Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Dual mining

Indította Székely Vegán, február 27, 2017, 08:32:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

jzsolt

DCR-t ások duálban secondarynak supernován. Eddig szépen mutatta a dolgokat, de most csak áll üresen... ilyet tapasztalt már valaki? pedig megy a bánya 1000-el, my workersnél is ott van a felvitt nigger

bazsy

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 11:38:51 DÉLELŐTT
DCR-t ások duálban secondarynak supernován. Eddig szépen mutatta a dolgokat, de most csak áll üresen... ilyet tapasztalt már valaki? pedig megy a bánya 1000-el, my workersnél is ott van a felvitt nigger
Volt már más coinnál is ez a hiba nem egyszer,valami frontend script hiba,majd javul magától!

jzsolt

Idézetet írta: bazsy Dátum április 23, 2017, 12:26:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 11:38:51 DÉLELŐTT
DCR-t ások duálban secondarynak supernován. Eddig szépen mutatta a dolgokat, de most csak áll üresen... ilyet tapasztalt már valaki? pedig megy a bánya 1000-el, my workersnél is ott van a felvitt nigger
Volt már más coinnál is ez a hiba nem egyszer,valami frontend script hiba,majd javul magától!

Igen, kösz, közben már észhez is tért :)

jzsolt

Na, keresek én másik poolt dcr-nek mert ez a suprnova egy hulladék...

drizzt_do_urden

az egesz Decred networkkal baj van. a banyaszas fennakadt a 127071 -es chainblocknal, vagy DDOS attack van vagy csak simman osszedolt a network.

jzsolt

Jaj de fasza, remélem egész nap feleslegesen túrtam...

drizzt_do_urden

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 05:02:43 DÉLUTÁN
Jaj de fasza, remélem egész nap feleslegesen túrtam...

megvan az esely ra. de ha rendes a pool gazda akkor ugyis lassa mennyi shared volt es kompenzal...legalabbis egy idealis vilagba igy kene legyen.

Skankhunt42

Ha esetleg valaki nem olvasta miert is hulladek. Ilyenkor mi a hulladek suprnova vagy claymore minere?  ::)

"There is a MANDATORY UPDATE to use new miners with Stake Version 3 from now on - old miners won't work and the shares will be rejected. Please update your miners to the latest ccminer version (released today!) and only use port 3252 for mining !"

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 04:56:55 DÉLUTÁN
Na, keresek én másik poolt dcr-nek mert ez a suprnova egy hulladék...


jzsolt

Akkor egyelőre vissza pascal-ra... nincs most agyam ahhoz, hogy egy újabb hogyant kitaláljak... majd ... egyszer... addig jó lesz a pasc

drizzt_do_urden

claymore mar dolgozik rajta. meg kell varni az uj verziot.

jzsolt

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 23, 2017, 05:31:58 DÉLUTÁN
claymore mar dolgozik rajta. meg kell varni az uj verziot.

akkor várunk, kösz!

Skankhunt42

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 05:29:03 DÉLUTÁN
Akkor egyelőre vissza pascal-ra... nincs most agyam ahhoz, hogy egy újabb hogyant kitaláljak... majd ... egyszer... addig jó lesz a pasc

En nicehash-re dobtam at nagyhirtelen.

-dpool stratum+tcp://decred.usa.nicehash.com:3354 -dwal BTC_wallet_addr -dpsw x

decredpool.org-gal az a bajom hogy nagyon magas(0.1 DCR) a TX fee..

hupisom1

Nekem a coinmine.pl megy nem vettem észre hogy gond lenne .

drizzt_do_urden

Idézetet írta: hupisom1 Dátum április 23, 2017, 06:25:10 DÉLUTÁN
Nekem a coinmine.pl megy nem vettem észre hogy gond lenne .

nezd meg a kifizetest :) le van allva a blockchain mar 4 oraja nem kaptak uj blockot sehol!

drizzt_do_urden

na de claymore azt irja hogy 2 ora es adja ki az uj verziot! nekem a kartyaim most pihennek akkor 2 orat, csak ETH banyasznak. olyan csend lett mintha nem is lenne semmi a hazba :)))

Parano1d

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum április 23, 2017, 06:30:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hupisom1 Dátum április 23, 2017, 06:25:10 DÉLUTÁN
Nekem a coinmine.pl megy nem vettem észre hogy gond lenne .

nezd meg a kifizetest :) le van allva a blockchain mar 4 oraja nem kaptak uj blockot sehol!

Nicehash elszámolta eddig, remélem utólag nem fogják levonni az összeget.

Uhura

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 23, 2017, 04:56:55 DÉLUTÁN
Na, keresek én másik poolt dcr-nek mert ez a suprnova egy hulladék...

Bocsi szerintem mindegyik egy hulladék :) a dcr alapból defektes szerintem. :(

Laca012

Én a kezdetektől  (mikortól dualban bányászok) 2napot ment a dcr, utána  Pascal. Amit a miner írt amnak.a fele volt amit a pool mutatott és fizetett.. A valós pool által jelzett és kifizetett hasht beírva már a kalkulátor is a pascalt hozza előre.. Ha azt a hashrate-et írod be amit a miner mutat szerintem csak becsapod magad...

Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 23, 2017, 08:18:18 DÉLUTÁN
Én a kezdetektől  (mikortól dualban bányászok) 2napot ment a dcr, utána  Pascal. Amit a miner írt amnak.a fele volt amit a pool mutatott és fizetett.. A valós pool által jelzett és kifizetett hasht beírva már a kalkulátor is a pascalt hozza előre.. Ha azt a hashrate-et írod be amit a miner mutat szerintem csak becsapod magad...

+1 a DCR egy szar :D  8)