Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

lakat

Szép dolog a bányászat de a kriptovaluta tőzsdén azért sokkal többet lehet keresni  8) ... és bukni is  ;)
Ezt a topikot azért nyitom, hogy itt tudjuk megbeszélni a kriptovaluta tőzsdei kereskedés szépségeit, buktatóit, lehetőségeit.
Amiről szívesen beszélnék itt az a:
- technikai analízis,
- fundamentális kereskedés/ analízis
- rövid-hosszútávú kereskedés
- Tőzsdék
- kereskedési platformok
- Itt eldicsekedhetnél, ha két nap alatt megdupláztad a számlád  ;D
- Kisírhatod magad, ha fél óra alatt nulláztad a számlád  :'(  :(


PeetHunBp

Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

Worlynox

Csak kiengedtek belőle egy kis levegőt  ;)

ZsZolee

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 03:24:00 DÉLUTÁN
Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

Ez csak visszateszt. (szerintem) :)

andysk

En orulok neki. Olcsobban vettem vagy 10et. Mehetne meg lefele mert hosszutavon ugyis jol jarunk vele.

lakat

Idézetet írta: andysk Dátum január 05, 2017, 04:18:04 DÉLUTÁN
En orulok neki. Olcsobban vettem vagy 10et. Mehetne meg lefele mert hosszutavon ugyis jol jarunk vele.
Szia andysk, dobtam egy PÜ-t. Megkaptad?

cryptominer

Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 03:24:00 DÉLUTÁN
Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

8% nem lufi nézd meg a Zcash mennyit esett 24 óra alatt annó 30-40%-ot 8% szinte semmi ettől még nem kell pánoklni majd ha esik hírtelen 20-30%-ot na akkor para van

PeetHunBp

Idézetet írta: cryptominer Dátum január 05, 2017, 04:52:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: PeetHunBp Dátum január 05, 2017, 03:24:00 DÉLUTÁN
Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

8% nem lufi nézd meg a Zcash mennyit esett 24 óra alatt annó 30-40%-ot 8% szinte semmi ettől még nem kell pánoklni majd ha esik hírtelen 20-30%-ot na akkor para van

Majd meglátjuk. Ilyenkor visszarúg egyet, aztán esik tovább!Nektek legyen igazatok. Én a csúcson adtam el, de most még nem vennék! :)

lakat

Sziasztok, ismertek valami technikai analízishez jól használható progit? Mint pl. a Metatrader a Forexnél. Vagy olyan forex tőzsdét ahol lehet kriptovalutával is kereskedni?

danieru

Idézetet írta: lakat Dátum január 05, 2017, 08:07:54 DÉLUTÁN
Sziasztok, ismertek valami technikai analízishez jól használható progit? Mint pl. a Metatrader a Forexnél. Vagy olyan forex tőzsdét ahol lehet kriptovalutával is kereskedni?

Bitcoinnal lehet forexezni, a többivel tudtommal nem. Poloniexen van Bollinger bands és fibonacci levels, amik a kedvenceim.

lakat

Technikai analízishez eddig nekem a Bitfinex tűnik a legjobbnak, van egy csomó indikátor, jól lehet testre szabni a chart-ot. A Forex-es MT4-hez képest nekem azért kicsit szokatlan ez a web-es felület. Meg a külső indikátorok, eszközök beilleszthetőségének hiánya. 


AnCrypto

A tőzsdézés az altcoinokra épül ehhez kétség nem fér. A Bitctoin érték változásai jelentősen szinte 100%-ban befolyásolják az altcoinok értékét. Kb. 2016 tavasza óta kezdtem bányászni és egyben Poloniexet használva tradingelni. Na ez a tradingelésem érdekes tapasztalatokat hozott. Minden szépen ment az ETH/DAO hackig. Akkor ugye nagy káosz volt, ami fájó pont számomra, hiszen kb 0.7 BTC-m égett el az ETH értékvesztése miatt. Mivel még kezdő voltam/vagyok a tradingben nem tudtam felismerni hogy mit kellene lépni, így nem sikerült időben reagálnom. Szerencsére megjelent az ETC ami egy kicsit kihúzott a bajból, így az elvesztett BTC több mint felét visszahoztam 2 hónap alatt. Elég érdekes volt a 2016 nyár. Nem tudom mi vár ránk az idei évben, a technikai analízis téma érdekel, de valahogy az alapoktól jó lenne össze szedni a dolgokat, hogy egy kicsit jobban bele láthassanak azok is akik még kezdők. Ti milyen altcoinokban láttok jövőt, olyan coinok érdekelnek amiket hosszú távon érdemes gyűjtögetni és tartani. pl. Waves szépen indult, nagy reményekkel, de már azon is sikerült veszteni a BTC emelkedés óta. Talán a ZEC-et érdemes tartogatni elég stabil az ára, vannak esélyek hogy kap pumpot. Na meg ha egyszer elkészülne a Z address illetve legalább pár helyen elfogadnák mint fizetőeszköz az sokat lendíthetne az áron. Az ETC is okozhat meglepetéseket még, Kínaiak nagyon támogatják. Az ETH meg haláltusát jár vagy nem tudom, de már legalább 5 Hard Forknál tartanak. A DAO hack nagy érvágás volt szerintem.
Crypto Currency Miner & Trader.

Karcsi papa

Idézetet írta: lakat Dátum január 05, 2017, 10:49:02 DÉLUTÁN
Technikai analízishez eddig nekem a Bitfinex tűnik a legjobbnak, van egy csomó indikátor, jól lehet testre szabni a chart-ot. A Forex-es MT4-hez képest nekem azért kicsit szokatlan ez a web-es felület. Meg a külső indikátorok, eszközök beilleszthetőségének hiánya.

Pontosan ezért nem trédelek kripto valutával, vannak a MetaTraderen megszokott indkátoraim VarMovAvg és a Fibo ennél többre nincs szükségem. Éles számlám etoro-n van $50 kezdőtőkével jelenleg $300 körül mozgok de a btc-t igyekszek kerülni.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

lakat

Én már több mint 5 éve nem tőzsdéztem a Forex-en, így eléggé elfelejtettem dolgokat. Annak idején az automatizált kereskedésben nyomultam intenzíven. Most kezdek ismerkedni a kripto tőzsdével és nézegetni, hogy a Forexnél használt indikátorok, módszerek itt mennyire használhatóak. Működnek-e az alakzatok, Fibo szintek, stb..

andysk

Basszatok tegnap vettem 11 BTC-t 915€-s arfolyamon. Most meg 820. Szep baleset

raffiakötö


Karcsi papa

Szerintem a chartot megnézve itt az idő Btc vételre.

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

ZsZolee

Én még egy lentebbi szintet várok, de jó a környék. :)

Karcsi papa

Idézetet írta: ZsZolee Dátum január 07, 2017, 12:07:01 DÉLUTÁN
Én még egy lentebbi szintet várok, de jó a környék. :)

Én is kb.300 dollár na ott rakom btc-be kutyát, macskát, házat, szomszéd tehenét  ;D de előtte 1150 körül dupla tető alakzat vagy fibo 61.8 forduló ami az én céláram.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!