Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Loloke

Üdv!

Próbálkoztam ezzel az UQUID-dal, de nem jutottam velük semmire. Egyrészt, valamiért nem enged virtuális kártyát igényelni (pedig az oldalon hirdeti, de csak Plastic-ot enged választani), másrészt a supportjuk 2 hete nem válaszol a levelemre, viszont van náluk pénzem, amit egyszerűen nem lehet onnan kivenni. Ha van valakinek UQUID-os accountja, és tudna nekem segíteni (átadnám neki a pénzt az oldalon, és megegyezés alapján valamilyen coinban visszaküldi nekem az értékét), azt megköszönném. 44USD-ről van szó, ami nem nagy pénz, de én csak hobbizom, nekem ez fájna.

elbandi

Idézetet írta: ethgreg Dátum január 02, 2018, 11:02:21 DÉLELŐTT
Decemberben kaptam ezt az emailt tőlük. Gondolom ez 2018 akart lenni...

Starting January 17th, 2017, our card vendor sets these limits:

1. The maximum cumulative load limit for non-verified cardholders will be reduced to $250/€250/£200 (or equivalent). This limit is the combined limit across all of your plastic and virtual cards on our program.

2. Non-verified cardholders will only be able to withdraw up to a maximum cumulative limit of $100/€100/£80 through ATMs. This limit is the combined limit across all of your plastic cards on our program.
Jah ezt en is talaltam, de vasarlasra mas limit el, most vettem ugyanis egy cuccot es 167$-os fizetes atment aliexpressre.

GepyMiner

Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.

tomno1

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 02, 2018, 10:29:05 DÉLUTÁN
Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.
Nálam ugyan ez a helyzet.
Én is így állok nagyjából.

Tomno10


elbandi

Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 02, 2018, 10:29:05 DÉLUTÁN
Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.
hat ha jol nezem szemelyit/jogsit kepet kell megadni, meg egy szamla masolatat bekuldeni, azzal meg egyertelmuen azonosithato vagy.
Automatan nem fogja ezt kuldozgetni a navnak (bar kitudja lehet igen), a verifikalas az meg azert lassu mert az biza ember csinalja. (olcsobb mi par $-ert felberelni embereket, mint irni ra egy AI-t).
aztan persze a havi 40k-val el lehet lenni a radar alatt, akkor van baj ha kapsz egy ellenorzest

tomno1

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 29, 2017, 07:07:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.


Kipróbáltam a changer.com-ot.
ETH -> AdvCash irányba.


Regisztráció nélkül csináltam, 15 percen belül átért és jóvá is írták az advcashnél! Brutál jó árfolyamon, gyakorlatilag költség nélkül! 749 dollár volt az eth a bitstampon és 748-on váltották.


Gondoltam Én is kipróbálom, mi baj lehet.
Én a HITBTC oldalát használom.
Itt a ZEC 545 uds árfolyamon ment küldéskor (azért választottam a zec-et, mert ennek volt a legalacsonyabb fee-je:0,0001 míg az XMR,ETH,BTC sokkal magasabb).
Ezt a changer.com 558 usd-s!!! árfolyamon váltotta és így a próbaként külsött 0,05 ZEC-et 27,95 usd-re váltotta az ADV cash felé.
És nekem is kb.: 10-15 percig tartott a 3 jóváhagyás.
Most várom. hogy az ADV cash oldalán is megjelenjen.


tomno1

Idézetet írta: tomno1 Dátum január 03, 2018, 12:27:20 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 29, 2017, 07:07:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.


Kipróbáltam a changer.com-ot.
ETH -> AdvCash irányba.


Regisztráció nélkül csináltam, 15 percen belül átért és jóvá is írták az advcashnél! Brutál jó árfolyamon, gyakorlatilag költség nélkül! 749 dollár volt az eth a bitstampon és 748-on váltották.


