Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 15 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

somogyi betyár

"Ahol akarat van, ott mód is akad"

somogyi betyár

Idézetet írta: kidface Dátum május 13, 2017, 07:40:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 03:42:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum május 13, 2017, 01:40:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 12:48:15 DÉLELŐTT
Meg vok keveredve...
Étert tudok bányászni közvetlenül Poloniexre (vagy Krakenre), vagy először Coinbase, s aztán Polo (vagy Kraken)?

Poloniex-re tudsz

S mikor tudom megváltoztatni a címet, hogy ne maradjon bent semmi a poolon (..mert  én most coinbase-re játszok)?
Akkor kell, amikor épp kiutal, s nullázza, vagy bármikor lehet, mert folyamatosan gyűjtögeti a pool-on, és utaláskor nézi csak a címet?
Az utóbbi
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

GH

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 01:47:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum május 13, 2017, 01:11:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum május 13, 2017, 01:03:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum május 13, 2017, 12:34:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: rx470 Dátum május 13, 2017, 08:54:53 DÉLELŐTT
Ha elhasználom a Uquid kártya 1000eur keretet (nem akarok verifieolni) és már a monthly maintenance fee-re se marad keret rajta akkor mi történik ? Simán rendelhetem más email címmel a következőt ? Vagy jobban megéri ugyan arra a címre rendelni usd kártyát ?
én ugyan arra a cimre rendeltem usd kártyát az eur mellé így +1000 euroig nem kell igazolni magad ,  de nem érdemes trükközni , beküldtem az adataim és levették a limitet ez igy tiszta.
Ha egyszer a nav véletlen meglátja hogy trükközöl a kártyákkal az bűncselekmény. titkolt jövedelem , adócsalás, pénzmosás, stb . szerintem nem ér annyit.

Hallod?! Nálad vannak bajok rendesen :) Röhejes amit a NAV-os dologról írsz :)
Röhejes, sajna már láttam ilyet , pár milla  nem stimmelt , mindenét zárolták , lefoglaltak csomo dolgot és előzetesbe került, .  lehet álomvilágba élni de sajnos a valóság mást mutat . Erre csak akkor döbben rá az ember mikor már késő.

Be vagy-e szívva, tesvírem??!?!? :D
...már ami az alaptézist illeti.
Ha nem erősíted meg az adataidat, mégis mi módon veszik le, hogy "trükközöl a kártyákkal", hogy KONKRÉTAN TE vagy az? (Reálisan gondolkodva, tudom, hogy mindenkit megfigyelnek)
Felhívják a kajmánszigeteki kártyakibocsátót, a kamuímélcím provájderedet, meg az üresen álló lakcím tulajdonosát, ahová a kártyát kézbesíttetted? (csak vázoltam egy életképes megoldást)
..és ha neveden van minden, megerősítve, de nem adózol a jövedelmed után, szerinted akkor meg majd megveregetik a vállad, hogy "Ez az tesó, mintapógár vagy, jómunkásember!!"??
Olyan sok sebből vérzik a kijelentésed, hogy a Vérnász ehhez képest apácaképzős novíciák pizsipartija volt.
Látom még nem vagytok jártasok a témában, NAV rádszál. 1. házkutatás, 2 figyelmetlen voltál eddig és a bankkártyádat megtalálják, hoppá nem a te neveden van? ATM arcot is rögzít, ... és sorolhatnám de ez nem az a fórum , nem mondom hogy lehetlen de amiket itt olvasok az 0 ,  azt hiszitek hogy a NAV hülye. ha nem vagy egy lépéssel előttük vesztettél.
Gép összeszerelés beüzemelés, Budapesti szerverteremben Rig elhelyezés, 24 órás operátorszolgálat, 
www.dierjob.hu
info@dierjob.hu

Arkenso

Töröld már magad újra kérlek, és gyere vissza csak csendes szemlélőként!

Laca012

Idézetet írta: Arkenso Dátum május 13, 2017, 01:56:54 DÉLUTÁN
Töröld már magad újra kérlek, és gyere vissza csak csendes szemlélőként!

