Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 25 Vendégek van a témában

peiper

Sziasztok Flypool-on ezt adja be legfelül,kezdő vagyok még,nem tudom elküldeni Poloniexre a cuccost.
Tudnátok segíteni???
Előre is köszönöm



Because of performance issues with the Zcash client we are unable to send payout transactions to z addresses! Therefore DO NOT use z addresses to mine on the pool.


Gaabeesz

Idézetet írta: peiper Dátum június 06, 2017, 12:39:01 DÉLUTÁN
Sziasztok Flypool-on ezt adja be legfelül,kezdő vagyok még,nem tudom elküldeni Poloniexre a cuccost.
Tudnátok segíteni???
Előre is köszönöm



Because of performance issues with the Zcash client we are unable to send payout transactions to z addresses! Therefore DO NOT use z addresses to mine on the pool.

Ez csak azt jelenti, hogy Z-vel kezdodo zec cimre nem tudnak kifizetest inditani.
Ha mostanaban igenyelted a cimet, akkor hagyd figyelmen kivul.
A legkisebb utalas altalaban 0.01 zec lesz poloniexre, ha nem allitod at. (De nem erdemes)

Artthur

Idézetet írta: peiper Dátum június 06, 2017, 12:39:01 DÉLUTÁN
Sziasztok Flypool-on ezt adja be legfelül,kezdő vagyok még,nem tudom elküldeni Poloniexre a cuccost.
Tudnátok segíteni???
Előre is köszönöm



Because of performance issues with the Zcash client we are unable to send payout transactions to z addresses! Therefore DO NOT use z addresses to mine on the pool.
Nem kell pánikolni, a lényeg hogy ne Z adressre küldjed a zsét, poloniex pedig nem Z adresst generál neked... onnan tudod megkülönböztetni hogy nem Z-vel kezdődik a pénztárca címed. Z adress amúgy elméletileg anonim, de a simával működik szépen.

Simi

Szia!
Te nem is tudod elküldeni, majd a flypool elküldi ha összejön 0.01 ZEC (ha nem állítottad át magasabbra a Settings menüben).
Idézz addresses
Úgy érti z -vel kezdődő cím, mivel a Tied elvileg t -vel kezdődik, így ez nem érint.

peiper

0,001-re van állítva a küldés a címem valóban nem Z-vel kezdődik(tl........)

peiper

Még annyit szeretnék kérdezni a flypool-on az Unpaid Balance mit takar????

marshall

Idézetet írta: peiper Dátum június 06, 2017, 11:03:02 DÉLUTÁN
Még annyit szeretnék kérdezni a flypool-on az Unpaid Balance mit takar????

Gondolom a megtermelt de a kifizetendő összegedhez még nem hozzáadott zec mennyiséget!

Artthur

Idézetet írta: peiper Dátum június 06, 2017, 11:03:02 DÉLUTÁN
Még annyit szeretnék kérdezni a flypool-on az Unpaid Balance mit takar????
Ha ráviszed az egeredet a számra, tehát a sötétebbkék kereten belüli számra akkor kiírja pici fehér betűkkel fekete téglalapon.
Ki nem fizetett összeg, ha eléri az általad beállított kiutalási összeget a címedre na akkor lenullázódik és kezdődik elölről.

2DA

Sziasztok.

Mitől van az, hogy egyre több idő alatt jön ki egy blokk?

berci01

No a nehezseg. A lenyeg, h a rendszer ugy van beallitva, h 1 blokkot azonos idonkent adjon ki a rendszer, barmennyien is banyasznak. Ez coinonkent eltero ido egyebkent, de ez tokmindegy. Minel tobb a banyasz, annal nehezebb a feladat, h ne csokkenjen a fix ido. Ha vmiert kevesebb banyasz lenne, akkor ertelemszeruen forditva lenne, egyre gyorsabba  jonne. Keress a neten difficulty chartokra. Erdemes ranezni. Durvan no minden, foleg zec es eth egyebkent.

Nem tudom mennyire sikerult erthetoen leirni, kb ez a lenyeg.


Idézetet írta: 2DA Dátum június 12, 2017, 07:41:42 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Mitől van az, hogy egyre több idő alatt jön ki egy blokk?


