Bitcoin kutatás - szakdolgozat - kérdőív

Indította laszlo22, február 28, 2018, 03:04:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

laszlo22

 :) Nem tudom, mondd meg te, ha tudod, a bizalom indexed alapján van rá esély.

Harvey

Idézetet írta: laszlo22 Dátum március 02, 2018, 09:24:16 DÉLELŐTT
:) Nem tudom, mondd meg te, ha tudod, a bizalom indexed alapján van rá esély.

Ismered azt a szólást, hogy  ''Mond ki az igazságot, és betörik a fejed''
Na, a bizalom indexem, erre egy nagyon jó példa!

laszlo22

#22
Én egyébként nem gondolnám, hogy a NAV önkéntes anonim kérdőívekből próbálna információkhoz jutni, aztán ki tudja. Szerintem inkább megnézik, hogy miből vetted a nagy házat vagy a lambót. ;D Ráadásul a google rendszer a kitöltés időpontján kívül mást nem rögzít, legalábbis számomra semmilyen egyéb információ nem látható a kitöltőről. Na mindegy, mindenki abban hisz, amiben hinni akar.

Harvey

Idézetet írta: laszlo22 Dátum március 02, 2018, 10:29:48 DÉLELŐTT
Én egyébként nem gondolnám, hogy a NAV önkéntes anonim kérdőívekből próbálna információkhoz jutni, aztán ki tudja. Szerintem inkább megnézik, hogy miből vetted a nagy házat vagy a lambót. ;D Ráadásul a google rendszer a kitöltés időpontján kívül mást nem rögzít, legalábbis számomra semmilyen egyéb információ nem látható a kitöltőről. Na mindegy, mindenki abban hisz, amiben hinni akar.

Én inkább arra gondolnék, hogy jó alapja lehet egy statisztikához, amit esetleg lehet használni egy újabb adóztatható szegmens felmérésére.

willow

Aranybánya a nav-nak. Egyszerű kérdés. Vásárolt már btc-vel? IGEN. No ki is ez az emberke? Nézzünk csak utána !! Nem röhejes?  ;D

magellan

Idézetet írta: willow Dátum március 02, 2018, 03:53:01 DÉLUTÁN
Aranybánya a nav-nak. Egyszerű kérdés. Vásárolt már btc-vel? IGEN. No ki is ez az emberke? Nézzünk csak utána !! Nem röhejes?  ;D
Én meg azt válaszoltam, hogy 1-5 btc-m van... Jaj, mi lesz most? :-)

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


willow

Idézetet írta: magellan Dátum március 02, 2018, 04:42:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum március 02, 2018, 03:53:01 DÉLUTÁN
Aranybánya a nav-nak. Egyszerű kérdés. Vásárolt már btc-vel? IGEN. No ki is ez az emberke? Nézzünk csak utána !! Nem röhejes?  ;D
Én meg azt válaszoltam, hogy 1-5 btc-m van... Jaj, mi lesz most? :-)

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről
Az, hogy nem hiteles adatokat adtál meg, igy a szakdolgozat is nem hiteles adatok alapján fog elkészülni. Tehát szégyellheted magad.

lelkeserdeklodo

Kedves tagok!
Szakdolgozatomhoz szeretnék minél több kitöltést, KÖSZÖNÖM



https://goo.gl/forms/4cztv6vWNon3JhA52