Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 98 Vendégek van a témában

tiburka

Sziasztok!
Új vagyok a témában, körüljártam amennyire abszolút kezdőként lehetséges, majd belevágtam.
Az alábbi képen egy alig 6 órás üzem alatt jöttek össze a dolgok. (37 ft/kwh, és 180-210W össz.)
Csak annyit szeretnék tudni, a ti tapasztalatotok mit mond, megéri ebben az ütemben folytatnom?
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

raffiakötö

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 03:33:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Új vagyok a témában, körüljártam amennyire abszolút kezdőként lehetséges, majd belevágtam.
Az alábbi képen egy alig 6 órás üzem alatt jöttek össze a dolgok. (37 ft/kwh, és 180-210W össz.)
Csak annyit szeretnék tudni, a ti tapasztalatotok mit mond, megéri ebben az ütemben folytatnom?


Ha elég kitartó vagy akkor megérheti.

2DA

Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 03:33:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Új vagyok a témában, körüljártam amennyire abszolút kezdőként lehetséges, majd belevágtam.
Az alábbi képen egy alig 6 órás üzem alatt jöttek össze a dolgok. (37 ft/kwh, és 180-210W össz.)
Csak annyit szeretnék tudni, a ti tapasztalatotok mit mond, megéri ebben az ütemben folytatnom?


Mivel bányászol?

tiburka

#883
Idézetet írta: 2DA Dátum június 26, 2017, 08:14:48 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tiburka Dátum június 26, 2017, 03:33:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Új vagyok a témában, körüljártam amennyire abszolút kezdőként lehetséges, majd belevágtam.
Az alábbi képen egy alig 6 órás üzem alatt jöttek össze a dolgok. (37 ft/kwh, és 180-210W össz.)
Csak annyit szeretnék tudni, a ti tapasztalatotok mit mond, megéri ebben az ütemben folytatnom?


Mivel bányászol?

http://zcash.flypool.org/ innen töltöttem le a Zec miner 0.3.4b-t. GTX 1060-nal, ZEC-t bányászok.

Szerk. EWBF cuda zcash miner a bányász progi.
ASUS DUAL GTX 1060 O3G /Samsung/
Ethash - 26 MHS
Equihash 310 sol/s

Lajmund

#884
Sziasztok. Uj vagyok a bányászatban. gtx950 strixxemel már bányászok 140 sol/s-el. Érdekelne hogy az i5 6500-as procimat még be tudnám fogni? Érdemes lenne?

carobi

Idézetet írta: Lajmund Dátum június 26, 2017, 11:42:56 DÉLUTÁN
Sziasztok. Uj vagyok a bányászatban. gtx950 strixxemel már bányászok 140 sol/s-el. Érdekelne hogy az i5 6500-as procimat még be tudnám fogni? Érdemes lenne?


Ha ingyen van az áram pl munkahely, akkor igen amúgy véleményem szerint nem :(
Nekem i5 4460 tud Zcash-re 18,5 Sol csak azért használom mert amúgy is megy a gép akkor meg miért ne.
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Balvanylajos

Idézetet írta: BlackShark Dátum június 22, 2017, 10:55:56 DÉLUTÁN
Nálam is hasonló lassulás a tapasztalat az elmúlt napokban.

Konkrét számadatok egy 5 kártyás GTX 1070-es rigre:
5-8 nappal ezelőtt 0.08 naponta
3-4 napja 0.07
1-2 napja már csak 0.06

Ez sajnos olyan 25%-kal jelent kevesebbet pl. 1 héttel ezelőtthöz képest, de ha azt is hozzáadom, hogy 1 hete BTC beváltásnál még 0,16-ért váltottam, most meg 0,14 körül megy, akkor inkább -30% az eredmény.

Egyértelműen nő a diff. és mivel nvidia kártyákhoz lehet leginkább hozzáférni, ezért várhatóan tovább fog növekedni ZEC esetében, mivel a netet bújva úgy fest általában inkább erre kezdik el használni.

