Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

MinerMonitor.Eu v1.3 [AMD és NVIDIA]

Indította atideath, február 08, 2017, 07:01:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

magician_hu

Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 04:12:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: magician_hu Dátum március 27, 2017, 12:52:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 11:03:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: magician_hu Dátum március 27, 2017, 07:29:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 07:07:11 DÉLELŐTT
DCR support régóta van, én is bányászok DCR-t. :)

Úgy vettem észre, hogy nem számol vele.

update:

Először decredpool-ra bányásztam, majd át áltam nicehash-re, ott már legalább a logó megjelenik, de számolni azzal sem számol.
Ha a nicehash-re bányászok, akkor van logó és fent van grafikon is, de alul nem számolja a profitot.

Melyik poolon bányászol?

Mint írtam jelenleg már a nicehash-re (stratum+tcp://decred.eu.nicehash.com:3354), de korábban a decredpool-ra.

Az lehet hogy a decredpool nem volt felvéve és azért. Majd azt is felveszem. Tervezek valami automatikus kijelölést csak most időszűkében vagyok keményen.

igazából ahogy látom, a decred-nél árfolyam hiányzik, akkor tudná számolni a profitot.

atideath

Idézetet írta: magician_hu Dátum március 27, 2017, 05:25:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 04:12:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: magician_hu Dátum március 27, 2017, 12:52:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 11:03:57 DÉLELŐTT
Idézetet írta: magician_hu Dátum március 27, 2017, 07:29:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: atideath Dátum március 27, 2017, 07:07:11 DÉLELŐTT
DCR support régóta van, én is bányászok DCR-t. :)

Úgy vettem észre, hogy nem számol vele.

update:

Először decredpool-ra bányásztam, majd át áltam nicehash-re, ott már legalább a logó megjelenik, de számolni azzal sem számol.
Ha a nicehash-re bányászok, akkor van logó és fent van grafikon is, de alul nem számolja a profitot.

Melyik poolon bányászol?

Mint írtam jelenleg már a nicehash-re (stratum+tcp://decred.eu.nicehash.com:3354), de korábban a decredpool-ra.

Az lehet hogy a decredpool nem volt felvéve és azért. Majd azt is felveszem. Tervezek valami automatikus kijelölést csak most időszűkében vagyok keményen.

igazából ahogy látom, a decred-nél árfolyam hiányzik, akkor tudná számolni a profitot.

Nálam számolja a profitot, mondjuk én a coinmine.pl-n bányászom a DCR-t. Nicehash esetében nincs beállítva ez tény.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

ZsZolee

Kb. 3 naponta lehall a minermonitor client. Eltűnik a háttérből, de a bányászás megy tovább. Lehet tudni az okát? Már mindkét rignél megcsinálta.

reloopbenny

Musicoin hozzá lesz adva srácok ? :) mert jelenleg nem mutatja!

atideath

Idézetet írta: reloopbenny Dátum április 06, 2017, 05:29:45 DÉLUTÁN
Musicoin hozzá lesz adva srácok ? :) mert jelenleg nem mutatja!

Mivel egyedül vagyok fejlesztő és sajnos mostanság nem sok időm volt tovább fejleszteni a rendszert mert egy halom melóm van így még ez kimaradt. Szeretném én is beintegrálni a Musicoin-t hamarosan. Türelem. :)
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Custom

miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?

atideath

Idézetet írta: Custom Dátum április 16, 2017, 12:46:28 DÉLUTÁN
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?

Mi a configod? Privátba küld el, ha claymore miner progiról beszélünk akkor a localhost:3333-as címen látnod kell.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Mr Brown

Idézetet írta: Custom Dátum április 16, 2017, 12:46:28 DÉLUTÁN
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?
Nallam is ugyan ez a helyzet. Localhost:3333 mukodik de nem csatlakozik fel a www.minermonitor.eu-ra  :(

atideath

Idézetet írta: Mr Brown Dátum április 17, 2017, 11:55:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Custom Dátum április 16, 2017, 12:46:28 DÉLUTÁN
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?
Nallam is ugyan ez a helyzet. Localhost:3333 mukodik de nem csatlakozik fel a www.minermonitor.eu-ra  :(

Valaki indítsa el kérem -d opcióval a klienst és küldje el nekem privátban vagy inkább emailben ide: admin@minermonitor.eu
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

Custom

Idézetet írta: atideath Dátum április 18, 2017, 07:33:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mr Brown Dátum április 17, 2017, 11:55:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Custom Dátum április 16, 2017, 12:46:28 DÉLUTÁN
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?
Nallam is ugyan ez a helyzet. Localhost:3333 mukodik de nem csatlakozik fel a www.minermonitor.eu-ra  :(

Valaki indítsa el kérem -d opcióval a klienst és küldje el nekem privátban vagy inkább emailben ide: admin@minermonitor.eu

Hogyan?

atideath

Idézetet írta: Custom Dátum április 19, 2017, 10:55:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum április 18, 2017, 07:33:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mr Brown Dátum április 17, 2017, 11:55:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Custom Dátum április 16, 2017, 12:46:28 DÉLUTÁN
miner monitor 1.3 can't connect to miner application

hali, ezt miért csinálja?
Nallam is ugyan ez a helyzet. Localhost:3333 mukodik de nem csatlakozik fel a www.minermonitor.eu-ra  :(

Valaki indítsa el kérem -d opcióval a klienst és küldje el nekem privátban vagy inkább emailben ide: admin@minermonitor.eu

Hogyan?

