Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Szeretet bányászás

Indította Székely Vegán, december 31, 2017, 09:01:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Franky2Ster

Til én teljes mértékben egyetértek azzal amit írtál.

LsL

+1

azt hogy segitsunk a raszorulokon: maximalisan tamogatom..

de ha lehet en azt javasolnam hogy csendben, en szemely szerint nem azertsegitenek pl a beteg gyerekeknek, hogy az ujsag irjon rolam...

ami teny: Angliaban elek , itt a hatosag eloszertettel szedi ki a segely csalokat a facebook-rol, meg twitterr-ol, napi szinten jelennek meg az ujsagnban hirek(elrettentes-megfelemlites gyanant , gondolom), hoyg xy felvett egy csomo segelyt, mert nem bir dolgozni, apolasra szorul stb, aztan hopp, epp vizisiel a kanari-szigeteken, vagy a no, aki beigenyelte a segelyt, hogy egyedul neveli a gyerekeit, kajara nincs penze erre a birka kiposztolja face-n hogy a pasijavan vett egy subaru imprezat LoL... szopo.. mondjuk nem tudom sajnalni, sot meg is erdemli.. de ne higgyetek azt, hogy most mikor mar a sajto is felfujta, hogy mennyi penzeket szakitanak emberek kriptopenzekkel,nem maszik rank a hatosag!!!

nagyon naiv, aki azt hiszi...

erwin.vadasz

Idézetet írta: LsL Dátum január 11, 2018, 04:15:46 DÉLUTÁN
+1

azt hogy segitsunk a raszorulokon: maximalisan tamogatom..

de ha lehet en azt javasolnam hogy csendben, en szemely szerint nem azertsegitenek pl a beteg gyerekeknek, hogy az ujsag irjon rolam...

ami teny: Angliaban elek , itt a hatosag eloszertettel szedi ki a segely csalokat a facebook-rol, meg twitterr-ol, napi szinten jelennek meg az ujsagnban hirek(elrettentes-megfelemlites gyanant , gondolom), hoyg xy felvett egy csomo segelyt, mert nem bir dolgozni, apolasra szorul stb, aztan hopp, epp vizisiel a kanari-szigeteken, vagy a no, aki beigenyelte a segelyt, hogy egyedul neveli a gyerekeit, kajara nincs penze erre a birka kiposztolja face-n hogy a pasijavan vett egy subaru imprezat LoL... szopo.. mondjuk nem tudom sajnalni, sot meg is erdemli.. de ne higgyetek azt, hogy most mikor mar a sajto is felfujta, hogy mennyi penzeket szakitanak emberek kriptopenzekkel,nem maszik rank a hatosag!!!

nagyon naiv, aki azt hiszi...


Én is attól tartok, hogy mielőtt kialakulna egy működő rendszer, amivel nem kell illegalitásban élni, már azelőtt legyaluljuk az egészet....ha kiderül hogy Magyarországon xy idő alatt ennyi ember mennyi pénzt tud összekaparni, szinte biztos vagyok benne, hogy a hatóságok szétszednek mindent...kimatekolják statisztikai alapokon az egészet....így is melegszik a talaj...nem kell ide sebestyén balázs...adakozzunk anonim módon...simán benne vagyok
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!

Magnum

Teljes mértékben támogatom ezt a megmozdulást. Beszéljünk róla valamikor egy discordon!

StealthFantom

#24
Van non-profit szervezem, adómentes. 100%-át lehetne jótékonykodni, kitudok mindent számlázni is. Sőt, külföldre is a SEPA küldés ingyen van(Ft és €). De tényleg egy szervezet csapat kell, nem érnék rá mindenre magamban...
De tényleg ne vallási xy szektáknak menjen hanem kórházaknak és hasonló...
Ha valami, PM.

carobi

Hát ennek az egyébként nagyon kedves kezdeményezésnek úgy tűnik befellegzett :(
Ajánlom figyelmetekbe most indult Youtube csatornámat ! Heti 2 alkalommal töltök fel új videót, érdekes témákban a nagyvilágból.
https://www.youtube.com/channel/UCViQbaq-bHAfHDPdr2hiWog?sub_confirmation=1

Til

Idézetet írta: carobi Dátum július 31, 2018, 06:31:42 DÉLUTÁN
Hát ennek az egyébként nagyon kedves kezdeményezésnek úgy tűnik befellegzett :(
Amikor nincs miből adakozni, azt el kell fogadni. De örülök, hogy amint egy kis pénzhez jut a szerény ember, egyből a nála szegényebbekre is gondol. Kedves politikusaink fejében ennek a gondolatnak a legkissebb csírája sincs jelen.
C:\> del c:\command.com

reysys

Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy


willow

Idézetet írta: reysys Dátum augusztus 08, 2018, 08:42:33 DÉLELŐTT
Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy


Mi az a salt lend? Neked bányásszon mindenki? ;D

Til

#29
Idézetet írta: reysys Dátum augusztus 08, 2018, 08:42:33 DÉLELŐTT
Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy
Hiába állunk be bányászni akár 100-an, ha jelenleg nincs mit keresni. 100x0 az 0. Leesett az árfolyam a hasznot pedig vitte magával. Jelenleg a valóságban ez úgy néz ki, hogy a szegény ember mellé odaáll még több tobzódni. Majd mindig egy újonnan érkezőnek elmondják, hogy : Veled is ,csak egyel többen vagyunk.
Apropó Vegán gépei most igencsak állnak. Mégsincs senki , aki bányásszon neki. Én megtenném, gondolom még sokan mások is, de jelenleg sajnos az van, hogy amit termel azt inkább meg sem mondja az ember, mert abból nem csak, hogy adakozni nem lehet, hanem még egy emberes vízszámlát sem tudnánk kifizetni a legtöbben.ÉS amíg ezt leírtam , addig ismét esett 3%-ot az árfolyam.
C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 09, 2018, 03:24:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reysys Dátum augusztus 08, 2018, 08:42:33 DÉLELŐTT
Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy
Hiába állunk be bányászni akár 100-an, ha jelenleg nincs mit keresni. 100x0 az 0. Leesett az árfolyam a hasznot pedig vitte magával. Jelenleg a valóságban ez úgy néz ki, hogy a szegény ember mellé odaáll még több tobzódni. Majd mindig egy újonnan érkezőnek elmondják, hogy : Veled is ,csak egyel többen vagyunk.
Apropó Vegán gépei most igencsak állnak. Mégsincs senki , aki bányásszon neki. Én megtenném, gondolom még sokan mások is, de jelenleg sajnos az van, hogy amit termel azt inkább meg sem mondja az ember, mert abból nem csak, hogy adakozni nem lehet, hanem még egy emberes vízszámlát sem tudnánk kifizetni a legtöbben.


Rossz az elszámolás. Akinek 100 ember bányászik, annak van bevétele. De annak a 100-nak csupán kiadása lesz.

Til

Idézetet írta: willow Dátum augusztus 09, 2018, 03:32:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 09, 2018, 03:24:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reysys Dátum augusztus 08, 2018, 08:42:33 DÉLELŐTT
Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy
Hiába állunk be bányászni akár 100-an, ha jelenleg nincs mit keresni. 100x0 az 0. Leesett az árfolyam a hasznot pedig vitte magával. Jelenleg a valóságban ez úgy néz ki, hogy a szegény ember mellé odaáll még több tobzódni. Majd mindig egy újonnan érkezőnek elmondják, hogy : Veled is ,csak egyel többen vagyunk.
Apropó Vegán gépei most igencsak állnak. Mégsincs senki , aki bányásszon neki. Én megtenném, gondolom még sokan mások is, de jelenleg sajnos az van, hogy amit termel azt inkább meg sem mondja az ember, mert abból nem csak, hogy adakozni nem lehet, hanem még egy emberes vízszámlát sem tudnánk kifizetni a legtöbben.


Rossz az elszámolás. Akinek 100 ember bányászik, annak van bevétele. De annak a 100-nak csupán kiadása lesz.
Jogos igazad van! Szar van a palacsintában...így is úgy is. :)
C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: Til Dátum augusztus 09, 2018, 03:33:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum augusztus 09, 2018, 03:32:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum augusztus 09, 2018, 03:24:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reysys Dátum augusztus 08, 2018, 08:42:33 DÉLELŐTT
Jol ki lett forgatva az otletem.teljesen masra gondoltam...salt lend vagy valami hasonlo.persze lehetett volna mashogy is gondolkodni( pl Vegan hurrikan esete egy paran bealltunk a cimere nyomatni).   no mindegy
Hiába állunk be bányászni akár 100-an, ha jelenleg nincs mit keresni. 100x0 az 0. Leesett az árfolyam a hasznot pedig vitte magával. Jelenleg a valóságban ez úgy néz ki, hogy a szegény ember mellé odaáll még több tobzódni. Majd mindig egy újonnan érkezőnek elmondják, hogy : Veled is ,csak egyel többen vagyunk.
Apropó Vegán gépei most igencsak állnak. Mégsincs senki , aki bányásszon neki. Én megtenném, gondolom még sokan mások is, de jelenleg sajnos az van, hogy amit termel azt inkább meg sem mondja az ember, mert abból nem csak, hogy adakozni nem lehet, hanem még egy emberes vízszámlát sem tudnánk kifizetni a legtöbben.


Rossz az elszámolás. Akinek 100 ember bányászik, annak van bevétele. De annak a 100-nak csupán kiadása lesz.
Jogos igazad van! Szar van a palacsintában...így is úgy is. :)


Egyenlőre még kemény. De mi lesz, ha kifolyik? ???