NAV= James Bond+MATRIX+NCIS+...
Ez marhajo.. Lehet mar nyomkoveto chip is van a borunk alatt, csak nem tudok rola??  ;D





rx470

Idézetet írta: GH Dátum május 13, 2017, 01:54:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 01:47:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum május 13, 2017, 01:11:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum május 13, 2017, 01:03:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GH Dátum május 13, 2017, 12:34:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: rx470 Dátum május 13, 2017, 08:54:53 DÉLELŐTT
Ha elhasználom a Uquid kártya 1000eur keretet (nem akarok verifieolni) és már a monthly maintenance fee-re se marad keret rajta akkor mi történik ? Simán rendelhetem más email címmel a következőt ? Vagy jobban megéri ugyan arra a címre rendelni usd kártyát ?
én ugyan arra a cimre rendeltem usd kártyát az eur mellé így +1000 euroig nem kell igazolni magad ,  de nem érdemes trükközni , beküldtem az adataim és levették a limitet ez igy tiszta.
Ha egyszer a nav véletlen meglátja hogy trükközöl a kártyákkal az bűncselekmény. titkolt jövedelem , adócsalás, pénzmosás, stb . szerintem nem ér annyit.

Hallod?! Nálad vannak bajok rendesen :) Röhejes amit a NAV-os dologról írsz :)
Röhejes, sajna már láttam ilyet , pár milla  nem stimmelt , mindenét zárolták , lefoglaltak csomo dolgot és előzetesbe került, .  lehet álomvilágba élni de sajnos a valóság mást mutat . Erre csak akkor döbben rá az ember mikor már késő.

Be vagy-e szívva, tesvírem??!?!? :D
...már ami az alaptézist illeti.
Ha nem erősíted meg az adataidat, mégis mi módon veszik le, hogy "trükközöl a kártyákkal", hogy KONKRÉTAN TE vagy az? (Reálisan gondolkodva, tudom, hogy mindenkit megfigyelnek)
Felhívják a kajmánszigeteki kártyakibocsátót, a kamuímélcím provájderedet, meg az üresen álló lakcím tulajdonosát, ahová a kártyát kézbesíttetted? (csak vázoltam egy életképes megoldást)
..és ha neveden van minden, megerősítve, de nem adózol a jövedelmed után, szerinted akkor meg majd megveregetik a vállad, hogy "Ez az tesó, mintapógár vagy, jómunkásember!!"??
Olyan sok sebből vérzik a kijelentésed, hogy a Vérnász ehhez képest apácaképzős novíciák pizsipartija volt.
Látom még nem vagytok jártasok a témában, NAV rádszál. 1. házkutatás, 2 figyelmetlen voltál eddig és a bankkártyádat megtalálják, hoppá nem a te neveden van? ATM arcot is rögzít, ... és sorolhatnám de ez nem az a fórum , nem mondom hogy lehetlen de amiket itt olvasok az 0 ,  azt hiszitek hogy a NAV hülye. ha nem vagy egy lépéssel előttük vesztettél.
Évi 1-2k euróért rámszálnának ? Egyáltalán honnan tudnának a kártyáról ? Én úgy tudom nem jelentenek le. Sőt a kártya nem is az én tulajdonom hanem az uquid-é.

kond

Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Turcy086

Srácok tudtok olyan plastic card alapú oldalt ahol tudok csinálni bitcoin, ethereum pénztárcát?
Cryptopay nekem nagyon bevállt bitcoinra de sajnos ott nincs ethereum. Így ki lehetne kerülni a váltás poloniexre meg a felesleges tranzakciókat.

Laca012

Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..

kond

s
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 13, 2017, 03:42:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..

Nálam itt van:
Deposit-->harmadik oszlop közepén, Tether néven van (zöld színű T betű logo)

kidface

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 01:50:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kidface Dátum május 13, 2017, 07:40:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 03:42:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kidface Dátum május 13, 2017, 01:40:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: somogyi betyár Dátum május 13, 2017, 12:48:15 DÉLELŐTT
Meg vok keveredve...
Étert tudok bányászni közvetlenül Poloniexre (vagy Krakenre), vagy először Coinbase, s aztán Polo (vagy Kraken)?

Poloniex-re tudsz

S mikor tudom megváltoztatni a címet, hogy ne maradjon bent semmi a poolon (..mert  én most coinbase-re játszok)?
Akkor kell, amikor épp kiutal, s nullázza, vagy bármikor lehet, mert folyamatosan gyűjtögeti a pool-on, és utaláskor nézi csak a címet?
Az utóbbi

Laca012

Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 03:46:45 DÉLUTÁN
s
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 13, 2017, 03:42:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kond Dátum május 13, 2017, 02:43:25 DÉLUTÁN
Gyerekek nálatok is befagyot a poloniex? de ha jól látom a többi ilyenfajta oldal is...   :o

Igen, valami beleszart a ventilatorba es mar jo hosszu ideje nincs kereskedes.. Remeljuk minden coin ott marad, meg a banyaszott coinok is jovairodnak a vegen..

