Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Kriptovaluta hitelek

Indította appznn, január 02, 2019, 11:54:34 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

appznn

Sziasztok! Ismer valaki az éterben olyan kriptohitelező céget, mint mondjuk a nexo.io?

Találtam a neten egy ezzel foglalkozó weboldalt, és azon gondolkoztam, hogy zaciba vágnám az ethereumomat, először kisebb összeggel, hogy tényleg kifizetik-e érte a lóvét, majd később esetleg többel is, de szeretném kikérni a véleményeteket, hogy ismeritek-e esetleg a szolgáltatásaikat.

https://robegroup.hu

Köszi!

Ad

Dolce

ez az oldal nem túl bizalomgerjesztő. szerintem nem érdemes zaciba vágni kriptót. ennyi erővel tőkeáttételes kereskedelmet is folytathatsz

appznn

Köszönöm a választ!

A tőkeáttételes kereskedelemmel az a probléma, hogy ha minuszba megy a kripto árfolyam, akkor adott esetben még én tartozom a "háznak". Itt viszont mikor bővebb felvilágosítást kértem, azt írták, hogy ha az ETH negatív árfolyamváltozása az Ő kockázati tényezőjük, nem az enyém. Szóval ha lejjebb megy az ETH, akkor nem fogok tartozni nekik akkor sem, ha esetleg nem váltanám ki a kriptót. Bár nyilván nem ez a tervem, csak sürgősen kellene a lé, és ezt találtam hirtelen a legjobbnak tűnő megoldásnak. Egy ismerősömnek náluk van 14 ETH-ja, Ő javasolta az oldalt, őt ki is fizették, csak szerettem volna először olyan emberek tanácsát kikérni akik tényleg jártasak a témában (Inkább egy másodvélemény feleslegesen, mint egy rossz döntés)... Elgondolkozom még a dolgon az alapján amit írtál.


Dolce

Idézetet írta: appznn Dátum január 02, 2019, 12:20:31 DÉLUTÁN
Köszönöm a választ!

A tőkeáttételes kereskedelemmel az a probléma, hogy ha minuszba megy a kripto árfolyam, akkor adott esetben még én tartozom a "háznak". Itt viszont mikor bővebb felvilágosítást kértem, azt írták, hogy ha az ETH negatív árfolyamváltozása az Ő kockázati tényezőjük, nem az enyém. Szóval ha lejjebb megy az ETH, akkor nem fogok tartozni nekik akkor sem, ha esetleg nem váltanám ki a kriptót. Bár nyilván nem ez a tervem, csak sürgősen kellene a lé, és ezt találtam hirtelen a legjobbnak tűnő megoldásnak. Egy ismerősömnek náluk van 14 ETH-ja, Ő javasolta az oldalt, őt ki is fizették, csak szerettem volna először olyan emberek tanácsát kikérni akik tényleg jártasak a témában (Inkább egy másodvélemény feleslegesen, mint egy rossz döntés)... Elgondolkozom még a dolgon az alapján amit írtál.
Abba kell belegondolni, hogy ez miért érné meg a cégnek. Mondjuk ha egyből kifizetnek akkor nagy kockázat nincs

appznn

Van 3% fee a tranzakción. Szó szerint ezt írták vissza:

"A weboldalon feltüntetett példával élve ha 1 ETH 100 USD-t ér, akkor ha 5 ETH-t szeretnél zálogba helyezni, úgy a teljes zálogösszeg 500 USD, számodra kiutalásra pedig 485 USD kerül."

