Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 21 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

kond

Az Uquid-nál ti is tapasztaltátok azt hogy ha mondjuk 17 eurot írtam be a BTC Depositba, és az Uquid számlára csak 16,81 euro érkezet meg, amúgy Poloniexről utaltam rá.(ez kb 1%-os eltérésnek mondható)  (nálam ez volt)
+ számolgattam hogy alapba kb mennyiért váltja át a Poloniexhez képest az Uquid a BTC-t, hát kb 2%-al lehet mondani hogy roszabul számol.
+ erre akkor még rájön a vásárlásnál a váltó díj ami +3%

Ha rosszul gondolom kérem javítsatok ki, köszi. :)

raffiakötö

Idézetet írta: kond Dátum március 27, 2017, 03:28:37 DÉLUTÁN
Az Uquid-nál ti is tapasztaltátok azt hogy ha mondjuk 17 eurot írtam be a BTC Depositba, és az Uquid számlára csak 16,81 euro érkezet meg, amúgy Poloniexről utaltam rá.(ez kb 1%-os eltérésnek mondható)  (nálam ez volt)
+ számolgattam hogy alapba kb mennyiért váltja át a Poloniexhez képest az Uquid a BTC-t, hát kb 2%-al lehet mondani hogy roszabul számol.
+ erre akkor még rájön a vásárlásnál a váltó díj ami +3%

Ha rosszul gondolom kérem javítsatok ki, köszi. :)

Az nekem is feltünt hogy az az összeg amit az uquid megad mondjuk BTC-ben és amit  a poloniex megad ugyanarra az összegre BTC-ben nem egyezik... Nemtudom hogy milyen árfolyamon váltja a BTC-t az uquid, meg ugye van a 0,0001 jattja a poloniexnek. Erre a két dolgora tudok gondolni

Monster111

Helló!

Valaki letudná irni hogy hogyan tudok a Poloniex számlámra pénzt utalni?? Mi kell hozzá?

Előre is köszönöm.

porci

Srácok, jól értem, hogy ha utalok x ETH-t uquid-ra, és van kártyám, akkor csak annyi a dolgom,h odacsattogok' egy ATM-hez, és ha kiszeretnék venni x Huf-ot, akkor már adja is az adott árfolyamon?! :)

david.kovacs1

Hello!

És az Uquiden a Load Balance opciónak amikor a kártyára tenném a fontot annak van valami kezelési díja?

david.kovacs1

Idézetet írta: porci Dátum március 27, 2017, 05:30:11 DÉLUTÁN
Srácok, jól értem, hogy ha utalok x ETH-t uquid-ra, és van kártyám, akkor csak annyi a dolgom,h odacsattogok' egy ATM-hez, és ha kiszeretnék venni x Huf-ot, akkor már adja is az adott árfolyamon?! :)

Igen ezt jól érted én is ezt kérdeztem az előbb, poloniexről átküldöd az altcoint vagy bitcoint kiválasztod mibe váltsa ár USD/EUR/GBP és utánna ha van kártyád akkor kell lennie egy olyan opciónak hogy load balance és ezáltal ráteszi a kártyára a pénzt. És felveheted egy atm-nél. Most én is ezt akarom megcsinálni.

sebajtóbiás

#286
Idézetet írta: kond Dátum március 27, 2017, 03:28:37 DÉLUTÁN
Az Uquid-nál ti is tapasztaltátok azt hogy ha mondjuk 17 eurot írtam be a BTC Depositba, és az Uquid számlára csak 16,81 euro érkezet meg, amúgy Poloniexről utaltam rá.(ez kb 1%-os eltérésnek mondható)  (nálam ez volt)
+ számolgattam hogy alapba kb mennyiért váltja át a Poloniexhez képest az Uquid a BTC-t, hát kb 2%-al lehet mondani hogy roszabul számol.
+ erre akkor még rájön a vásárlásnál a váltó díj ami +3%

Ha rosszul gondolom kérem javítsatok ki, köszi. :)

