Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

CryptoMan

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 12:11:37 DÉLUTÁN
Más kérdés...
Volt már  közületek bárki is anikek a UQUID válaszolt egy üzenetre, megkeresésre?
Legalább egy automata email, hogy megkaptuk, foglalkozunk vele, folyamatban van... stb. ???

Visszatérve a UQUID vs. Spectrocoin összehasonlításra...
Mivel a Spectrocoinnak van sajàt exchange-e, ha véletlenül hasonlóan nem működne a kártya, van esély visszaváltani a pénzt  bitcoinra pl. és nem az van, mint most nekem, hogy vagy megjavul a dolog, vagy életem végéig nèzegethetem a £111.64 -omat a UQUID accountomon...  :-\

Az Uquid mostanában mindig banki fedezethiányra hivatkozik ami röhej. Általában Skype-on szoktam velük chat-elni és ott szoktak szólni, hogy mikor küldhetem ki a kártyára a pénzemet....röhely 2.0 ! :-\

Uhura

Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 24, 2017, 12:41:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 12:11:37 DÉLUTÁN
Más kérdés...
Volt már  közületek bárki is anikek a UQUID válaszolt egy üzenetre, megkeresésre?
Legalább egy automata email, hogy megkaptuk, foglalkozunk vele, folyamatban van... stb. ???

Visszatérve a UQUID vs. Spectrocoin összehasonlításra...
Mivel a Spectrocoinnak van sajàt exchange-e, ha véletlenül hasonlóan nem működne a kártya, van esély visszaváltani a pénzt  bitcoinra pl. és nem az van, mint most nekem, hogy vagy megjavul a dolog, vagy életem végéig nèzegethetem a £111.64 -omat a UQUID accountomon...  :-\

Az Uquid mostanában mindig banki fedezethiányra hivatkozik ami röhej. Általában Skype-on szoktam velük chat-elni és ott szoktak szólni, hogy mikor küldhetem ki a kártyára a pénzemet....röhely 2.0 ! :-\

Lehet túl gyorsan fejlődtek és nem bírta a cash flow a meg növekedett igényeket vagy csak összeborult a háttér infra :)

CryptoMan

Idézetet írta: Uhura Dátum április 24, 2017, 12:40:57 DÉLUTÁN
Andokaaa: igen a 15 vs 5 dolcsi/eur/stb. miatt van problémám. Annyira olcsó trükk, hogy gyorsban rendelj kártyát. Amúgy a bitcointalkon vagy hol az Advacash magas minőségű, olcsó és megbízható szolgáltatónak van jelölve. Ott pl., a Uquid fent sincs de a többi általánosan a fórumozok által használt szolgáltató sem. Bár lehet ez csak a topic gazda slendriánsága.

Én már reggeltem az Advasahnél meg volt a fullos autentikáció is , elfogadták de éppen az orosz háttér miatt egyenlőre gondolkodom a használatán. Inkább a wired lesz nálam a befutó bár az árakat egyenlőre nem tudom, mert éppen most nyomtak bele 0.3 milliárd yen-nyi inveszticiót japán befektetők. Vagy a XAPO a gyönyörű fekete kártyájával :)

Uquid topic:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1485950.0

Laca012

Idézetet írta: Uhura Dátum április 24, 2017, 12:44:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 24, 2017, 12:41:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 12:11:37 DÉLUTÁN
Más kérdés...
Volt már  közületek bárki is anikek a UQUID válaszolt egy üzenetre, megkeresésre?
Legalább egy automata email, hogy megkaptuk, foglalkozunk vele, folyamatban van... stb. ???

Visszatérve a UQUID vs. Spectrocoin összehasonlításra...
Mivel a Spectrocoinnak van sajàt exchange-e, ha véletlenül hasonlóan nem működne a kártya, van esély visszaváltani a pénzt  bitcoinra pl. és nem az van, mint most nekem, hogy vagy megjavul a dolog, vagy életem végéig nèzegethetem a £111.64 -omat a UQUID accountomon...  :-\

Az Uquid mostanában mindig banki fedezethiányra hivatkozik ami röhej. Általában Skype-on szoktam velük chat-elni és ott szoktak szólni, hogy mikor küldhetem ki a kártyára a pénzemet....röhely 2.0 ! :-\

Lehet túl gyorsan fejlődtek és nem bírta a cash flow a meg növekedett igényeket vagy csak összeborult a háttér infra :)

Az de kemény...
Akkor azt hiszem ez az utolsó összeg amit reckíroztam függetlenül hogy valaha le tudom-e venni.....  És elkönyvelhetem, hogy buktam kib. £15-ot... Fasza...

raffiakötö

Idézetet írta: dekboy Dátum április 24, 2017, 12:56:42 DÉLUTÁN
Fagyi Zoli live-ba valaki írta,hogy a XAPO faszán működik eu-ba...Az csak jó ha több lehetőség van...Persze működjön is rendesen!  ;D Esetleg xapo felhasználó közöttünk?

