Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

AMD VEGA

Indította Tiba, június 14, 2017, 03:14:51 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Tiba


EpicShifty

Még a program forráskódját is csatolta hozzá :D Ennyit közel sem fognak hozni a Vegak

Uhura

Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 03:14:51 DÉLELŐTT
Szerintetek?
https://www.youtube.com/watch?v=3xyX1t-o1sI&feature=youtu.be

Igen a Miner kiállításon így nézne ki az AMD standja amikor egy sima rx 460-asat rákötnek a gépre csak kicsit kipofozzák , aztán a progi adja az adatokat. :)

DrPascal

Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 03:14:51 DÉLELŐTT
Szerintetek?
https://www.youtube.com/watch?v=3xyX1t-o1sI&feature=youtu.be

Te csináltad Tiba? (De magyar volt az tuti)
Jó lett, be kéne dobni bitcointalk-on, kíváncsi lennék a hozzászólásokra. :)

Uhura

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 14, 2017, 12:15:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 03:14:51 DÉLELŐTT
Szerintetek?
https://www.youtube.com/watch?v=3xyX1t-o1sI&feature=youtu.be

Te csináltad Tiba? (De magyar volt az tuti)
Jó lett, be kéne dobni bitcointalk-on, kíváncsi lennék a hozzászólásokra. :)

Amúgy ha kicsit dolgozik vele és mondjuk az ablak fejlécén nem az a sok hülyeség van, és nem adja mellé a forrás kódot simán megettem volna. :D  Amúgy ennyi erővel simán fogsz bármilyen kártyát, biosát kicsit megtudningolod, pl: a kiírásnál más írjon ki a gépházban, raksz rá valami 3d-s nyomtatós burkolatot. Benyomod a videot és már mehetnek is a webshopba érte 500 dolcsi / db. Szerintem 10 db eladtál volna belőle , simán.

CryptoMan

Még : 46nap 5óra és 46perc és minden kiderül! :D /RX Vega Launch/

Tiba

Nem én csinaltam :) egy külföldi eth-s Facebook csoportba volt belinkelve. Nekem sem túl hiteles, a forráskódot én sem értem. Ha megmutatta volna a hardvert, akkor adtam volna el az összes rigemet most

Szaz11

Es mi lesz akkor ha a Vega tényleg 5-ször jobb lesz kétszeres áron. Erdemes lenne a megjelenés elott jopénzért eladni a 480 8gb kártyákat? Nem lesz lemaradva nagyon az aki nem vesz uj kártyákat?

Tiba

Hát ez az... Pl most egy 7 kártyás riget 1millió200ezerért akartak tőlem megvenni :)

Skankhunt42

Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 11:12:59 DÉLUTÁN
Hát ez az... Pl most egy 7 kártyás riget 1millió200ezerért akartak tőlem megvenni :)

rofl. Add el 1.5-ert es epits 1070-es rigeket.

Uhura

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 14, 2017, 11:15:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 11:12:59 DÉLUTÁN
Hát ez az... Pl most egy 7 kártyás riget 1millió200ezerért akartak tőlem megvenni :)

rofl. Add el 1.5-ert es epits 1070-es rigeket.

Ez már vicc, 1.2 ? még ma is simán összeraksz az alatti áron egy riget. Teljesen meghülyültek az emberek , Tiszta Alaszkai Aranyláz.

A VEGA jó kérdés , amúgy nem hülyeség , gondold végig, ha bejön a VEGA és nem hozza azt ami van mi lesz ? semmi magyarán a régi eszközök ára megmarad, és a diff sem fog eget rengetően nőni.. Ha a VEGA jobb akkor mi lesz ? a régi eszközök ára csökken, a diff felkúszik. Vagyis a sima minden eladás és későbbi szint lépés az igazi jó közgazdasági döntés ha csak az eszközök értékét vizsgáljuk. De ha a termelést is bele vesszük ? Már nem biztos, hogy jó döntés ha nem tudsz 1 hónap alatt új riget összerakni akkor már simán 0 szaldós lehet a döntés, ha 2 hónap eltelik már veszteséges.

