Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 72 Vendégek van a témában

Artthur

Idézetet írta: uwakusaso Dátum november 02, 2017, 06:46:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: mov ax,0 Dátum november 01, 2017, 08:34:23 DÉLUTÁN
Szia!

Igen, kb 10 percen belül vagy a workerek száma, vagy a lenti listában a worker hasraten már kellen látszódn valaminek.
Amúgy milyen kártyáid vannak és milyen powlimit/core/mem beállításokkal?

Köszönöm
Asus GTX1060-O6G-9GBPS videokártyák, és minden a gyári beállításon. Nincs valami ötletetek mit csináljak, hogy megjelenjen a poolban, amit bányászik? A bat fileban meg lehet adni jelszót, oda nem írtam semmit. Szükséges-e ide jelszót megadni és ha igen minek a jelszavát? Gondolom nem a poloniexes jelszavam.
Köszi.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


Gondolom ha flypoolozol akkor ewbf cuda minert használsz. Ott van egy flypool.bat ilyesmiket kell bele írnod:
miner --server eu1-zcash.flypool.org --port 3333 --user walletcím.minernév --pass x --cuda_devices 0 1 2 3 4 --tempunits C --templimit 75 --pec


remélem ez segíthet

mov ax,0

Szia!

Nekem is van ilyen kártyám 310-320 között mennek.
pow:85%, core+150, mem+350 beállításokkal.

a parancs pedig így néz ki nálam:

miner --server eu1-zcash.flypool.org --port 3333 --user ZECcim.rig1 --pass x --pec --eexit 3 --log 2 --fee 0 --api 0.0.0.0:42000  --logfile .\log\%LOGFNAME%



uwakusaso

Mov ax, Artthur!

Köszönöm srácok, valami ostoba szintaktikai hibát követhettem el. Működik.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 4X eszközömről


carobi

Idézetet írta: mov ax,0 Dátum november 02, 2017, 08:18:42 DÉLUTÁN
Szia!

Nekem is van ilyen kártyám 310-320 között mennek.
pow:85%, core+150, mem+350 beállításokkal.

a parancs pedig így néz ki nálam:

miner --server eu1-zcash.flypool.org --port 3333 --user ZECcim.rig1 --pass x --pec --eexit 3 --log 2 --fee 0 --api 0.0.0.0:42000  --logfile .\log\%LOGFNAME%


Üdv


Ezek a kapcsolók mit jelentenek ?
--fee 0
--api 0.0.0.0:42000
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

mov ax,0

--fee 0 : devfeet tudod állítani
--api 0.0.0.0:42000: webes felületen tudod nézni a gép állapotát bármilyen ip címről, ekkor rákérdez, hogy ki akarod engedni tűzfalon vagy sem
ez azért jó mert nem kell hozzá belépni a gépre tehát nem terheled a gput.
( értelemszerűen olyan cím amire rálátsz ebbe részletesen itt nem mennék bele  pl: http://rig1:42000  )


bosshoss

Sziasztok


Kérhetnék egy MSI 1070 hez optimalizált afterburner beállítást?


Core Clock :
Memory Clock:


Kinek mi vált be?




carobi

Idézetet írta: bosshoss Dátum november 08, 2017, 06:44:18 DÉLUTÁN
Sziasztok


Kérhetnék egy MSI 1070 hez optimalizált afterburner beállítást?


Core Clock :
Memory Clock:


Kinek mi vált be?


Nekem amivel stabilan megy 6 hónapja megfagyás nélkül :


power : 65%
core : 120
mem : 350



Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

bosshoss

Idézetet írta: carobi Dátum november 09, 2017, 10:21:28 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bosshoss Dátum november 08, 2017, 06:44:18 DÉLUTÁN
Sziasztok


Kérhetnék egy MSI 1070 hez optimalizált afterburner beállítást?


Core Clock :
Memory Clock:


Kinek mi vált be?


Nekem amivel stabilan megy 6 hónapja megfagyás nélkül :


power : 65%
core : 120
mem : 350


Köszi, kipróbálom

adamszumu

Van egy asus RX470 4Gb OC videókártyám ez ilyet produkál aztán újraindul a gép, meg lehet e még menteni?

woren

#969
Nanopoolon másnak is megállt a Zec transfer Poloniexre ? Vagy változott a minimum Payment ?
De Flypool-on is azt írja, hogy átmenetileg nem támogatják a Z-addresst, vagy eddig is ezt írta ott ?

adamszumu

Nagyon szépen köszönöm azt a rengeteg választ amit kaptam, tényleg köszönöm, csak ezzel az a gond, hogy a problémám meg nem oldódott meg, de tisztelet a kivételnek lehet valaki azt hitte hogy megoldottam, de nem tettem volna ki ide ezt a kérdést ha nincs probléma.! :D

BlooD eYe

Idézetet írta: adamszumu Dátum november 26, 2017, 07:26:04 DÉLUTÁN
Nagyon szépen köszönöm azt a rengeteg választ amit kaptam, tényleg köszönöm, csak ezzel az a gond, hogy a problémám meg nem oldódott meg, de tisztelet a kivételnek lehet valaki azt hitte hogy megoldottam, de nem tettem volna ki ide ezt a kérdést ha nincs probléma.! :D
Talán ezt a kérdést nem itt kellene feltenned ez a zec bányászat topikja keress másik topikot.
Amúgy próbáld ki a kártyát másik gépben, ha modolt a bios rakd vissza az eredetit.

adamszumu

Nem modolt a biosz és kipróbáltam masik gepen is.

Artthur

#973
Idézetet írta: adamszumu Dátum november 28, 2017, 09:43:14 DÉLUTÁN
Nem modolt a biosz és kipróbáltam masik gepen is.
Nálamnál okosabb ember azt mondta a screenshotodra, hogy ez hardveres memória probléma lehet, ha windows indítása előtt azaz a kártya húzása előtt ilyeneket mutat. Ha ezt tényleg gyári bios akkor küld vissza.

mittomen89

Sziasztok!

Pár hete az asztali gépemmel(win10) bányászkodok fizetéskiegészítésként, de észrevettem, hogy az excavator és az ewbf miner esetében is kb. felére esik a hash, ha nem vagyok a gép előtt. Amint odaülök elé és elkezdek ténykedni, rögtön helyreáll a rend. Mégis mi okozhatja ezt?

carobi

Idézetet írta: mittomen89 Dátum december 02, 2017, 04:30:40 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Pár hete az asztali gépemmel(win10) bányászkodok fizetéskiegészítésként, de észrevettem, hogy az excavator és az ewbf miner esetében is kb. felére esik a hash, ha nem vagyok a gép előtt. Amint odaülök elé és elkezdek ténykedni, rögtön helyreáll a rend. Mégis mi okozhatja ezt?

Kapcsold ki az energia takarékosságot :) Biztos be van állítva hogy ha nem használod a gépet vegye vissza a fogyasztást <-tipp
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

mittomen89

Köszi, erre tippeltem én is, de:
1. a monitor kikapcsolásnak gondolom nincs köze hozzá, bár azt is bekapcsolva hagytam, nem segített.
2. merevlemez kikapcsolás megint csak zsákutca, mert a program arról fut, így azt pörgeti.
3. pcie-nél ki van kapcsolva az energiagazdálkodás.
4. Ha a sémát átváltom energiacentrikusra, visszaugrik kiegyensúlyozottra.

Mégis melyik kapcsoló felelős ezért? Mit szelektált ki a szemem vagy mire gondoltál konkrétan?

sanzi

Most lett elegem a Nicehash-ből. Az EU szerver állandóan szarakodik, most se működik a Dashboard, tegnap órákig Maintenance, és kb. a bő felét, kétharmadát csákányoltam az elmúlt 24 órában, mint amit kellene. Jó meg kényelmes lenne, ha MŰKÖDNE. De nem működik...
Van valami ajánlott/bejáratott ZCASH pool ahova érdemes csatlakozni?

woren

Átmenetileg le van tiltva a ki és beutalás Poloniexen Zcash-nél. Remélem utólag jóváírják a meg nem érkezett utalásokat !
Bányászik valaki Cryptopiára Zcasht Nanopoolról ?

Motocoder

Zcash-re melyik a legjobb Amd-s program?