Gondoltam Én is kipróbálom, mi baj lehet.
Én a HITBTC oldalát használom.
Itt a ZEC 545 uds árfolyamon ment küldéskor (azért választottam a zec-et, mert ennek volt a legalacsonyabb fee-je:0,0001 míg az XMR,ETH,BTC sokkal magasabb).
Ezt a changer.com 558 usd-s!!! árfolyamon váltotta és így a próbaként külsött 0,05 ZEC-et 27,95 usd-re váltotta az ADV cash felé.
És nekem is kb.: 10-15 percig tartott a 3 jóváhagyás.
Most várom. hogy az ADV cash oldalán is megjelenjen.

És mire leítram már meg is érkezett a 27,95 uds  ;D

sebajtóbiás

Idézetet írta: elbandi Dátum január 02, 2018, 03:47:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ethgreg Dátum január 02, 2018, 11:02:21 DÉLELŐTT
Decemberben kaptam ezt az emailt tőlük. Gondolom ez 2018 akart lenni...

Starting January 17th, 2017, our card vendor sets these limits:

1. The maximum cumulative load limit for non-verified cardholders will be reduced to $250/€250/£200 (or equivalent). This limit is the combined limit across all of your plastic and virtual cards on our program.

2. Non-verified cardholders will only be able to withdraw up to a maximum cumulative limit of $100/€100/£80 through ATMs. This limit is the combined limit across all of your plastic cards on our program.
Jah ezt en is talaltam, de vasarlasra mas limit el, most vettem ugyanis egy cuccot es 167$-os fizetes atment aliexpressre.


167 < 250, vagyis azzal még benne vagy a 250-es vásárlási limitben. Illetve elméletileg csak Jan 17-tol lesznek ezek a limitek.

sebajtóbiás

#208
Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 02, 2018, 10:29:05 DÉLUTÁN
Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.


Van valami szabály az EUban, hogy ha külföldiként nyitsz bankszámlát valahol, akkor a bank köteles jelenteni az egyenlegedet az országod (pontosabban, ahol adórezidens vagy) adóhivatalának (vagy a helyi adóhivatalnak és az meg átküldi az országod adóhivatalának). Gondolom, ez érvényes a Wavecrestre is. De azt nemtom, hogyan működik a gyakorlatban, csak év végi egyenleget jelentenek-e vagy az összes beérkező tranzakciót.


***Update:
https://en.wikipedia.org/wiki/Common_Reporting_Standard
Szóval nem is csak EU, hanem világszerte érvényes ez. De az EUban viszonylag új dolog, elméletileg múlt évtől megy a reportolás...

"The European Union adopted CRS on January 1, 2016 after amending the part on administrative cooperation re taxation. First reporting was planned for September 2017."

Én amúgy onnan tudok róla, hogy szóltak a banktól, vigyek nekik igazolást arról, hol vagyok adórezidens, mert érvénybe lépett ez a CRS dolog. :/

magellan

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 03, 2018, 12:59:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 02, 2018, 10:29:05 DÉLUTÁN
Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.


Van valami szabály az EUban, hogy ha külföldiként nyitsz bankszámlát valahol, akkor a bank köteles jelenteni az egyenlegedet az országod (pontosabban, ahol adórezidens vagy) adóhivatalának (vagy a helyi adóhivatalnak és az meg átküldi az országod adóhivatalának). Gondolom, ez érvényes a Wavecrestre is. De azt nemtom, hogyan működik a gyakorlatban, csak év végi egyenleget jelentenek-e vagy az összes beérkező tranzakciót.


***Update:
https://en.wikipedia.org/wiki/Common_Reporting_Standard
Szóval nem is csak EU, hanem világszerte érvényes ez. De az EUban viszonylag új dolog, elméletileg múlt évtől megy a reportolás...

"The European Union adopted CRS on January 1, 2016 after amending the part on administrative cooperation re taxation. First reporting was planned for September 2017."

