Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Hát én immár mit bányásszak?

Indította ditibo, április 11, 2017, 10:49:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

GepyMiner

Nem bányászok duálban, főleg így a nyár közeledtével mivel nincs megoldva a helyiség (ahol van) megfelelő hűtése, meg annyit nem dob a pascal hogy megérje (és jobban terheli/melegíti a kártyákat). ETH/ETC néha ZEC. Átváltás BTC-be.
Nagyjából 1 éves megtérülést számoltam (a teljes rig ára).
ETH-et bányászva nagyjából ugyanannyi jön be, mert a difficulty arányos az árral, ritkábban jön 1 ETH de többet ér.
Tehát jelenleg Easy módban kb 1 év mig visszajön minden, duálozva meg agyonhajtva kevesebb, de nem szeretnék kártyabehalást kockáztatni (még ha garanciálisan be is cserélhető).
Csak a ima bányászott hasznot nézem, BTC-be váltva egész jól "kamatozott" a már kitermelt crypto az utóbbi időben, ami nagyban csökkenti a megtérülési időt, de ezt most nem számoltam bele az 1 évbe, és a kártyák eladását se. Áramdíj természetesen levonva.


PeetBp

Idézetet írta: GepyMiner Dátum május 15, 2017, 02:58:38 DÉLUTÁN
Nem bányászok duálban, főleg így a nyár közeledtével mivel nincs megoldva a helyiség (ahol van) megfelelő hűtése, meg annyit nem dob a pascal hogy megérje (és jobban terheli/melegíti a kártyákat). ETH/ETC néha ZEC. Átváltás BTC-be.
Nagyjából 1 éves megtérülést számoltam (a teljes rig ára).
ETH-et bányászva nagyjából ugyanannyi jön be, mert a difficulty arányos az árral, ritkábban jön 1 ETH de többet ér.
Tehát jelenleg Easy módban kb 1 év mig visszajön minden, duálozva meg agyonhajtva kevesebb, de nem szeretnék kártyabehalást kockáztatni (még ha garanciálisan be is cserélhető).
Csak a ima bányászott hasznot nézem, BTC-be váltva egész jól "kamatozott" a már kitermelt crypto az utóbbi időben, ami nagyban csökkenti a megtérülési időt, de ezt most nem számoltam bele az 1 évbe, és a kártyák eladását se. Áramdíj természetesen levonva.

Te tudod. Duálban olyan 3-4 hónap a megtérülés....és semmi baja nem lesz a kártyának....LACA012 jól mondod..:)
Facebook csoport: Elektronikus Pénz ( Bányászás )

Tiba

Expanse-re átállt már valaki? whattomine.com szerint most a menő :)

zenetibi

Az expanse-nak szépen emelkedik az ára és lehet bányászni claymore-al ezen a pool-n: https://expmine.pro/#/
Valaki kipróbálta, megéri-e?

dioo89

Sziasztok.valakinek tapasztalat h eth+dcr vagy eth+pasc...melyik hoz jobban?

Skankhunt42

Idézetet írta: dioo89 Dátum június 04, 2017, 03:52:22 DÉLUTÁN
Sziasztok.valakinek tapasztalat h eth+dcr vagy eth+pasc...melyik hoz jobban?

ETH+SIA :D
Amugy tok valtozo, pascalosok most biztos orulnek mert tegnap kilott az ara, elotte hosszabb ideig lent volt.

Laca012

Mi ez a Zencash ami per pillanat (kalkulátor szerint) dupláját hoznâ mint az ETH vagy a ZEC?? :o

proziroxx

Idézetet írta: Laca012 Dátum június 06, 2017, 01:43:32 DÉLELŐTT
Mi ez a Zencash ami per pillanat (kalkulátor szerint) dupláját hoznâ mint az ETH vagy a ZEC?? :o
Nem tudom, de olyan jól hangzik, hogy át is álltam rá

kidface

Kíváncsi leszek rá. Az oldalukat olvasva nem rossz ötlet!

pube111

És hogy adjátok el? Nem találom a walletekben.

sankoran

#71
Idézetet írta: pube111 Dátum június 06, 2017, 05:57:19 DÉLELŐTT
És hogy adjátok el? Nem találom a walletekben.
Bitrexen van wallet.

Kemény 15 sol/s-el nekimentem:DDD kellene már egy vga... csak amit kinézett vga pont felment 5k-val, nincs annyim, 2gb-osra lenne pénzem, de arra meg sajnálom a sajnálom a pénzt. Nehéz döntés...

berci01

Sima zcash minerrel megy, ugye? Kb mint etc-eth. Melyik poolon? Es hol csinaltal hozza walletet? Poloniexen neztem, de otz meg nincs. Koszikoszi

Idézetet írta: kidface Dátum június 06, 2017, 04:20:00 DÉLELŐTT
Kíváncsi leszek rá. Az oldalukat olvasva nem rossz ötlet!

SF

Idézetet írta: berci01 Dátum június 06, 2017, 09:21:31 DÉLELŐTT
Sima zcash minerrel megy, ugye? Kb mint etc-eth. Melyik poolon? Es hol csinaltal hozza walletet? Poloniexen neztem, de otz meg nincs. Koszikoszi

Idézetet írta: kidface Dátum június 06, 2017, 04:20:00 DÉLELŐTT
Kíváncsi leszek rá. Az oldalukat olvasva nem rossz ötlet!

proziroxx

Idézetet írta: proziroxx Dátum június 06, 2017, 02:08:47 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Laca012 Dátum június 06, 2017, 01:43:32 DÉLELŐTT
Mi ez a Zencash ami per pillanat (kalkulátor szerint) dupláját hoznâ mint az ETH vagy a ZEC?? :o
Nem tudom, de olyan jól hangzik, hogy át is álltam rá
És vissza is álltam ETH-re, 11 óra alatt 1800 sol/s teljesítménnyel 0.56 ZEN-t sikerült szereznem, így nem éri meg nekem

Simi


sankoran

Én a zenmine.pro-n nyomom, de pár órája gond volt az eu-s szerverhez csatlakozással, át is mentem us-re.

Hajnal fél 5kor kezdtem, azóta 0.0034 Zen balance lett (15 sol/sec, khmm, cpu-val), de valami nem kóser a programmal, mert mindig megszakítja a kapcsolatot.

proziroxx


auratum


DrPascal

Idézetet írta: auratum Dátum június 07, 2017, 09:29:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: proziroxx Dátum június 07, 2017, 01:30:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Simi Dátum június 06, 2017, 05:12:43 DÉLUTÁN
Melyik poolon voltál?

Suprnova. Rossz választás volt?
Engem is érdekelne hogy melyik pool a tuti eth-nál.

Minden nagyobb pool jó, mert nem éri meg nekik cigánykodni, nekik nem abból van a bevételük.

ETH - ethermine.org -> Nagy, megbízható, szerintem a legnépszerűbb

A suprnova.cc már megosztja az embereket. Nekem személy szerint bejön, hogy ki lehet kapcsolni az automata kifizetést, és csak akkor és oda kikérni, amikor és ahol el akarom adni.