Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 13 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

drizzt_do_urden

Coinbaserol nem tudok semmit nem hasznalom...de a krakenen egy sepa utalas 0.09 cent...szoval ennel olcsobb nem hiszem letezik!

ironsnowman

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum május 13, 2017, 09:41:08 DÉLUTÁN
a kulfoldi forumon felteszel egy ilyen kerdest akkor eloszor felszolitnak masodszor banelnek es harmadszor torolik a usered! szoval itt meg mindeig jol vagytok de ha gondolod dolgozhatunk ugy mint a kulfoldi forumokon!

Hat a delelott 20 oldal hsz-t olvastam at es nem talaltam valaszt a kerdeseimre,
Ha lessz egy kis idom akkor elolvasom mind az 51 oldalt.
Ha akkor sem talalok akkor feltehetem megegyszer a kerdeseimet?
Amugy miert vagytok ilyen ellensegesek? Senkit sem sertettem meg es nem szemelyeskedtem csak segitseget kertem.
No offence.

drizzt_do_urden

en nem ellensgeskedek csak leirtam az A/T -t :) van kereso nem muszaj mindent elolvass...

PeetBp

Idézetet írta: FeLe Dátum május 13, 2017, 08:31:10 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Új vagyok itt és 50 oldalnyi kommentet ezzel a táméval kapcsolatban sok lenne végigolvasni. Esetleg lenne valaki olyan kedves, hogy összegezné az eddigiket?
poloniex aztán coinbase, eddig megvagyok, utána hova kellene utalni? milyen megoldások vannak? előnyök, hátrányok?

üdv

Figyu ezt egy kicsit sok lenne ide leírni és azért nem válaszolnak neked mert egy oldalt kellene leírni és miért várod el mástól azt, hogy leírjon neked egy ilyen összegzést ha magad nem vagy hajlandó kicsit többet tenni az információ megszerzéséért?

Szerintem egy kicsit túl komplikálod a dolgot ennyire nem kell belemélyedni.

Összegezve azért, hogy segítsek is picit azt már ugye érted, hogy tudsz bányászni poolokra. Hogy melyikre érdemes azt mindig az adott valuta határozza meg, van amelyiknél valutánál tudsz választani a poolok közül mert mindegyikre tud dolgozni, van amelyiknél nem mert csak egyre működik! Na már most a Poolokon keresztül tudod a pénzt kezelni vagyis tovább küldeni. Én úgy tudom, hogy poolról nem tudsz sajátszámlára utalni, ha igen az nagyon ritka és max egy-egy esetben A Saját számla alatt a bankszámládat értem! Ezért kell nyitni egy elektronikus számlát, ami kétféle lehet vagy ad bankkártyát vagy nem ad.... Ha olyat választasz ami ad akkor a poolról oda mehet a pénz --úgy hogy átküldőd, vagy van amelyik valuta tud átmenni automatikusan-- és kiveheted,  hazautalhatod vagy teheted elektronikus trezorba. Ha olyat választasz, ami nem ad bankkártyát akkor onnan csak utalhatod a számládra vagy elektronikus trezorba.... ugye ebből adódik, hogy melyiket célszerű használni!

Az hogy milyen valutában teszed meg ezen tranzakciókat az megint teljesen egyedi, amit enged egy-egy a felület...és hogy melyikben éri meg az meg megint a te munkád hogy nézd az árfolyamot és kiválasztd a legkedvezőbbet, legolcsóbbat...

Vázlatokban ennyi...HAJRÁ
Facebook csoport: Elektronikus Pénz ( Bányászás )

pube111

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 13, 2017, 03:42:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..
Ezt írja:
Uquid now supported for withdraw USDT from poloniex to UQUID CARD
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy a depositnál usdt-t is választhatsz. De az egyenleg akkor is a 3 valós valuta valamelyikében fog megjelenni.

bazsy

Valaki tud valamit poloniexről hajnaltól fogva pendingel a cucc befelé

Laca012

Idézetet írta: pube111 Dátum május 14, 2017, 08:46:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 13, 2017, 03:42:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..
Ezt írja:
Uquid now supported for withdraw USDT from poloniex to UQUID CARD
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy a depositnál usdt-t is választhatsz. De az egyenleg akkor is a 3 valós valuta valamelyikében fog megjelenni.

