Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Open Air Mining rig Frame Magyarországon

Indította mihalyoliver, március 24, 2017, 06:05:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

mihalyoliver

Sziasztok!
Sokat gondolkoztam azon, hogy írjak-e ezzel a témával kapcsolatban. Amerikában 50-80.000 Ft egy profi keret egy bányarémnek, azonban ez az ár a magyarok többségének megfizethetetlen. Fontos, hogy hogyan helyezzük el kártyáinkat, milyen levegőátjárás van közöttük. Én 25.000 forintért legyártanék egy ilyen minőségű keretet, amiről egy pár héten belül tudok képet küldeni a fórumra. Ha esetleg bármilyen kérdésetek van, akkor nyugodtan tegyétek fel.

Ha rendelni szeretnél: floriver.mining@gmail.com

Egy ilyen kinézetű framere gondoltam, csak jóval kevesebbért:
        https://miningcave.com/product/rig-frame-6xsk1/
További jó bányászást: Olivér

Arkenso

#1
Nálam pedig lehet érdeklődni "NEM MINŐSÉGI" keret ügyében :)

Van ugyanis egy barkácsolásra ráérő ismerősöm, aki igény esetén tud csinálni a fotókon látható masszív cuccot, alumíniumból.
620x400x400 as méretben, a videokártyák csavarjai 100 mm-re vannak egymástól. (6 kártya esetén)

Budapesti az úriember. 1-2 napon belül tud készíteni, több darab sem akadály.

Ha már 25 ezer az árfolyam, akkor annyiért, több darab esetén van kedvezmény :) Mondjuk, kettőtől 20 darabja :)

Til

Régebben mikor ment a szekér(3hónap ROI), akkor sok ember lehurrogta azokat, akik fém keretre építkeztek. A legtöbben fakeretre fillérekből vagy cipőspolcra 5 ezerből építkezett.(Van aki kartondobozba)
Most, hogy 10 év a ROI, kíváncsi lennék mit szólnak egy ilyen 25k-s kerethez. :D

C:\> del c:\command.com

Turcy086

Nem lehúzni akarlak, de még mindig sokkal hatékonyabb egy 4U gépház. Kompaktabb, kisebb helyet is foglal és nem utolsó sorban irányítható a hő (sőt, mi tavaly októberben fűtésrásegítőt is csináltunk) Ja és kb ugyanennyiből kijön....