Ha meg az ETH eléri az 3 GB korlátot a kártyák memóriájánál, akkor amit ETH-ra használtak, azt mind ZEC-re vetik be (várhatóan), így ott is lesz egy diff. ugrás sztem.


Az üzleti tervedben mekkora visszaesésekre csináltál forgatókönyvet?

Lajmund

Idézetet írta: carobi Dátum június 27, 2017, 08:22:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Lajmund Dátum június 26, 2017, 11:42:56 DÉLUTÁN
Sziasztok. Uj vagyok a bányászatban. gtx950 strixxemel már bányászok 140 sol/s-el. Érdekelne hogy az i5 6500-as procimat még be tudnám fogni? Érdemes lenne?


Ha ingyen van az áram pl munkahely, akkor igen amúgy véleményem szerint nem :(
Nekem i5 4460 tud Zcash-re 18,5 Sol csak azért használom mert amúgy is megy a gép akkor meg miért ne.

Köszi igen közbe már meg néztem..elöbb kérdeztem mint hogy megnéztem volna..tényleg nem éri meg.. vagy van még esetleg amit megérné?

ddu

Idézetet írta: Lajmund Dátum június 27, 2017, 06:15:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: carobi Dátum június 27, 2017, 08:22:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Lajmund Dátum június 26, 2017, 11:42:56 DÉLUTÁN
Sziasztok. Uj vagyok a bányászatban. gtx950 strixxemel már bányászok 140 sol/s-el. Érdekelne hogy az i5 6500-as procimat még be tudnám fogni? Érdemes lenne?


Ha ingyen van az áram pl munkahely, akkor igen amúgy véleményem szerint nem :(
Nekem i5 4460 tud Zcash-re 18,5 Sol csak azért használom mert amúgy is megy a gép akkor meg miért ne.

Köszi igen közbe már meg néztem..elöbb kérdeztem mint hogy megnéztem volna..tényleg nem éri meg.. vagy van még esetleg amit megérné?


processzort XMR -en probald meg...

wminer

Bányászik valaki a zenmine-on? Tudtok róla valamit mondani?

sattmatt

Ti mit gondoltok a zec-rol hosszutavon?Lehet benne potencial, en ugy latom az etherhez kepest alulertekelt. Lattok benne fantaziat 1-2 even belul? Hobbikent kezdtem el ezt el s arra gondoltam csak gyujtom, esetleg jobban megerni zent vagy mas kisebb coint turni? Csak velemenyekre vagyok kivancsi. Jelenleg 2200 solt termelek ewbf-en. Mig ilyen magasak a katyaarak nem is tervezek tobbet venni...

HandSlash

Reméljük javulni fog a helyzet.. :-\\

hoppus

2 gigás rx460 kártyákkal van esetleg valakinek tapasztalata mennyit hesselne zec-en? illetve meddig lehet még 2gigával csákányolni zcash-en?

echo00114

zcash nem meoria fuggo algo akarmeddig tolhatod vele.

Franky2Ster

Srácok az miért lehetséges ,hogy ha ssl-en keresztül bányászok nagyobb a hashrate?

sankoran

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum július 05, 2017, 04:41:56 DÉLUTÁN
Srácok az miért lehetséges ,hogy ha ssl-en keresztül bányászok nagyobb a hashrate?

Mivel bányászol?

Mert ilyet találtam: Claymore miner takes additional 2% fee(2.5% for non-SSL connection)..

Franky2Ster

Egy régi kártyánál próbálom ezeket a beállításokat Radeon HD6950  2Gb.

sankoran

Bányász progira gondoltam, mert az befolyásoló tényező. De lehet nem amiatt van.

bosshoss

Sziasztok


7 darab MSI 1070 et egy rigbe bele lehet építeni?
Sok helyen olvastam, hogy nem ismeri fel a win a 7 darabot.


Köszi

Gaabeesz

Idézetet írta: bosshoss Dátum július 06, 2017, 06:06:33 DÉLUTÁN
Sziasztok


7 darab MSI 1070 et egy rigbe bele lehet építeni?
Sok helyen olvastam, hogy nem ismeri fel a win a 7 darabot.


Köszi


Megfelelő alaplappal természetesen