Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 77 Vendégek van a témában

zenetibi

Idézetet írta: Effect Dátum január 08, 2017, 09:32:37 DÉLELŐTT
A GPU mehet 1350 re nyugodtan  ;)

Nekem RX 480-al 258-263 H/s között mozog, viszont így sem éri meg ZEc-et bányászni kevés a profit.

Danika

Idézetet írta: mott Dátum január 07, 2017, 11:41:18 DÉLUTÁN
A DevFee-t minden óra 15 percénél bányássza Claymore.
A harmadik crashnél sikerült megfigyelni a dolgot. Előbb az amd driver crash-elt (villant egyett a képernyő), majd ekkor leállt az adott kártyán a bányászás, és ezután (5-10 másodperc) rebootolt a bányaprogram. De mivel nekem a reboot nem a gépet indítja újra hanem a bányaprogramot, ezért a bányaprogram újraindításakor jelentkezett a kékhalál majd restart.
És érdekesség hogy nem az a kártya crashelt amelyikbe a monitor van dugva, hanem a másik.

Akkor ha valaki írna egy programot, hogy minden 59. percben leáljon a bányász program majd 2 percel később újra induljon és az egész kört pl.10:16-kor kezdi. Akkor elvileg nem bányászna Claymore-nak?

bbencee

Idézetet írta: Danika Dátum január 08, 2017, 10:20:32 DÉLELŐTT
Idézetet írta: mott Dátum január 07, 2017, 11:41:18 DÉLUTÁN
A DevFee-t minden óra 15 percénél bányássza Claymore.
A harmadik crashnél sikerült megfigyelni a dolgot. Előbb az amd driver crash-elt (villant egyett a képernyő), majd ekkor leállt az adott kártyán a bányászás, és ezután (5-10 másodperc) rebootolt a bányaprogram. De mivel nekem a reboot nem a gépet indítja újra hanem a bányaprogramot, ezért a bányaprogram újraindításakor jelentkezett a kékhalál majd restart.
És érdekesség hogy nem az a kártya crashelt amelyikbe a monitor van dugva, hanem a másik.

Akkor ha valaki írna egy programot, hogy minden 59. percben leáljon a bányász program majd 2 percel később újra induljon és az egész kört pl.10:16-kor kezdi. Akkor elvileg nem bányászna Claymore-nak?

van -nofee 1 kapcsoló  ;)

Danika

Idézetet írta: bbencee Dátum január 08, 2017, 10:26:56 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Danika Dátum január 08, 2017, 10:20:32 DÉLELŐTT
Idézetet írta: mott Dátum január 07, 2017, 11:41:18 DÉLUTÁN
A DevFee-t minden óra 15 percénél bányássza Claymore.
A harmadik crashnél sikerült megfigyelni a dolgot. Előbb az amd driver crash-elt (villant egyett a képernyő), majd ekkor leállt az adott kártyán a bányászás, és ezután (5-10 másodperc) rebootolt a bányaprogram. De mivel nekem a reboot nem a gépet indítja újra hanem a bányaprogramot, ezért a bányaprogram újraindításakor jelentkezett a kékhalál majd restart.
És érdekesség hogy nem az a kártya crashelt amelyikbe a monitor van dugva, hanem a másik.

Akkor ha valaki írna egy programot, hogy minden 59. percben leáljon a bányász program majd 2 percel később újra induljon és az egész kört pl.10:16-kor kezdi. Akkor elvileg nem bányászna Claymore-nak?

van -nofee 1 kapcsoló  ;)

De azzal a sebesség csökken, nem?

bbencee

Elvileg nem.. de ki kell próbálni.

DrPascal

Srácok! Sajnáljátok azt az 2%-ot tőle? Inkább menjen kárba, minthogy Ő is kapjon valamit?

banda

Azt írja, hogy ekkor 5%-kal csökken a sebesség is... ha így van, akkor már csak az anyagi oldalát nézve sem éri meg.