Én amúgy onnan tudok róla, hogy szóltak a banktól, vigyek nekik igazolást arról, hol vagyok adórezidens, mert érvénybe lépett ez a CRS dolog. :/
Amikor nyitsz egy bankszámlát külföldön, ki kell töltened ezt a CRS nyomtatványt, ahol nyilatkozol az adóilletőségedről, és megadod az adószámodat.

A Wave Crestnél nincs bankszámlánk, és nem töltettek ki ilyen nyomtatványt, így automatikusan biztosan nem jelent. De egyedi esetben rákérdezhet a Nav, és akkor kiadják az adatainkat.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


sebajtóbiás

Idézetet írta: magellan Dátum január 03, 2018, 07:22:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum január 03, 2018, 12:59:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: GepyMiner Dátum január 02, 2018, 10:29:05 DÉLUTÁN
Mivel eddig (az utóbbi egy évben) még senki sem tudod normális választ adni arra, hogy miért is rossz a verifikálás (ATM/bolt/kártyaprovider automatice küldi navnak nevet címet szemszámot stb?) és mindenki csak találgat, így valszeg verifikálom magam és akkor nem lesz semmilyen limit és fogok tudni online meg offline is shoppingolni vele.
A név az szerintem semmit se jelent, pl. kisezer Kovács Attila van, személyi számot meg hasonlót meg nem kérnek pl. advcash-nél, a szkennelt cuccról meg csak nem olvassák le és jelentik le, főleg mert nem fix hogy mit kell beküldeni, a cím meg bármi lehet ahova kipostáztatom a kártyát. Meg a név is lehet ékezet nélküli, akkor meg automatikusan programmal nehezen lehet összepasszintani valós személlyel, meg gondolom a napi országos kismillió bolti tranzakció minden kártyáját nem fogják csak azért kézzel párositani magyar vagy külföldi személlyel (mert bárki használhat kártyát) csak hogy lessék ki miket vásárol és mennyiért, hogy aztán rákérdezzenek. A havi 40 ezer amit a kártyával le akarok vásárolni nem sok vizet zavar amúgy sem, max aki százezreket költene ilyen külföldi bankkártyával annál lehet esetleg gyanús, bár ott se látom hogy és ki/mi hozhatja össze a kártyát egy valós személlyel.


Van valami szabály az EUban, hogy ha külföldiként nyitsz bankszámlát valahol, akkor a bank köteles jelenteni az egyenlegedet az országod (pontosabban, ahol adórezidens vagy) adóhivatalának (vagy a helyi adóhivatalnak és az meg átküldi az országod adóhivatalának). Gondolom, ez érvényes a Wavecrestre is. De azt nemtom, hogyan működik a gyakorlatban, csak év végi egyenleget jelentenek-e vagy az összes beérkező tranzakciót.


***Update:
https://en.wikipedia.org/wiki/Common_Reporting_Standard
Szóval nem is csak EU, hanem világszerte érvényes ez. De az EUban viszonylag új dolog, elméletileg múlt évtől megy a reportolás...

"The European Union adopted CRS on January 1, 2016 after amending the part on administrative cooperation re taxation. First reporting was planned for September 2017."

Én amúgy onnan tudok róla, hogy szóltak a banktól, vigyek nekik igazolást arról, hol vagyok adórezidens, mert érvénybe lépett ez a CRS dolog. :/
Amikor nyitsz egy bankszámlát külföldön, ki kell töltened ezt a CRS nyomtatványt, ahol nyilatkozol az adóilletőségedről, és megadod az adószámodat.

A Wave Crestnél nincs bankszámlánk, és nem töltettek ki ilyen nyomtatványt, így automatikusan biztosan nem jelent. De egyedi esetben rákérdezhet a Nav, és akkor kiadják az adatainkat.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Lehet hogy így van, és amíg nem kérik a CRS nyomtatványt, addig nem reportolnak automatikusan.
Próbáltam még utánakeresni, és úgy látszik az ilyen e-money cégek esetében mint amilyen a Wavecrest is, egyelőre nem tisztázott ez a CRS dolog.

