Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Laca012

Nincs vége a napnak...
"Thank you for placing the above order with us. Unfortunately the order is on hold at the moment as the card used for payment is not a UK registered card. If you would like to proceed with this order we can provide our bank details for payment to be made via bank transfer alternatively please replace using a UK registered card.
Kind Regards"

Köcsög meg én vagyok.. Policy -be le van írva, hogy American Expres -t nem fogadnak el, de azt, hogy más nem UK kártyát azt nem.. Chateltem a Spectros kiscsajokkal megint, max 14nap amig visszakerül a kártyára a pénz.. Gratulálok.

somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 28, 2017, 05:13:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 28, 2017, 04:17:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 28, 2017, 01:41:30 DÉLUTÁN
Es itt a masodik kurva nagy szopas keremszepen holgyeim es uraim.. Akarok venni 2 video kartyat, es a virtualis kartyaval akarom kifizetni..
Szepen at is utaltam a spectrocoinra a btc-t amit $1418-on vettem.. (£330-nyi BTC-rol van szo.. )
Namost ilyenkor kell 10perc mig ater a BTC. De ha kozben kipukkan a lufi mint most.... es leesik a kib. BTC $1380-ra es csak zug lefele, akkor UQUID-nal lehet megiscsak jobb hogy azonnal atvaltja..
Es most erdekes modon tetu lassu a spectrocoin, had zuhanjon az ar a beka segge ala...
Szerk.:
Kaptam £326.95-ot... Hogy a fene egye meg.. £6 bukta az amugy is szar arfolyamhoz.. A legrosszabb pedig, hogy most meg kell transzferalni penzt, mert nem eleg par font hijan a vasarlashoz.. Agyfaszt kapok.. :o :'( >:(

Akkor azt megtanultuk, hogy centizni felesleges...
Igazából én sem vagyok az a centizgetős szerencsére.. Amikor a multkor probakeppen kifizettem egy szamlat akkor £60-at toltam ra amiből maradt £7.74, most meg nem £320-ot hanem £330-at  (szerettem volna... csak megszokasbol, mert el is felejtettem, hogy szerencsere vasarlaskor mar nincs fee), ezert centire ugyan, de pont eleg volt az összeg ami a kartyan volt. Csak hirtelen olyan ez amikor latod a szitut, mint egy pofon.. Először felkapod a vizet, aztán nézed csak meg ki adta..  ;D
Ugyhogy utolso 2db hianyzo  MSI RX470 4G megrendelve,
Most pedig megyek kiprobálom a kátyákat megint.. Uquid-ról 300-at akarok levenni, meglatjuk mit szól hozzá, Spectrocoin-ról £150-et..   ;) 8)

Jaja, ismerős...egyik kézzel nyúlsz a zsebben kinyílott bicskáért, a másikkal meg át a monitoron...  ;D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Til

Uquid-re lehet zec vagy eth-t is atkuldeni?
Ilyenkor crypto cimet kell megadni?Megtortenik a transzfer es az uquid valtja pl a zec-et dollarba vagy euro?
Mehet kozvetlenul poloniexrol vagy kell kozbeiktatni coinbase-t vagy krakent?
Valaki legyen szives irja le a folyamatat, hogyan lesz uquidon dollar a cryptobol.
Elore is köszönöm!
C:\> del c:\command.com

Csongor

Idézetet írta: Til Dátum április 29, 2017, 05:33:15 DÉLELŐTT
Uquid-re lehet zec vagy eth-t is atkuldeni?
Ilyenkor crypto cimet kell megadni?Megtortenik a transzfer es az uquid valtja pl a zec-et dollarba vagy euro?
Mehet kozvetlenul poloniexrol vagy kell kozbeiktatni coinbase-t vagy krakent?
Valaki legyen szives irja le a folyamatat, hogyan lesz uquidon dollar a cryptobol.
Elore is köszönöm!
En BTC-t utaltam a tegnap eloszor az EUR alapu szamlamra, de EUR-ban kellett megadjam, hogy mennyit akarok feltolteni, es o megadta mennyi BTC-t luldjek az altaluk megadott cimre. Gondolom ZEC vagy ETH eseten is hasonloan mukodik a rendszer.