MinerMonitorClient.exe  -d
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

ZsZolee

Még mindig 3 naponta kilép a Minermonitor, miért? A bányászás megy tovább.

ZsZolee

Mikorra várható az újabb funkciók? Az Androidos mobilalkalmazás nem megy a telefonomon. Bejelentkezek és semmi se történik. Kicsit nagyon idegesítő, hogy 3 naponta újra kell indítani az alkalmazást.

atideath

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 02:30:38 DÉLUTÁN
Mikorra várható az újabb funkciók? Az Androidos mobilalkalmazás nem megy a telefonomon. Bejelentkezek és semmi se történik. Kicsit nagyon idegesítő, hogy 3 naponta újra kell indítani az alkalmazást.

Az a baj hogy határidős munkáim vannak és most nincs időm fejleszteni tovább. De amint felszabadul egy kevéske időm akkor az első dolgom lesz. Most épp a kliens átírásán dolgoztam legutóbb, teljesen át lesz írva így kezel majd CPU, Nvidia, Ati mininget is egyszerre.
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

ZsZolee

Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 08:53:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 02:30:38 DÉLUTÁN
Mikorra várható az újabb funkciók? Az Androidos mobilalkalmazás nem megy a telefonomon. Bejelentkezek és semmi se történik. Kicsit nagyon idegesítő, hogy 3 naponta újra kell indítani az alkalmazást.

Az a baj hogy határidős munkáim vannak és most nincs időm fejleszteni tovább. De amint felszabadul egy kevéske időm akkor az első dolgom lesz. Most épp a kliens átírásán dolgoztam legutóbb, teljesen át lesz írva így kezel majd CPU, Nvidia, Ati mininget is egyszerre.

Értem, ha lehet azt a funkciót se felejtsd el, hogy valami értesítést kapjak ha leáll az egyik Rig. Nagyon ritkán van, de most mindig pár órára rá veszem észre, mikor én ellenörzöm.

atideath

Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 09:40:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 08:53:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 02:30:38 DÉLUTÁN
Mikorra várható az újabb funkciók? Az Androidos mobilalkalmazás nem megy a telefonomon. Bejelentkezek és semmi se történik. Kicsit nagyon idegesítő, hogy 3 naponta újra kell indítani az alkalmazást.

Az a baj hogy határidős munkáim vannak és most nincs időm fejleszteni tovább. De amint felszabadul egy kevéske időm akkor az első dolgom lesz. Most épp a kliens átírásán dolgoztam legutóbb, teljesen át lesz írva így kezel majd CPU, Nvidia, Ati mininget is egyszerre.

Értem, ha lehet azt a funkciót se felejtsd el, hogy valami értesítést kapjak ha leáll az egyik Rig. Nagyon ritkán van, de most mindig pár órára rá veszem észre, mikor én ellenörzöm.

Email értesítés működik, én is használom. Azt bekapcsoltad?
https://www.minermonitor.eu
BTC: 1KzEse6pq72fwPwiwqZWJqaqNJvMZ8EXnK

ZsZolee

Idézetet írta: atideath Dátum április 30, 2017, 07:05:38 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 09:40:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: atideath Dátum április 29, 2017, 08:53:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum április 29, 2017, 02:30:38 DÉLUTÁN
Mikorra várható az újabb funkciók? Az Androidos mobilalkalmazás nem megy a telefonomon. Bejelentkezek és semmi se történik. Kicsit nagyon idegesítő, hogy 3 naponta újra kell indítani az alkalmazást.

Az a baj hogy határidős munkáim vannak és most nincs időm fejleszteni tovább. De amint felszabadul egy kevéske időm akkor az első dolgom lesz. Most épp a kliens átírásán dolgoztam legutóbb, teljesen át lesz írva így kezel majd CPU, Nvidia, Ati mininget is egyszerre.

Értem, ha lehet azt a funkciót se felejtsd el, hogy valami értesítést kapjak ha leáll az egyik Rig. Nagyon ritkán van, de most mindig pár órára rá veszem észre, mikor én ellenörzöm.

Email értesítés működik, én is használom. Azt bekapcsoltad?

Sajnos az az email címem amivel regisztráltam nincs szinkronizálva a telefonomon, mert minden reklám levelet oda kapok. Email címet meg nem lehet módosítani. :)

kalmarattila

Van nVidia rigem ha majd szükség lesz tesztelésre!

willow


kalmarattila

Idézetet írta: willow Dátum június 04, 2017, 06:01:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kalmarattila Dátum június 04, 2017, 05:49:55 DÉLUTÁN
Van nVidia rigem ha majd szükség lesz tesztelésre!

És mit bányászol vele?

DigiByte-ot is próbáltam, VertCoint, de most visszatettem ZEC-re...