Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Monero (XMR)

Indította danieru, december 06, 2016, 02:04:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

drizzt_do_urden

Idézetet írta: AnCrypto Dátum december 30, 2016, 08:20:51 DÉLUTÁN
Sziasztok! Nem tudom láttátok-e, de újraaktiválta a Suprnova.cc is az XMR poolt. Na most nekem a kérdésem az lenne, hogy hogyan kell a Suprnovan megadni a payment addresst? Mert Dwarfpoolon eléggé egyszerű, először a Poloniex XMR cím majd pont után a Payment ID.  Esetleg teszteli-e már valaki az https://xmr.suprnova.cc -t?

de figyelj oda mert csak 38 worker volt ma rajta. azzal keves az esely hogy blokkot kapjal!

roland04

Hello

Jól látom hogy nem lehet megadni payment id-t?
Akkor így nem fog átmenni a poloniex-re ..... :(
Csak saját wallett-be.

kidface


kidface

Idézetet írta: roland04 Dátum december 30, 2016, 10:00:54 DÉLUTÁN
Hello

Jól látom hogy nem lehet megadni payment id-t?
Akkor így nem fog átmenni a poloniex-re ..... :(
Csak saját wallett-be.

Ide lehet banyaszni??
Probaltad?
https://mymonero.com

roland04


kidface

Idézetet írta: roland04 Dátum december 30, 2016, 10:00:54 DÉLUTÁN
Hello

Jól látom hogy nem lehet megadni payment id-t?
Akkor így nem fog átmenni a poloniex-re ..... :(
Csak saját wallett-be.

Elmeletileg meg kell adni mindkettot egy ponttal elvallasztva "depositaddress.paymentid"

atideath

Teljesen el vagyok keseredve ezzel a Monero-val. Akármelyik Pool-t próbáltam közelébe se megy a kalkulátor által számolt értékeknek. Ez így nem nagyon fogja megérni. Lehet visszaállok ZEC-re. Az a biztos.

Dwarfpool - Egy rakat kaki. Egyhuzamba megszakad, volt hogy 2-3 órát állt a gép mert nem tudott hozzá csatlakozni. Szégyenletes.
Minergate - Ők szerintem szépen akasztanak le a termelésből. Ráadásul ugrál egyfolytában a hashrate-m ott mint az állat.

4.24 kH/s -nek kellene lennie de alig éri el a két poolon a 3,5kH-t ami nagyon kevés. Valakinek van valami bevált poolja rá? Supernova-t próbáltam de Claymore nem hajlandó elindulni, állandóan azt dobálja hogy nincs megadva pool és ez a configom:

NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://xmr.suprnova.cc:5222 -u SuperNovaUserName.Miner1 -p password-a 4 -wd 1

Valami ötlet?
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Danika


drizzt_do_urden

Idézetet írta: atideath Dátum december 31, 2016, 11:26:03 DÉLELŐTT
Teljesen el vagyok keseredve ezzel a Monero-val. Akármelyik Pool-t próbáltam közelébe se megy a kalkulátor által számolt értékeknek. Ez így nem nagyon fogja megérni. Lehet visszaállok ZEC-re. Az a biztos.

Dwarfpool - Egy rakat kaki. Egyhuzamba megszakad, volt hogy 2-3 órát állt a gép mert nem tudott hozzá csatlakozni. Szégyenletes.
Minergate - Ők szerintem szépen akasztanak le a termelésből. Ráadásul ugrál egyfolytában a hashrate-m ott mint az állat.

4.24 kH/s -nek kellene lennie de alig éri el a két poolon a 3,5kH-t ami nagyon kevés. Valakinek van valami bevált poolja rá? Supernova-t próbáltam de Claymore nem hajlandó elindulni, állandóan azt dobálja hogy nincs megadva pool és ez a configom:

NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://xmr.suprnova.cc:5222 -u SuperNovaUserName.Miner1 -p password-a 4 -wd 1

Valami ötlet?

csinaltal kontot a szupernovan es azon belol beallitottad a workereket? te kell megadjad hany workered van a nevukot es passwordot ha akarsz. ez a command amit te irtal ha a "SuperNovaUserName.Miner1" helyett nem a te usered es worker neved van beteve es a passwordhoz a te passwordod akkor ne is vard hogy mukodjon!

atideath

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 31, 2016, 12:38:11 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum december 31, 2016, 11:26:03 DÉLELŐTT
Teljesen el vagyok keseredve ezzel a Monero-val. Akármelyik Pool-t próbáltam közelébe se megy a kalkulátor által számolt értékeknek. Ez így nem nagyon fogja megérni. Lehet visszaállok ZEC-re. Az a biztos.

