Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

AMD kiadta a DAG problémát megoldó drivert!

Indította Székely Vegán, augusztus 16, 2017, 07:45:46 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kasima

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum október 17, 2017, 07:14:33 DÉLUTÁN
Szerintem jobb mint a blockchain driver. De várom a visszajelzésed!  8)

Igen sajna még a blockchain marad. Ez csak vegáknak jó úgy néz ki meg felette.
Még az afterburnerbe is letiltott mindent. :-\\

pube111

Idézetet írta: Nero Dátum október 17, 2017, 07:35:58 DÉLUTÁN
22.19.659.1 vagy a 22.19.659.0 drivert hasznalod?

Idézetet írta: pube111 Dátum október 17, 2017, 07:29:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum október 17, 2017, 07:05:40 DÉLUTÁN
6db RX470 kártyával, új driverrel, mínusz 20Mh/s.  :(
Teszem vissza a blockchain drivert.
Blockchain visszatéve, visszaállt 156-ra. Nekem ez nem jött be.

Ezt használom: 22.19.659.0 nem is tudtam, hogy van más.
A másik jobb valamivel?

somogyi betyár

Tud valaki működő alternatívát az AFTERBURNER helyett?
...vagy leírást erről a saját életű szutyokról?
Beállítok valamit, lementem -máááár mind az 5 profilba!!- újraindítom a gépet, és baszik rá, hogy én mire állítottam be, valamit mindig elbarmol  >:(
"Ahol akarat van, ott mód is akad"


somogyi betyár

"Ahol akarat van, ott mód is akad"

karpy

Üdv!


Tapasztalt már vki olyat, h egy idő után leáll a CM és elfelejti a driver a dag patchet?
Ha igen, mi a megoldás?


Köszi!


Gábor

Til

Nalam is csinalta egy idoben.Leszeded ddu-val a drivert.Aztan feltelepited az ujat es nem inditod a gepet ujra,hanem meg melegeben patchelsz.1.4.5 patcher.Esetleg szedd le mashonnet a patchert es azzal csinald ezt vegig.
C:\> del c:\command.com

karpy

Köszönöm, de ez már megvolt és nem oldotta meg.

Zorg33

jelenleg az egyetlen összeállítás, ami normálisan működik az a BC driver + powerplay registry patch + OverdriveNTool
Teljesen megbízhatóan lehet állítani a feszeket és a frekiket.

Nero

erre a powerplay registry patch-re valami link?

Idézetet írta: Zorg33 Dátum november 04, 2017, 08:46:51 DÉLUTÁN
jelenleg az egyetlen összeállítás, ami normálisan működik az a BC driver + powerplay registry patch + OverdriveNTool
Teljesen megbízhatóan lehet állítani a feszeket és a frekiket.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Roller

Sziasztok bányászok!


Volt szerencsém közreműködni egy Asrock H11opro btc-re építeni 13 RX 580-as kártyát. Azt tapasztaltuk, hogy a Blockchain driver nem működik együtt a win 10-zel rendesen. Sajnos csak a 17.11.1-es AMD driverrel tudjuk hajtani ezt a monster riget. Így viszont ETH-n nem olyan erős profitot tudunk elérni, mikor sikerült egy 32 Mhs-es BIOST csinálni a vga-khoz.
Esetleg tudtok régebbi ilyen bejegyzésekről, létezik-e ezzel foglalkozó topic, esetleg van e iylen tapasztalatotok?


Üdv,
ROllR

Estéli Győző

Szia! Én is ugyan ilyen riget épitek, ugyan erre a lapra. MSI Armor 580 8GB, és szintén a driverrel megy a szopás. Te milyen drivert raktál fel?

Arkenso

Idézetet írta: Roller Dátum december 13, 2017, 06:46:37 DÉLUTÁN
Sziasztok bányászok!


Volt szerencsém közreműködni egy Asrock H11opro btc-re építeni 13 RX 580-as kártyát. Azt tapasztaltuk, hogy a Blockchain driver nem működik együtt a win 10-zel rendesen. Sajnos csak a 17.11.1-es AMD driverrel tudjuk hajtani ezt a monster riget. Így viszont ETH-n nem olyan erős profitot tudunk elérni, mikor sikerült egy 32 Mhs-es BIOST csinálni a vga-khoz.
Esetleg tudtok régebbi ilyen bejegyzésekről, létezik-e ezzel foglalkozó topic, esetleg van e iylen tapasztalatotok?


