Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 73 Vendégek van a témában

kidface

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 14, 2016, 05:26:58 DÉLUTÁN
Mai Forbes cikk. ZcaCh! (elgépelés)

https://forbes.hu/penz/uj-bitcoin-klon-bunozok-miatt-lehet-magasabb-a-villanyszamlank/

Hat ez makkora kamu  :o

Egy hacker sosem alcazna a banyaszprogramot
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bez
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bfa neven  ;D

raffiakötö

Idézetet írta: kidface Dátum december 14, 2016, 05:59:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 14, 2016, 05:26:58 DÉLUTÁN
Mai Forbes cikk. ZcaCh! (elgépelés)

https://forbes.hu/penz/uj-bitcoin-klon-bunozok-miatt-lehet-magasabb-a-villanyszamlank/

Hat ez makkora kamu  :o

Egy hacker sosem alcazna a banyaszprogramot
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bez
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bfa neven  ;D

Volt valaha 10000 $ a zcash? Nem rémlik...

drizzt_do_urden

pedig volt biza 10000 dollar felett is. en adtam el 1500 euroba is az elejen. de a legeslegelejen elso nap 3000 bitcoin felett volt az ara.

drizzt_do_urden

figyeljetek a ZEC -et aki el akar adni foleg az. felmenoben van!

DrPascal

Idézetet írta: kidface Dátum december 14, 2016, 05:59:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 14, 2016, 05:26:58 DÉLUTÁN
Mai Forbes cikk. ZcaCh! (elgépelés)

https://forbes.hu/penz/uj-bitcoin-klon-bunozok-miatt-lehet-magasabb-a-villanyszamlank/

Hat ez makkora kamu  :o

Egy hacker sosem alcazna a banyaszprogramot
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bez
RiskTool.Win64.BitCoinMiner.bfa neven  ;D

Nem feltétlen kamu!
Pl. ha 1000 gépre felraksz egy kis bányaprogit, ami mondjuk 20 S/s sebességgel dolgozik, akkor az szép kis bevétel havonta.
És igazából 20 S/s az egy középkategóriás proci tudja, és csak a procihasználatból fogod észrevenni, hogy valami van, mert érzésre nem tűnik fel.

Az meg más kérdés, hogy valaki olyan ír cikket, akinek fingja nincs az egészről.

bacsoka


sebajtóbiás

Idézetet írta: Artthur Dátum december 14, 2016, 04:54:57 DÉLUTÁN
Most behúzom a nadrágszíjat... majd ha ZEC felugrik 400 dollárra égetni fogom a wattokat elhiheted.. :)

Ha olyan ára lesz, akkor a diff is felugrik az egekbe! Azért olyan nagy dilemma, hogy eladjuk-e most a ZEC-et, sőt egyáltalán bányásszuk-e (ETC-re nekem már nagyobb profitot ad a kalkulátor) vagy gyűjtsük ahogy bírjuk és spájzoljunk be belőle most míg viszonylag alacsony a diff. Nagy kérdőjel.

Bob

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 14, 2016, 05:26:58 DÉLUTÁN
Mai Forbes cikk. ZcaCh! (elgépelés)

https://forbes.hu/penz/uj-bitcoin-klon-bunozok-miatt-lehet-magasabb-a-villanyszamlank/

Na, a Kaspersky Lab vírusírtója leszedte a CPU minereket. Lecsökkent a network hash rate. Ismét megéri bányászni.

bacsoka

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum december 14, 2016, 11:38:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum december 14, 2016, 04:54:57 DÉLUTÁN
Most behúzom a nadrágszíjat... majd ha ZEC felugrik 400 dollárra égetni fogom a wattokat elhiheted.. :)