Illetve ami még érdekel,hogy anonimba is total jól működjön a kártya...az nem baj ha 1000euronként kuka és újat kell igényelni...most 1000euro mínusz a 10-15eurós használati+egyéb díjak...legyen az az adó! :) Vagy hosszú távon verificalni kell magad?Kötelező vagy csak érdemes,ajánlott?

Nekem van Uquid is meg Xapo is, de csak az uquidot használom, eddig nekem nem volt ilyen bajom velük.
Működik még a XAPO is azonosítás nélkül, viszont ott pár hete olvastam hogy emeltek a költségeken valamennyit. De ha van aki használja aktívan majd pontosít.

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 12:57:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum április 24, 2017, 12:44:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum április 24, 2017, 12:41:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 12:11:37 DÉLUTÁN
Más kérdés...
Volt már  közületek bárki is anikek a UQUID válaszolt egy üzenetre, megkeresésre?
Legalább egy automata email, hogy megkaptuk, foglalkozunk vele, folyamatban van... stb. ???

Visszatérve a UQUID vs. Spectrocoin összehasonlításra...
Mivel a Spectrocoinnak van sajàt exchange-e, ha véletlenül hasonlóan nem működne a kártya, van esély visszaváltani a pénzt  bitcoinra pl. és nem az van, mint most nekem, hogy vagy megjavul a dolog, vagy életem végéig nèzegethetem a £111.64 -omat a UQUID accountomon...  :-\

Az Uquid mostanában mindig banki fedezethiányra hivatkozik ami röhej. Általában Skype-on szoktam velük chat-elni és ott szoktak szólni, hogy mikor küldhetem ki a kártyára a pénzemet....röhely 2.0 ! :-\

Lehet túl gyorsan fejlődtek és nem bírta a cash flow a meg növekedett igényeket vagy csak összeborult a háttér infra :)

Az de kemény...
Akkor azt hiszem ez az utolsó összeg amit reckíroztam függetlenül hogy valaha le tudom-e venni.....  És elkönyvelhetem, hogy buktam kib. £15-ot... Fasza...

Laca: én csak gondolom, mert a topicban leírtak arra utalnak, hogy valami rendszer szintű gebasz van .. és ez vagy pénzügyi problémákat takar vagy infra nem bírja a folyamatos nagy arányú adat kérdés, küldés , elszámolást. És ha beszarik a infra akkor ha nem volt tartalék vagy nem voltak felkészülve egy fejlesztési kényszerre akkor ez egy darabig ílyen szar  is lesz.

A XAPO meglátjuk rendelek egyett és megnézzük milyen az olyan :)

Laca012

Jah, lássuk. De elsőre oda se utalj többet mint a kártyadíj, meg max egy "20-as"-t.. Az ördög nem alszik.
Egyébként azt gondolom, hogy csak pihentetik kicsit a pénzt.. Tudod hány embernek mennyi pénze be lehet ragadva??
Azt tudod, az mennyit kamatozik még rövidtávon is??
Szerintem ez (is) egy lehetséges dolog a háttérben..
Válaszra még mindig nem méltattak...

drizzt_do_urden

szerintem tozsdeznek a penzzel. Scalpolnak egy ket napot aztan utaljak tovabb!

Laca012

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 24, 2017, 03:27:58 DÉLUTÁN
szerintem tozsdeznek a penzzel. Scalpolnak egy ket napot aztan utaljak tovabb!
Az is egy lehetőség.. De hogy valamit játszanak az tuti..
De akkir legalább lenne egységesen 5nap pl. aztán akkor nem idegeli magàt az ember...

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 24, 2017, 03:14:01 DÉLUTÁN
Jah, lássuk. De elsőre oda se utalj többet mint a kártyadíj, meg max egy "20-as"-t.. Az ördög nem alszik.
Egyébként azt gondolom, hogy csak pihentetik kicsit a pénzt.. Tudod hány embernek mennyi pénze be lehet ragadva??
Azt tudod, az mennyit kamatozik még rövidtávon is??
Szerintem ez (is) egy lehetséges dolog a háttérben..
Válaszra még mindig nem méltattak...

Elképzelhető.

A XAPO javára legyen írva szinte bármilyen pénznemben lehet számlázat vezetni :) ez nem rossz, pl. alapból feldobja a HUF-ot .