Üdv,
ROllR

Mellesleg mi értelme van 13 kártyás Riget építeni? :)
Vonzó benne, hogy ha valami ledöglik akkor egyszerre áll le az összes kártya? :)

Csak egyetlen előnyét mondja már meg ennek valaki, azon felül, -1 proci, memória, ssd, kell hozzá.

somogyi betyár

Idézetet írta: Zorg33 Dátum november 04, 2017, 08:46:51 DÉLUTÁN
jelenleg az egyetlen összeállítás, ami normálisan működik az a BC driver + powerplay registry patch + OverdriveNTool
Teljesen megbízhatóan lehet állítani a feszeket és a frekiket.

Kössssz, hogy linkelted az egyetlen működő megoldás hozzávalóit, főleg ezt a "powerplay registry patch"-et ;)



"Ahol akarat van, ott mód is akad"

varmi2

Üdv.
Van két hasonló rigem, az egyik hiba nélkül üzemel a Claymore CryptoNote AMD GPU Miner v11.0 progival, míg a másik hibát dob. Mi lehet a gond? Nagyából mind a két rig egyforma, ugyan az a driver, a karik is hasonlóak.

raffiakötö

Idézetet írta: varmi2 Dátum december 30, 2017, 12:59:11 DÉLUTÁN
Üdv.
Van két hasonló rigem, az egyik hiba nélkül üzemel a Claymore CryptoNote AMD GPU Miner v11.0 progival, míg a másik hibát dob. Mi lehet a gond? Nagyából mind a két rig egyforma, ugyan az a driver, a karik is hasonlóak.


Szia!


Ilyet nekem akkor csinált hogy ha nem bírták a kártyák a beállításokat. De volt hogy driver csere oldotta meg.

Roller

Idézetet írta: Arkenso Dátum december 17, 2017, 06:55:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum december 13, 2017, 06:46:37 DÉLUTÁN
Sziasztok bányászok!


Volt szerencsém közreműködni egy Asrock H11opro btc-re építeni 13 RX 580-as kártyát. Azt tapasztaltuk, hogy a Blockchain driver nem működik együtt a win 10-zel rendesen. Sajnos csak a 17.11.1-es AMD driverrel tudjuk hajtani ezt a monster riget. Így viszont ETH-n nem olyan erős profitot tudunk elérni, mikor sikerült egy 32 Mhs-es BIOST csinálni a vga-khoz.
Esetleg tudtok régebbi ilyen bejegyzésekről, létezik-e ezzel foglalkozó topic, esetleg van e iylen tapasztalatotok?


Üdv,
ROllR

Mellesleg mi értelme van 13 kártyás Riget építeni? :)
Vonzó benne, hogy ha valami ledöglik akkor egyszerre áll le az összes kártya? :)

Csak egyetlen előnyét mondja már meg ennek valaki, azon felül, -1 proci, memória, ssd, kell hozzá.


Fless volt megépíteni, egy pilotot megért. Ha jól megépíted, akkor meg nem kell 13 kártyának egyszerre állnia. Így is szépen megy a rendszer de sajnos a maximumot nem lehet belőle kinyomni a driver miatt.

Roller

Idézetet írta: Estéli Győző Dátum december 17, 2017, 04:05:05 DÉLUTÁN
Szia! Én is ugyan ilyen riget épitek, ugyan erre a lapra. MSI Armor 580 8GB, és szintén a driverrel megy a szopás. Te milyen drivert raktál fel?


A legfrisebbet. Plusz kellett hozzá a legfrisebb win update. Sikerült azóta már megoldanod? Nem sok helyen írnak erről az alaplapról, hogy 13 egyforma kártyával nyomják win alatt.

Robotron


Sziasztok!

RX 570-esem van. A bios-t moddoltam, de még mindig csak 23,5 Mhs-el megy, 1100/2100-es bállítás mellett. OverdriveNTool-t használok.

08/08/2017, 22.19.659.0 driver van fent.

Ezt kell patch-elni? Vagy melyik driver-rel próbáljam meg? Mi a megoldás?

eReL

#179
Szia!

Megy ez, látod... :P

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-Beta-for-Blockchain-Compute-Release-Notes.aspx

Innen keresd ki a neked megfelelőt:

Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta for Blockchain Compute Driver for Windows® 10 64-bit​
Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta for Blockchain Compute Driver for Windows® 10 32-bit​
Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta for Blockchain Compute Driver for Windows® 7 64/32 bit​

Előtte azért DDU-val ( http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html ) távolítsd el a mostanit, majd tedd fel az újat.

És ha valami nem oké Eszközkezelőben (Code 43-as hiba azt hiszem), akkor az első oldal 4. hozzászólását csináld meg.
Azt írtad, hogy átolvastad, de nem lettél okosabb... az eslő 4 hozzászólásban gyakorlatilag minden le van írva faszán...
Üdv!