Ez eddig tiszta, csak az nem, hogy pl ha utalsz 1usdt-t akkor abbol mennyi jelenik meg (egyszeruseg kedveert) az USD kartyan?
Aztan persze mivel nekem GBP masnak meg az EUR a jo, kerdes milyen aron valtja tovabb...

willow

Én nem bányászom. Még. Lehet, hogy soha. Csak kereskedem kriptóval. Ami idáig nekem működött, az az, hogy , a magyarországi, vagy bármilyen bankból kártyával utaltam eurót az upholdra. Ide:https://uphold.com/login?returnTo=%252Fsignup%252Fconfirm. Itt tarthatod a pénzedet akár aranyban is. Én BTC kártyára utaltam, ami azt jelenti, hogy az eurómból autómatikusan btc-t csináltak. Ettől kezdve tök egyszerű. Van btc-d, és oda utalod, ahova akarod. Természetesen ha a pólóra bányászik valaki, akkor a kibányászott valutát átváltja a pólón btc-------re , majd azt átküldi az uplódra, onnan pedig vissza a bankba. Biztos, hogy ennél van sokkal egyszerűbb megoldás is. Én ezt használom, nekem működik. Ha valakinek tudtam segiteni, akkor már megérte leirnom.  ;)

Laca012

Idézetet írta: kidface Dátum május 13, 2017, 04:12:52 DÉLUTÁN
Laca012: Nincs egy haverod akinek van Paypal account-ja es tudnal neki kuldeni lovet mint friends or family? Mert az tok ingyen lenne UK-n belul!

Van, de megcsinaltam, hogy mostmar kulon accounton van az a virtualis kartya, ugyan azzal a cimmel, tehat mostmar baromi kozeli ismerose-lakotarsa es baratja vagyok onmagamnak.. ;)
A szitu viszont ugyan az..

Elso kanyarban a£365-ra valami 390GiBP-t akart levonni (Gibraltari Poundot), aztan eszrevettem es javitottam a beallitasokat, hogy a bank valtson ne a PayPal.
De a fee igy is ott van..  Gondolom cimnek es a bankkartya kiallitojanak is UK -ben regisztraltnak kellene lennie.. Igy viszont meg mindig van fee..



Asszem ennel jobbat nem tudunk kitalalni. Ez a tanulopenz..  :'( >:(

Laca012

Es akkor egy kis segitseg ehhez a Uquid Tether szuper uj szolgaltatashoz..

Megneztem a valtasi ratakat es arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy jelen pillanatban meg mindigg jobb a POLO-n bitcoinra valtani az USDT-t es azt kuldeni UQUID-ra.

Kezdjuk ott, hogy UQUID azt mondja 1USDT=1USD



De ez nem igaz, hazudnak Mert ha utalni akarok $100-t... Akkor (0fee) kuldjek 108.23 tethert..



Meg az anyukatok tergye kalacsat.. 100 nalam nem egyenlo 108-cal..

Na mindegy, probakeppen 100GBP-hez 138.666USDT-t (Tethert) kellene atutalni.



Viszont £100-hoz bitcoinban 0.073909BTC-t kell kuldeni



Amit a poloniexen ugyan abban az idoben 133.896USDT aron tudok megvenni.. (0.001 fee beleszamolva!)



Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb









somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 11:52:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: pube111 Dátum május 14, 2017, 08:46:14 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 13, 2017, 03:42:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..
Ezt írja:
Uquid now supported for withdraw USDT from poloniex to UQUID CARD
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy a depositnál usdt-t is választhatsz. De az egyenleg akkor is a 3 valós valuta valamelyikében fog megjelenni.

Ez eddig tiszta, csak az nem, hogy pl ha utalsz 1usdt-t akkor abbol mennyi jelenik meg (egyszeruseg kedveert) az USD kartyan?
Aztan persze mivel nekem GBP masnak meg az EUR a jo, kerdes milyen aron valtja tovabb...

Kíváncsian várjuk, hogy teszteld :D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN
Es akkor egy kis segitseg ehhez a Uquid Tether szuper uj szolgaltatashoz..

Megneztem a valtasi ratakat es arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy jelen pillanatban meg mindigg jobb a POLO-n bitcoinra valtani az USDT-t es azt kuldeni UQUID-ra.

Kezdjuk ott, hogy UQUID azt mondja 1USDT=1USD



De ez nem igaz, hazudnak Mert ha utalni akarok $100-t... Akkor (0fee) kuldjek 108.23 tethert..



Meg az anyukatok tergye kalacsat.. 100 nalam nem egyenlo 108-cal..

Na mindegy, probakeppen 100GBP-hez 138.666USDT-t (Tethert) kellene atutalni.



Viszont £100-hoz bitcoinban 0.073909BTC-t kell kuldeni



Amit a poloniexen ugyan abban az idoben 133.896USDT aron tudok megvenni.. (0.001 fee beleszamolva!)



Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

Laca012

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 14, 2017, 08:32:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN
Es akkor egy kis segitseg ehhez a Uquid Tether szuper uj szolgaltatashoz..

Megneztem a valtasi ratakat es arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy jelen pillanatban meg mindigg jobb a POLO-n bitcoinra valtani az USDT-t es azt kuldeni UQUID-ra.

Kezdjuk ott, hogy UQUID azt mondja 1USDT=1USD



De ez nem igaz, hazudnak Mert ha utalni akarok $100-t... Akkor (0fee) kuldjek 108.23 tethert..



Meg az anyukatok tergye kalacsat.. 100 nalam nem egyenlo 108-cal..

Na mindegy, probakeppen 100GBP-hez 138.666USDT-t (Tethert) kellene atutalni.



Viszont £100-hoz bitcoinban 0.073909BTC-t kell kuldeni



Amit a poloniexen ugyan abban az idoben 133.896USDT aron tudok megvenni.. (0.001 fee beleszamolva!)



Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)

Nem baj az.. Legalább látom valakit érdekel... ;)

sebajtóbiás

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 09:35:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 14, 2017, 08:32:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN

... sokat ...

Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)

Nem baj az.. Legalább látom valakit érdekel... ;)

Én bevallom néha már nevettem azon, hogy milyen részletekbe képes vagy elmerülni ezekkel a kártyákkal :) De mindenképp értékelem a sok tesztelést és megosztást, segít képben lenni, köszi! :)

Laca012

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 14, 2017, 10:43:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 09:35:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 14, 2017, 08:32:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN

... sokat ...

Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)

Nem baj az.. Legalább látom valakit érdekel... ;)

Én bevallom néha már nevettem azon, hogy milyen részletekbe képes vagy elmerülni ezekkel a kártyákkal :) De mindenképp értékelem a sok tesztelést és megosztást, segít képben lenni, köszi! :)

Sajnos igen sokszor nagyon bele tudok merulni a reszletekbe.. Nem vagy egyedul aki nevet ezen, mert az egesz csalad a haverok-baratok, mindenki..  ;D
(Nem is hozzam hozzak megmutatni az uj autot, mert en egybol kitalalom, hol volt torve-fujva, szarul javitva, visszatekerve... stb aztan senki nem orul mar annyira ;)

De ha  nem akarok a gepek teljesitmenyetol a coinok valtasan at a keszpenzig 26+ helyen felesleges 2-3-10-15 dollarokat vagy inkabb szazalekokat vesziteni feleslegesen mas modot nem tudok.
Tudom mas ugy van vele, megy a banya ahogy megy ha 1-2 kartya szarul hassel az se baj, fogyaszt amit fogyaszt, minek jatszani a beallitasokkal, csak melo meg fejfajas, meg aztan a vegen meg fagyogat meg tonkremegy, igy is kerestem $1000-t (igaz optimalizalt geppel $1500 lenne), ha abbol meg lecsipnek itt ott osszesen $100-t akkor is marad $900.. aztan annak orul, sem turelme, sem ideje nem lenne igy betesztelni dolgokat, meg nem is erdekli,(vagy oszinten szolva lehet a matek sem az erossege)
De en akkor erzem a legsikeresebbnek az egesz projectet, ha a lehetosegekhez kepest maximalizalni tudom a profitot, minimalizalni a felesleges vesztesegeket.
Es a latszat sokszor csaloka, a mindenhol egy kicsi az a vegen nagyon sok tud lenni. Hihetetlenul sok..

Ezek a PR-os meg Marketinges kis g....knek, meg ez a szakmajuk, hogy amit lehet rejtsenek el szem elol.. Ott legyen valahol ha jogilag muszaj, de csak a legaprobb betuvel a 20.-dik kattintas utan es ott is csak hottentottaul ha lehet senki se ertse es legyen kepes osszehasonlitani 2szimpla egyszeru bankkartyat es megallapitani melyikkel tudsz $100-odbol $90-t a kezedben tartani es melyikkel csak $70-t.
Modom persze ez valakinek nem szamit, en meg rosszul alszok ha rajovok, hogy valahol atbsztk..  ;D


Mickey


somogyi betyár

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 11:14:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 14, 2017, 10:43:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 09:35:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 14, 2017, 08:32:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN

... sokat ...

Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)

Nem baj az.. Legalább látom valakit érdekel... ;)

Én bevallom néha már nevettem azon, hogy milyen részletekbe képes vagy elmerülni ezekkel a kártyákkal :) De mindenképp értékelem a sok tesztelést és megosztást, segít képben lenni, köszi! :)

Sajnos igen sokszor nagyon bele tudok merulni a reszletekbe.. Nem vagy egyedul aki nevet ezen, mert az egesz csalad a haverok-baratok, mindenki..  ;D
(Nem is hozzam hozzak megmutatni az uj autot, mert en egybol kitalalom, hol volt torve-fujva, szarul javitva, visszatekerve... stb aztan senki nem orul mar annyira ;)

De ha  nem akarok a gepek teljesitmenyetol a coinok valtasan at a keszpenzig 26+ helyen felesleges 2-3-10-15 dollarokat vagy inkabb szazalekokat vesziteni feleslegesen mas modot nem tudok.
Tudom mas ugy van vele, megy a banya ahogy megy ha 1-2 kartya szarul hassel az se baj, fogyaszt amit fogyaszt, minek jatszani a beallitasokkal, csak melo meg fejfajas, meg aztan a vegen meg fagyogat meg tonkremegy, igy is kerestem $1000-t (igaz optimalizalt geppel $1500 lenne), ha abbol meg lecsipnek itt ott osszesen $100-t akkor is marad $900.. aztan annak orul, sem turelme, sem ideje nem lenne igy betesztelni dolgokat, meg nem is erdekli,(vagy oszinten szolva lehet a matek sem az erossege)
De en akkor erzem a legsikeresebbnek az egesz projectet, ha a lehetosegekhez kepest maximalizalni tudom a profitot, minimalizalni a felesleges vesztesegeket.
Es a latszat sokszor csaloka, a mindenhol egy kicsi az a vegen nagyon sok tud lenni. Hihetetlenul sok..

Ezek a PR-os meg Marketinges kis g....knek, meg ez a szakmajuk, hogy amit lehet rejtsenek el szem elol.. Ott legyen valahol ha jogilag muszaj, de csak a legaprobb betuvel a 20.-dik kattintas utan es ott is csak hottentottaul ha lehet senki se ertse es legyen kepes osszehasonlitani 2szimpla egyszeru bankkartyat es megallapitani melyikkel tudsz $100-odbol $90-t a kezedben tartani es melyikkel csak $70-t.
Modom persze ez valakinek nem szamit, en meg rosszul alszok ha rajovok, hogy valahol atbsztk..  ;D

Mikor foglalod össze az átfogó tapasztalatokat? ;)
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

bacsoka

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 11:14:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum május 14, 2017, 10:43:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 09:35:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 14, 2017, 08:32:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 14, 2017, 05:06:37 DÉLUTÁN

... sokat ...

Osszegezve £100 Poloniexrol USDT-bol
Poloniexen USDT-bol valtva BTC-re es azt utalva UQUID-ra 133.896USDT (a 0.001BTC fee beleszamolva)
Poloniexrol Direktben USDT kuldve UQUID-nak                  138.666USDT
Szoval £100-nal kozel 5USDT-vel dragabb


...ami közben meg is történt, csak a ratyi böngészőm bszott frissíteni, hiába nyomtam rá :)

Nem baj az.. Legalább látom valakit érdekel... ;)

Én bevallom néha már nevettem azon, hogy milyen részletekbe képes vagy elmerülni ezekkel a kártyákkal :) De mindenképp értékelem a sok tesztelést és megosztást, segít képben lenni, köszi! :)

Sajnos igen sokszor nagyon bele tudok merulni a reszletekbe.. Nem vagy egyedul aki nevet ezen, mert az egesz csalad a haverok-baratok, mindenki..  ;D
(Nem is hozzam hozzak megmutatni az uj autot, mert en egybol kitalalom, hol volt torve-fujva, szarul javitva, visszatekerve... stb aztan senki nem orul mar annyira ;)

De ha  nem akarok a gepek teljesitmenyetol a coinok valtasan at a keszpenzig 26+ helyen felesleges 2-3-10-15 dollarokat vagy inkabb szazalekokat vesziteni feleslegesen mas modot nem tudok.
Tudom mas ugy van vele, megy a banya ahogy megy ha 1-2 kartya szarul hassel az se baj, fogyaszt amit fogyaszt, minek jatszani a beallitasokkal, csak melo meg fejfajas, meg aztan a vegen meg fagyogat meg tonkremegy, igy is kerestem $1000-t (igaz optimalizalt geppel $1500 lenne), ha abbol meg lecsipnek itt ott osszesen $100-t akkor is marad $900.. aztan annak orul, sem turelme, sem ideje nem lenne igy betesztelni dolgokat, meg nem is erdekli,(vagy oszinten szolva lehet a matek sem az erossege)
De en akkor erzem a legsikeresebbnek az egesz projectet, ha a lehetosegekhez kepest maximalizalni tudom a profitot, minimalizalni a felesleges vesztesegeket.
Es a latszat sokszor csaloka, a mindenhol egy kicsi az a vegen nagyon sok tud lenni. Hihetetlenul sok..

Ezek a PR-os meg Marketinges kis g....knek, meg ez a szakmajuk, hogy amit lehet rejtsenek el szem elol.. Ott legyen valahol ha jogilag muszaj, de csak a legaprobb betuvel a 20.-dik kattintas utan es ott is csak hottentottaul ha lehet senki se ertse es legyen kepes osszehasonlitani 2szimpla egyszeru bankkartyat es megallapitani melyikkel tudsz $100-odbol $90-t a kezedben tartani es melyikkel csak $70-t.
Modom persze ez valakinek nem szamit, en meg rosszul alszok ha rajovok, hogy valahol atbsztk..  ;D

Ezt a lehúzást már én is tapasztaltam, mikor zec-et akartam ugye 0% feevel áttenni az uquidra és a megadott összeg sehogyan sem stimmelt a poloniex-el. Gondoltam ez a legolcsóbb megoldás. 100$-nál majdnem 10 dolcsit akarnak húzni, de minimum 8-at. Eleinte én is beletudtam abba, hogy hát ez van úgy sincs más alternatíva (egyenlőre). Most már rászoktam, hogy én is inkább BTC-be váltok poloniexen mindent, és azt tolom át uquidra, így kb. 3-4$-at akasztanak csak. Plusz jön még ugye a kártyára töltés. Azt hiszem a legjobban akkor lehet kihasználni a Plastic kártyát, ha nem kp-t csinálsz belőle, hanem vásárolsz vele, így nem fenyeget az 1000$-os ATM limit sem, mert ha azt megugrod veheted a másikat. Én is csak akkor veszek fel pénzt, ha nagyon muszáj. Közben használom a virtuálisat is netes vásárláshoz. Ha a limitek letelnek, azt hiszem szétnézek a piacon másik debit kártyáért. Ha valaki tud jobbat szívesen meghallgatom.

hoppus

#738
hello, kéne egy kis help a uquid-hoz.

szeretnék plastic kártyát rendelni tölük amihez nyilván kéne, hogy legyen egy kis pénz az account-omon hiszen a kártyaküldés pénzbe kerül. Találtam olyan opciót, hogy ETH-ban tudok depositolni viszont jelenleg csak coinbase-n van pénzem. Ott meg ha jól látom csak BTC address-re tudok küldeni viszont a uquid értelemszerüen ETH address-t dob fel a depositnál.

Ha kiválasztom esetleg a BTC-t, akkor ad egy BTC address-t, viszont a coinbase-n, nincs a BTC wallettomban semmi. Ha az ETH wallet-ből utalok akkor átváltja automatikusan BTC-re vagy elöbb váltsak át valamennyit az ETH wallet-ből a BTC-be?

vagy egyszerübb megoldás is van? :D

és mi a helyzet a coinbase-ről igényelhető debit card-al? magyarországon az nem használható?

pube111

Idézetet írta: hoppus Dátum május 16, 2017, 12:55:20 DÉLUTÁN
hello, kéne egy kis help a uquid-hoz.

szeretnék plastic kártyát rendelni tölük amihez nyilván kéne, hogy legyen egy kis pénz az account-omon hiszen a kártyaküldés pénzbe kerül. Találtam olyan opciót, hogy ETH-ban tudok depositolni viszont jelenleg csak coinbase-n van pénzem. Ott meg ha jól látom csak BTC address-re tudok küldeni viszont a uquid értelemszerüen ETH address-t dob fel a depositnál.

Ha kiválasztom esetleg a BTC-t, akkor ad egy BTC address-t, viszont a coinbase-n, nincs a BTC wallettomban semmi. Ha az ETH wallet-ből utalok akkor átváltja automatikusan BTC-re vagy elöbb váltsak át valamennyit az ETH wallet-ből a BTC-be?

vagy egyszerübb megoldás is van? :D

és mi a helyzet a coinbase-ről igényelhető debit card-al? magyarországon az nem használható?
Nem váltja át. Ha btc-t depositolsz, akkor csak btc-t küldhetsz. Váltsd át az eth-t btc-be, aztán küldheted. Csak pontosan annyit külrj, amennyit az uquid megad. Számold hozzá a coinbase fee-t is. Különben nem biztos, hogy megérkezik, csak némi support társalgás után.