Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Nicehash

Indította bbencee, december 05, 2016, 10:42:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 7 Vendégek van a témában

ZsZolee

Mondja már meg valaki, hogy üzleti szempontból miért éri meg nekem azt hogy kiadjam valakinek a gépemet bányászásra, minthogy én magam bányásszam a géppel azt az adott pénznemet? Plusz egy éhes kéz, amit etetni kell...

danieru

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 06, 2016, 09:50:56 DÉLELŐTT
Mondja már meg valaki, hogy üzleti szempontból miért éri meg nekem azt hogy kiadjam valakinek a gépemet bányászásra, minthogy én magam bányásszam a géppel azt az adott pénznemet? Plusz egy éhes kéz, amit etetni kell...

Ugyanazon az elven, hogy a nicehash sem vesz egy csomó cpu, gpu, asic minert és nem termeli magának. Ha megvenné kockázatosabb, sőt ha magának bányássza az is, mivel neki kell tárolni az adott coint, amiből kifizet. Lehet közben lemegy az ára. Így meg minimális a kockázat, mert csak közvetítőként dolgozik. Totál nem érdekli, hogy ki mennyit nyer vele.

m8k

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 06, 2016, 09:50:56 DÉLELŐTT
Mondja már meg valaki, hogy üzleti szempontból miért éri meg nekem azt hogy kiadjam valakinek a gépemet bányászásra, minthogy én magam bányásszam a géppel azt az adott pénznemet? Plusz egy éhes kéz, amit etetni kell...
Ha igy vesszuk a dolgokat akkor klejmor is egy ehez kez ;D

drizzt_do_urden

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 06, 2016, 09:50:56 DÉLELŐTT
Mondja már meg valaki, hogy üzleti szempontból miért éri meg nekem azt hogy kiadjam valakinek a gépemet bányászásra, minthogy én magam bányásszam a géppel azt az adott pénznemet? Plusz egy éhes kéz, amit etetni kell...

az altcoin nem annyira stabil mint a bitcoin. az altcoinnak gyorsan eshet az ara egyik naprol a masikra. ha berbe adod a nicehashnel a hashpowered akkor te bitcoint kapsz erte. nem kell foglalkozz az altcoin eladasaval arzuhanasokkal stb.  az aki meg berbe veszi es coint banyasz az oldja meg a sajat bajat. nekem ez az elmeletem ezert banyasznak sokan a nicehashnel!

DrPascal

Én bányásztam Nicehash-tól bérelt hashrate-el. Amikor nagyon lent volt az ETH/ETC diff. mert mindenki ZEC-et bányászott, és még a BTC is kicsit gyengélkedett,
akkor "béreltem" olcsó BTC-ért ETH meg ETC csákányt, és igen jól hozott. A csúcs valami 24 Gh/s volt. pörgött befele a ETC. :) Egy nap alatt valami 150-160$ lett a nyereség.
De aztán mások is rájöttek, és gyorsan felment a csákányok bérleti díja.
Figyelni kell, és akkor a bérléssel is lehet akasztani szépen, de ez egy egész emberes munka, nem tudsz mást csinálni mellette percről percre változik az ár/kínálat.

Effect

Na ezt miért csinálja?
Kb 1 óráig nincs is hiba gond nélkül megy aztán ezt csinálja:


sebajtóbiás

Ez valami network problémának tűnik, jó a neted? Rendben van a pool, nem voltak kiesései?

Effect

Hát az lehetséges! T homnál minden lehetséges!
Bár mobil netnél is ezt csinálja :((
40 perc, 1órát megy, aztán eldobja a kapcsolatot...

Valamikor meg tökéletes!
Sebességet ne nézzétek egy laptopon megy próbaképpen :))


sebajtóbiás

Ismerős számok, mikor beindult a zcash én is egy laptopot nyúztam 16-18 S/s-ért :) Mondjuk akkor kicsit többet ért ennyi hesss ;)

Artthur

Tudom ez nem nicehash de esetleg ezt valaki próbálta?
https://miningpoolhub.com/

Itt is van Auto Switches  bitcoinban fizetnek, itt is saját minerük van. Gondolom még az is baj lehet ha egy ZECre belőtt rig hirtelen átvált ETH bányászásra akkor befagyhat...  bár nem tudom milyen lehet a saját bányaprogramjuk.

ZsZolee

Idézetet írta: Artthur Dátum december 11, 2016, 11:10:31 DÉLELŐTT
Tudom ez nem nicehash de esetleg ezt valaki próbálta?
https://miningpoolhub.com/

Itt is van Auto Switches  bitcoinban fizetnek, itt is saját minerük van. Gondolom még az is baj lehet ha egy ZECre belőtt rig hirtelen átvált ETH bányászásra akkor befagyhat...  bár nem tudom milyen lehet a saját bányaprogramjuk.

Nem ismerem, de ha teszteled, szívesen fogadjuk a tapasztalataidat! :)


m8k

Az oreg klejmor beledugta az orrat ide is, a legujjab verzioba megjelent ;D

Effect

Amúgy ez a kedves nicehash mikor írja jóvá a Balancot? 2 napja nyomom a hesset és semmi jóváírás! :(

cryptominer

haha jó is lenne napi 522 btc XXDD laptopból  :P :P felvásárolnám a világ össze 950m-jét XD



most látom global rate :D bocsi új nekem a nicehash eddig ezt nem használtam :D :D XMR Zcash ETH volt :D

cryptominer

Idézetet írta: Effect Dátum december 15, 2016, 08:13:36 DÉLUTÁN
Amúgy ez a kedves nicehash mikor írja jóvá a Balancot? 2 napja nyomom a hesset és semmi jóváírás! :(

ha rámész az online felületre írja a várható kiutalást

cryptominer

tipp valaki ? gpu 0% on megy 1. hash megy csak le utána így teker mint a majom de nem terheli a gpu-t cpuval hibátlanul megy és hash is jön de hát az semmi



fefe

Settings
Devices/Algorithms
Katt a videókártyára felül
Vedd ki a pipát a CryptoNight elől
Katimts a save and close
Start


cryptominer

Idézetet írta: fefe Dátum december 19, 2016, 10:47:04 DÉLUTÁN
Settings
Devices/Algorithms
Katt a videókártyára felül
Vedd ki a pipát a CryptoNight elől
Katimts a save and close
Start

kifejzetten cryptoNight-ot akarok bányászni az a baj :D de most úgy néz ki sikerült megoldani várom hogy lesz e jóváírás de úgy néz ki most hesselünk

cryptominer

Idézetet írta: cryptominer Dátum december 19, 2016, 10:50:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: fefe Dátum december 19, 2016, 10:47:04 DÉLUTÁN
Settings
Devices/Algorithms
Katt a videókártyára felül
Vedd ki a pipát a CryptoNight elől
Katimts a save and close
Start

kifejzetten cryptoNight-ot akarok bányászni az a baj :D de most úgy néz ki sikerült megoldani várom hogy lesz e jóváírás de úgy néz ki most hesselünk

fél siker nem hal be de accepted sincs

fefe

Régebbi verzióval működött
Próbáld meg