Egy oldallal előbbre volt róla szó, hogy a Poloniexen hozzá kell számolnod a withdraw fee-t (0.0001 BTC) az utalt összeghez, hogy ugyanannyi érkezzen az uquidra, amennyit kért. Az egy dolog hogy milyen árfolyamon számol az uquid (különben tudomásom szerint viszonylag jón a többi hasonló "cryptocoinváltóhoz" képest), de szerintem valószínű a polo withdraw fee-jével kevesebb BTC érkezett az uquidodra, azért kaptál kevesebb eurót.

kicsidzsi


Til

Sziasztok!
Az uquid virtualis szamlanal milyen dijak vannak?
Van letrehozasi dij valamint havidij?
Vagy a plasztik kartyanal van csak?
Koszonom
C:\> del c:\command.com

raffiakötö

Idézetet írta: Til Dátum március 28, 2017, 06:55:13 DÉLELŐTT
Sziasztok!
Az uquid virtualis szamlanal milyen dijak vannak?
Van letrehozasi dij valamint havidij?
Vagy a plasztik kartyanal van csak?
Koszonom

Szia!

1$ a számlanyitás, utána havi 1$ számlavezetés, a többi díj megegyezik a plastic kártya díjakkal.

kond

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 27, 2017, 06:09:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum március 27, 2017, 03:28:37 DÉLUTÁN
Az Uquid-nál ti is tapasztaltátok azt hogy ha mondjuk 17 eurot írtam be a BTC Depositba, és az Uquid számlára csak 16,81 euro érkezet meg, amúgy Poloniexről utaltam rá.(ez kb 1%-os eltérésnek mondható)  (nálam ez volt)
+ számolgattam hogy alapba kb mennyiért váltja át a Poloniexhez képest az Uquid a BTC-t, hát kb 2%-al lehet mondani hogy roszabul számol.
+ erre akkor még rájön a vásárlásnál a váltó díj ami +3%

Ha rosszul gondolom kérem javítsatok ki, köszi. :)

Egy oldallal előbbre volt róla szó, hogy a Poloniexen hozzá kell számolnod a withdraw fee-t (0.0001 BTC) az utalt összeghez, hogy ugyanannyi érkezzen az uquidra, amennyit kért. Az egy dolog hogy milyen árfolyamon számol az uquid (különben tudomásom szerint viszonylag jón a többi hasonló "cryptocoinváltóhoz" képest), de szerintem valószínű a polo withdraw fee-jével kevesebb BTC érkezett az uquidodra, azért kaptál kevesebb eurót.

Hozzá lett adva a Poloniexen a withdraw fee.(0,0001 BTC), annyival többet utaltam, de ennek ellenére is kevesebb érkezett meg a Uquid-ra. :(
Nálad a pontos összeget sikerült megkapni?


Andokaaa

Használja valaki az Advcash-t ? Csak , mert nagyon jók a fee-k és atmbol 3000 € lehet kivenni per nap. Nincs kezelési koltség a számlára és kártyára és lehet btc-ben is bemenni , csak mert én most rendeltem meg a kártyám (mastercard) a btc megérkezett oda majd kipróbálom , de sokan dicsérik és mukodik az atm-ben is. Ha esetleg ki akarjátok próbálni bedobom a linkem. Ha arra regisztálsz , akkor koszi szépen delekeeek :D http://wallet.advcash.com/referral/09695849-ecb4-4719-a66a-3700b0d8f800

gl81

Kraken.com K&H-ból való deposit esetében Tier3-at kér. Erste Bank-os utalásnál is kell a Tier3?
Nem gond, megcsinálom, ha kell, csak ha az Erste esetében nem kell, akkor nem fogok Tier3-al szórakozni, utalok az Erste számláról.

THX

Lord11

Idézetet írta: gl81 Dátum március 30, 2017, 08:24:02 DÉLELŐTT
Kraken.com K&H-ból való deposit esetében Tier3-at kér. Erste Bank-os utalásnál is kell a Tier3?
Nem gond, megcsinálom, ha kell, csak ha az Erste esetében nem kell, akkor nem fogok Tier3-al szórakozni, utalok az Erste számláról.