Uhura

#570
OKsa akkor eddigi tapasztalatok a xapo-val:

- a poloniexről 4 perc alatt ott volt az transfer a Xapo-nál
- 2 óra alatt írt jóvá kb.
- a regisztráció gyors, van lehetőség 2 lépcsős autentikációra
- van mobil app is
- a biztonság több lépcsős (PIN, jelszó + 2. autentikáció google hitelesítővel )
- nyithatsz több számlát (akár forint ban is vagy másik 100 fajta pénzben)
- az éves kártya díj (az első évben 0 , a második évtől 10 Eur)
- kártya postázása: 25 napos idővel 0 Eur, gyorsított 10 napos : 50 EUR
- vásárlás a kártya pénznemében (EUR/USD/GBP) 0% egyéb esetben 3%
- Bitcoint tud fogadni más cripto pénzt nem kezel
- Van Bitcoin Cold storage - egyenlőre fingom nincs ez mire jó :)

Ennyi. Amint megérkezik a kártya dobok fel képet és leírom a tapasztalataimat itthon és külföldön egyaránt. Ha megérkezik akkor letesztelem: itthon, a finneknél meg japánban.

Til

Xapo-n van havidij?
Akinek van cryptopay kerem irja meg,hogy kezel altcoinokat is?
Valamint mennyi a havidij?
Koszonom
C:\> del c:\command.com

Uhura

Idézetet írta: Til Dátum április 24, 2017, 09:16:44 DÉLUTÁN
Xapo-n van havidij?
Akinek van cryptopay kerem irja meg,hogy kezel altcoinokat is?
Valamint mennyi a havidij?
Koszonom

XAPO: 1 év: 0 EUR  2.évtől: 10 eur / év

Laca012

Megtörtént a csoda.... 5percel ezelőtt megint rápróbáltam és átment a pénz a UQUID kártyára.. reméljük az ATM-nél működni fog...

Mulder

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 25, 2017, 07:28:01 DÉLELŐTT
Megtörtént a csoda.... 5percel ezelőtt megint rápróbáltam és átment a pénz a UQUID kártyára.. reméljük az ATM-nél működni fog...

jaja nekem is kb 1 nappal később tudtam felrakni a zs-t a kártyára, nevetséges... Amint elérem a limitet váltok másik szolgáltatóra.

hadrianus

Böngészem már egy ideje ezt a topicot. Nincs egyforma megoldás...  :o

Poloniex -> cryptopay -> SEPA utalás

vagy

Poloniex -> cryptopay -> plasztik kártya -> EUR levétel.

Ezt látom egy járható útnak. Mi a véleményetek? Csinálja így valaki?  :)

drizzt_do_urden

Idézetet írta: hadrianus Dátum április 25, 2017, 02:56:56 DÉLUTÁN
Böngészem már egy ideje ezt a topicot. Nincs egyforma megoldás...  :o

Poloniex -> cryptopay -> SEPA utalás

vagy

Poloniex -> cryptopay -> plasztik kártya -> EUR levétel.

Ezt látom egy járható útnak. Mi a véleményetek? Csinálja így valaki?  :)

Kraken ---> SEPA

2DA

Ja,Kraken a legjobb. Én eleve oda bányászok,ott váltani is tudok,majd sepával ki is utalom a bankszámlámra.
Ennyi.

Laca012

Idézetet írta: Mulder Dátum április 25, 2017, 07:59:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum április 25, 2017, 07:28:01 DÉLELŐTT
Megtörtént a csoda.... 5percel ezelőtt megint rápróbáltam és átment a pénz a UQUID kártyára.. reméljük az ATM-nél működni fog...

jaja nekem is kb 1 nappal később tudtam felrakni a zs-t a kártyára, nevetséges... Amint elérem a limitet váltok másik szolgáltatóra.

Az az egy nap is "nevetséges", de akkor az én 3napom?? Röhelyes??? Tragikus.. és nem túl bizalomgerjesztő..
Ma nem volt időm és nem jártam ATM közelében, de holnap leveszem (megpróbàlom) a pénzt..

kond

Gyerekek itt egy megoldás arra hogy ne vegyen le 3% fee-t átváltásnál a POS Terminálos fizetéseknél ;)
https://www.otpbank.hu/static/portal/sw/file/DCC_POS_Kezikonyv_20160210.pdf
Természetesen ezt a szolgáltatást nem minden üzletnek a terminálja fogja tudni csak az aki hozzá rendelte, érdemes próbálkozni hol fogadja el én eddig a Tescoba voltam de sajnos nem ajánlotta fel a lehetőséget, de még megpróbálok pár nagyobb áruházat hátha szerencsével járok valahol...
Aki talál ilyen elfogadó helyek kérlek ossza meg velünk, én is ha sikerrel járok leírom.
Részemről max legutolsó opcioként marad a saját üzletbe lévő terminálom, meg is rendeltem hozzá ezt a plus szolgáltatást. :)