WinMiner - profit maximalizáló automata bányász, kifizetés: PayPal, BTC, ETH

Indította kalmarattila, augusztus 26, 2017, 08:10:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kalmarattila

1-2 hete próbálgatom ezt a progit, nem találtam róla témát...


Fejlesztgetik a srácok, folyamatosan letölti az új verziót, új minereket stb.
A lényege hogy kártyánként írja a napi keresetet dollárban (vagy átállítható akár forintra ill. bármire) és a weboldalon is dolcsiban gyűlik az összeg, azt kérheted ki PayPal-ra, BTC-ben vagy ETH-ban... Kipróbálgatja az algokat/coinokat és mindig azt bányássza ami a legtöbbet hoz. Ma épp egyáltalán nem ment rá az ETH-ra a diff miatt, SIGT, HUSH, MUSIC+DCR jobban hozott, ezeket láttam hogy váltogatta.


Weboldal: http://www.winminer.com


BitCointalk téma: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2004875.0


Leírás:


MAIN FEATURES
- Mining multi coins (ZEN, HUSH, ZCL, ZEC, DMD, GRS, DGB, DCR, KRB, ETC, ETH, MUSIC, EXP, XMR, UBQ, SIGT)
- Control which coins to mine
- Using leading miners - including Claymore, EWBF and cgminer
- Miners always being updated automatically to the latest version
- Visibility and control - miners and coins being used/mined
- Auto-benchmark - WinMiner tests and decides in real time to switch to the most profitable coin based on real time pricing, difficulty and machine performance
- Three operation modes - only mine when computer is idle, manual control, mining farm mode
- Show miner window option
- Automatic driver installation
- Support different cards configuration (CPU, NVIDIA, AMD)
- Reporting (on WinMiner website)
- Multi withdraw options - BTC, Gift cards and PayPal (more coming..)


FEES
WinMiner charges 3%, other fees e.g. miner fees exchange fees payment method fees, if exist, are not included.


Uhura

Ez engem is érdekel, mert valami ilyenről beszélgettünk anno a chatan , önműködő vagy szisztéma vezérelt bányászat.

dioo89

szoval ez a progi a winemine oldalra gyujti a lovejat es nem exchangre kuldi vagy walletbe? egyenest az oldalrol lehet kiutalni a penzt?lenyegeben meg is ertem mert gondolom igy a fee-k is nekik mennek zsebbe..most ha lenne potya 3-4 kartyam,akarcsak 1050ti vagy 560asok...raallitanam kiprobalasra... de tetszik,attlestem az oldalt..

dioo89

Idézetet írta: dioo89 Dátum augusztus 27, 2017, 01:58:49 DÉLUTÁN
nos elinditottam,elkezdte az eth+dcr-t banyaszni..de a rigemen amin probaltam csak 125mh/s ment a dolog...vagyis valahogy ki kellene cserelni a claymore-t...ez nem a dag fixed claymoret hasznalja,vagy h irjam.annyi biztos h valamiert nem ugy megy ahogy kellenepedig a DAG fix driver van fennt..az en claymore-ommal rendesen 134el megy...ezt ha meg lehetne oldani az marha fasza lenne...a miner progi csere....

REGODO

Hogy lehet beállytani ebben a winminerbe hogy ne menjen fel 90 fok+ ra rögtön?
Nekem megy mint állat de mindig le kell állítanom hogy a fok lejjebb menjen!
Valaki tudja ha paypalra akarom kiutalni innen rögtön, akkor van-e +fee a 3%-on kívül?

köszi a választ előre is! Sokat segítene nekem mint kezdőnek! :)

Amúgy jó kis progi!

dioo89

Idézetet írta: REGODO Dátum augusztus 27, 2017, 07:12:06 DÉLUTÁN
Hogy lehet beállytani ebben a winminerbe hogy ne menjen fel 90 fok+ ra rögtön?
Nekem megy mint állat de mindig le kell állítanom hogy a fok lejjebb menjen!
Valaki tudja ha paypalra akarom kiutalni innen rögtön, akkor van-e +fee a 3%-on kívül?

köszi a választ előre is! Sokat segítene nekem mint kezdőnek! :)

Amúgy jó kis progi!
nalam nem ment fel a hofok...stabilan alltak 70-71fokon..probald meg h beallitod a homersekletet afterburnerben..szerint az tartani fogja..automatara fan opciot es kesz..

kidface

Idézetet írta: REGODO Dátum augusztus 27, 2017, 07:12:06 DÉLUTÁN
Hogy lehet beállytani ebben a winminerbe hogy ne menjen fel 90 fok+ ra rögtön?
Nekem megy mint állat de mindig le kell állítanom hogy a fok lejjebb menjen!
Valaki tudja ha paypalra akarom kiutalni innen rögtön, akkor van-e +fee a 3%-on kívül?

köszi a választ előre is! Sokat segítene nekem mint kezdőnek! :)

Amúgy jó kis progi!