Én ezt úgy értelmezem, hogy 485-öt kapok, 500-at kell visszaadnom azért, hogy az ETH-imat visszakapjam.


hoppus

tőkeáttételnél amennyire tudom nem beszélhetünk minuszba menetelről, csak ugya magasabb a kockázat hiszen gyorsabban nullába állsz, de nullánál megáll a dolog, nem fogsz negativba menni. csak mivel tőkeáttétel nyomod ezért hamarabb leszel nullán minthhogy az árfolyam is nulla lenne.


de az említett oldallal kapcsolatban kábé azt tudom elképzelni, hogy beutalod az ETH-t amit soha nem látsz viszont és természetesen semmilyen ellenértéket sem kapsz cserébe. Ez nem tapasztalat de elég erős feltételezés az oldal "gagyiságát" tekintve

Dolce

Illetve ha esetleg ki is fizetnek, az eth-dat biztosan eladják, ellenkező esetben piramisjáték

appznn

Köszönöm a válaszaitokat!

Miért lenne piramisjáték? Mi van ha szimplán pár ember pénzzel, akik úgy gondolják mint a legtöbb bank, hogy úgysem fizeted vissza, és bíznak az ETH jobb árfolyamában? Így náluk marad a Te ETH-d, és csak nyersz rajta :D Szerintem megpróbálom 1 ETH-val, és meglátom, hogy tényleg kicsengetik-e, plusz azért megkérdezem, hogy mi a garancia arra, hogy visszakapom a saját ETH-mat :D

Ha lesznek tapasztalataim, megosztom.

Dolce

Idézetet írta: appznn Dátum január 02, 2019, 01:03:05 DÉLUTÁN
Köszönöm a válaszaitokat!

Miért lenne piramisjáték? Mi van ha szimplán pár ember pénzzel, akik úgy gondolják mint a legtöbb bank, hogy úgysem fizeted vissza, és bíznak az ETH jobb árfolyamában? Így náluk marad a Te ETH-d, és csak nyersz rajta :D Szerintem megpróbálom 1 ETH-val, és meglátom, hogy tényleg kicsengetik-e, plusz azért megkérdezem, hogy mi a garancia arra, hogy visszakapom a saját ETH-mat :D

Ha lesznek tapasztalataim, megosztom.
mindenképp kicsiben próbáld

Til

Idézetet írta: appznn Dátum január 02, 2019, 01:03:05 DÉLUTÁN
Köszönöm a válaszaitokat!

Miért lenne piramisjáték? Mi van ha szimplán pár ember pénzzel, akik úgy gondolják mint a legtöbb bank, hogy úgysem fizeted vissza, és bíznak az ETH jobb árfolyamában? Így náluk marad a Te ETH-d, és csak nyersz rajta :D Szerintem megpróbálom 1 ETH-val, és meglátom, hogy tényleg kicsengetik-e, plusz azért megkérdezem, hogy mi a garancia arra, hogy visszakapom a saját ETH-mat :D

Ha lesznek tapasztalataim, megosztom.
"Miért lenne piramisjáték?"Azért kedves barátom , mert már messziről kiszagolom, hogyha valaki regisztrál ide a fórumra és nincs egy hozzászólása sem, de azon nyomban nyit egy topikot ilyen kamu szöveggel , hogy Te mint a pénzére rászoruló ember kíváncsi mások véleményére.Megadja a webcímet , majd megkezdi a hozzászólásait. A hozzászólásokban , pedig körme szakadtával védi az oldalt. Drága cimborám , miért nem a haverodat kérdezed ,hogy jól működik-e az oldal? Hiszen már Ő lecsekkolta, akkor meg mitől tartasz , nyugodtan vágd zaciba az ETH-d, Te pofátlan disznó.

C:\> del c:\command.com

Dolce

#10
Idézetet írta: Til Dátum január 02, 2019, 01:39:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: appznn Dátum január 02, 2019, 01:03:05 DÉLUTÁN
Köszönöm a válaszaitokat!