atideath

Üdv mindenkinek. Találtam egy ígéretesnek tűnő debitcard kibocsátót. Az érdekessége hogy Hongkong-ban van a székhely így EU-n kívüli de küldenek MO-ra is kártyát simán. Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim. Ráadásul most a virtuális kártya az ingyen van. Ha lehet az én linkemen keresztül regisztráljatok ezzel is támogatva. Köszi! :) https://wagecan.com/s/unorCIUB
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Laca012

Idézetet írta: Csongor Dátum április 29, 2017, 08:16:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum április 29, 2017, 05:33:15 DÉLELŐTT
Uquid-re lehet zec vagy eth-t is atkuldeni?
Ilyenkor crypto cimet kell megadni?Megtortenik a transzfer es az uquid valtja pl a zec-et dollarba vagy euro?
Mehet kozvetlenul poloniexrol vagy kell kozbeiktatni coinbase-t vagy krakent?
Valaki legyen szives irja le a folyamatat, hogyan lesz uquidon dollar a cryptobol.
Elore is köszönöm!
En BTC-t utaltam a tegnap eloszor az EUR alapu szamlamra, de EUR-ban kellett megadjam, hogy mennyit akarok feltolteni, es o megadta mennyi BTC-t luldjek az altaluk megadott cimre. Gondolom ZEC vagy ETH eseten is hasonloan mukodik a rendszer.

Ha raklikkelek, hogy ETH es megadom az osszeget USD/EUR/GBP-ben, eloszor csak a limitet irja ki, hogy mennyi lehet maximum es ki lehet tolteni a return address-t "ha valami szarul sulne el" meg email cimet ahova ertesitest kersz a tranzakciorol.
Kovetkezo oldalon jon az address es az amount, hogy hova es mennyit.
Szoval hasonlo mint a BTC, de kicsit mas, mert a BTC-nel nincs a masodik oldal.

Laca012

#626
Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 09:16:42 DÉLELŐTT
Üdv mindenkinek. Találtam egy ígéretesnek tűnő debitcard kibocsátót. Az érdekessége hogy Hongkong-ban van a székhely így EU-n kívüli de küldenek MO-ra is kártyát simán. Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim. Ráadásul most a virtuális kártya az ingyen van. Ha lehet az én linkemen keresztül regisztráljatok ezzel is támogatva. Köszi! :) https://wagecan.com/s/unorCIUB

" Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim"

Miert, melyik nem anonim?
Mindegyik anonim amig nem validalod nagyobb limitekhez utana egyik sem az.
Ez is "csak" egy sima  Transforex kartya, mint ahogy a UQUID meg a Spectrocoin is MyChoice...

Egyebkent lehet valogatni:

https://bitcoinnewsmagazine.com/bitcoin-debit-card-options/

Mas...
Meg egy kis tapasztalat, aztan a vegen majd osszeszedek mindent egy posztba asszem..
PIN kodot valtoztattam az ATM-nel mindegyik kartyamon UQUID chargeolt £0.60-ot, SpectroCoin nem chargeolt semennyit sem a GBP, sem az EUR kartyanal..

Mulder

nah ma nekem is probléma mentesem ment az uquid, 3 óra alatt uquidon volt a pénz majd 2 perc alatt a kártyán, amit az aliexpressen el is költöttem :D

somogyi betyár

Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 09:16:42 DÉLELŐTT
Üdv mindenkinek. Találtam egy ígéretesnek tűnő debitcard kibocsátót. Az érdekessége hogy Hongkong-ban van a székhely így EU-n kívüli de küldenek MO-ra is kártyát simán. Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim. Ráadásul most a virtuális kártya az ingyen van. Ha lehet az én linkemen keresztül regisztráljatok ezzel is támogatva. Köszi! :) https://wagecan.com/s/unorCIUB

15 kiló a kártya!??!?  :o
Ennyiért már a pálinkát is ki kell tudnia tölteni :D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Uhura

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 29, 2017, 06:20:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 09:16:42 DÉLELŐTT
Üdv mindenkinek. Találtam egy ígéretesnek tűnő debitcard kibocsátót. Az érdekessége hogy Hongkong-ban van a székhely így EU-n kívüli de küldenek MO-ra is kártyát simán. Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim. Ráadásul most a virtuális kártya az ingyen van. Ha lehet az én linkemen keresztül regisztráljatok ezzel is támogatva. Köszi! :) https://wagecan.com/s/unorCIUB

