Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

NINCS - 200 EUR - BAIKAL X11 MINI AKCIÓ

Indította boti123, február 26, 2017, 11:28:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

evko81

Idézetet írta: andysk Dátum március 16, 2017, 02:04:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum március 16, 2017, 12:00:42 DÉLUTÁN
Sziasztok.
Ha amazonon (de) vasarolok 1 vagy tobb x11minit...
Van ra penzvisszafizetesi gari? Azaz vevo vedelem???
Van vevovedelem.

Akkor lehetne onnan venni, ha közvetlenül az amazonon van a termék, ugye?
Van egy csávó, aki nyilván csaló, volt kinn miner, kérte, írjunk rá..
Rá írtam, erre küldött valami kamu amazonos számlát vagy mit (jött egy levél valami amazonhoz hasonlító fejléccel), melyben bankszámla adat van, ahová utaljak..-
Ráadásul Román. Ez bevett szokás? :) Nyilván nem utalok el semmit, hülye ez? :) :)

De ugye ha közvetlen az amazonról veszem, akkor fasza minden? :)

andysk

Közvetlenül igen. Ha àtbasz akkor az amazonon keresxtül tudod intèzni. Anno 1 ismerősöm jàrt ìgy. Kinèzett valamit az ebayen de közvetlenül akarta megvenni. Utalt de nem jött semmi. 2x.

evko81

Egészen biztosak lehettek benne, hogy van X11 miner baikalnak...
Max hülyének néz. De 1000%, hogy van neki 400$ alatti/körüli darab áron.

ZsZolee

Biztos, ha azt írod hogy a minit 1000 USD áron vennéd, azt mondja pont van 10 darab. :)

kidface

Idézetet írta: evko81 Dátum március 18, 2017, 02:04:30 DÉLUTÁN
Egészen biztosak lehettek benne, hogy van X11 miner baikalnak...
Max hülyének néz. De 1000%, hogy van neki 400$ alatti/körüli darab áron.

Persze hogy van neki

andysk

#85
Persze hogy van. Csak most 1 gianton a napi tiszta profit kb. 28$. A minin 4.5$. Majd ha leedik a dash ára és/vagy megnő a nehézségi szint hirtelen lessz nekik amennyit csak akartok. Moslék banda. De valljátok be ti is így csinálnátok. 1szerüen járatják a gépeket....

Artthur

#86
Közgazdaságtan, gyorsan beáll a kereslet-kínálat keresztmetszet. Mindig ez van, Zec 44Khs hashrate volt tegnap, ma  felszökött 63 Khs-re profit leesett.
Kivétel a giffen hatás https://hu.wikipedia.org/wiki/Giffen-javak

Pl a kenyér :)  ha nő az ára az összes "luxury ételnek" akkor a kenyérnek a kereslete is nőni fog mert nem tudnak az emberek mást venni. Mondjuk nem tudom milyen kontextusban jön ide csak anno tanultam :)

ZsZolee

Idézetet írta: Artthur Dátum március 18, 2017, 11:00:16 DÉLUTÁN
Közgazdaságtan, gyorsan beáll a kereslet-kínálat keresztmetszet. Mindig ez van, Zec 44Khs hashrate volt tegnap, ma  felszökött 63 Khs-re profit leesett.
Kivétel a giffen hatás https://hu.wikipedia.org/wiki/Giffen-javak

Pl a kenyér :)  ha nő az ára az összes "luxury ételnek az ára" akkor a kenyérnek a kereslete is nőni fog mert nem tudnak az emberek mást venni. Mondjuk nem tudom milyen kontextusban jön ide csak anno tanultam :)

Giffen-javak, köszi, most is tanultam valamit. :)