Tiba

1080 as rigem is van, egy elég belőle. Az AMD rx rigjeim valahogy szimpatikusabbak mint az nvidia. Egyébként már az nvidiakbol is hiánycikk lett...

Skankhunt42

Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 11:31:03 DÉLUTÁN
1080 as rigem is van, egy elég belőle. Az AMD rx rigjeim valahogy szimpatikusabbak mint az nvidia. Egyébként már az nvidiakbol is hiánycikk lett...

Pont az ellenkezojet gondolom, en is nemreg raktam ossze az elso nvidias riget. Szimpatikusabb, nem kell bios moddal bohockodni, nem kell windows update meg driver updatektol miatt felni. Sokkal kevesebba  gond vele. Ugyhogy iziben epitem is a kovetkezot.  ;D

Tiba

A EWBF's CUDA Zcash miner el nem foglalkoznak úgy, mint a claymore a sajátjával.
Fél éve volt update.
2x annyiba kerül mint az rx, és ha jó a zec, akkor kb csak másfélszer annyit hoz.
Nincs dual mining.
Nálam többet is fogyaszt.
(Én sajna kicsit beszívtam a ddr5x ramokkal, szóval csak zecre tudom használni)

Skankhunt42

Idézetet írta: Tiba Dátum június 15, 2017, 01:02:42 DÉLELŐTT
A EWBF's CUDA Zcash miner el nem foglalkoznak úgy, mint a claymore a sajátjával.
Fél éve volt update.
2x annyiba kerül mint az rx, és ha jó a zec, akkor kb csak másfélszer annyit hoz.
Nincs dual mining.
Nálam többet is fogyaszt.
(Én sajna kicsit beszívtam a ddr5x ramokkal, szóval csak zecre tudom használni)

Mondjuk en ETH-et tolok nvidian is.

kolieee

Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 15, 2017, 12:51:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 11:31:03 DÉLUTÁN
1080 as rigem is van, egy elég belőle. Az AMD rx rigjeim valahogy szimpatikusabbak mint az nvidia. Egyébként már az nvidiakbol is hiánycikk lett...

Pont az ellenkezojet gondolom, en is nemreg raktam ossze az elso nvidias riget. Szimpatikusabb, nem kell bios moddal bohockodni, nem kell windows update meg driver updatektol miatt felni. Sokkal kevesebba  gond vele. Ugyhogy iziben epitem is a kovetkezot.  ;D

Melyikbol nekem epp uton van 5db gtx 1070
De mar lassan az 1080 szeriat olcsobban lehet megvenni

Skankhunt42

Idézetet írta: kolieee Dátum június 15, 2017, 02:31:23 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Skankhunt42 Dátum június 15, 2017, 12:51:06 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Tiba Dátum június 14, 2017, 11:31:03 DÉLUTÁN
1080 as rigem is van, egy elég belőle. Az AMD rx rigjeim valahogy szimpatikusabbak mint az nvidia. Egyébként már az nvidiakbol is hiánycikk lett...

Pont az ellenkezojet gondolom, en is nemreg raktam ossze az elso nvidias riget. Szimpatikusabb, nem kell bios moddal bohockodni, nem kell windows update meg driver updatektol miatt felni. Sokkal kevesebba  gond vele. Ugyhogy iziben epitem is a kovetkezot.  ;D

Melyikbol nekem epp uton van 5db gtx 1070
De mar lassan az 1080 szeriat olcsobban lehet megvenni

Van egy 6-os Zotac 1070 amp extreme rigem, amazon elkeverte a 7-et... epp ma beszeltem veluk hogy WTF?, aszondja cancel-eljem az ordert es rendeljem ujra. Mondom hulye vagy ember, azota $150-nel dragabb. :DDD
Holnap jon 7db sima AMP, mivel az amp exteme-tol nem vagyok hasraesve.

kidface


drizzt_do_urden