Danika

Idézetet írta: DrPascal Dátum január 08, 2017, 10:49:11 DÉLELŐTT
Srácok! Sajnáljátok azt az 2%-ot tőle? Inkább menjen kárba, minthogy Ő is kapjon valamit?

Dehogy sajnálom. Nem próbáltam ki a -nofee-t sem. Csak ha ennyire kiszámítható, hogy óra 15. percében bányászik neki akkor ilyen módon ki lehet-e kerülni a dolgot. Csúpán csak kiváncsiságból kérdeztem amit kérdeztem.

drizzt_do_urden

-r 15 opcival elvileg ki tudod kerulni a fee -t de a restartokat ha kiszamitod akkor tobbet buksz mint a 2% fee -vel. a -nofee option 1-2% lassit. de en sem sajnalom a feet claymoretol. az o ugyessege. le a kalappal!

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum január 08, 2017, 11:55:41 DÉLELŐTT
-r 15 opcival elvileg ki tudod kerulni a fee -t de a restartokat ha kiszamitod akkor tobbet buksz mint a 2% fee -vel. a -nofee option 1-2% lassit. de en sem sajnalom a feet claymoretol. az o ugyessege. le a kalappal!
A számítógép órájának előrébb állítása pár perccel, amikor 15 perchez érne?
De én sem sajnálom a feet claymoretól, bár irigylem érte.

kidface

Szerintem ne sajnalja senki azt a 2%-ot tőle! Ha nem írta volna meg a programot és nem fejlesztene akkor az csak nekünk lenne rossz! Cserébe a munkájáért megérdemeli!
Amúgy meg szerintem szerver időt nézi a program

atideath

Azért ez nagyon magyar felfogás. Mivel én is programozó vagyok így nagyon jól tudom hogy ilyen alkalmazásokat nem kis erőfeszítés írni, és ha claymore-t nézzük azért jó párat karban tart hogy ki legyen szolgálva a piac. Ráadásul mindezt egy FT befizetése nélkül. Manapság már mit kapsz ingyen? Semmit. Az a 2% meg kb annyi hogy észre sem veszed, ő pedig a munkájáért megkapja amit jár. Ne sajnáljátok tőle és ne akarjátok kicselezni mert fordított esetben ez nektek milyen lenne?
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

bbencee

Zárjuk ezt rövidre, nem akarja senki lecsalni a 2%-ot. Én csak azért írtam a nofee opciót, mert az adott, szkriptelgetés még ha működne is, etikátlan. Claymore valóban megdolgozik azért a sok kis 2%-ért, és megérdemelten zsebeli be.

Székely Vegán

Idézetet írta: bbencee Dátum január 08, 2017, 06:05:10 DÉLUTÁN
Zárjuk ezt rövidre, nem akarja senki lecsalni a 2%-ot. Én csak azért írtam a nofee opciót, mert az adott, szkriptelgetés még ha működne is, etikátlan. Claymore valóban megdolgozik azért a sok kis 2%-ért, és megérdemelten zsebeli be.

Pontosan. Amúgy már többször feltörték a programját hogy kivegyék a devfeet, de nem igazán érdekli a feltört változat az embereket, mert tényleg lazán megérdemli azt a 2%-ot, dolgozik érte keményen.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Danika

Nem sajnálja egyikünk sem. Csupán csak kiváncsi voltam, mint már modtam. Beszélni valamiről és megtenni, nem ugyan az :)

drizzt_do_urden

de azert ne is sajnaljatok claymoet mivel keres havi 15 20 ezer dollart :))

bbarna

Idézetet írta: atideath Dátum január 08, 2017, 05:22:55 DÉLUTÁN
Azért ez nagyon magyar felfogás. Mivel én is programozó vagyok így nagyon jól tudom hogy ilyen alkalmazásokat nem kis erőfeszítés írni, és ha claymore-t nézzük azért jó párat karban tart hogy ki legyen szolgálva a piac. Ráadásul mindezt egy FT befizetése nélkül. Manapság már mit kapsz ingyen? Semmit. Az a 2% meg kb annyi hogy észre sem veszed, ő pedig a munkájáért megkapja amit jár. Ne sajnáljátok tőle és ne akarjátok kicselezni mert fordított esetben ez nektek milyen lenne?
Szerinted ez azért magyar felfogás, mert egy-két valaki faszariskodik? Vannak ilyen emberek a világ minden részén!

sebajtóbiás

#357
A Credit a bevételed, amit a pooltól kapsz :D
Szét van írva blokkonként. Az Unconfirmed még megerősítésre vár, már nem emlékszek, de talán mutatja valahol a Supr összesítve is, "Uncomfirmed balance" v. hasonló néven.
A Confirmed amit már ténylegesen megkaptál, ez ott van a Balance alatt a Dashboardon. Ebből mennek majd a kifizetések a Polora 0.01 ZEC-enként vagy amit beállítasz.

A Debit_AP azok a már Polora átküldött összegek, igen. Szóval annyit kapsz, amennyit ott mutat.

AnCrypto

Idézetet írta: Laca012 Dátum január 09, 2017, 12:43:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 08, 2017, 10:11:16 DÉLUTÁN
A Credit a bevételed, amit a pooltól kapsz :D
Szét van írva blokkonként. Az Unconfirmed még megerősítésre vár, már nem emlékszek, de talán mutatja valahol a Supr összesítve is, "Uncomfirmed balance" v. hasonló néven.
A Confirmed amit már ténylegesen megkaptál, ez ott van a Balance alatt a Dashboardon. Ebből mennek majd a kifizetések a Polora 0.01 ZEC-enként vagy amit beállítasz.

A Debit_AP azok a már Polora átküldött összegek, igen. Szóval annyit kapsz, amennyit ott mutat.

Koszi, csak a biztonsag kedveert osszeadogattam es a creditjeim osszege egyezik a debitek osszege+balance -al..
Nem volt egyszerua sok kicsi kifizetes miatt..
Amit viszont eszrevettem, hogy amit beallitok automata kifizetesnek, annak pont a tizedet allitja be.. eredetileg 0.001 volt beallitva meg novemberben amikor cpu-val kiprobaltam hogy is megy ez es el is felejtettem, ezert 9GPU-val termeszetesen eleg beaprozta a hozamot..
Mondjuk azt nem ertem, hogy az automatikus kifizetes limitjevel miert valtozik a creditek nagysaga is. Meg ha nincs beallitva automatikus akkor az mennyi.
De az tenyleg erdekes, hogy 0.01 -nel 0.0006-0.0008 creditekkel szorta tele a hystorit 0.02-nel meg 0.0018-0.0020 -akkal.
Most megprobalom 0.1 vagy 0.2 -vel aztan reggelig kiderul.
A masik fura az a grafikus statisztika.
A hashrate -emnel 21.41-kor meg azt mutatta, hogy 16-orakor kezdtem hashelni..



22.59-kor meg azt hogy 18.00-kor kezdtem



A bibi csak az, hogy valojaban egesz nap ment es megis csak 0.0877ZEC-et csinalt  amikor flypoolon 3-4napja meg 0.18-at, elotte meg a dwarfon 0.20-0.22-t minimum Claymore 9.2-vel, ma meg a 10-es huzva kartyankent 235-240-eket hasshelt. Jelenleg is 2132H/s amit mutat...
Miért nem próbálod meg inkább a ZCL-t Suprnovanm az stabilan éd szépen dolgozik. Vagy a Nanopoolt ZEC-re. Nanopool nekem tökéletesen dolgozott.
Crypto Currency Miner & Trader.

raffiakötö

A v10 minerben a -a kapcsoló auomatikusan állítja be a kártyának a legjobb algoritmust?