Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 84 Vendégek van a témában

Tepi

Megfog ez javulni, mert én már kételkedem..
Valaki, valami info? Már egy hete szar..

m1hyka

Háát egyszer biztos, de én is átállok krakenre szerintem, ha végre validálnak....

knorbi

A fypool-ra bányászok Zec-et a Polo-s address-emmel, hogy lehetne azt megcsinálni hogy a fypool-on összejött zec-emet amit nem utaltattam ki a polora mert nincs értelme a fagyasztás miatt, valahogy a kraken-es address-emre átkergetni?
Én úgy láttam a Polo lehúzta a rolót, már 1 hete csinálják, ebből már nem lesz semmi.

sattmatt

Idézetet írta: knorbi Dátum július 14, 2017, 09:04:49 DÉLUTÁN
A fypool-ra bányászok Zec-et a Polo-s address-emmel, hogy lehetne azt megcsinálni hogy a fypool-on összejött zec-emet amit nem utaltattam ki a polora mert nincs értelme a fagyasztás miatt, valahogy a kraken-es address-emre átkergetni?
Én úgy láttam a Polo lehúzta a rolót, már 1 hete csinálják, ebből már nem lesz semmi.
ujra jo a polo
banyaszhatsz oda zcasht

neisalmodjrola

A "szünetben" is lehetett oda banyaszni nem ? Vagy ami ez alatt lett banyaszva elvesz ?!

pube111

Idézetet írta: knorbi Dátum július 14, 2017, 09:04:49 DÉLUTÁN
A fypool-ra bányászok Zec-et a Polo-s address-emmel, hogy lehetne azt megcsinálni hogy a fypool-on összejött zec-emet amit nem utaltattam ki a polora mert nincs értelme a fagyasztás miatt, valahogy a kraken-es address-emre átkergetni?
Én úgy láttam a Polo lehúzta a rolót, már 1 hete csinálják, ebből már nem lesz semmi.
Sehogy nem lehet. Suprnova-n lehet bármikor variálni.

Fecca

nekem nem írta jóvá a polo a szünet alatti részleteket :S

m1hyka

Nekem mar csak 1 van amit nem irtak jóvá, a többi ami a szünet alatt ment már megjelent.

petiznet

Belottem egy 1070es riget zcashre. Ezt a 0.3.3b minert hasznalom, flypoolon. Az normalis, hogy flypoolon osszevissza grafikon van? Kicsit fura eth utan. 2500sol az egesz rig, kartyak 105-110w korul esznek. Probaljam meg allitgatni?

Newtnt

Normális. Nézd meg a főbb grafikonokat is.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Motocoder


petiznet

azt szeretném még kérdezni hogy most például 6óra stabil működés után hibát dobott ki és 0solal ment tovább. nincs valami bat file vagy akármi ami ilyenkor ujrainditja a programot? vagy ha kifagy stb?

Newtnt

Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

carobi

Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

vrm42

--eexit 3, benne van a leírásban. kilép, ha leáll a worker (1), ha nincs kapcsolat a poollal (2) vagy mindkét esetben (3).
szóval az indító fájl

:loop
miner.exe blabla --eexit 3
goto loop

aztán ezt úgy cifrázod, ahogy akarod. utolsó sor elé berakod, hogy küldjön emailt, írjon log fájlt, kezdjen el sípolni, váltsa pirosra az ablakot; bármit amit hasznosnak tartasz.



carobi

Idézetet írta: vrm42 Dátum augusztus 06, 2017, 07:33:55 DÉLUTÁN
--eexit 3, benne van a leírásban. kilép, ha leáll a worker (1), ha nincs kapcsolat a poollal (2) vagy mindkét esetben (3).
szóval az indító fájl

:loop
miner.exe blabla --eexit 3
goto loop

aztán ezt úgy cifrázod, ahogy akarod. utolsó sor elé berakod, hogy küldjön emailt, írjon log fájlt, kezdjen el sípolni, váltsa pirosra az ablakot; bármit amit hasznosnak tartasz.

Hálás köszönetem !!!
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

wminer

Kérnék egy kis segítséget: aki bányászik/bányászott RX580 8GB-vel ZEC-et, a fogyasztás érdekelne és a hash. (Végig böngésztem a topic-ot de nem találtam konkrét választ.) Köszi.

Ficium

Sziasztok,

EWBF indítás után pont fél óra múlva kiírja, hogy "ERROR: lost connection with the server"
flypool és nanopool-on is ugyanez.
Miért lehet?

traktoros

Idézetet írta: Ficium Dátum augusztus 30, 2017, 07:06:53 DÉLUTÁN
Sziasztok,

EWBF indítás után pont fél óra múlva kiírja, hogy "ERROR: lost connection with the server"
flypool és nanopool-on is ugyanez.
Miért lehet?

Elsőre azt gondolom, hogy ez SOHO eszköz hiba (csúfnevén router). Nézd meg a beállításait, de a legjobb lehet az lesz, ha reseteled és újrakonfigurálod.
Ezzel a programmal én bányásztam ZEC-et és most ZEN-t, de eddig nem volt vele gond. Előfordult már, hogy megállt a program valamiért, de az általában akkor fordult elő, ha a kártyát túlhúztam, vagy a processzort is izzasztottam közben egy másik programmal.
Esetleg van valami felesleges tűzfalutánzat program a gépeden ami szórakozik. Szolgáltató nem hiszem, ha csak nem valamelyik helyi wifi-s "házi szolgáltatótól" veszed a netet, ahol kitudja mik vannak beállítva a szerveren.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

hoppus

hello-hello,


ZEC bányászat esetén AMD-re milyen AB beálitások javasoltak? CORE-t gondolom inkább felfele toljam mint lefele, memória?