Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

TronGoo

Indította c30ng1, január 08, 2019, 01:56:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

c30ng1

A fejlesztest addig huztam amig "olcson"megusztam.

c30ng1

Ezek a harci egysegek,Itt inkabb a vedelmet reszesitem elonyben:




c30ng1


c30ng1

Minden tamadas utan,30 percig lefelezodik a vedelmi erteked!




Til

Szia!Lehet az zavar meg sok embert, hogy nem értik mi is történik valójában.
Engem pl érdekel a dolog , de nem értem , hogyan működik és ,hogyan éri ez meg a játékosoknak és hogyan az üzemeltetőknek.
Leírnád ,ha van kedved hétköznapi nyelven az alapokat? Mi a játék koncepciója. A fejlesztők gondolom ezzel az egésszel pénzt akarnak keresni, tehát ingyen nem osztogatnak semmit, de Te meg írod, hogy ezzel végeredményben bányászol , ergo pénzt keresel.
C:\> del c:\command.com

c30ng1

Azert jottem ide hogy segitseget kapjak,hogy mas is megnezze,es irja le a velemenyet.


En nem feltetlenul jatszni akarok hanem befektetni! Ha megeri beletolok a penzt ha nem buktam "egy keveset"


Mindenki utana tud nezni.Van google,meg youtube videok :)


De leirom ,persze ha lesz ra idom.


Nyilvan a fejlesztok penzt akarnak keresni,raadasul nem is keveset.Szerintem baszott draga a jatek! Sok penzt kell beletolni hogy egy "normalisnak mondhato" teljesitmenyed legyen.Most kb napi 1-2 eurot keresek vele es eddig kb 7K tront azaz 166€ koltottem el a 750€ budgetbol.

c30ng1

#26
Van discordjuk,


Goo: Crypto Idle Game nev alatt!


Amugy picit beregtam rajuk a hiba miatt.Nem mindegy hogy 1000 vagy 2000trx

c30ng1

Idézetet írta: reloopbenny Dátum január 09, 2019, 11:30:10 DÉLELŐTT


Ezután feldob egy ablakot ott accept-re megyek és nem történik semmi ugyan ezt látom.


Legalabb 1 tranzakciot kell hogy csinalj a tron walletben,es kell hozza nemi trx

c30ng1

Azt meg nem tudom kijelenteni hogy nem egy ponzi schemre epult ez a jatek. Orulnek ha valaki ezt megtudna cafolni :)

c30ng1

#29
A reflinknek nincs sok jelentosege.

c30ng1

Ma kerult be a jatekba az elso egyedi bonuszt ado egyseg. 3600 euroert vette meg valaki. 5000 tronrol (40 euro) indult a licit.

c30ng1

A kovetkezo vasarlonak mar 7120 Eurot kell fizetnie ha megakarja venni. Csak 1 tulaj lehet es minden vasarlassal 25% no az ar. Beszaras mik vannak :)

c30ng1

Megvettek ennyiert is. A kovetkezo licit 9122 euro. Ezek az arcok nem szarral guritanak!

c30ng1

Folyamatosan problema van a tron mainnettel.

c30ng1

Par nap jatek es szamolgatas utan kijelenthetem a jatekban az inflacio durvabb mint Venezuelaban. Ha nem vagy benne a top 10ben nem veszel ki penzt soha mert nem ered utol magad. Keruljetek el messzire!

c30ng1

Javulnak az eselyek ahogy no a termeles.