Dwarfpool - Egy rakat kaki. Egyhuzamba megszakad, volt hogy 2-3 órát állt a gép mert nem tudott hozzá csatlakozni. Szégyenletes.
Minergate - Ők szerintem szépen akasztanak le a termelésből. Ráadásul ugrál egyfolytában a hashrate-m ott mint az állat.

4.24 kH/s -nek kellene lennie de alig éri el a két poolon a 3,5kH-t ami nagyon kevés. Valakinek van valami bevált poolja rá? Supernova-t próbáltam de Claymore nem hajlandó elindulni, állandóan azt dobálja hogy nincs megadva pool és ez a configom:

NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://xmr.suprnova.cc:5222 -u SuperNovaUserName.Miner1 -p password-a 4 -wd 1

Valami ötlet?

csinaltal kontot a szupernovan es azon belol beallitottad a workereket? te kell megadjad hany workered van a nevukot es passwordot ha akarsz. ez a command amit te irtal ha a "SuperNovaUserName.Miner1" helyett nem a te usered es worker neved van beteve es a passwordhoz a te passwordod akkor ne is vard hogy mukodjon!

Természetesen csináltam workert, Annak adtam meg a jelszavát is.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

GepyMiner

Idézetet írta: Sipi Dátum december 29, 2016, 11:54:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 29, 2016, 10:59:46 DÉLUTÁN
be tudod allitani. naponta fizet vagy orankent!

Köszi most már megtaláltam. Nem vettem észre hogy be kell állítani neki az ip címet. Amúgy jól láttam hogy ugyanannyit von le ha óránként vagy naponta kérem a jussom?

Dwarfpoolon mit kell bemásolni a "Worker stats"-ba hogy megnézhessem a bányászomat, és hol lehet beállítani a kifizetés gyakoriságát?
Polonex-re bányászok, wallet.pid.1 paraméterezéssel a claymore minerrel (a 2 kód lecserélve). Statba a paymentid-t kell beírni? Mert nekem üres oldalt hoz be, bár csak fél órája bányászok. Meg mi van ezzel az IP beállítással?

kidface

Idézetet írta: GepyMiner Dátum december 31, 2016, 01:56:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Sipi Dátum december 29, 2016, 11:54:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 29, 2016, 10:59:46 DÉLUTÁN
be tudod allitani. naponta fizet vagy orankent!

Köszi most már megtaláltam. Nem vettem észre hogy be kell állítani neki az ip címet. Amúgy jól láttam hogy ugyanannyit von le ha óránként vagy naponta kérem a jussom?

Dwarfpoolon mit kell bemásolni a "Worker stats"-ba hogy megnézhessem a bányászomat, és hol lehet beállítani a kifizetés gyakoriságát?
Polonex-re bányászok, wallet.pid.1 paraméterezéssel a claymore minerrel (a 2 kód lecserélve). Statba a paymentid-t kell beírni? Mert nekem üres oldalt hoz be, bár csak fél órája bányászok. Meg mi van ezzel az IP beállítással?

"Worker name is your personal Wallet or Payment-ID if you mine direct to any Exchange"

Ez van alatta! :) Szerintem meg varj egy kicsit mig megjelennek az adatok

pooladmin

szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Székely Vegán

#93
Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 05:47:03 DÉLUTÁN
szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Reklámozd csak nyugodtan, tegyed ki a linket!
Kipróbáljuk s ha jól mükszik akkor mind átállunk.
Ám az sem ártana ha bemutatkoznál és adnál több infót magadról, háttér, mit hogyan és miért csinálsz.
Ha akrsz indithatsz külön topicot is a poolodnak.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

bazsy

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 31, 2016, 06:27:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 05:47:03 DÉLUTÁN
szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Reklámozd csak nyugodtan, tegyed ki a linket!
Kipróbáljuk s ha jól mükszik akkor mind átállunk.
Ám az sem ártana ha bemutatkoznál és adnál több infót magadról, háttér, mit hogyan és miért csinálsz.
Ha akrsz indithatsz külön topicot is a poolodnak.

