és 1050 lenne a kártya benne.


Biosba gen1 beállítva és HD audió kilőve? alap dolgok

:) igen én hülye vagyok hozzá. de van ilyen alaplapod??? azt pontosan le tudnád írni, hogy melyik alpont alatt találom meg PL: a gen 1 beállítást. ????? vagy nem is vagy annyira májer?? vagy csak simán lájkolod a filinged??? Nem az a legnagyobb problémám, hogy noob ként mit b....k el, hanem az miképp tudnám megoldani. nincs hd audió beállítás a bioszban :) , azt ,hogy a gen 1 et hol állítanám be azt meg nem találom. Ha tudsz érdemben segíteni azt megköszönöm, de a noob ezt kéne előbb beállítani az nekem kicsit kevés :) .

thx18

Sziasztok! Adott 4db rx570 pulse itx egy rigben. Mitől lehet az, hogy ha próbálom afterburnerrel állítani a kártyákat akkor csak a gpu0 reagál? A másik 3nak akármilyen értéket beállíthatok stabilan 25.3mh/s-el dolgoznak. Blockchain driver, patch felrakva.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről


Sedus

Sziasztok, a következő problémám lenne:

Eddig simán futott napokig a 3 kártyával (570 4GB,570 8GB,1050 TI) aztán lefagyott és az újraindítás után a 2. kártyánál lefagy a claymore, riser csere volt,másik slotba próbáltam,driver újra lett rakva. A másik kettő kártya működik tehát biztos hogy a 8 gigással lesz a probléma, és még az is furcsa nekem hogy a core voltageot csak a 1050-nél lehet állítani az 570-nél nem, ezt is csak újonnan csinálja.

Ötletek hogy még mit nem próbáltam meg?  :-\\

willow

Idézetet írta: Sedus Dátum március 15, 2018, 11:05:43 DÉLUTÁN
Sziasztok, a következő problémám lenne:

Eddig simán futott napokig a 3 kártyával (570 4GB,570 8GB,1050 TI) aztán lefagyott és az újraindítás után a 2. kártyánál lefagy a claymore, riser csere volt,másik slotba próbáltam,driver újra lett rakva. A másik kettő kártya működik tehát biztos hogy a 8 gigással lesz a probléma, és még az is furcsa nekem hogy a core voltageot csak a 1050-nél lehet állítani az 570-nél nem, ezt is csak újonnan csinálja.

Ötletek hogy még mit nem próbáltam meg?  :-\ \


Lehet, hogy windows frissitett, és változott valami. Rakj fel újra valami régebbi verziót. De ez csak tipp.

StealthFantom

Ha lefagyott esetleg leéget? Próbáld ki egy sima gépben azt a kártyát.
Ventik forognak?

danje

Srácok létezik hogy a Poloniex január elso hetétol még mindig dolgozik a regisztrációmon? bejelentkezek és csak ezt írja mindig hogy feldolgozás alatt ,már mindjárt 3 hónap telt el !

willow

Idézetet írta: danje Dátum március 16, 2018, 11:40:43 DÉLELŐTT
Srácok létezik hogy a Poloniex január elso hetétol még mindig dolgozik a regisztrációmon? bejelentkezek és csak ezt írja mindig hogy feldolgozás alatt ,már mindjárt 3 hónap telt el !


Létezik. Minek kapkodjanak.

danje

 Koszi Willow ,akkor asszem bontok még 1 sört addig! ;D

willow


Sedus

Idézetet írta: StealthFantom Dátum március 16, 2018, 08:43:21 DÉLELŐTT
Ha lefagyott esetleg leéget? Próbáld ki egy sima gépben azt a kártyát.
Ventik forognak?

Le van tiltva a win update és forognak a ventik, windows is felismeri.