Miért lenne piramisjáték? Mi van ha szimplán pár ember pénzzel, akik úgy gondolják mint a legtöbb bank, hogy úgysem fizeted vissza, és bíznak az ETH jobb árfolyamában? Így náluk marad a Te ETH-d, és csak nyersz rajta :D Szerintem megpróbálom 1 ETH-val, és meglátom, hogy tényleg kicsengetik-e, plusz azért megkérdezem, hogy mi a garancia arra, hogy visszakapom a saját ETH-mat :D

Ha lesznek tapasztalataim, megosztom.
"Miért lenne piramisjáték?"Azért kedves barátom , mert már messziről kiszagolom, hogyha valaki regisztrál ide a fórumra és nincs egy hozzászólása sem, de azon nyomban nyit egy topikot ilyen kamu szöveggel , hogy Te mint a pénzére rászoruló ember kíváncsi mások véleményére.Megadja a webcímet , majd megkezdi a hozzászólásait. A hozzászólásokban , pedig körme szakadtával védi az oldalt. Drága cimborám , miért nem a haverodat kérdezed ,hogy jól működik-e az oldal? Hiszen már Ő lecsekkolta, akkor meg mitől tartasz , nyugodtan vágd zaciba az ETH-d, Te pofátlan disznó.
jogos, lehet törölni kéne ezt a topikot és a topiknyitási jogkört hozzászólások számához kötni

hoppus










[/size]
"Mi van ha szimplán pár ember pénzzel, akik úgy gondolják mint a legtöbb bank, hogy úgysem fizeted vissza, és bíznak az ETH jobb árfolyamában?"

Akkor ennyi erővel simán vehetnének is ETH-t, miért kéne hogy ezzel szórakozzanak? Nyílván kamu az egész és valószínű hogy Tilnek és Dolcenak igaza van abban, hogy csak reklámozni jöttél ide ezt a jóhiszemű idiótákat lehuzó oldalt és tényleg nem szabadna frissen regisztráltaknak topikot nyitni.


Továbbra is azt tartom valószínűnek, hogy sem pénzt sem pedig ETH-t nem kap vissza az aki ennek a tróger bandának utal. Amilyen gagyi az egész, kábé fél óra alatt a vécén szarás közben össze lehet dobni egy illyen oldalt, a domain kábé 2000 forint egy évre és ha csak 5 embert lehuz vele már nyert.

Til

C:\> del c:\command.com

hoppus

legalább vállalná fel akkor, hogy ő az a gennyláda aki szeretné lehúzni pénzzel a hülyéket, nem pedig ilyen sunyi módon "tanácsot kér" :D


Dolce

#15
ezt már megfigyeltem, hogy minden magyar kriptós cég londonozik. az összes atm oda van bejegyezve például. a hőskorban azok a szlovák cégek akik pl cd-t hoztak be elég keményen rábasztak, mert a ttevékenységüket itt végezték és nem fizettek ide adót. ezek meg ilyen látványosan űzik az ipart. még a mrcoin is, van pofa

Dolce

Idézetet írta: hoppus Dátum január 02, 2019, 03:04:20 DÉLUTÁN
legalább vállalná fel akkor, hogy ő az a gennyláda aki szeretné lehúzni pénzzel a hülyéket, nem pedig ilyen sunyi módon "tanácsot kér" :D
volt egy másik magyar aki tront adott el tízszeres áron, de még azt sem adta oda a balekoknak...  az ilyenek miatt se fejlődik a piac

Til

Majd a facebook-on több szerencsével jár. :)
C:\> del c:\command.com

willow

ICO magyar módra. Add be a pénzed, és majd kapsz érte valamit. Több ico-ba nem szállok be. Buktam a hashcardon, buktam az etheal-on. A piramisjátéknak még van értelme, ha tudod, hogy az piramisjáték, és tisztában vagy vele, hogy ha te vagy az utolsó belépő, akkor mindent buktál. De ez hatalmas átbaszás szagú. Beszednek gyorsan egy csomó lóvét, és simán lelépnek vele. Vagy jobb esetben egyből átváltják a lóvét, és abból kap vissza a tag valamennyit. És a különbözet az ő hasznuk. De ha jól értelmeztem, akkor ha valaki most betesz mondjuk 100 dollár értékű eth-t, azt akkor is száz dollárért veheti vissza, amikor az eth értéke például 600 dollár. Épeszű ember ilyen üzletbe nem megy bele. De lehet, hogy nem jól értelmezem a dolgokat.