Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 123 Vendégek van a témában

FrenkyAti

Sziasztok!


A Nanopool Zcash oldala bekrepált!


Valakinek hasonló tapasztalata?

Turcy086

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum július 06, 2017, 09:18:48 DÉLUTÁN
Sziasztok!


A Nanopool Zcash oldala bekrepált!


Valakinek hasonló tapasztalata?

Nem tudom most jó-e, nekem megy és tegnap se mutatott kimaradást.
Szokott olyan csinálni nano, hogy úgy mutatja a statot mintha nem dolgozna a gép, pedig minden okés, aztán pár óra múlva visszamenőleg mutat minden jól

gery1113

POLONIEX ezt írja:

ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the ZEC team. Any updates must be tested and audited before enabling.

carobi

Idézetet írta: gery1113 Dátum július 07, 2017, 06:50:58 DÉLUTÁN
POLONIEX ezt írja:

ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the ZEC team. Any updates must be tested and audited before enabling.

Köszi, hogy bepastaztad ide, de ez most mit jelent számunkra ? állítsam le a termelést mert amit most túrok azt nem kapom meg vagy folytassam majd idővel kijavitják a hibát és megjön a pénzem ???
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Tepi

Ez engem is érdekelne, hogy ilyenkor most mi a helyzet? Ami a poolon maradt pénz azzal mi lesz, valamint ilyenkor bányásszuk tovább vagy máshova bányásszunk inkább ?

dexter

Most máshová utaltatom a bányából a zeccet, de másfélnapi zeccem nem érkezett meg a retkes poloniexre és még most sem jó második napja.

gery1113

#906
hova lehet még utalni zec-et?

zenetibi



Aliara

Sziasztok!
Egy coin maintenance poloniexen meddig szokott tartani?
A kibanyaszot de karbantartas miatt megjelent coinoknak mennyi ido kell hogy karbantartas utan megerkezzenek?
Neten rákerestem láttam hogy május tájékán is volt ilyen :) szóval ha valaki aki már megélt ilyesmit és válaszolna annak nagyon hálás lennék. Neten ugy irta hogy attol, hogy perpill deposit stop van a kibányászot coinok megérkeznek majd :) ugye ez így is van ? Mert a diff most nagyon jó :)

DrPascal

Idézetet írta: Aliara Dátum július 08, 2017, 12:20:33 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy coin maintenance poloniexen meddig szokott tartani?
A kibanyaszot de karbantartas miatt megjelent coinoknak mennyi ido kell hogy karbantartas utan megerkezzenek?
Neten rákerestem láttam hogy május tájékán is volt ilyen :) szóval ha valaki aki már megélt ilyesmit és válaszolna annak nagyon hálás lennék. Neten ugy irta hogy attol, hogy perpill deposit stop van a kibányászot coinok megérkeznek majd :) ugye ez így is van ? Mert a diff most nagyon jó :)


Általában pár óra alatt jóváíródik a be nem érkezett cucc, bár legutóbb közel egy nap volt, de megjött.


Aliara

Köszi :D akkor marad a poloniexes depozitba valo kuldes :D es 120% on pörgetem a rigeket :)

m1hyka

Én megemeltem flypool -annyira a kifizetést, hogy 2 napig ne küldjön aztán majd egyszerre jön egy nagyobb hátha addig megjavítják, ha nem akkor meg emelem tovább.

AnCrypto

Baromira feleslegesen idegeskedtek. Jóvá fogja írni a Poloniex.
Crypto Currency Miner & Trader.

dexter

Már kínomban a Bittrex-re küldtem a zec-cet, hát most ott is karbantartás van se kép se hang, már nagyon uncsi, a poloniex miatt álltam át


Gaabeesz

Én Kraken-re bányászok, megvagyok elégedve vele.

psy-

Idézetet írta: dexter Dátum július 10, 2017, 02:14:42 DÉLUTÁN
Már kínomban a Bittrex-re küldtem a zec-cet, hát most ott is karbantartás van se kép se hang, már nagyon uncsi, a poloniex miatt álltam át

a bittrex levette a zcash lockot... én is oda bányászok most...
...

Fecca

Polon még mindig disabled a zcash :S

Nándi982

#918
a Poloniex odasz@rt
a ráksül megegye :D :o
óhhh, hogy a nyüvek egyék meg a beleteket  ;D ;D ;D

Székely Vegán

Idézetet írta: Nándi982 Dátum július 12, 2017, 08:22:34 DÉLUTÁN
a Poloniex odasz@rt
a ráksül megegye :D :o
óhhh, hogy a nyüvek egyék meg a beleteket  ;D ;D ;D


;D ;D ;D
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