15 kiló a kártya!??!?  :o
Ennyiért már a pálinkát is ki kell tudnia tölteni :D

Mire Somogyba eljut szerintem tudni fogja :D

somogyi betyár

Idézetet írta: Uhura Dátum április 29, 2017, 06:50:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 29, 2017, 06:20:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 09:16:42 DÉLELŐTT
Üdv mindenkinek. Találtam egy ígéretesnek tűnő debitcard kibocsátót. Az érdekessége hogy Hongkong-ban van a székhely így EU-n kívüli de küldenek MO-ra is kártyát simán. Kicsit drágább a kártya ára mert 0.04 BTC de cserébe anonim. Ráadásul most a virtuális kártya az ingyen van. Ha lehet az én linkemen keresztül regisztráljatok ezzel is támogatva. Köszi! :) https://wagecan.com/s/unorCIUB

15 kiló a kártya!??!?  :o
Ennyiért már a pálinkát is ki kell tudnia tölteni :D

Mire Somogyba eljut szerintem tudni fogja :D

Megyehatáron próbakör - vámellenőrzés, haggyámáááá'... :D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

mz/x

https://payeer.com kartyat hasznalja valaki ? nekem az a gondomvele, hogy nem valt rendesen eurora a ruszkik inkabb a dollart veszik, namarmost van nekem usd kartyam is toluk,de mivel Euroban elekjobb lenne   a btc->btcpayyer -> usd> 100eur kivetele mastercardos arfolyamon +3.5usd feeaz1.99helyetta kartya vanEUR,USD,plastic,virtual 9,98plasticja
Eleg sokat vagyok az oroszoknal online ok a payeert szeretik mert van rajta rubel tudtok valami jobb alternativat ahol van rubel, euros kartya/sepa,btc ?

Mickey

UQUID kártyára lehetséges készpénzt befizetni? Van némi GBP kp.-m azt rátenném, ha lehetséges. Tud ilyen lehetőségről valaki?

Igore

UQUID fióknál tudna valaki segíteni?
Rendeltem kártyát, meg is kaptam, eladtam egy x összegű eth-t, meg is jelent rögtön a fiókban.
Viszont, ha kártyáról szeretném levenni a pénzt, akkor először a fiókban át kell rakni a kártyára és csak utána tudom felvenni? Ez így működik? Majd miután átraktam így 1000eurót, kiírja, hogy elfogyott a limitem, és még nem upgradelem, addig nem tudok több pénzt így átrakni.

Én csinálok valamit rosszul, vagy ez tényleg így működik?

somogyi betyár

Idézetet írta: Igore Dátum május 01, 2017, 07:10:58 DÉLUTÁN
UQUID fióknál tudna valaki segíteni?
Rendeltem kártyát, meg is kaptam, eladtam egy x összegű eth-t, meg is jelent rögtön a fiókban.
Viszont, ha kártyáról szeretném levenni a pénzt, akkor először a fiókban át kell rakni a kártyára és csak utána tudom felvenni? Ez így működik? Majd miután átraktam így 1000eurót, kiírja, hogy elfogyott a limitem, és még nem upgradelem, addig nem tudok több pénzt így átrakni.

Én csinálok valamit rosszul, vagy ez tényleg így működik?

Ezek ilyenek.
Ha nem igazolod a személyazonosságod, akkor viszonylag alacsony limitet kapsz.
..de elvileg más ímélcímmel tudsz másikat nyitni ;)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

G-Magic

Én április 10 körül igényltem UQUID és Cryptopay kártyát is és mind2 oldalon igazoltam a személyazonosságomat is.

Az Uquid kártyám kb 10 nap alatt meg is érkezett szépen, de a személyazonosságomat április 30án hitelesítették szóval eléggé elhúzódott.

A Cryptopay kártyánál fordítva történt. Kb 3 nap múlva meg is emelték a limitemet elfogadták a hitelesítést, de a kártya kb 3 hét alatt érkezett meg.

Mindkét kártyára bitcoint utaltam és hibátlanul működött is. A kártyákra is gyorsan rá tudtam tölteni az összeget. Igaz kis összegekben próbáltam eddig, de amit ígérnek azt hozzák. Bár a dollárt 281 forintos árfolyamon váltotta pénzkivételnél az OTP autómata.

Többen írták, hogy a Uquid körülményes, de én nem tapasztaltam. Annyi, hogy az utalásnál a pontos összeget kell utalni majd OK. gombot megnyomni, különben az automata nem érzékeli. Az első utalásomat el is rontottam, mert nem volt pontos, de szóltam a supportnak és másnap már ott is volt a számlámon az összeg.

