Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ZEC bányászat

Indította bbencee, december 02, 2016, 11:50:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 76 Vendégek van a témában

boti123

szerintem váltsatok ma 0.8 váltottam be jön az uj claymore árfolyam esni fog szerintem csak az én véleményem!

vizikaki

En amondo vagyok hogy lehet hogy karos meg az elejen hogy ilyen utemben megy a banyaszas a ZEC-re hiszen nagyon sok termelodik de viszont a kereslet meg nem akkora ra. De csak egy szereny velemenyem :D

drizzt_do_urden

amugy az, hogy le van verve az ara a banyaszok hibaja. senki nem tartsa es adja el a napi arba. es igy lassan de biztosan lemegy az ara!

Roller

Azt honna döntsem el, hogy mikor mit bányásszak? Minden coin-t át kell váltani BTC-be, mielőtt kivennéd? Miért van ez így? És mire kell figyelni, amikor igyekszel a pénzedhez jutni?

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Roller Dátum december 02, 2016, 04:32:43 DÉLUTÁN
Azt honna döntsem el, hogy mikor mit bányásszak? Minden coin-t át kell váltani BTC-be, mielőtt kivennéd? Miért van ez így? És mire kell figyelni, amikor igyekszel a pénzedhez jutni?

Robi egy par napja errol csinalt videot, nezd meg.

https://www.whattomine.com/coins

de amugy erzesbol kell csinalni!

nem muszaj mindent BTC -re valtani. peldaul a www.kraken.com -on direkt euroba is valthatod a ZEC -et es ETH es ETC is van EUR -ba. de minden altcoin arat a BTC arfolyama is befolyasolja! ahhoz viszonyitanak mindent. BTC az ISTEN :)))

https://zcash.miningpoolhub.com/

itt ha ugy allitod be a programot akkor orokke a legprofitabilisabb coint banyassza. en meg nem probaltam, de meg gondolkozok.

https://www.nicehash.com/index.jsp

itt kolcsonbe adhatod a Hashpowered es direkt BTC -t keresel. Probaltam, de soha nem csinaltam osszehasonlitast, hogy melyik profitabilisabb.


Roller

Végül is e sszerint az számítás szerint a ZEC továbbra is tuti,de akkor ami még felmerül bennem, hogy ZCL-t Nicehashet is érdemes lehet bányászni?

drizzt_do_urden

a nicheashen van direkt zcash pool vagy kolcsonbe adhatod a hashpowered. ha kolcsonbe adod akkor BTC -be fizetnek mert oket valaki fizeti a te Hashpoweredert. szoval ilyenkor tegen nem erdekel melyik megy jobban. csak az kell erdekeljen, hogy menjen minnel jobban es sokan akarjanak kolcsonozni hashpowert!

Danika

Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁNmisi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Nálam már most is 194-5 s/h, aminek marhára örülök :)

raffiakötö

Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 05:47:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁNmisi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Nálam már most is 194-5 s/h, aminek marhára örülök :)

Hogy csináltad? Milyen beállítások, bios mod? Nekem nem akar 185 felé menni...

drizzt_do_urden

Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 05:50:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 05:47:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁNmisi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Nálam már most is 194-5 s/h, aminek marhára örülök :)

Hogy csináltad? Milyen beállítások, bios mod? Nekem nem akar 185 felé menni...

majd a V 9.0 -al amit kiad Claymore :))

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 06:00:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum december 02, 2016, 05:50:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 05:47:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: boti123 Dátum december 02, 2016, 01:29:15 DÉLUTÁNmisi rx 470-nel azt jelenti hogy 200 s/h lesz kb

Nálam már most is 194-5 s/h, aminek marhára örülök :)

Hogy csináltad? Milyen beállítások, bios mod? Nekem nem akar 185 felé menni...
majd a V 9.0 -al amit kiad Claymore :))



185? Szerencsés vagy! :) NE is akarj többet kihozni belőle egyelőre.

Danika

Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

bbencee

Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

Köszi, hasznos infó! Úgy tapasztaltam én is hogy valamiért alaplapba dugva jobban szeretnek csákányozni.. Valaki meg tudja ezt erősíteni?

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

es fogyasztas falnal ilyen beallitasokkal mennyi?

Danika


drizzt_do_urden

Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:32:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

Köszi, hasznos infó! Úgy tapasztaltam én is hogy valamiért alaplapba dugva jobban szeretnek csákányozni.. Valaki meg tudja ezt erősíteni?

alaplapba gyorsabban mennek a kartyak, de max 3 kartyat tudsz alaplapra tenni. es ha azokat betetted akkor nem tudod hasznalni mar a x1 portokat. szoval csak 3 kartyas riged lesz. az meg nem eri meg azt a keves hashet amivel jobban mukodik!

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 06:46:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:32:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

Köszi, hasznos infó! Úgy tapasztaltam én is hogy valamiért alaplapba dugva jobban szeretnek csákányozni.. Valaki meg tudja ezt erősíteni?

alaplapba gyorsabban mennek a kartyak, de max 3 kartyat tudsz alaplapra tenni. es ha azokat betetted akkor nem tudod hasznalni mar a x1 portokat. szoval csak 3 kartyas riged lesz. az meg nem eri meg azt a keves hashet amivel jobban mukodik!

Nálam úgy van hogy 2 x16, ami közül az egyik egy x1 fölött van. Van továbbá még egy x16 ami nem takar semmit, és 2 a 3-ból x1 ami nincs takarva. Ha valaki tud olyan risert ami elfér a kártya alatt is, ossza meg velünk.

drizzt_do_urden

Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:48:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 06:46:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:32:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

Köszi, hasznos infó! Úgy tapasztaltam én is hogy valamiért alaplapba dugva jobban szeretnek csákányozni.. Valaki meg tudja ezt erősíteni?


alaplapba gyorsabban mennek a kartyak, de max 3 kartyat tudsz alaplapra tenni. es ha azokat betetted akkor nem tudod hasznalni mar a x1 portokat. szoval csak 3 kartyas riged lesz. az meg nem eri meg azt a keves hashet amivel jobban mukodik!

Nálam úgy van hogy 2 x16, ami közül az egyik egy x1 fölött van. Van továbbá még egy x16 ami nem takar semmit, és 2 a 3-ból x1 ami nincs takarva. Ha valaki tud olyan risert ami elfér a kártya alatt is, ossza meg velünk.

Atcinezheted az alaplap masik felere az x1 -et :))

bbencee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 06:54:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:48:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 02, 2016, 06:46:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 02, 2016, 06:32:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Danika Dátum december 02, 2016, 06:26:26 DÉLUTÁN
Alaplapba van dugva és úgy flasheltem ahogy Vegán mutatta videóban. 1500as sort másoltam tovább.

Köszi, hasznos infó! Úgy tapasztaltam én is hogy valamiért alaplapba dugva jobban szeretnek csákányozni.. Valaki meg tudja ezt erősíteni?


alaplapba gyorsabban mennek a kartyak, de max 3 kartyat tudsz alaplapra tenni. es ha azokat betetted akkor nem tudod hasznalni mar a x1 portokat. szoval csak 3 kartyas riged lesz. az meg nem eri meg azt a keves hashet amivel jobban mukodik!

Nálam úgy van hogy 2 x16, ami közül az egyik egy x1 fölött van. Van továbbá még egy x16 ami nem takar semmit, és 2 a 3-ból x1 ami nincs takarva. Ha valaki tud olyan risert ami elfér a kártya alatt is, ossza meg velünk.

Atcinezheted az alaplap masik felere az x1 -et :))

Kösz! :) Amúgyis a PCI-E X1 (legelső) úgy néz ki szarakodik, szóval küldhetem vissza az alaplapot. Még nem állok neki cinezni :)

bacsoka

Idézetet írta: Andre Dátum december 02, 2016, 07:14:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Kockah Dátum december 02, 2016, 02:27:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Sokat nézem a youtube csatornát, de nekem picit még kinai ez a dolog...bele szeretnék vágni én is a bányászatba, de nem tudom hogy induljak neki. Valaki esetleg le tudná nekem írni hogyan tudok Zcash wallet címet csinálni ?
Először regisztrálj a Poloniexen.
Belépsz és a Balances menü alatt Deposit and Withdrawal katt
Akkor feljön egy tábla. itt keresd meg a ZEC-et, majd a sor végén van a Deposit. katt rá és az lesz a ZEC címed.
Ugyanez érvényes az összes többi ott látható Coinra.