PayPal esetén mindig van fee! Itt is te fizeted azt. Attól függ melyik országban regisztráltál.
USD-Ben fizetnek, ha forintban kéred akkor az atvaltasnal is lesz fee!

dioo89

amugy sok ilyen pool is van csak mas mas coinokkal...h a profiabilitas szerint valtogat a coinok kozott...

https://hash-to-coins.com/index.php?page=home

ez pl.csak SCRYPT algos coinokra van...mind egytol egyig scrypt coinok...es magatol valtogat a coinok kozott profitabilitas szempontjabol...a wallet opcioban kell beallitani a coinok wallet adresset..3 exchange kozul valaszthatsz..kiteszi h melyikre utaljak ki...nem rossz oldal,csak mivel scryptes,sok a asicos banyasz..rentgeteg antminer L3+ al nyomassa...es hat scrypten az 500mhs az am brutal jo..foleg ilyen kis coinoknal...

help_PLS

Amúgy, itt a kártyákat is szabályozza a program? Mmint msá beállítások kellenek a különböző coinokhoz, vagy azt beállítod afterburner/watttool és azokkal amelyik a legjobb beállítás azt fúrja?

Newtnt

Nekem eddig bevált, kb. Zec szinten hozott, bár csak 2 coint benchmarkolt. Még 1-2 napig ezt futtatom aztán megnézem mi sül ki belőle.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

pube111

Ez mit jelent?
Automatic driver installation
A vga drivert telepíti? Első indításkor? Vagy hogy?

REGODO

Hello!

Nekem mindig felmennek a kártyáim 90+C-ra miközben bányászok. a kártyáim egy xfx r9 270x és egy asus r9 280x.
Próbáltam afterburnerben beállítani, de nem lehet Temp limitet beállítani. Sőt wattman-ban sem. csak ot meg sem jelenik az a része a kezelőfelületnek ahol kéne h kegyen a max és a target temperature.
keresek ezzel napi 3$ (legalábbis bruttóban, ezt írja a winminer) amit el is hiszek mert egy kis ideig bekapcsoltam és rendesen termelt. Azért kellet leállítanom mert felment a hőfok.
Ha valaki tudna segíteni mi miatt nem enged hozzáférést a kártya a max és target temperature állításához akkor azt nagyon megköszönném! Már rendeltem plussz ventiket de próbálkoztam otthoni ventillátorok felhasználásával is de akkor sem változott nagyon csak pár perccel tovább tartott amíg felment 906C ra.
Sztem az lenne a legjobb ha a wattman-ban be tudnám állítani mint a többi kártyánál.

az enyém:
http://imgur.com/QvM7o4e

ezt szeretném látni:
http://imgur.com/JddGyyC


elbandi

hat ha jol lattam a hatterben ez is a nepszeru minereket (sgminer/claymore/stb) inditgatja. process explorerben nezd meg milyen parameterrel inditja oket.

kalmarattila

2 napja futtatom folyamatosan. 4 rigből kettőt áttettem és hasonlítom. Eddig ha WinMiner bányászik és átvátom ETH-ra többet kapok mint a másik két géppel direkt ha ETH-t bányászok...

Master91

Most készülök ki próbálni.

eddig ugye eth-t bányásztam, eth.org a poolom és utalom ki coinbasere.

ez a winminer meg akkor valami olyasmi hogy mást-mást bányászik, a winminer maga a pool(??), és amikor akarom utalom coinbasere? Valami ilyesmi?

REGODO

Ez egy teljesen más rendszerbe sorolható.
Itt rögtön $-ban írja ki mennyit kerestél, és ha összejött a 20$ akkor kiutalhatod paypalra is akár. De persze cryptopénzben is elkérheted!

pube111

#17
Ti hogy és mivel állítjátok ehhez a progihoz a kártyákat? Nekem most AfterBurner, GPU:1040, MEM:1850, 900mv. De egy ideje nem bányászik dualban, csak ETH. Ez mitől van?

Newtnt

A szoftver szerint úgy éri meg jobban. De ne feledd hogy alpha verzió. Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Minden nap volt valamekkora internet leállás, de így is hoz ZEC szinten. A fee viszont eth-nál nagyon nagy, 14 dollárból kaptam 12 dollárnyi ethert,tehát max kisebb adagokban érdemes kivenni.
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Tiba

2 napos teszt:
Fogyasztás nagyobb (+100-120w-al), eth+dcr hash kissebb, kb 7mh/s eth-n decred kb stimmel. Fél naponta leáll idle-be. Egyébként jópofa program, ezzel a nagymamám is tudna bányászni :)