Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 86 Vendégek van a témában

PeetHunBp

Idézetet írta: fefe Dátum december 30, 2016, 02:37:36 DÉLUTÁN
Megjelent a Claymore a ZCash AMD GPU Miner v9.3 (Windows / Linux)
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1670733.0

Hmm....nem látjuk mitől lenne más, nálam még az az 1-2% sem látszik stabilnak pedig eddig is stabil volt a 9,2 akkor ez csak egy olyan verzió ami kellet hogy legyen valami, de amúgy meg semmi......remélem azért rontani nem fog az eddigi profitátlagon...

roland04


fefe

Nekem is kevesebb.Már visszaálltam 9.2

Artthur

#283
Windowson
6x msi rx480 8gb  9.2 - 1335 H/s    9.3 - 1326 H/s
6x msi rx470 8gb  9.2 - 1235 H/s    9.3 - 1229 H/s
Picit kevesebbet hashel, fogyasztás ugyanaz...
Annyit viszont megtettem hogy az egyik rigben működő kártya csak 6-os intensityn ment mert fagyott, most pedig felnyomtam 8-ra és a voltage offsetet is levittem a többi kártyához hasonlóan, mert eddig több kakaót kapott.
2 órája stabilak.

banda

#284
Idézetet írta: Artthur Dátum december 30, 2016, 10:32:38 DÉLUTÁN
Windowson
6x msi rx480 8gb  9.2 - 1335 H/s    9.3 - 1326 H/s
6x msi rx470 8gb  9.2 - 1235 H/s    9.3 - 1229 H/s
Picit kevesebbet hashel, fogyasztás ugyanaz...
Annyit viszont megtettem hogy az egyik rigben működő kártya csak 6-os intensityn ment mert fagyott, most pedig felnyomtam 8-ra és a voltage offsetet is levittem a többi kártyához hasonlóan, mert eddig több kakaót kapott.
2 órája stabilak.
Én is hasonlót tapasztaltam: a hashrate minimálisan csökkent, de cserébe stabilabban mennek a kártyák. Nekem 3 kártyám van, az eddigi 658-665 H/s-ról leesett 651-659 H/s-ra- szerintem ez ilyen kicsiben elhanyagolható. De amelyik már döcögött alacsonyabb feszültségen, az most megy szépen, de még kísérletezek velük.

Ám amit megfigyletem, hogy sem a Dwarfon, sem pedig a Flyon nem hozza a kalkulátor által kiszámolt ZEC mennyiséget. Ez érdekes.   ???

Danika

Én nem tapasztaltam lassulást 9.3-nál. Ugyan úgy 445 H/s 2 kártyára

andysk

Nekem sincs lassulás i 8- on 2 oránként lefagy i 6- on meg ma megy vagy 12 orája gond nélkül..

Danika

Megoldható valahogy configban, hogy 2 kártyámból csak 1et használjon mikor szükségem van a másikra?

drizzt_do_urden

a minerbe ki lehet kapcsolni kulon kulon a kartyakat. ha GPU0 akarod akkor nyomod a 0 billentyut ha a GPU1 -et akkor az 1 -es billentyu.

Danika

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 01, 2017, 05:13:49 DÉLUTÁN
a minerbe ki lehet kapcsolni kulon kulon a kartyakat. ha GPU0 akarod akkor nyomod a 0 billentyut ha a GPU1 -et akkor az 1 -es billentyu.

Köszii. Ez egyszerűbb volt mint gondoltam :o

headway

vagy parancssorban a -di opció
pl. első kártya használata -di 0 vagy első 2 -di 01
stb.

drizzt_do_urden

igen de o csak akkor akarja kikapcsolni ha gepezik. addig akarja hogy menjen. ez alegkonnyebb megoldas.

headway



bbencee

#294
Gyerekek, a ZEC-et újra érdemes, megéri bányászni!

drizzt_do_urden

melyik kalkulatort nezed? :)) amit en nezek meg mindig ugyanaz!

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 03, 2017, 01:00:44 DÉLUTÁN
melyik kalkulatort nezed? :)) amit en nezek meg mindig ugyanaz!

óóó, elírtam a fogyaszást cryptonight-ra..  ::)

drizzt_do_urden

ja neha en is elfelejtem beirni megszoktam lepodni, de aztan jon a hideg zuhany mikor javitok :))

bacsoka

Mi a helyzet a flypoollal? Nem tud csatlakozni a Claymore progi az SSL csatornán!

bacsoka

Idézetet írta: bacsoka Dátum január 06, 2017, 09:36:57 DÉLELŐTT
Mi a helyzet a flypoollal? Nem tud csatlakozni a Claymore progi az SSL csatornán!
Magához tért!