Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Miért van az, hogy

Indította willow, október 07, 2017, 11:59:06 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

willow

Hát ha még nincs ilyen kérdezz-felelek topik, akkor itt a lehetőség. Ha van, akkor kéretik törölni. Az én kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy a bányaprogiba sorban találom a blockokat, a poolon meg csak kihagyással jelenik meg. Például. Progi mutatja 61 023, 61 024, 61 025, 61 026, stb. A poolon. 61 023, 61 025,  stb. Valaki tudja a választ?

elbandi

a progit azt mutatja melyik blokkon probalkozol, a pool meg azt mutatja hogy a pool minerek melyik blokkot talaltak

willow


Idézetet írta: elbandi Dátum október 07, 2017, 04:02:33 DÉLUTÁN
a progit azt mutatja melyik blokkon probalkozol, a pool meg azt mutatja hogy a pool minerek melyik blokkot talaltak
Tehát én akkor csak próbálkozom, de nem találok semmit?

tamagucsi

.... nem indul el a miner?? felismeri a 4 kártyát és kifagy. Claymore dual miner. 3x rx470 + 1x rx560.

Heno1974

irj a bat ba pause t s meglátod milyen hibával áll meg

Kiskoo

olyan kérdésem lenne hogy egy msi gtx 1050 ti 4gb és egy radeon 5770 1gb-al lehet-e bányászni? (Bocsi kezdö vagyok még). a gtx 1050-et ETH-ra szeretném a radeont meg Zcash-re

tamagucsi

EthDcrMiner64.exe működése leállt.
a windows megoldást keres a problémára.......

Heno1974

akkor lehet a batod nem jol van megirva

hoppus

nem kötekedésből írom de teljesen felesleges volt létrehozni ezt a topic-ot. van olyan topic, hogy "itt kérdezz ha elakadtál". az miért nem jó ezeknek a témáknak? szerintem pont lefedi.

willow

Idézetet írta: hoppus Dátum november 11, 2017, 12:17:53 DÉLUTÁN
nem kötekedésből írom de teljesen felesleges volt létrehozni ezt a topic-ot. van olyan topic, hogy "itt kérdezz ha elakadtál". az miért nem jó ezeknek a témáknak? szerintem pont lefedi.
Mert ez nem arról szól, hogy mit csináljak, ha elakadtam, hanem arról, hogy a dolgok miért úgy történnek, ahogy történnek.  ;D

bobalazs

hogy hogy nem tudják a gyárak tartani a lépést a kereslettel? mé nem vesznek föl több embert, csinálnak több gyártósort? profit nem érdekli őket? vagy az a jó hogy többet lehet elkérni a kártyákért?

willow

Idézetet írta: bobalazs Dátum január 11, 2018, 08:10:24 DÉLUTÁN
hogy hogy nem tudják a gyárak tartani a lépést a kereslettel? mé nem vesznek föl több embert, csinálnak több gyártósort? profit nem érdekli őket? vagy az a jó hogy többet lehet elkérni a kártyákért?


Mert ha vége lesz a cryptóőrületnek, akkor nem lesz szükség plussz gyárakra, meg emberekre. És akkor mit csinálnának a felesleges eszközökkel?

Morty

Idézetet írta: willow Dátum január 12, 2018, 04:49:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: bobalazs Dátum január 11, 2018, 08:10:24 DÉLUTÁN
hogy hogy nem tudják a gyárak tartani a lépést a kereslettel? mé nem vesznek föl több embert, csinálnak több gyártósort? profit nem érdekli őket? vagy az a jó hogy többet lehet elkérni a kártyákért?


Mert ha vége lesz a cryptóőrületnek, akkor nem lesz szükség plussz gyárakra, meg emberekre. És akkor mit csinálnának a felesleges eszközökkel?

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó... ha más nem akkor átállnak lőszergyártásra... :) vagy valami másra... szerintem a vége az őrületnek, akkor az emberek is szívesebben gyártanak rózsaszín pónifingot mint autóipari alkatrészt VGA-t... Régen igaz volt az hogy a kínai munkás megelégszik 1 tál rizzsel... - jött anno a főnököm, mert hogy kínában milyen olcsó a munkaerő... nézzük meg most, lassan mi vagyunk a kínaiak (ha a béreket nézzük), arról nem beszélve hogy minden ágazatban munkaerőhiány van. Nem csak itt az országban, hanem eu szinten - többi földrészről nem tudok. Ami az érdekesség, hogy pl a cég ahol tegnap voltam, komplett gyártósorokat gyárt megrendelésre. Pl a szénsavpatron gyártó sort, ebből a gyártósorból tavaly kellett csinálnia 15-öt míg idén van megrendelés 10-re... az egész gyártósort 1 ember kezeli... aki felrakja az anyagot... és ennyi...

bobalazs




Ott van a nagy "HA"
Mai világban nem nagy kunszt tempeket felvenni munkaerőnek vagy fix időre. Nagyobb kereslet mellett nagyobb haszont lehetne csinálniuk a gyártóknak nem? Vagy a memória gyártók nem bírják a tempót? Mert ilyent már olvastam PHn. Néha az az érzésem mint ha ők is a crypto biznisz mögött állnának.

Mert ha vége lesz a cryptóőrületnek, akkor nem lesz szükség plussz gyárakra, meg emberekre. És akkor mit csinálnának a felesleges eszközökkel?