Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Banyasz osszefogas???

Indította m8k, szeptember 08, 2017, 08:56:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

m8k

Sajnos senkit nem erintett meg az hogy egy halom riget lat egy csomagtarotban...... Mikor meglattam rosszul lettem.:) At is alltam minden erommel a vegan ETH kontjara banyaszni. Tobb mint 24 ora eltelt es senki nem vette eszre hogy a vegan hashratje lecsokkent 0-ra. ....ez nem esne jo egy banyasznak sem. Legalabb 20 embert ismerek aki a vegant emlegette mikor megkeresett ilyen olyan banyasz problemaval. Aki banyasz az beall es megmutatja hogy osszetartunk, es most nem egy olyan emberen segitunk aki most kezd el banyaszni, hanem azon aki tobb szasz ember mentora volt es meg most is az. Ha a vegan 1 gh-el hashelt mutassuk meg neki hogy minimum 3 gh-el tud hashelni akkor is ha a rigjei a csomagtartoba vannak. En hetfoig neki tolom, es ha Irma elviszi a hazat akkor addig amig Las Vegasba vesz banan farmot.:) ...ez az ETH cime

EmKo

#1
Nagyon jó, kezdeményezés! Támogatom! Viszont aki tudja Vegán XMR,  címét igazán megoszthatná!


Vegán ETH: 0xD225d7658b71247Ba7a7ec676CeBEb2Ed19cC591

Vegán ZEC: t1VR5EKqWHNyCW4KxzpbrD1AwVV7AvWJRqv
Vegán XMR: ??

m8k

Epp most akartam megkerni a vegant irja meg a zec cimet, a tobbit nem latom fontosnak

Master91

Amint tudok kicsit furok neki en is. Mi tortent amugy, elozmenyrol nemtudok semmit.

bacsoka

Nagyon jó ötlet!
Az egyik riget át is toltam a 2-ből


EmKo

Ráálltam én is ;) szépen alakulunk. Csak így tovább!

husosfagyi


magician_hu

Egyik riggel én is át álltam. Csak így tovább gyerekek!

ManicMiner


JohnyWal

Reggeltől én is átlövöm a Riget, igaz csak 80 megám van, de sok kicsi sokra megy... :-)

magician_hu

Idézetet írta: JohnyWal Dátum szeptember 08, 2017, 10:51:49 DÉLUTÁN
Reggeltől én is átlövöm a Riget, igaz csak 80 megám van, de sok kicsi sokra megy... :-)

Hajrá! :)

zombi


husosfagyi

Ha reggel felébrednek a többiek is, lesz itt még 5 gh is.  :D

hoppus

A rengeteg hasznos videoval sokat tett ertunk Vegan. Itt az ido hogy kicsi viszonozzuk a dolgot. 1 riggel en is bedolgozok neki.

blaszlo

Egy riget én is átállítottam, ha már rajta "nőttünk fel"!

Sapranek


AvataR

Én sajnos WinMiner-rel tolom, így nem tudok neki bányászni...
Ez a PayPal még aktuális-e: szekelyvegan@gmail.com ??

Köszi!

Karcsi papa

Idézetet írta: AvataR Dátum szeptember 09, 2017, 08:39:26 DÉLELŐTT
Én sajnos WinMiner-rel tolom, így nem tudok neki bányászni...
Ez a PayPal még aktuális-e: szekelyvegan@gmail.com ??

Köszi!

Igen, aktuális a PayPal cím!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!


Gembacu