THX
Még nem csináltam deposit-ot, viszont ahogy én látom, EUR-hoz elég a Tier 2, USD-hez kell Tier3.
Nálam a kraken csak a számlaszámot adja meg, hova utaljak, meg hogy mit írjak a közlemény rovatba, nem is kérdezi a küldő bankot.

gl81

Idézetet írta: Lord11 Dátum március 30, 2017, 10:23:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gl81 Dátum március 30, 2017, 08:24:02 DÉLELŐTT
Kraken.com K&H-ból való deposit esetében Tier3-at kér. Erste Bank-os utalásnál is kell a Tier3?
Nem gond, megcsinálom, ha kell, csak ha az Erste esetében nem kell, akkor nem fogok Tier3-al szórakozni, utalok az Erste számláról.

THX
Még nem csináltam deposit-ot, viszont ahogy én látom, EUR-hoz elég a Tier 2, USD-hez kell Tier3.
Nálam a kraken csak a számlaszámot adja meg, hova utaljak, meg hogy mit írjak a közlemény rovatba, nem is kérdezi a küldő bankot.

Eurot küldtem, de hold on-ba tették. Írtam nekik, megérdeklődtem, hogy miért kerűlt ebbe a fázisba. Erre jöt az a válasz, hogy a bankomtól csak úgy fogadnak el deposit-ot, ha tier3 ki van töltve.

Lord11

Idézetet írta: gl81 Dátum március 30, 2017, 12:10:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lord11 Dátum március 30, 2017, 10:23:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gl81 Dátum március 30, 2017, 08:24:02 DÉLELŐTT
Kraken.com K&H-ból való deposit esetében Tier3-at kér. Erste Bank-os utalásnál is kell a Tier3?
Nem gond, megcsinálom, ha kell, csak ha az Erste esetében nem kell, akkor nem fogok Tier3-al szórakozni, utalok az Erste számláról.

THX
Még nem csináltam deposit-ot, viszont ahogy én látom, EUR-hoz elég a Tier 2, USD-hez kell Tier3.
Nálam a kraken csak a számlaszámot adja meg, hova utaljak, meg hogy mit írjak a közlemény rovatba, nem is kérdezi a küldő bankot.

Eurot küldtem, de hold on-ba tették. Írtam nekik, megérdeklődtem, hogy miért kerűlt ebbe a fázisba. Erre jöt az a válasz, hogy a bankomtól csak úgy fogadnak el deposit-ot, ha tier3 ki van töltve.

Nem lehet, hogy esetleg az a gond, hogy a K&H-nál másképp van vezetve a neved, mint a Kraken-nél? (pl. második keresztnév, ékezetek stb.) Talán ezért kérik a tier3-mat hogy lássák, hogy van az irataidon.

nnnmiki

Sziasztok!

Poloniexen a ZEC fel lett függesztve -Temporarily Disabled- ilyenkor mi a teendő, érdemes várni? Más is tapasztalt ilyet korábban? Lehet valahol ezekől a leállásokról olvasni valamit? Köszi...

ZsZolee

Idézetet írta: nnnmiki Dátum március 30, 2017, 09:59:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Poloniexen a ZEC fel lett függesztve -Temporarily Disabled- ilyenkor mi a teendő, érdemes várni? Más is tapasztalt ilyet korábban? Lehet valahol ezekől a leállásokról olvasni valamit? Köszi...

Várj, kb. 1 nap és megoldódik. Nemrég volt ilyen a Pasclallal és 1-2 nap alatt megoldották.

Til

Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 30, 2017, 10:05:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: nnnmiki Dátum március 30, 2017, 09:59:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Poloniexen a ZEC fel lett függesztve -Temporarily Disabled- ilyenkor mi a teendő, érdemes várni? Más is tapasztalt ilyet korábban? Lehet valahol ezekől a leállásokról olvasni valamit? Köszi...

Várj, kb. 1 nap és megoldódik. Nemrég volt ilyen a Pasclallal és 1-2 nap alatt megoldották.
A zec most fog felfele indulni.Milyen erdekes,hogy pont most fuggeszti fel.Bentragadt az egesz ejjeli keresetem,epp ma akarom eladni a tobbit is.Remelem nem lesz tartos a felfuggesztes.
C:\> del c:\command.com

gtxminer

Én se kaptam meg az éjjel kibányászott ZEC-et polora. De ugye nem veszik el? Utólag majd megkapom?