Támogatom +1

lukacsa82

Idézetet írta: bazsy Dátum december 31, 2016, 06:30:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 31, 2016, 06:27:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 05:47:03 DÉLUTÁN
szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Reklámozd csak nyugodtan, tegyed ki a linket!
Kipróbáljuk s ha jól mükszik akkor mind átállunk.
Ám az sem ártana ha bemutatkoznál és adnál több infót magadról, háttér, mit hogyan és miért csinálsz.
Ha akrsz indithatsz külön topicot is a poolodnak.

Támogatom +1

Szintén támogatom +1

drizzt_do_urden

Idézetet írta: atideath Dátum december 31, 2016, 11:26:03 DÉLELŐTT
Teljesen el vagyok keseredve ezzel a Monero-val. Akármelyik Pool-t próbáltam közelébe se megy a kalkulátor által számolt értékeknek. Ez így nem nagyon fogja megérni. Lehet visszaállok ZEC-re. Az a biztos.

Dwarfpool - Egy rakat kaki. Egyhuzamba megszakad, volt hogy 2-3 órát állt a gép mert nem tudott hozzá csatlakozni. Szégyenletes.
Minergate - Ők szerintem szépen akasztanak le a termelésből. Ráadásul ugrál egyfolytában a hashrate-m ott mint az állat.

4.24 kH/s -nek kellene lennie de alig éri el a két poolon a 3,5kH-t ami nagyon kevés. Valakinek van valami bevált poolja rá? Supernova-t próbáltam de Claymore nem hajlandó elindulni, állandóan azt dobálja hogy nincs megadva pool és ez a configom:

NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://xmr.suprnova.cc:5222 -u SuperNovaUserName.Miner1 -p password-a 4 -wd 1

Valami ötlet?

nezd at tuzetesebben a command sorodat nem-e egy space vagy valami nemkivanatos karakter bekerult valahova. volt eset hogy egy szokoz bekerult az addressbe es azert nem mukodott a miner.!

bazsy

password-4 a kötőjel elé rakj egy szóközt és jó lesz

pooladmin

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 31, 2016, 06:27:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 05:47:03 DÉLUTÁN
szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Reklámozd csak nyugodtan, tegyed ki a linket!
Kipróbáljuk s ha jól mükszik akkor mind átállunk.
Ám az sem ártana ha bemutatkoznál és adnál több infót magadról, háttér, mit hogyan és miért csinálsz.
Ha akrsz indithatsz külön topicot is a poolodnak.

Koszonom a bizalmat. ;D

Valamikor 2011ben kezdtem neki akkor meg csak a BTC letezett. Poolt is uzemeltettem mar, de a wdc elhalvanyult, aztan egy ideig kihagytam, majd az ethereum hozott vissza.

Ezt a poolt igazabol magamnak keszitettem, mert a fly is meg a dwarf is lehuz. Nincs meg domainem a poolra, ha beindul akkor majd lesz.
http://45.63.41.53 a cim, 7777 a port, 1% a fee, bar ezt lehet leveszem 0ra. 10.000 a diff. Claymore minerrel tesztelve, rendben mukodik.

Bob

Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 08:01:01 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 31, 2016, 06:27:09 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pooladmin Dátum december 31, 2016, 05:47:03 DÉLUTÁN
szia,

ma indult a poolom, privatban adok linket, ha ki akarod probalni. Meg nem reklamozom public-ban, majd ha Vegan engedelyezi.

Reklámozd csak nyugodtan, tegyed ki a linket!
Kipróbáljuk s ha jól mükszik akkor mind átállunk.
Ám az sem ártana ha bemutatkoznál és adnál több infót magadról, háttér, mit hogyan és miért csinálsz.
Ha akrsz indithatsz külön topicot is a poolodnak.

Koszonom a bizalmat. ;D

Valamikor 2011ben kezdtem neki akkor meg csak a BTC letezett. Poolt is uzemeltettem mar, de a wdc elhalvanyult, aztan egy ideig kihagytam, majd az ethereum hozott vissza.

Ezt a poolt igazabol magamnak keszitettem, mert a fly is meg a dwarf is lehuz. Nincs meg domainem a poolra, ha beindul akkor majd lesz.
http://45.63.41.53 a cim, 7777 a port, 1% a fee, bar ezt lehet leveszem 0ra. 10.000 a diff. Claymore minerrel tesztelve, rendben mukodik.
Kétszer akkora network hashrate-et mutat, mint a valós.