1) https://bitcointalk.org/index.php?topic=1392468.msg16486676#msg16486676

"So far our position is going in line with the following statement: Gibraltar is classed as an "Early Adopter" of the OECD's CRS (Common Reporting Standard). As such, unless otherwise defined, WaveCrest would be subject to the same reporting obligations as any other financial institution located in any jurisdiction which has adopted the CRS. However, the classes of reporting institutions have not yet been fully defined and there is a possibility that e-money firms (such as WaveCrest) may be exempted. Until such time as a final decision is taken by the authorities we will not be able to confirm fully."

2) http://arbusers.com/index.php/topic,3651.msg62067.html#msg62067

"Bottom line here is, nothing is official, nothing can be checked, I sincerely believe there is no way in the world for us to find out why exactly e-wallets have been excluded so far and if and when they would be included.

All I know is there is some resistance to the CRS protocols, from various sides, and bank compliance takes time and is gradual, but if you ask me whether in 2022. all that wouldn't be connected, I would say it will, which of course limits traders, arbers, punters, to relocating to countries with favorable legislations about it.

P.S. Don't forget to, just in case, not have anything on your balances guys on 31.DEC."


3) https://www.kendris.com/en/blog/what-status-electronic-money-providers-crs-purposes
Financial Institution/Depository Institution-nak titulált intézményekre vonatkozik jelenleg a kötelező CRS, a fenti cikkben idézik, mi számít annak.

Nekem úgy tűnik, hogy az EU egyre szigorítja a feltételeket és ha jelenleg még nem is, de lassan CRS köteles lesz minden e-wallet vagy exchange, bármi amin nagyobb összeget lehet elhelyezni, legyen az fiat vagy kripto. Pl. a 3. linken a cikk végén is van egy erre vonatkozó megjegyzés:
"Any bitcoin investor and persons trading on an exchange platform may need to take into consideration that information on them and their investments might be disclosed under both CRS and FATCA regimes soon."


magellan

Így van, és most nem is az a kérdés, hogy kell-e nekik jelenteniük vagy sem, hanem az, hogy addig nem tudnak jelenteni, amíg nem töltetnek ki velünk crs nyomtatványt. Szerintem is csak idő kérdése.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Morty

Sziasztok,

Nah akkor egy kis segítséget kérnék.... hátha járt így valaki... vagy jár majd így valaki.

Verifikálás témakör:

Szkennelt személyit megkapták visszaigazoltak hogy OK

Szkennelt lakcímigazolót megkapták visszaigazoltak hogy NOK. Közben megrendeltem a kártyát.
A lakcímkártyámon szerepel egy XY városi lakcím mint állandó, ideiglenes lakcímem XC városban található. A kártyát ahová rendeltem pedig egy XV postacím.
Visszadobták hogy
"Unable to verify the address.

Comment: the address in the document provided is different from the address in the account details ."

Erre írtam nekik egy szívhez szóló levelet (nem olyat hogy elmentek a jó.... ) hanem azt hogy a lakcímem XY az ideiglenes lakcímem XC míg a postacímem ahol a nagyszülők minden levelemet átveszik XV. Azért ez a postacímem, mert itt biztos van ki átvegyen minden levelet és minden csomagot. Kérem vizsgálják felül! Választ még nem kaptam.

Nos mit lehet majd ilyenkor tenni ha ezt is elutasítják?

Változtassam meg az account címemet a lakcímemre majd próbáljam meg mégegyszer?

magellan

Idézetet írta: Morty Dátum január 04, 2018, 06:00:55 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Nah akkor egy kis segítséget kérnék.... hátha járt így valaki... vagy jár majd így valaki.

