Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Javított Claymore miner, +25% teljesítmény!

Indította cryptojedi, március 02, 2018, 09:37:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

cryptojedi

Sziasztok!


Egy orosz fórumon vettük egy modolt Claymore minert, 0.3 BTC ért. Gondoltam továbbértékesítem, ha valakinek szüksége lenne rá. Már napok óta stabilan működik, csak RX 470/570 es kátyáknál okoz teljesítmény növekedést, más kártyára, tehát 580-as vagy NVIDIA kártyákra nincs hatással.









Az ár, amire gondoltam, 0.05 BTC. Akit érdekel, írjon.


adavid

Én 0.02 BTC-ért átírom ethminert, hogy minden kiírt hashrate 10x-es legyen! Ráadásul minden kártyán működni fog.  :D

Simi

Nincs ezzel semmi gond, lehet ezt bizonyítani rendesen mert az nyilvánvaló, hogy egy kép nem bizonyít semmit sem.

Keressünk közösen itt egy régi, megbízható embert, aki e-scrow -t fog biztosítani.

Ha más nem felel meg Neked, akkor megvárjuk az oldal vezetőjét/létrehozóját, Vegánt.
Elküldjük neki a BTC-t (a fee-t, beleértve az e-scrow feet is ha lesz).

Ha a reported hashrate valóban tükrözi amit a képen látunk, megkapod tőle a BTC-t.
Ha nem tudjuk bebizonyítani, hogy a Te minereddel a reported hashrate nem hozza az elvártat, megkapod tőle a BTC-t.


Egyszóval, mi nem tudunk átverni, meg úgy őszintén, miért is szeretnénk. Ez inkább fordítva szokott történni.
Elzárkózni semmi okod, ilyen dolgokban rengeteg a scam ezért Te indulsz hátrányból ezt sajnos ha el akarod adni, el kell fogadnod és még véletlenül sem szabad mellre szívni.


dpeter

Szerintem a korábbi hozzászólás nem a reported hashrate mértékét vitatja, hanem azt, hogy az accepted hashrate tükrözi e ezt az emelkedést.
Ha volna mondjuk egy ethermine-os eth címed, ahol tisztán látszik, hogy tegnapig x volt a hashrate-ed, ma meg már y ami tükrözi ezt a 25% teljesítmény emelkedést, az már kiindulópont lenne.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Turcy086

Megint egy új felhasználó és összvissza egy hozzászólása van, az is ez a topikinditó :)

lory87k

Az én Rigem teljesitménye 225Mhs és 195 ora alatt a totál share 37 000 :)

Til

Idézetet írta: cryptojedi Dátum március 02, 2018, 09:37:12 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Egy orosz fórumon vettük egy modolt Claymore minert, 0.3 BTC ért. Gondoltam továbbértékesítem, ha valakinek szüksége lenne rá. Már napok óta stabilan működik, csak RX 470/570 es kátyáknál okoz teljesítmény növekedést, más kártyára, tehát 580-as vagy NVIDIA kártyákra nincs hatással.



KÉP 35MH/S / KÁRTYA


Az ár, amire gondoltam, 0.05 BTC. Akit érdekel, írjon.

Én vagyok a bohóc 2.0??  ;D

C:\> del c:\command.com

bazsy

Idézetet írta: Til Dátum március 03, 2018, 12:20:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: cryptojedi Dátum március 02, 2018, 09:37:12 DÉLUTÁN
Sziasztok!


Egy orosz fórumon vettük egy modolt Claymore minert, 0.3 BTC ért. Gondoltam továbbértékesítem, ha valakinek szüksége lenne rá. Már napok óta stabilan működik, csak RX 470/570 es kátyáknál okoz teljesítmény növekedést, más kártyára, tehát 580-as vagy NVIDIA kártyákra nincs hatással.



KÉP 35MH/S / KÁRTYA


Az ár, amire gondoltam, 0.05 BTC. Akit érdekel, írjon.

Én vagyok a bohóc 2.0??  ;D


Ne már kezdek félni a bohócoktól

tamagucsi

Hát igazság szerint, én pénzt nem adnék érte. De lehet benne valami ( az oroszok nagyon jó programozók ) . Pl: zec miner claymore-tól. annó 90-110h/s volt aztán frissebb jött és "tadáááám" 130-140h lett az rx 560. Nem alakítottam a kártyán, ugyanazokkal a beállításokkal. Szerintem ha valaki nagyon ért hozzá az bizonyos fokig tudja erősíteni a programot. ( Ha magasugró vagyok és 310cm t tudok ugrani, de a rekord 295 cm akkor nem fogom rögtön a 310 cm t megugrani, mert akkor csak 1x nyerek :) )

CoinMonk

Idézetet írta: Arkenso Dátum március 02, 2018, 09:59:48 DÉLUTÁN
A nap vicce :)

Ez az állandó nyerészkedési vágy. De miért rajtunk akar keresni?
Talán komolyabban venném, ha vásárlás előtt  nyit egy topicot, hogy pl: Srácok, van egy ilyen meg ilyen lehetőség. Járjuk már körbe a témát, esetleg dobjuk össze közösen a zsét.
Ha tényleg működik, segítsünk másoknak, hogy pici pénzért megkapja, vagy tartsuk meg magunknak, vagy bánom is én.

De így?  Tényleg a nap vicce, hogy egy átlag rig egy hónapnyi teljesítményének az értékét utaljam el egy fotó, meg egy pár mondat alapján.
Pffffff. De elegem van már az ilyen mentalitásból!!!

Arkenso

Ne pörögjetek már ezen! :) Senkinek nem tűnt fel, hogy mahinált az a képernyőkép???? :)

Az eszközkezelő miért nem látszik a tálcán???

Evidens, hogy csak oda lett vágva :D

Nero

Idézetet írta: Arkenso Dátum március 03, 2018, 02:21:44 DÉLUTÁN
Ne pörögjetek már ezen! :) Senkinek nem tűnt fel, hogy mahinált az a képernyőkép? ??? :)

Az eszközkezelő miért nem látszik a tálcán???

Evidens, hogy csak oda lett vágva :D

miért pont az eszközkezelő? :)
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Arkenso

Idézetet írta: Nero Dátum március 03, 2018, 03:30:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum március 03, 2018, 02:21:44 DÉLUTÁN
Ne pörögjetek már ezen! :) Senkinek nem tűnt fel, hogy mahinált az a képernyőkép? ??? :)

Az eszközkezelő miért nem látszik a tálcán???

Evidens, hogy csak oda lett vágva :D

miért pont az eszközkezelő? :)

Értelmezd a fotót és próbáld reprodukálni, fogod látni, hogy miről beszélek :)

vinkrisz

#14
Rákattintottam a képre és az ESET coinminer appot szűrt ki.

sankoran


Coinmuki

#16
Rákattintottam a képre és egy kigyúrt kopasz töcskölt egy szőke ribit, asszony meg elkezdett ordítani hogy miaf@szt nézel már megint teeee szerencsétlen
mire én:
Javított Claymore  +25% teljesítmény!!!! wazee

bazsy

#17
Srácok ennek semmi értelme
Zárom a topikot!!