Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

magellan

Idézetet írta: AnCrypto Dátum november 12, 2017, 12:19:33 DÉLELŐTT
Nicehash bányászkapacitást szeretnék venni. Ez hogyan működik? Esetleg használta/használja-e valaki?
Utalsz (vagy bányászol) a nicehash címedre btc-t.
Marketplacen megadod az algót, az árat, a max sebességet, és hogy mennyit akarsz erre költeni. Beállítod a poolt, és mehet.
Az ajánlatod versenyzik a többiekével. Árat felfelé és max sebességet bármilyen irányba tudsz állítani menet közben.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


husosfagyi

Sziasztok!

Kipróbáltam a nicehash-t, igaz csak 12 órája üzemel, de eddig azt tapasztaltam, hogy 30%-kal többet hoz, mintha simán ethert bányásznék. Azonkívül kényelmes, mert nem kell néznem mi adja éppen a legjobb profitot, nem kell váltogatni, mert btc-ben fizet. Valakinek tapasztalat? vélemény?

Newtnt

Idézetet írta: husosfagyi Dátum november 14, 2017, 11:33:36 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Kipróbáltam a nicehash-t, igaz csak 12 órája üzemel, de eddig azt tapasztaltam, hogy 30%-kal többet hoz, mintha simán ethert bányásznék. Azonkívül kényelmes, mert nem kell néznem mi adja éppen a legjobb profitot, nem kell váltogatni, mert btc-ben fizet. Valakinek tapasztalat? vélemény?
1070ekkel ugyan ez a helyzet. 3.3-7 helyett 4-5 usd/ nap (2kártyás) Erre van kitalálva, de csak addig jó amíg sokan vesznek de kevesen adnak bele hashratet.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Dopamin

Nálam is jobb értékek jönnek ki, mint ETH n, jelenleg. Sőt a whattomine os kalkulált profittól is jobban teljesít nálam a nicehash(cryptonight), amíg eth n egy kicsivel alatta voltam mindig whattominenak...

kisgolyzer95

Szerencse hogy erre már 2 hónapja rájöttem :D

Custom

Lehed AdVcashra közvetlen bányászni nicehashel?

xxhpixx

Gyors kérdés srácok!
Próbálgattam a rigemen a nicehasht, viszont a kérdésem az lenne hogy ugye a 3ik feles (nem pálinka) minereken hiába állítom a config fájlban a megfelelő értékeket holt leszarja és az 1200 wattos táp felszippantott a falból vagy 1300 wattot. (Amúgy 740 watton megy sima ethash algon claymore 10.1 ,580x6)
Hol a tökömben lehet ezt szépen beállítani hogy az én általam megadott értékeken duruzsoljanak a kártyák?
Válaszokat előre is köszönöm!


tamagucsi

Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 19, 2017, 10:27:57 DÉLELŐTT
Gyors kérdés srácok!
Próbálgattam a rigemen a nicehasht, viszont a kérdésem az lenne hogy ugye a 3ik feles (nem pálinka) minereken hiába állítom a config fájlban a megfelelő értékeket holt leszarja és az 1200 wattos táp felszippantott a falból vagy 1300 wattot. (Amúgy 740 watton megy sima ethash algon claymore 10.1 ,580x6)
Hol a tökömben lehet ezt szépen beállítani hogy az én általam megadott értékeken duruzsoljanak a kártyák?
Válaszokat előre is köszönöm!

stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
username: YourBitcoinAddress
password: x 

ezt simán beírod a saját mineredbe és a te beállításaid mennek.

xxhpixx

Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 19, 2017, 11:03:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 19, 2017, 10:27:57 DÉLELŐTT
Gyors kérdés srácok!
Próbálgattam a rigemen a nicehasht, viszont a kérdésem az lenne hogy ugye a 3ik feles (nem pálinka) minereken hiába állítom a config fájlban a megfelelő értékeket holt leszarja és az 1200 wattos táp felszippantott a falból vagy 1300 wattot. (Amúgy 740 watton megy sima ethash algon claymore 10.1 ,580x6)
Hol a tökömben lehet ezt szépen beállítani hogy az én általam megadott értékeken duruzsoljanak a kártyák?
Válaszokat előre is köszönöm!

stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
username: YourBitcoinAddress
password: x 

ezt simán beírod a saját mineredbe és a te beállításaid mennek.
Ez megy nekem is eddig igy üzemelt. A lényeg az lenne ami a nicehash lényege az algó váltás. Mert baromira nem vagyok itthon a munkám miatt es ruhellem telefonon keresztül allitgatni. Igy meg had menjen.

janixwow

Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 19, 2017, 11:07:38 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tamagucsi Dátum november 19, 2017, 11:03:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 19, 2017, 10:27:57 DÉLELŐTT
Gyors kérdés srácok!
Próbálgattam a rigemen a nicehasht, viszont a kérdésem az lenne hogy ugye a 3ik feles (nem pálinka) minereken hiába állítom a config fájlban a megfelelő értékeket holt leszarja és az 1200 wattos táp felszippantott a falból vagy 1300 wattot. (Amúgy 740 watton megy sima ethash algon claymore 10.1 ,580x6)
Hol a tökömben lehet ezt szépen beállítani hogy az én általam megadott értékeken duruzsoljanak a kártyák?
Válaszokat előre is köszönöm!

stratum+tcp://daggerhashimoto.eu.nicehash.com:3353
username: YourBitcoinAddress
password: x 

ezt simán beírod a saját mineredbe és a te beállításaid mennek.
Ez megy nekem is eddig igy üzemelt. A lényeg az lenne ami a nicehash lényege az algó váltás. Mert baromira nem vagyok itthon a munkám miatt es ruhellem telefonon keresztül allitgatni. Igy meg had menjen.


