Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

molmat1013

Eddig számomra tökéletesen ment. Ma akartam kiutalni pénzt (3x tökéletesen ment) ,de nem jön sms. Írtam a supportnak várom a válaszukat...

molmat1013

A biztonság kedvéért átálltam Poloniexre!
Csak a tisztán látás kedvéért. Poloniexre bejön a Zcash. Ezt átváltom BTC-ba majd ez átutalom Coinbase-re ahol eladom valutába amit majd ki tudok utalni bankkártyára?

knorbi

Összehasonlítottam a zcash flypool utolsó 20 kiutalását a poloniexre. A poloniexnél 2 nem íródott jóvá, ez nem is lenne probléma ha 0,01 zec lenne, de direkt hogy ne legyen sok utalás 0,1 zec-e állítottam. Valaki nézte ezt? Így jól becsapják az embert hogy nem íródik jóvá a polon.

Lord11

UQUID megint alkotott: depozitáltam 400 EURót, jött a levél, hogy jóváhagyva. Amikor belépek, minden EURó eltűnt, helyette volt 95 dollárom (soha az életben nem töltöttem rá dollárt). Aztán viszont látom, hogy a tranzakciókat jól mutatja, meg a kártyára való áttöltésnél is OK az egyenleg.
Aztán egyszer csak úgy tűnt, rendbe jött. Amikor meg próbálom áttölteni az egyenleget a kártyára, kiírja hogy "Transfer funds request submitted for an amount greater than the available balance." Ilyen már másodszor fordult elő. Megint írnom kellett a supportnak. Lehet, hogy inkább rendelek egy AdvCash kártyát, mert ez az UQUID eléggé gagyi.

Andokaaa

Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

danihidi18

#325
[Sziasztok!Az lenne problémám hogy Coinbase re csináltam egy Sepa átutalást 1 eurót ezz meg is érkezett  Április 3 10:30 kor Coinbasre és hittellesitete is de én még mindig nem tudok rá utalni mertt nem adja ki és ezzért nem lehet!Várjak még egy kicsit vagy egyből müködnie kellet volna ?Írjak a supportnak? Választ előre is köszönöm :)    Még van képek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=547coinbase_3.jpg


szevasz

Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

magician_hu

#328
Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

Én is most lepődtem meg, amikor bementem az Uquid oldalamra... pénteken utaltam coinbase-ről 0,5 Ether-t (20€), néhány órán belül konfirmálták is, láttam az egyenlegen. Mivel már van egyenlegem, szombaton megrendeltem a 14.99€ plastic kártyát. Maradék egyenleg 5.01€. Ezt még tegnap láttam is, de most már 0€ egyenleget hoz.
A mellékelt képen tisztán látszik a folyamat. Az első két pending tranzakció próba volt, akkor tanultam az Ether utalás minkéntjét. :) De a két completed tranzakció rendben ment.
De egyenlegnek ott kellene lennie 5 eurónak és nincs ott !!!!!!!!!!????????

Írtam a supportnak, hogy gyorsan csináljanak valamit, mert hatalmas lejárató kampányt csinálok...

Az fenti legördülőnél ha kiválasztom az €-t akkor tegnap még látszott az 5 €, ma már nincs ott. Bocsánat a képet nem úgy készítettem, hogy rajta legyen az, hogy az €-t választottam ki, de higgyétek el nincs ott.... :(

david.kovacs1

Srácok nekem volt 25 font egyenlegem az Uquidon és most 0 mutat szerintetek? Írtam a supportnak. Lehet ennyi volt az Uquid?

magician_hu

Idézetet írta: david.kovacs1 Dátum április 04, 2017, 07:25:03 DÉLUTÁN
Srácok nekem volt 25 font egyenlegem az Uquidon és most 0 mutat szerintetek? Írtam a supportnak. Lehet ennyi volt az Uquid?

Mint lejjeb írtam én is hasonlóan jártam, kiváncsi vagyok mások jártak-e így... Eddig nagyon tetszett ez a cég, míg nem volt rajta egyenlegem, de most meginogtam... ha el-el tűnik az egyenleg, valami más után kell nézni, de az advcash-ról sem nem túl jók a hírek, milyen más lehetőség van szerintetek?

Mulder

nekem egyenlőre jól mutatja az egyenlegemet a uquid, ma vásároltam is vele spárban, és 0,03%-ot fee-t számol fel a vásárolt összeg után. De amúgy kis geci cég, már eleve mikor kérsz pl 10 dollár utalást eleve csak 9,76-ot írnak jóvá plusz szarul is váltja a btc/usd-t. Majd mikor a kártyádra töltöd az egyenleged ott is lenyúlnak 0.10 dollárral meg még a vásárlásoknál is 0,03%al :). Mondjuk ha azt nézzük ez az anonimitás ára akkor ezt el kell fogadni.

Parano1d

Valami bug van az oldallal, a balance-nál nem írja az összeget, de mikor a kártyára akartam áttölteni, ott már felajánlotta, és rá is tudtam tölteni a kártyára.
Nézzétek meg.

Andokaaa

Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

Miért te nem olvasod mennyi baj van az uquiddal ? Nem csak itt olvasok errol a btalk-on is szarozzák az uquidot.   ´´fröcsögsz´´ ??? Erre csak annyi , hogy anyád fröcsög.

szevasz

Nah, még egy iq huszár. Anyád biztosan büszke rád.

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 07:43:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.

Miért te nem olvasod mennyi baj van az uquiddal ? Nem csak itt olvasok errol a btalk-on is szarozzák az uquidot.   ´´fröcsögsz´´ ??? Erre csak annyi , hogy anyád fröcsög.

Andokaaa

Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 07:45:22 DÉLUTÁN
Nah, még egy iq huszár. Anyád biztosan büszke rád.

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 07:43:23 DÉLUTÁN
Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 06:49:31 DÉLUTÁN
Bizonyítékod van rá, vagy csak fröcsögsz?
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 04:20:28 DÉLUTÁN
Az uquid lopja az emberek pénzét !!! Nyilvánvaló , hogy 10 bol legalább 2 embernél baj van vele.


Na elég , nem foglalkozom veled , buta vagy , beszólsz és még neked van bajod , húzzál aludni. Vagy kidobatlak innen.
Miért te nem olvasod mennyi baj van az uquiddal ? Nem csak itt olvasok errol a btalk-on is szarozzák az uquidot.   ´´fröcsögsz´´ ??? Erre csak annyi , hogy anyád fröcsög.

szevasz

Ki is kezdte az anyázást kicsihuszár?
Egyébént hol szarozzák a talkon?

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 07:49:20 DÉLUTÁN
Na elég , nem foglalkozom veled , buta vagy , beszólsz és még neked van bajod , húzzál aludni. Vagy kidobatlak innen.

Andokaaa

Idézetet írta: szevasz Dátum április 04, 2017, 07:51:30 DÉLUTÁN
Ki is kezdte az anyázást kicsihuszár?
Egyébént hol szarozzák a talkon?

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 04, 2017, 07:49:20 DÉLUTÁN
Na elég , nem foglalkozom veled , buta vagy , beszólsz és még neked van bajod , húzzál aludni. Vagy kidobatlak innen.

Ne kérdezz , mondtam , hogy nem foglalkozom veled és állítsd le magad.

szevasz


Andokaaa