Egyébként szerintem mindkettő ugyanaz a típusú kártya mivel ugyanúgy a MyChoice prepaid card-tól jött a levél.

Szerintem mégis a legköltséghatékonyabb módja a pénzkivétnek Sepa Euro utalás bankszámlára. Igaz nem anonim, de a legkevessebbet von le.
Itt is vannak buktatók.
Anno 2013-ban még Raiffeisen eurós számlámra utaltam le bitstamp váltóoldalról és simán megérkezett 1-2 nap alatt.
Idén áprilisban próbáltam szintén ugyanezt a tranzakciót és a Raiffeisen bank elutasította az utalásom, mivel bitcoinnal nem szimpatizálnak és letiltották az onnan érkező összegeket.  2013-ban még nem ismerte a bank és simán tudtam oda vissza utalgatni. Most felhívnak és figyelmeztetnek, ha bitcoin váltóoldalra utalok, hogy veszélyes és biztos el akarom-e küldeni.

Mivel nem tudtam már fogadni a Raiffeisenre bitstampról eurót így nyitottam az OTP-nél is egy eurós számlát, hogy majd akkor oda utalom az átváltott bitcoinomat.  Az eredmény ugyanaz. Az OTP bank is elutasította a Sepa utalásom! Egyedül a nemzetközi utalást engedte ami korábban a forint számlámra meg is érkezett szépen... annak a hátránya, hogy kb 4 nap mire megérkezik és legalább 15 dollar utalási díjat von le és nagyon rosszul váltja mind a dollart mind az eurot.

Végül találtam egy kisebb helyi bankot ahol nyitottam egy eurós számlát. Ismét megpróbáltam leutalni sepa átutalással az összeget és láss csodát 1 nap alatt az euró a számlámon is volt!  Utalási költség mindössze 1.9 euró.
Pénzfelvétel euróban a banknál 0.9%. 

Persze aki teljesen anonim akar maradni annak ez nem megoldás, de szerintem pár százezres tételekkel nem foglalkoznak :)


Profjohnnie

Sziasztok!

Én kb. Egy hete rendeltem Spectrocointól plastic kártyát, ami ma meg is érkezett. A kérdésem az lenne, hogy a pin kódhoz hogyan jutok hozzá?

Ha lehet lépésről lépésre... :)

Sipi

Uquid plastic kártyánál meg lehet nézni valahol vagy lekérdezni hogy mennyi van még hátra a limitjéből(not upgrade)? Vagy egyszer csak nem lehet rátölteni majd?

GepyMiner

UQUID/ Cryptopay kérdések:

Jelenleg Paypal-ról szoktam havi kb 100e-t leutalni bankszámlára, és bányászatból kb 70e-t SEPA-val utalva. Ez így feltűnő, vagy ennyiért még nem jelent a bank?
Gondolkodtam az UQUID-n, és hogy paypalrol vennék BTC-t és úgy venném/vásárolnám le őket, de így kb 3 havonta kéne új kártyát rendelni, sőt, ha igaz, hogy nem is 2000 hanem 1000 euro vagy kevesebb a limit, akkor akár havonta. A 15 eurós költség nem számít, de jön 2 kérdés:

       
  • Ha verifikálom magam onnantól pénzfelvétkor/vásárláskor ha használom a kártyát akkor jelenteni fog NAV-nak név szerint?

       
  • Ha NEM verifikálok és rendelnék mindig újat, mindig új név kell? és új cím? vagy elég új kamunév de a cím az lehet ugyanaz? Érdemes egyszerre pl 3-4-et lerendelni (más accounttal) hogy ha egyik limitje lejár akkor simán azonnal átválthassak egy másikra, vagy pl. ha nem használom x napig akkor inaktív lesz?

Mulder

Idézetet írta: Profjohnnie Dátum május 03, 2017, 06:23:32 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Én kb. Egy hete rendeltem Spectrocointól plastic kártyát, ami ma meg is érkezett. A kérdésem az lenne, hogy a pin kódhoz hogyan jutok hozzá?

Ha lehet lépésről lépésre... :)

elvileg kapnod kellett egy levelet a kártya mellé ahol rajta van egy telefonszám, azt kell felhívni, majd ott az automatával kell pár menüt átlépni ahol elmondja szóban a pin kódod. Legalább is uquidnál így csináltam és működött, de mivel a bankkártya forgalmazója ugyan az így gondolom a folyamat is ugyan az.