Fölösleges Algo-t váltogatni, Nvidia-nál mindig valamelyik Equilhash a legjobb, AMD-nél pedig valamelyik Ethash.

A Nicehash-nek abból jönn az elönye, hogy az adott algón képes a piaci ingadozásokat számodra kedvezően kihasználni. Én 2 hete váltottam át Zcash-ről Nicehash-re napi 10-15%-al többet hozz így $-ban számolva.
Sőrt elfogadok:

Burst: BURST-K72B-G6H2-FP9E-482BU

xxhpixx

Nah elgurította a pöttyöslabdát a winfos ezért újraraktam. Segített mert valami nagyon bent volt a kis agyaban. Most reagál a NHL-ben megadott ertekekre. Minden esetre köszönöm a válaszokat!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

carobi

Van itt valaki aki vett már hasht a nicehash-en ?
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

meridaharcos

Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 20, 2017, 04:13:16 DÉLELŐTT
Nah elgurította a pöttyöslabdát a winfos ezért újraraktam. Segített mert valami nagyon bent volt a kis agyaban. Most reagál a NHL-ben megadott ertekekre. Minden esetre köszönöm a válaszokat!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Halihó ! Picit segítenél NiceHash ügyben ?
Hogyan is tudtad megzabolázni a fogyasztást ? Ügyan ezzel küzdök...
Eddig csak nvidia volt, azzal az AB teljesen ok.
Most bepattant pár 570 is mellé, itt a power limit-re nem reagál.
Köszi előre is a segítséget !

pcguru68

[fasi][/fasi]Sziasztok. Nagyon kezdő vagyok még. Olyan problémám van hogy, nicehast használok. Csütörtök óta 1kártyával bányászok. Szombatig 4,5 dollár jött össze. Azóta levél megy a pénz. Ma reggelig 5.2 dollár lett. Hétfőn este 6dollár lett,  kedd reggel 4,8 tegnap este 5,9 ma reggel 5,3 lett. Hova tünt el a pénzem? Segítséget elöre is köszönöm

magellan

Idézetet írta: pcguru68 Dátum november 30, 2017, 08:10:20 DÉLELŐTT
[fasi][/fasi]Sziasztok. Nagyon kezdő vagyok még. Olyan problémám van hogy, nicehast használok. Csütörtök óta 1kártyával bányászok. Szombatig 4,5 dollár jött össze. Azóta levél megy a pénz. Ma reggelig 5.2 dollár lett. Hétfőn este 6dollár lett,  kedd reggel 4,8 tegnap este 5,9 ma reggel 5,3 lett. Hova tünt el a pénzem? Segítséget elöre is köszönöm
Ha nicehash walletre bányászol, kifizette rá.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


xxhpixx

Mondjuk ott btcben kapod a jöbedelmed. A btc mennyiseged nem csökkent gondolom. Az árfolyam különbseg okozza az eltunt penzt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

pcguru68

Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 30, 2017, 09:09:39 DÉLELŐTT
Mondjuk ott btcben kapod a jöbedelmed. A btc mennyiseged nem csökkent gondolom. Az árfolyam különbseg okozza az eltunt penzt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

bitcointba  számol.most már csak 4,9 dollár van .a számlára egy fillér se került.azt írja dec 5-én 9 dollárt kerül majd a számlámra előre láthatóan..csak az idegesít
megy lefele sz összeg.

xxhpixx

Ne pánikolj! :) Mozog az árfolyam mint írtam. Akkor ennyi erővel nekem is eltűnt tegnap óta 12 dolcsi.....

pcguru68

Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 30, 2017, 05:48:37 DÉLUTÁN
Ne pánikolj! :) Mozog az árfolyam mint írtam. Akkor ennyi erővel nekem is eltűnt tegnap óta 12 dolcsi.....
A kollégám igaz 3 kártyával csinálja ugyan ezt de neki folyamatosan emelkedik a dollárja sohasem csökken,ezért nem értem.

magellan

Idézetet írta: pcguru68 Dátum november 30, 2017, 07:06:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xxhpixx Dátum november 30, 2017, 05:48:37 DÉLUTÁN
Ne pánikolj! :) Mozog az árfolyam mint írtam. Akkor ennyi erővel nekem is eltűnt tegnap óta 12 dolcsi.....
A kollégám igaz 3 kártyával csinálja ugyan ezt de neki folyamatosan emelkedik a dollárja sohasem csökken,ezért nem értem.
Kevesebbet bányászol, mint amit esik az ára. Lesz ez fordítva is. Btc-ben nézd.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk