Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

DECRED

Indította Székely Vegán, március 26, 2017, 03:02:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Székely Vegán

A nájszhess dcr pool odaszart.. csupa zérót mutat.. minden rig tele rejected share-el, úgyhogy irány vissza pascalra.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

boti123

Sziasztok
Pascalos bealitast tud kuldeni valaki complet config fajt
Koszonom
Telorol nehez beirogatni es atirni :(

Uhura

Idézetet írta: kidface Dátum március 27, 2017, 09:48:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reloopbenny Dátum március 27, 2017, 09:42:28 DÉLUTÁN
Már a pascal nyer ismét fölényesen.. Ennyi volt a nagy ugrás? :(
Én is visszaalltam pascal-ra mert a decred meg sem közelítette amit a kalkulátor írt!

Most viszont az ETH+PASC Dual nem akar a régi beállításokkal elindulni akár mit is csinálok

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 29, 2017, 12:24:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum március 29, 2017, 12:17:18 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum március 27, 2017, 09:48:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reloopbenny Dátum március 27, 2017, 09:42:28 DÉLUTÁN
Már a pascal nyer ismét fölényesen.. Ennyi volt a nagy ugrás? :(
Én is visszaalltam pascal-ra mert a decred meg sem közelítette amit a kalkulátor írt!

Most viszont az ETH+PASC Dual nem akar a régi beállításokkal elindulni akár mit is csinálok

Uhura

Nem, ugyanabba dugom ez biztos -  szerintem az új driver telepítés keverte meg a dolgokat - és a claymoreban felcserélődőt a GPU0 és 1. Alapból annyi előnyöm van, hogy a két kártya más hőfokon fút .... ezért a hőfok alapján tudom melyik melyik :D
A Watttoolban a 0: kártya most 51 C a 6: 62 C
A Claymorban: GPU0: 62 C, GPU1: 51 C
A GPU-Z-ben a listában a felső GPU: 62C , az alsó GPU:51 C (ja csak két kártya van)

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum március 30, 2017, 11:29:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum március 30, 2017, 04:34:17 DÉLELŐTT
Nem, ugyanabba dugom ez biztos -  szerintem az új driver telepítés keverte meg a dolgokat - és a claymoreban felcserélődőt a GPU0 és 1. Alapból annyi előnyöm van, hogy a két kártya más hőfokon fút .... ezért a hőfok alapján tudom melyik melyik :D
A Watttoolban a 0: kártya most 51 C a 6: 62 C
A Claymorban: GPU0: 62 C, GPU1: 51 C
A GPU-Z-ben a listában a felső GPU: 62C , az alsó GPU:51 C (ja csak két kártya van)

A Claymore's minerekben ez felismert probléma. A hőfokot általában helyesen mutatja, de a sebességnél össze vannak keveredve a kártyák. A config.txt-ben tudod elrendezni őket a -di kapcsolóval..
A te esetedben:

-di 1 0

Ezután a 0-s GPU hoz a 0-s hőfok és a Wattool 0 is azonos kártyához lesz használható, nem lesz keveredés.

Köcce, ezt már néztem de nem akartam sok opciót a config fileban. De akkor most berakom.  Bár ahogy néztem ennek a működése 8.1-től jó vagy nem? Én egyenlőre 8.0 -sat használok mert az stabil nálam a 8.1-essel problémák voltak.

Parano1d

Sziasztok!

Próbálta mostanában valaki bányászni nicehashen? Nekem 2 napja az összes share rejected. Előtte ugyanazokkal a beállításokkal ment rendesen, aztán a 90%-a volt szar, most meg már egy sharet sem fogad el. Próbáltam eu-n, és usa-n is.

kidface

Idézetet írta: Parano1d Dátum március 31, 2017, 08:35:19 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Próbálta mostanában valaki bányászni nicehashen? Nekem 2 napja az összes share rejected. Előtte ugyanazokkal a beállításokkal ment rendesen, aztán a 90%-a volt szar, most meg már egy sharet sem fogad el. Próbáltam eu-n, és usa-n is.

En Pl. vissza alltam Pascal-ra! A decred messze nem hozott annyit, mint amit szamoltam hogy fog hozni. A Pascal hozza a kalkulator altal megjosolt napi osszeget szepen.

Parano1d

A kalkulátor mindenesetre nem ezt mutatja :)
A pasc megy amúgy nekem is, most kipróbáltam. De azért ha valakinek van kedve megnézhetné dcrt is, hogy most én vagyok béna, vagy tényleg szar az egész.

messimage

Fuuu.

Tudtok nekem egy működő dual mining configot másolni (mintát) ethermine(ETH bánya) és mindegy melyik, de működő decred poolhoz?

Köszönöm előre is, szenvedek 2 napja.

ZsZolee

Idézetet írta: messimage Dátum április 03, 2017, 03:55:10 DÉLELŐTT
Fuuu.