Verifikálás témakör:

Szkennelt személyit megkapták visszaigazoltak hogy OK

Szkennelt lakcímigazolót megkapták visszaigazoltak hogy NOK. Közben megrendeltem a kártyát.
A lakcímkártyámon szerepel egy XY városi lakcím mint állandó, ideiglenes lakcímem XC városban található. A kártyát ahová rendeltem pedig egy XV postacím.
Visszadobták hogy
"Unable to verify the address.

Comment: the address in the document provided is different from the address in the account details ."

Erre írtam nekik egy szívhez szóló levelet (nem olyat hogy elmentek a jó.... ) hanem azt hogy a lakcímem XY az ideiglenes lakcímem XC míg a postacímem ahol a nagyszülők minden levelemet átveszik XV. Azért ez a postacímem, mert itt biztos van ki átvegyen minden levelet és minden csomagot. Kérem vizsgálják felül! Választ még nem kaptam.

Nos mit lehet majd ilyenkor tenni ha ezt is elutasítják?

Változtassam meg az account címemet a lakcímemre majd próbáljam meg mégegyszer?
Csak oda küldik, ami szerepel az okmányaidon. Az oka egyszerű, bárki iratairól lehet másolatod, és az ő nevére kéred magadhoz.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Morty

Idézetet írta: magellan Dátum január 04, 2018, 08:10:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Morty Dátum január 04, 2018, 06:00:55 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Nah akkor egy kis segítséget kérnék.... hátha járt így valaki... vagy jár majd így valaki.

Verifikálás témakör:

Szkennelt személyit megkapták visszaigazoltak hogy OK

Szkennelt lakcímigazolót megkapták visszaigazoltak hogy NOK. Közben megrendeltem a kártyát.
A lakcímkártyámon szerepel egy XY városi lakcím mint állandó, ideiglenes lakcímem XC városban található. A kártyát ahová rendeltem pedig egy XV postacím.
Visszadobták hogy
"Unable to verify the address.

Comment: the address in the document provided is different from the address in the account details ."

Erre írtam nekik egy szívhez szóló levelet (nem olyat hogy elmentek a jó.... ) hanem azt hogy a lakcímem XY az ideiglenes lakcímem XC míg a postacímem ahol a nagyszülők minden levelemet átveszik XV. Azért ez a postacímem, mert itt biztos van ki átvegyen minden levelet és minden csomagot. Kérem vizsgálják felül! Választ még nem kaptam.

Nos mit lehet majd ilyenkor tenni ha ezt is elutasítják?

Változtassam meg az account címemet a lakcímemre majd próbáljam meg mégegyszer?
Csak oda küldik, ami szerepel az okmányaidon. Az oka egyszerű, bárki iratairól lehet másolatod, és az ő nevére kéred magadhoz.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ezzel nincs is gondom mert megértem... de mint említettem a kártya úton van a nagyszülőkhöz elméletileg. Most is visszadobták, most azt csináltam, hogy a profilomnál a lakcímet megváltoztattam XC-ről XY-ra, majd megint megkapták a lakcím kártyát.

Mickey

#215
Működik ahogy kell  8)

ethgreg

#216
Idézetet írta: Morty Dátum január 05, 2018, 06:08:21 DÉLELŐTT
Idézetet írta: magellan Dátum január 04, 2018, 08:10:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Morty Dátum január 04, 2018, 06:00:55 DÉLUTÁN
Sziasztok,

Nah akkor egy kis segítséget kérnék.... hátha járt így valaki... vagy jár majd így valaki.

Verifikálás témakör:

Szkennelt személyit megkapták visszaigazoltak hogy OK

Szkennelt lakcímigazolót megkapták visszaigazoltak hogy NOK. Közben megrendeltem a kártyát.
A lakcímkártyámon szerepel egy XY városi lakcím mint állandó, ideiglenes lakcímem XC városban található. A kártyát ahová rendeltem pedig egy XV postacím.
Visszadobták hogy
"Unable to verify the address.

Comment: the address in the document provided is different from the address in the account details ."

Erre írtam nekik egy szívhez szóló levelet (nem olyat hogy elmentek a jó.... ) hanem azt hogy a lakcímem XY az ideiglenes lakcímem XC míg a postacímem ahol a nagyszülők minden levelemet átveszik XV. Azért ez a postacímem, mert itt biztos van ki átvegyen minden levelet és minden csomagot. Kérem vizsgálják felül! Választ még nem kaptam.

Nos mit lehet majd ilyenkor tenni ha ezt is elutasítják?

Változtassam meg az account címemet a lakcímemre majd próbáljam meg mégegyszer?
Csak oda küldik, ami szerepel az okmányaidon. Az oka egyszerű, bárki iratairól lehet másolatod, és az ő nevére kéred magadhoz.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ezzel nincs is gondom mert megértem... de mint említettem a kártya úton van a nagyszülőkhöz elméletileg. Most is visszadobták, most azt csináltam, hogy a profilomnál a lakcímet megváltoztattam XC-ről XY-ra, majd megint megkapták a lakcím kártyát.


Where can I get my plastic card?
    You can have your plastic card shipped both to your verified profile address, and to an alternative address as well. You can specify an alternative delivery address when placing your card order. This is useful when you are traveling or temporarily reside elsewhere.


A kártyát rendelheted máshova is, a lényeg, hogy az account címed egyezzen a verifikálni kívánt címeddel, ahogy írják az indoklásban is.

Egyébként küldheted a kártyát nyugodtan a lakcímedre, ahol Te laksz, ugyanis sima levélként érkezik. Lazán bebasszák a postaládába és kész, nem kell otthon lenni és aláírni semmit.  :-\

Morty

Köszönöm már megoldottam mire megérkezett volna a válasz ... :D

Csak ilyenkor szar hogy most melyik címet adjam meg a 3 ból? :D

Mindegy köszönöm.

Sipi

Láttam az advcash oldalán:

[/size]According to the news posted on Dec 08 2017, on Jan 10 2018 our card vendor will block plastic and virtual Advanced Cash cards issued to users outside the EEA/SEPA area. If your verified profile address is in a EEA/SEPA country, this news update does not concern you. Your Advanced Cash cards are not affected in any way and will keep working as before.
[/size]
[/size]On Jan 10 2018 12:00 PM GMT,  we will move all funds from plastic and virtual cards that are about to be blocked back to corresponding wallets. Card funding will be then disabled.
[/size]
[/size]As we said before, we are working towards expanding the list of countries eligible for our card program. The current card vendor continues to negotiate with Mastercard to add new countries. At the same time, we are adding a new card provider. We will be able to provide more specific information on all this at a later point.
[/size]
[/size]
[/size]Magyarországon 10.-e után lehet majd ezt a fajta kártyát használni vagy majd meglátjuk 11.-én?

magellan

Idézetet írta: Sipi Dátum január 08, 2018, 08:18:47 DÉLELŐTT
Láttam az advcash oldalán:

[/size]According to the news posted on Dec 08 2017, on Jan 10 2018 our card vendor will block plastic and virtual Advanced Cash cards issued to users outside the EEA/SEPA area. If your verified profile address is in a EEA/SEPA country, this news update does not concern you. Your Advanced Cash cards are not affected in any way and will keep working as before.
[/size]
[/size]On Jan 10 2018 12:00 PM GMT,  we will move all funds from plastic and virtual cards that are about to be blocked back to corresponding wallets. Card funding will be then disabled.
[/size]
[/size]As we said before, we are working towards expanding the list of countries eligible for our card program. The current card vendor continues to negotiate with Mastercard to add new countries. At the same time, we are adding a new card provider. We will be able to provide more specific information on all this at a later point.
[/size]
[/size]
[/size]Magyarországon 10.-e után lehet majd ezt a fajta kártyát használni vagy majd meglátjuk 11.-én?
Itt azt írják, hogy igen.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk