Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 84 Vendégek van a témában

omshree

Idézetet írta: kidface Dátum március 19, 2017, 10:08:37 DÉLUTÁN
Pont ez a baj, hiába csinálta meg a srác, csak T address-el lehet használni mert a Z az már a gyökereknél el van baszva

omshree

Pool features ⤧
The most profitable and fair HBPPS*. No PPLNS!
True round based payment system, proportional your shares, 1% fee
Greatly optimized stratum pool engine,
the small reject ratio and the best vardiff possible
Both T- and Z- wallets accepted !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Ha akarsz zre bányászni, dwarfpool fogad zaddresst is

kidface

Idézetet írta: omshree Dátum március 19, 2017, 10:29:56 DÉLUTÁN
Pool features ⤧
The most profitable and fair HBPPS*. No PPLNS!
True round based payment system, proportional your shares, 1% fee
Greatly optimized stratum pool engine,
the small reject ratio and the best vardiff possible
Both T- and Z- wallets accepted !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Ha akarsz zre bányászni, dwarfpool fogad zaddresst is

Dwarfpool-t nem használok

omshree

Figyelj, úgy is veheted hogy 1 btc egyenlő 1 dollár, nem vitatkozom csak leírtam hogy mi van.

lakat

Idézetet írta: kidface Dátum március 19, 2017, 10:44:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: omshree Dátum március 19, 2017, 10:29:56 DÉLUTÁN
Pool features ⤧
The most profitable and fair HBPPS*. No PPLNS!
True round based payment system, proportional your shares, 1% fee
Greatly optimized stratum pool engine,
the small reject ratio and the best vardiff possible
Both T- and Z- wallets accepted !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Ha akarsz zre bányászni, dwarfpool fogad zaddresst is

Dwarfpool-t nem használok

andysk

Na ebbe most nem szólok bele mert mindannyiótokat csipázlak...

Karcsi papa

Idézetet írta: adamszumu Dátum március 21, 2017, 07:14:03 DÉLUTÁN
mivel mostanában ez az egyik leglátogatottab topic ezért írok ide, nem tudom miért de bannoltak (46.107.164.239erről az ip ről), és vendég ként sem lehet megnézni az oldalt, most is csak távelérésben egy másik gépről írok, de tényleg nem értem hogy mi történhetett, kérem javítsák.!!!
(ha megoldódik a dolog akkor törlöm innen a hozzászólást.)

Egy másik ip címmel tiltva volt a email címed amit feloldottam, remélem megoldódott a probléma!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

gtxminer

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy Dwarfpool-al mi a helyzet? Mártöbb mint 10 órája nem talál blokkot. Ahogy néztem azért átlagban 2 óránként kéne találnia...

Parano1d

Idézetet írta: gtxminer Dátum március 24, 2017, 08:10:50 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy Dwarfpool-al mi a helyzet? Mártöbb mint 10 órája nem talál blokkot. Ahogy néztem azért átlagban 2 óránként kéne találnia...

Van mikor negatív Luck van. Sajnos ez kis pooloknál előfordul.

omshree

Szia, Andysk most írt hogy ki lett tiltva, meg tudnád nézni mi történt?

kidface

Idézetet írta: omshree Dátum március 24, 2017, 10:56:47 DÉLUTÁN
Szia, Andysk most írt hogy ki lett tiltva, meg tudnád nézni mi történt?

Egy IP cimet irjatok!

Karcsi papa

Idézetet írta: kidface Dátum március 24, 2017, 11:18:51 DÉLUTÁN
Idézetet írta: omshree Dátum március 24, 2017, 10:56:47 DÉLUTÁN
Szia, Andysk most írt hogy ki lett tiltva, meg tudnád nézni mi történt?

Egy IP cimet irjatok!

Töröltem azt az ip tiltást amin próbált belépni.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Til

#672
Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni.
Claymore v12-es verzio es az ezt koveto verziokkal kezdodtek nalam a rejected share novekedesek.
Ez kb 0.4%.
A flypool pedig 1% invalid share-t mutat.Androidos programja egesz pontosan 0.35% invalid share.
Ez mitol lehet?Masnak is van ez a jelenseg?
Stock bios.Gpu 1230/975 mem 1650/875
Elore is koszonom.
C:\> del c:\command.com

Fagyi Zoli

Idézetet írta: Til Dátum március 27, 2017, 06:19:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni.
Claymore v12-es verzio es az ezt koveto verziokkal kezdodtek nalam a rejected share novekedesek.
Ez kb 0.4%.
A flypool pedig 1% invalid share-t mutat.Androidos programja egesz pontosan 0.35% invalid share.
Ez mitol lehet?Masnak is van ez a jelenseg?
Stock bios.Gpu 1230/975 mem 1650/875
Elore is koszonom.

Új Claymore progik jobban terhelik a GPU+Mem-et. Vagy vedd visszább az órajeleket, vagy adj neki több powert. Nálam az segített.
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

Til

Idézetet írta: Fagyi Zoli Dátum március 27, 2017, 07:11:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum március 27, 2017, 06:19:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni.
Claymore v12-es verzio es az ezt koveto verziokkal kezdodtek nalam a rejected share novekedesek.
Ez kb 0.4%.
A flypool pedig 1% invalid share-t mutat.Androidos programja egesz pontosan 0.35% invalid share.
Ez mitol lehet?Masnak is van ez a jelenseg?
Stock bios.Gpu 1230/975 mem 1650/875
Elore is koszonom.
,
Új Claymore progik jobban terhelik a GPU+Mem-et. Vagy vedd visszább az órajeleket, vagy adj neki több powert. Nálam az segített.
Kiprobaltam mindenhogy.Csokkentettem a frekit 1100/1550 ig.Emeltem a feszt 990 ig.Utana emeltem a frekit 1250/1750.Csak a fogyasztas nott vagy csokkent a hashrate.
Nem lehet,hogy ez claymore hiba?Vagy tan a driver nem passzol az uj claymorokhoz?16.11.4
Vagy milyen beallitas probaljak esetleg.Amugy nagy baj,ha invalid shareket dob?0.4%
C:\> del c:\command.com

kidface

Idézetet írta: Til Dátum március 27, 2017, 05:24:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Fagyi Zoli Dátum március 27, 2017, 07:11:34 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum március 27, 2017, 06:19:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni.
Claymore v12-es verzio es az ezt koveto verziokkal kezdodtek nalam a rejected share novekedesek.
Ez kb 0.4%.
A flypool pedig 1% invalid share-t mutat.Androidos programja egesz pontosan 0.35% invalid share.
Ez mitol lehet?Masnak is van ez a jelenseg?
Stock bios.Gpu 1230/975 mem 1650/875
Elore is koszonom.
,
Új Claymore progik jobban terhelik a GPU+Mem-et. Vagy vedd visszább az órajeleket, vagy adj neki több powert. Nálam az segített.
Kiprobaltam mindenhogy.Csokkentettem a frekit 1100/1550 ig.Emeltem a feszt 990 ig.Utana emeltem a frekit 1250/1750.Csak a fogyasztas nott vagy csokkent a hashrate.
Nem lehet,hogy ez claymore hiba?Vagy tan a driver nem passzol az uj claymorokhoz?16.11.4
Vagy milyen beallitas probaljak esetleg.Amugy nagy baj,ha invalid shareket dob?0.4%
Az nem vészes. 1%-ig ok. Az invalid share rossz megoldást jelent. Azért kell minimalizálni a számát, mert befolyásolja a részesedést a block reward-bol.

Til

Az invalid share azt a pool oldalon jelzi.A claymoreban pefig rejected share van.
Ez a ketto ugyanazt jelenti?Mert, ha igen,akkor allitolag a pool kommunikacio hibaja is lehet es nem hardveroldalon kell keresni?
C:\> del c:\command.com

kidface

Idézetet írta: Til Dátum március 28, 2017, 05:45:19 DÉLELŐTT
Az invalid share azt a pool oldalon jelzi.A claymoreban pefig rejected share van.
Ez a ketto ugyanazt jelenti?Mert, ha igen,akkor allitolag a pool kommunikacio hibaja is lehet es nem hardveroldalon kell keresni?
Rejected share a gep nem szamolta ki idoben a megfejtest, lecsuszott a megoldassal :)

boti123

Aki ma ZCASH-t bányászik az a dupláját kapja flypoolon!

omshree