Valaki irta, meg en is latom a UQUID oldalan, hogy lehet USDT-t kuldeni bankkartyara.. De nem talalom hol. Lehet, hogy azt csak USD kartyanal lehet? Mert nekem csak GBP kartyam van es ott nincs ilyen opcio..

Nálam itt van:
Deposit-->harmadik oszlop közepén, Tether néven van (zöld színű T betű logo)

Tenyleg.. Koszi.
Na kivancsi leszek, hogy milyen arfolyamon valtja dollarra vagy angol fontra...  8)

kidface

Laca012: Nincs egy haverod akinek van Paypal account-ja es tudnal neki kuldeni lovet mint friends or family? Mert az tok ingyen lenne UK-n belul!

FeLe

Sziasztok!
Új vagyok itt és 50 oldalnyi kommentet ezzel a táméval kapcsolatban sok lenne végigolvasni. Esetleg lenne valaki olyan kedves, hogy összegezné az eddigiket?
poloniex aztán coinbase, eddig megvagyok, utána hova kellene utalni? milyen megoldások vannak? előnyök, hátrányok?

üdv

ironsnowman

Idézetet írta: FeLe Dátum május 13, 2017, 08:31:10 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Új vagyok itt és 50 oldalnyi kommentet ezzel a táméval kapcsolatban sok lenne végigolvasni. Esetleg lenne valaki olyan kedves, hogy összegezné az eddigiket?
poloniex aztán coinbase, eddig megvagyok, utána hova kellene utalni? milyen megoldások vannak? előnyök, hátrányok?

üdv
En is ezt szerettem volna kerni. Nagyon jol jonne egy osszefoglalo minden temaban ugy mint prohardveren.
Igy nagyon atlathatatlan a forum az ujak szamara es muszaly kerdezni ami lehet, hogy mar meg volt valaszolva.
Ma is feltettem egy par kerdest de meg nem sikerult valakinek megvalaszolnia.

drizzt_do_urden

olvassgassatok. van kereso is. mindeki azt csinalja...ne egybol kerdest tegyetek fel. en is atolvasok 100 oldalt is ha keresek valamit...ha ugyse talalsz valaszt kerdesedre akkor segitunk. de egy kisit dolgozzatok ra a tudasra egybol ne varjatok el azt hogy valaki megoldja helyetekbe!

ironsnowman

Mindig ez megy a magyar forumokon sajnos :(. Kolfoldi forumokon mindig segitenek.
S persze ilyenkor megkapom, hogy akkor menjek oda. Tipikus magyar mentalitas.
Bezzeg jopar hozzaszolassal ezelott ment az off es a szemelyeskedes, persze arra mindig van ido :).


drizzt_do_urden

#717
a kulfoldi forumon felteszel egy ilyen kerdest akkor eloszor felszolitnak masodszor banelnek es harmadszor torolik a usered! szoval itt meg mindeig jol vagytok de ha gondolod dolgozhatunk ugy mint a kulfoldi forumokon!

ki mondta menjel kulfoldi forumra? annyit mondtam hogy meg egy kicsit keress olvass ne egybol kerdezz...azthiszed en es a tobbi igy szulettunk? mi is sok sok ora es olvasas utan tudunk valami kicsit! es amugy  is ha helyetted vegzi el a munkat valaki akkor soha nem tanulsz semmit...szoval csak nyugodtan...essetek neki ti is es olvassatok...en igerem ha nem kapod meg a valaszt a kerdesedre akkor segitek es megvalaszolom!


ditibo

Tudja esetleg valaki hogy 3d dombornyomott Mastercard kártyára ami eurós számlához tartozik lehet Coinbase-ről utalni vagy csak vásárolni lehet vele bitcoint? Vagy inkább érdemesebb egyenesen a számlára utalni. Láttam anno Fagyi Zoli videóján ő azt állította hogy lehet ilyen kártyára utalni, sőt olcsóbb is mint a SEPA utalás. Van valakinek ezzel tapasztalata?