Roller

Pockok ezek a Baikalosok szerintem is. Írtam nekik, hogy érdekel a miner, azt a választ kaptam, hogy csak 1 db-ot tudnak küldeni, egyszerre nem tudok többet rendelni. Hát ez mekkora szöveg, meg is nedvesedett a szemem egyből :D

andysk

Gyártó szerintem nincs több. Csak a baikal. Egyenlőre. Persze ők is gyártatják.  Ha lenne akkor nem baikalnak hivnak hanem xyz a900 giantnak. A többi csak kereskedő cég persze gyártanak is valami mást ezért vannak gyártóként feltüntetve. De nem azt ami nekünk kell. Kb.15 eve hasznalom az alibabat, tudom miről beszélek.

venndi


andysk


evko81

Idézetet írta: Roller Dátum március 19, 2017, 07:52:00 DÉLELŐTT
Pockok ezek a Baikalosok szerintem is. Írtam nekik, hogy érdekel a miner, azt a választ kaptam, hogy csak 1 db-ot tudnak küldeni, egyszerre nem tudok többet rendelni. Hát ez mekkora szöveg, meg is nedvesedett a szemem egyből :D

Minit is tudnak?
1-et?
Ha igen, milyen aron?

Roller

Idézetet írta: evko81 Dátum március 19, 2017, 02:29:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum március 19, 2017, 07:52:00 DÉLELŐTT
Pockok ezek a Baikalosok szerintem is. Írtam nekik, hogy érdekel a miner, azt a választ kaptam, hogy csak 1 db-ot tudnak küldeni, egyszerre nem tudok többet rendelni. Hát ez mekkora szöveg, meg is nedvesedett a szemem egyből :D

Minit is tudnak?
1-et?
Ha igen, milyen aron?

Igen, én a minit kérdeztem, és $350-ért itthon van nálad, csak kábelt kell szerezned.

evko81

Idézetet írta: Roller Dátum március 20, 2017, 09:37:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: evko81 Dátum március 19, 2017, 02:29:49 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum március 19, 2017, 07:52:00 DÉLELŐTT
Pockok ezek a Baikalosok szerintem is. Írtam nekik, hogy érdekel a miner, azt a választ kaptam, hogy csak 1 db-ot tudnak küldeni, egyszerre nem tudok többet rendelni. Hát ez mekkora szöveg, meg is nedvesedett a szemem egyből :D

Minit is tudnak?
1-et?
Ha igen, milyen aron?

Igen, én a minit kérdeztem, és $350-ért itthon van nálad, csak kábelt kell szerezned.

Plusz vám? :)
Mert az meg radob rendesen.. :(

Turcy086

hello
baikalminer.com oldal mennyire hivatalos?

ZserboTe

Esetleg nincs valami hír, hogy lesz újra? Mert még mindig hatalmas a profit..

andysk

Idézetet írta: Turcy086 Dátum március 24, 2017, 01:47:51 DÉLUTÁN
hello
baikalminer.com oldal mennyire hivatalos?
Nagyon is hivatalos.
Április 11.én megyek hozzájuk látogatóba. Le van beszelve egy igazgatóval. Természetesen azonnal beszámolok itt a fórumon..

ZsZolee

Idézetet írta: andysk Dátum március 26, 2017, 12:22:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Turcy086 Dátum március 24, 2017, 01:47:51 DÉLUTÁN
hello
baikalminer.com oldal mennyire hivatalos?
Nagyon is hivatalos.
Április 11.én megyek hozzájuk látogatóba. Le van beszelve egy igazgatóval. Természetesen azonnal beszámolok itt a fórumon..

Ez szuper hír, addigra remélem a BTC is felmegy. :)

Székely Vegán

Idézetet írta: andysk Dátum március 26, 2017, 12:22:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Turcy086 Dátum március 24, 2017, 01:47:51 DÉLUTÁN
hello
baikalminer.com oldal mennyire hivatalos?
Nagyon is hivatalos.
Április 11.én megyek hozzájuk látogatóba. Le van beszelve egy igazgatóval. Természetesen azonnal beszámolok itt a fórumon..

Ez nagyon jó hir Andy!
Rohadt kiváncsi vagyok hogy fog menni!!  8)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