2DA

Idézetet írta: berci01 Dátum június 12, 2017, 07:51:32 DÉLELŐTT
No a nehezseg. A lenyeg, h a rendszer ugy van beallitva, h 1 blokkot azonos idonkent adjon ki a rendszer, barmennyien is banyasznak. Ez coinonkent eltero ido egyebkent, de ez tokmindegy. Minel tobb a banyasz, annal nehezebb a feladat, h ne csokkenjen a fix ido. Ha vmiert kevesebb banyasz lenne, akkor ertelemszeruen forditva lenne, egyre gyorsabba  jonne. Keress a neten difficulty chartokra. Erdemes ranezni. Durvan no minden, foleg zec es eth egyebkent.

Nem tudom mennyire sikerult erthetoen leirni, kb ez a lenyeg.


Idézetet írta: 2DA Dátum június 12, 2017, 07:41:42 DÉLELŐTT
Sziasztok.

Mitől van az, hogy egyre több idő alatt jön ki egy blokk?


Minden világos, köszönöm.

carobi

Szép reggelt bányász kollegák  8)

Mi nem is Zcas-t bányászunk hanem "aranyat"...láttátok 399$  :o meddig megy ez még fel ?
Micsoda öröm így ébredni, "dől a lé" ááá nagyon jó  ;)
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Székely Vegán

Idézetet írta: carobi Dátum június 14, 2017, 07:27:42 DÉLELŐTT
Szép reggelt bányász kollegák  8)

Mi nem is Zcas-t bányászunk hanem "aranyat"...láttátok 399$  :o meddig megy ez még fel ?
Micsoda öröm így ébredni, "dől a lé" ááá nagyon jó  ;)

To the fucking moon lol!!
Hadd dűjön a levecske  8)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Uhura

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 14, 2017, 08:34:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: carobi Dátum június 14, 2017, 07:27:42 DÉLELŐTT
Szép reggelt bányász kollegák  8)

Mi nem is Zcas-t bányászunk hanem "aranyat"...láttátok 399$  :o meddig megy ez még fel ?
Micsoda öröm így ébredni, "dől a lé" ááá nagyon jó  ;)

To the fucking moon lol!!
Hadd dűjön a levecske  8)

Nagyon belőzőtt a végén tényleg meg lett a 400 dolcsi.  8)

Artthur

Esetleg valaki tartogat a walletjében ZcashClassicot?
Nekem volt múlt hónapban belőle és Zencash megjelenésével kaptam ugyanannyi Zen-t is, bittrexen szépen látszik. Csak azt írják már napok óta hogy a walleteket zárolták és maintenence folyik éppen. Szóval szép dolog de nem tudok vele mit kezdeni... közben meg látom hogy ZEN cashel egyedül a Bitrexxen kereskednek.

update
azt hiszem megtaláltam a választ:
"Anyone who holds Zclassic at the time of the snapshot at block 110,000 (approximatley May 18th, 2017 16:40 UTC) will be allocated a 1:1 amount of Zen automatically on May 30th. Simply import your private keys saved shortly after the snapshot into the new Zen wallet to redeem your tokens. We are also working with the various exchanges to ensure everyone will be credited appropriately on their platforms. "

Ezek szerint a bittrexnél van a labda.... :I

piszabolcs

Sziasztok,
Nem tudja valaki hogy a GTX Titan X mennyi sol/s tud produkálni mostanság esetleg valami ismerős akinek van vagy bármilyen forrásból nagyon hálás volnék az információért!

Simi

IdézNem tudja valaki hogy a GTX Titan X mennyi sol/s tud produkálni mostanság esetleg valami ismerős akinek van vagy bármilyen forrásból nagyon hálás volnék az információért!
Ez alapján http://www.zcashbenchmarks.info/ 810 Sol/s 120% Powerrel.

piszabolcs

Idézetet írta: Simi Dátum június 18, 2017, 02:57:40 DÉLELŐTT
IdézNem tudja valaki hogy a GTX Titan X mennyi sol/s tud produkálni mostanság esetleg valami ismerős akinek van vagy bármilyen forrásból nagyon hálás volnék az információért!
Ez alapján http://www.zcashbenchmarks.info/ 810 Sol/s 120% Powerrel.


Na igen ezt én is megtaláltam de csak ezt az egyet azért kérdeztem esetleg van e valakinek sajat tapasztalata viszont erre a 120% csak most figyeltem fel , gondolom az ilyet nem képes tűrni egyetlen készülék sem hogy én 120% futassam, jól sejtem ? Viszont ez alapján 100% környékén 600 sol körül teljesíthet ha ez aranyos növekedés volt.

pube111

Valaki megmondaná, hogy a 1060-as mennyi sol és watt falból értéket tud? Köszi.