Ha olyan ára lesz, akkor a diff is felugrik az egekbe! Azért olyan nagy dilemma, hogy eladjuk-e most a ZEC-et, sőt egyáltalán bányásszuk-e (ETC-re nekem már nagyobb profitot ad a kalkulátor) vagy gyűjtsük ahogy bírjuk és spájzoljunk be belőle most míg viszonylag alacsony a diff. Nagy kérdőjel.
Én a vagy mellett szavazok. Spájozolok majd mindenből egy kicsit, aztán ráállok a legprofitábilisebb coinra. Egyenlőre még csak a ZECnél tartok, de az idén már nem állok át semmire. jJövőre meg minden le fog tisztulni csak türelmesnek kell lenni. :)

drizzt_do_urden

de ha ZEC -et banyasztok azt jelenleg nem erdemes eladni. hatha megugrik az ara. es akkor nagyot nyer mindenki!

drizzt_do_urden

ezek az ugynevezett BOT -ok amirert sokmindenki sirt sokaig. ezert kell minnel nagyobb hashpower hogy a BOT -oknak mar ne erje meg banyaszni. persze ez nem azt jelenti hogy minden BOT egy hackelt gep :))))

ZsZolee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 15, 2016, 09:03:56 DÉLELŐTT
de ha ZEC -et banyasztok azt jelenleg nem erdemes eladni. hatha megugrik az ara. es akkor nagyot nyer mindenki!

Megtartani jelenleg nagy kockázat. Mivel tankönyvbeillően esik az ára, így én nem tartanám. Én akkor kezdem el megtartani, ha jelét látom a trendfordulónak.

Artthur

Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

raffiakötö

Idézetet írta: Artthur Dátum december 15, 2016, 02:45:23 DÉLUTÁN
Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

Ohh...

ZsZolee

Idézetet írta: Artthur Dátum december 15, 2016, 02:45:23 DÉLUTÁN
Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

Na erre kíváncsi leszek. Én még a 9.0-n vagyok, mert a 9.1-et nem láttam értelmét telepíteni. Remélhetőleg a 10es további teljesítményt hoz.

raffiakötö

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 15, 2016, 03:28:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum december 15, 2016, 02:45:23 DÉLUTÁN
Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

Na erre kíváncsi leszek. Én még a 9.0-n vagyok, mert a 9.1-et nem láttam értelmét telepíteni. Remélhetőleg a 10es további teljesítményt hoz.

0,5%-al kevesebb fee, nem sok de legalább valamivel több. Sebesség nem változott nekem.

ZsZolee

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 15, 2016, 03:31:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 15, 2016, 03:28:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum december 15, 2016, 02:45:23 DÉLUTÁN
Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

Na erre kíváncsi leszek. Én még a 9.0-n vagyok, mert a 9.1-et nem láttam értelmét telepíteni. Remélhetőleg a 10es további teljesítményt hoz.

0,5%-al kevesebb fee, nem sok de legalább valamivel több. Sebesség nem változott nekem.

Én azt olvastam a sz@r SSL válaszidő miatt, nem érdemes a 0,5% fee miatt váltani. Neked mi a tapasztalatod?

Székely Vegán

Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 15, 2016, 05:57:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 15, 2016, 03:31:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum december 15, 2016, 03:28:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Artthur Dátum december 15, 2016, 02:45:23 DÉLUTÁN
Claymore:
" Today at 12:39:08 PM   New version will be available in a few days. "

Na erre kíváncsi leszek. Én még a 9.0-n vagyok, mert a 9.1-et nem láttam értelmét telepíteni. Remélhetőleg a 10es további teljesítményt hoz.

0,5%-al kevesebb fee, nem sok de legalább valamivel több. Sebesség nem változott nekem.

Én azt olvastam a sz@r SSL válaszidő miatt, nem érdemes a 0,5% fee miatt váltani. Neked mi a tapasztalatod?

Érdemes váltani. A válaszidő különbség annyira csekély hogy nem számit.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

ZsZolee

Köszi Vegán, akkor átállítom én is őket. :)

drizzt_do_urden

#219
zec will pump soon: 8 min ago from peter-zcash :Also we have updated the pool to the latest Zcash 1.0.4 version and will soon start to test direct payouts

ezt irjak az okosak.

kiadjak az 1.0.4 -es updatot a zcash -re. hatha most lesz a fordulopont :))

https://z.cash/blog/new-release-1-0-4.html?page=0