Tudtok nekem egy működő dual mining configot másolni (mintát) ethermine(ETH bánya) és mindegy melyik, de működő decred poolhoz?

Köszönöm előre is, szenvedek 2 napja.

-epool eu1.ethermine.org:4444
-ewal ETH SZÁMLASZÁM.RIGNÉV
-epsw x
-tstop 75
-dpool dcr.suprnova.cc:2252
-dwal SUPRNOVAFELHASZNALÓNÉV.RIGNÉV
-dpsw x
-dcoin dcr
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

messimage

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 03, 2017, 07:23:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: messimage Dátum április 03, 2017, 03:55:10 DÉLELŐTT
Fuuu.

Tudtok nekem egy működő dual mining configot másolni (mintát) ethermine(ETH bánya) és mindegy melyik, de működő decred poolhoz?

Köszönöm előre is, szenvedek 2 napja.

-epool eu1.ethermine.org:4444
-ewal ETH SZÁMLASZÁM.RIGNÉV
-epsw x
-tstop 75
-dpool dcr.suprnova.cc:2252
-dwal SUPRNOVAFELHASZNALÓNÉV.RIGNÉV
-dpsw x
-dcoin dcr
-allpools 1
-mode 0
-wd 1
-r 1

Most így néz ki a komplett, és így sem találja a DCR poolt :( (DCR: 0 pool is specified)

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal 0x913E9bA8dc67c9Cf7baeBCFfa8596C1c0f94d797
.Miner1 -epsw x -tstop 75 -dpool dcr.suprnova.cc:2252 -dwal messimage.user -dpsw Blizzard91 -dcoin dcr -allpools 1 -mode 0 -wd 1 -r 1


Csak ETH megy. Mi lehet a gond?

drizzt_do_urden

#52
startbol a tstop-ot tedd a vegere. es folyamatos legyen a parancsvonal ne legyen szakitas benne itt egy sorral lejjeb van a dcr parancsvonal az ugy nez ki mintha teljesen uj parancssort kezdenel lehet az a gond.

EthDcrMiner64.exe -epool eu2.ethermine.org:4444 -ewal 0x913E9bA8dc67c9Cf7baeBCFfa8596C1c0f94d797.Miner1 -epsw x -tstop 75 -dpool dcr.suprnova.cc:2252 -dwal messimage.user -dpsw Blizzard91 -dcoin dcr -allpools 1 -mode 0 -wd 1 -r 1

igy valahogy

messimage

Sikerült, millió köszönöm:)

Gyjuhi

Helló

ETH mellé szeretnék DCR-t is bányászni. Nem sok konkrét dolgot találtam fórumon volt aki online walletet mondott volt aki offline walletet ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy ki merre hogyan csinálja. Teljesen suta vagyok ehhez a részhez jelenleg ezért kérek segítséget.
Ha esetleg aki olvasod ezt és időd is van egy leírás mi merre meddig nagyon szépen megköszönném.
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

pube111

Idézetet írta: Gyjuhi Dátum szeptember 25, 2017, 12:46:57 DÉLUTÁN
Helló

ETH mellé szeretnék DCR-t is bányászni. Nem sok konkrét dolgot találtam fórumon volt aki online walletet mondott volt aki offline walletet ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy ki merre hogyan csinálja. Teljesen suta vagyok ehhez a részhez jelenleg ezért kérek segítséget.
Ha esetleg aki olvasod ezt és időd is van egy leírás mi merre meddig nagyon szépen megköszönném.
Én Bittrex-re gyűjtöttem a DCR-t, de már nem bányászom mert 3 dollárral hoz többet az EHT-hoz képest.
ETH
ETH+DCR

berci01


Simán gyűjtsd egy tőzsdére. Bittrex vagy Poloniex. Ezeken a legnagyobb Decred volumen és mindkettő teljesen jó. Úgyis be fogod váltani. Ha meg nem, akkor mire sok gyűlik össze, majd kideríted, h milyen walletbe érdemes. :)

Idézetet írta: Gyjuhi Dátum szeptember 25, 2017, 12:46:57 DÉLUTÁN
Helló

ETH mellé szeretnék DCR-t is bányászni. Nem sok konkrét dolgot találtam fórumon volt aki online walletet mondott volt aki offline walletet ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy ki merre hogyan csinálja. Teljesen suta vagyok ehhez a részhez jelenleg ezért kérek segítséget.
Ha esetleg aki olvasod ezt és időd is van egy leírás mi merre meddig nagyon szépen megköszönném.

Igore


Sziasztok.

Melyiket érdemes most bányászni, Pascal vagy DCR?

Szori


Franky2Ster

Ha ETH mellett túrom a DCR-t mi az a beállítás ami mellett nem csökken a hashratem ETH alatt és szépen túrja a DCR-t is?